Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Velké Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
Klíma Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hornoměstská 395/36, vedle BilleRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Vít
Skryja Marek
 
 
Adam Ondřej
Voldán Jiří
 
 
     3110
2.Buk Martin
Kupka Jiří
 
 
Job Štefan
Málek Miroslav
 
 
     3220
3.Borůvka VítJob Štefan     2321
4.Kupka JiříAdam Ondřej     2322
5.Buk MartinVoldán Jiří     2323
6.Skryja MarekMálek Miroslav     3033
7.Kupka JiříJob Štefan     2334
8.Buk MartinAdam Ondřej     1335
9.Skryja MarekVoldán Jiří     3145
10.Borůvka VítMálek Miroslav     3055
11.Buk MartinJob Štefan     0356
12.Skryja MarekAdam Ondřej     3266
13.Borůvka VítVoldán Jiří     2367
14.Kupka JiříMálek Miroslav     3177
15.Skryja MarekJob Štefan     3187
16.Borůvka VítAdam Ondřej     1388
17.Kupka JiříVoldán Jiří     0389
18.Buk MartinMálek Miroslav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Borůvka Vít13Job Štefan31
Kupka Jiří13Adam Ondřej31
Buk Martin13Voldán Jiří31
Skryja Marek40Málek Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rouchovany AVrchní
rozhodčí:
Ludvík Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Polnička ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rouchovany 131, Tělocvična ZŠ Rouchovany, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30636:583TJ Sokol Rouchovany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělík Luděk
Ludvík Lukáš
 
 
Bartoš Jiří
Smolík Milan
 
 
-1294-6-102301
2.Papoušek Jaroslav
Uhliar Libor
 
 
Sobotka Ivoš
Sobotka Tomáš
 
 
-87-99-102302
3.Bělík LuděkSmolík Milan-8-89-8 1303
4.Ludvík LukášSobotka Tomáš67-108 3113
5.Uhliar LiborSobotka Ivoš-7-9-3  0314
6.Papoušek JaroslavBartoš Jiří7-10-8123224
7.Ludvík LukášSmolík Milan-8-3-8  0325
8.Uhliar LiborSobotka Tomáš7-2-5-4 1326
9.Papoušek JaroslavSobotka Ivoš8-844 3136
10.Bělík LuděkBartoš Jiří581  3046
11.Uhliar LiborSmolík Milan-4-6-8  0347
12.Papoušek JaroslavSobotka Tomáš1087  3057
13.Bělík LuděkSobotka Ivoš101012  3067
14.Ludvík LukášBartoš Jiří787  3077
15.Papoušek JaroslavSmolík MilanWO    3087
16.Bělík LuděkSobotka Tomáš6-7-6-8 1388
17.Ludvík LukášSobotka Ivoš-6-119973298
18.Uhliar LiborBartoš Jiří8128  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bělík Luděk22Smolík Milan30
Ludvík Lukáš31Sobotka Tomáš22
Uhliar Libor13Sobotka Ivoš13
Papoušek Jaroslav30Bartoš Jiří04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Sokol Lhotky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rokytnice nad Rokytnou 134, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:32 SK Sokol Lhotky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piálek Ivan
Zelinková Dagmar
 
 
Večeřa Zdeněk
Nevrtal Tomáš
 
 
     2301
2.Nosek Pavel
Chromý Jan
 
 
Musil Milan
Lavický Pavel
 
 
     2302
3.Piálek IvanMusil Milan     3112
4.Zelinková DagmarLavický Pavel     0313
5.Chromý JanNevrtal Tomáš     0314
6.Nosek PavelVečeřa Zdeněk     3024
7.Zelinková DagmarMusil Milan     0325
8.Štork VítězslavLavický Pavel     0326
9.Nosek PavelNevrtal Tomáš     3136
10.Piálek IvanVečeřa Zdeněk     3046
11.Štork VítězslavMusil Milan     1347
12.Nosek PavelLavický Pavel     1348
13.Piálek IvanNevrtal Tomáš     1349
14.Zelinková DagmarVečeřa Zdeněk     13410
15.Nosek PavelMusil Milan     32  
16.Piálek IvanLavický Pavel         
17.Zelinková DagmarNevrtal Tomáš         
18.Štork VítězslavVečeřa Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Piálek Ivan21Musil Milan21
Zelinková Dagmar03Lavický Pavel30
Chromý Jan01Nevrtal Tomáš21
Nosek Pavel21Večeřa Zdeněk12
Štork Vítězslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Třebíč BVrchní
rozhodčí:
Kuna Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Nové Město na Moravě "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Třebíč, Střední škola stavební, Kubišova 1214/9, 67401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:38 TJ Nové Město na Moravě "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuna Petr
Hronek Jiří
 
 
Mazel Dušan
Nečas František
 
 
     3210
2.Česnek Jiří
Poskočil Dominik
 
 
Malý Jiří
Trnka Stanislav
 
 
     3120
3.Kuna PetrNečas František     0321
4.Poskočil DominikMazel Dušan     1322
5.Hronek JiříMalý Jiří     0323
6.Česnek JiříTrnka Stanislav     3133
7.Poskočil DominikNečas František     1334
8.Hronek JiříMazel Dušan     2335
9.Česnek JiříMalý Jiří     3145
10.Kuna PetrTrnka Stanislav     0346
11.Hronek JiříNečas František     1347
12.Česnek JiříMazel Dušan     3057
13.Kuna PetrMalý Jiří     3167
14.Poskočil DominikTrnka Stanislav     3277
15.Česnek JiříNečas František     1378
16.Kuna PetrMazel Dušan     1379
17.Poskočil DominikMalý Jiří     13710
18.Hronek JiříTrnka Stanislav     03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuna Petr13Nečas František40
Poskočil Dominik13Mazel Dušan31
Hronek Jiří03Malý Jiří22
Česnek Jiří31Trnka Stanislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jemnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:19 TJ Jiskra Humpolec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmoch Petr ml.
Trnka Jiří
 
 
Chvátal Pavel
Máca Jan
 
 
     1301
2.Poulíček Josef
Vítek Stanislav
 
 
Novák Miloš
Kabelka Jan
 
 
     3111
3.Trnka JiříMáca Jan     3121
4.Poulíček JosefChvátal Pavel     1322
5.Vítek StanislavKabelka Jan     1323
6.Kmoch Petr ml.Novák Miloš     3033
7.Poulíček JosefMáca Jan     3243
8.Vítek StanislavChvátal Pavel     0344
9.Kmoch Petr ml.Kabelka Jan     3054
10.Trnka JiříNovák Miloš     3064
11.Vítek StanislavMáca Jan     0365
12.Kmoch Petr ml.Chvátal Pavel     3075
13.Trnka JiříKabelka Jan     3085
14.Poulíček JosefNovák Miloš     3095
15.Kmoch Petr ml.Máca Jan     30105
16.Trnka JiříChvátal Pavel         
17.Poulíček JosefKabelka Jan         
18.Vítek StanislavNovák Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trnka Jiří30Máca Jan13
Poulíček Josef21Chvátal Pavel21
Vítek Stanislav03Kabelka Jan12
Kmoch Petr ml.40Novák Miloš03



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Puklice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Budějovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
PINECKLUB, Mlýnský 72a, JihlavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:36 TJ Sokol Moravské Budějovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wiederlechner Marek
Chvojsík Jaroslav
 
 
Plocek Jaroslav ml.
Fiala Jiří
 
 
     1301
2.Hovorka Zdeněk
Holub Martin
 
 
Benáček Petr
Kos Zdeněk
 
 
     3211
3.Chvojsík JaroslavBenáček Petr     1312
4.Wiederlechner MarekPlocek Jaroslav ml.     0313
5.Hovorka ZdeněkKos Zdeněk     1314
6.Holub MartinFiala Jiří     3124
7.Wiederlechner MarekBenáček Petr     1325
8.Hovorka ZdeněkPlocek Jaroslav ml.     3035
9.Holub MartinKos Zdeněk     3145
10.Chvojsík JaroslavFiala Jiří     0346
11.Hovorka ZdeněkBenáček Petr     3156
12.Holub MartinPlocek Jaroslav ml.     3166
13.Chvojsík JaroslavKos Zdeněk     0367
14.Wiederlechner MarekFiala Jiří     0368
15.Holub MartinBenáček Petr     3078
16.Chvojsík JaroslavPlocek Jaroslav ml.     0379
17.Wiederlechner MarekKos ZdeněkWO    03710
18.Hovorka ZdeněkFiala Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvojsík Jaroslav04Benáček Petr22
Wiederlechner Marek03Plocek Jaroslav ml.22
Hovorka Zdeněk21Kos Zdeněk21
Holub Martin40Fiala Jiří21
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy