Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra H. Brod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3296, Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:36 TJ Žďár nad Sázavou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Martin
Sommer Patrik
 
 
Nekuža Roman
Vavřík Lukáš
 
 
     2301
2.Mátl Bohumil
Petrlík Karel
 
 
Kreisler Tomáš
Klusáček Jiří
 
 
     0302
3.Petrlík KarelChytal Zdeněk     3212
4.Sommer PatrikKreisler Tomáš     3122
5.Jirásek MartinNekuža Roman     0323
6.Mátl BohumilVavřík Lukáš     1324
7.Sommer PatrikKlusáček Jiří     1325
8.Jirásek MartinKreisler Tomáš     0326
9.Mátl BohumilNekuža Roman     1327
10.Petrlík KarelVavřík Lukáš     3137
11.Jirásek MartinKlusáček Jiří     2338
12.Mátl BohumilKreisler Tomáš     0339
13.Petrlík KarelNekuža Roman     3249
14.Sommer PatrikVavřík Lukáš     23410
15.Mátl BohumilKlusáček Jiří         
16.Petrlík KarelKreisler Tomáš         
17.Sommer PatrikNekuža Roman         
18.Jirásek MartinVavřík Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Petrlík Karel30Chytal Zdeněk01
Sommer Patrik12Kreisler Tomáš21
Jirásek Martin03Nekuža Roman21
Mátl Bohumil03Vavřík Lukáš21
   Klusáček Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nové Dvory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův Brod, Naproti autosalonu CitroenRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18 HB Ostrov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koudelka Tomáš
Hitzger Pavel
 
 
Sáblík Petr
Benc Jaroslav
 
 
     3110
2.Hejkal Filip
Hitzger Jakub
 
 
Pátek Miroslav
Stejskal Tomáš
 
 
     3120
3.Koudelka TomášBenc Jaroslav     1321
4.Hitzger PavelPátek Miroslav     3131
5.Hejkal FilipSáblík Petr     3041
6.Hitzger JakubStejskal Tomáš     3251
7.Hitzger PavelBenc Jaroslav     3061
8.Hejkal FilipPátek Miroslav     0362
9.Hitzger JakubŠmíd Martin     3172
10.Koudelka TomášStejskal Tomáš     3082
11.Hejkal FilipBenc Jaroslav     3092
12.Hitzger JakubPátek Miroslav     0393
13.Jinek Matyᚊmíd Martin     1394
14.Hitzger PavelStejskal Tomáš     30104
15.Hitzger JakubBenc Jaroslav         
16.Jinek MatyášPátek Miroslav         
17.Hitzger PavelŠmíd Martin         
18.Hejkal FilipStejskal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koudelka Tomáš11Benc Jaroslav12
Hitzger Pavel30Pátek Miroslav21
Hejkal Filip21Sáblík Petr01
Hitzger Jakub21Stejskal Tomáš03
Jinek Matyáš01Šmíd Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Výčapy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:42 TJ Sokol Výčapy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Ondřej
Jírů Miroslav
 
 
Dolák Jan
Jonáš Roman
 
 
     3210
2.Angelis Jiří
Záboj Petr
 
 
Hanák Jiří
Semerád Matěj
 
 
     2311
3.Angelis JiříDolák Jan     0312
4.Jírů MiroslavHanák Jiří     1313
5.Záboj PetrJonáš Roman     3223
6.Zelenka OndřejSemerád Matěj     3133
7.Jírů MiroslavDolák Jan     3243
8.Záboj PetrHanák Jiří     2344
9.Zelenka OndřejJonáš Roman     3054
10.Angelis JiříSemerád Matěj     0355
11.Záboj PetrDolák Jan     0356
12.Zelenka OndřejHanák Jiří     3266
13.Angelis JiříJonáš Roman     3276
14.Jírů MiroslavSemerád Matěj     3186
15.Zelenka OndřejDolák Jan     1387
16.Angelis JiříHanák Jiří     0388
17.Jírů MiroslavJonáš Roman     1389
18.Záboj PetrSemerád Matěj     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Angelis Jiří13Dolák Jan31
Jírů Miroslav22Hanák Jiří31
Záboj Petr13Jonáš Roman13
Zelenka Ondřej31Semerád Matěj22



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hrotovice-Valeč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr. Richtra 487/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:34 TJ Sokol Hrotovice-Valeč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Miloslav
Kozák Zdeněk
 
 
Kunce Radoslav
Vítámvás Josef
 
 
     1301
2.Kocmánek Jaroslav
Kratochvíl Jiří
 
 
Přepechal Bohumil
Křenek Petr
 
 
     3111
3.Kozák ZdeněkKunce Radoslav     0312
4.Havel MiloslavVítámvás Josef     0313
5.Kratochvíl JiříPřepechal Bohumil     3223
6.Kocmánek JaroslavKřenek Petr     0324
7.Havel MiloslavKunce Radoslav     1325
8.Kratochvíl JiříVítámvás Josef     1326
9.Kocmánek JaroslavPřepechal Bohumil     3036
10.Kozák ZdeněkKřenek Petr     1337
11.Kratochvíl JiříKunce Radoslav     1338
12.Kocmánek JaroslavVítámvás Josef     3148
13.Kozák ZdeněkPřepechal Bohumil     0349
14.Havel MiloslavKřenek Petr     03410
15.Kocmánek JaroslavKunce Radoslav     30  
16.Kozák ZdeněkVítámvás Josef         
17.Havel MiloslavPřepechal Bohumil         
18.Kratochvíl JiříKřenek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kozák Zdeněk03Kunce Radoslav30
Havel Miloslav03Vítámvás Josef21
Kratochvíl Jiří12Přepechal Bohumil12
Kocmánek Jaroslav21Křenek Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SB Světlá nad Sázavou BVrchní
rozhodčí:
Růžička Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní centrum Pěšinky, Pěšinky 971, 582 91 Světlá nad Sázavou, 1. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:32625:636TJ SB Světlá nad Sázavou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karel Martin
Kubíček Jan
 
 
Nacházel Filip
Kubát Martin
 
 
-9-49-8 1301
2.Plecitý Tomáš
Kruml Milan
 
 
Duda Lukáš
Prokop Jiří
 
 
-48-7-6 1302
3.Kruml MilanNacházel Filip9-659 3112
4.Karel MartinProkop Jiří88-10-773222
5.Kubíček JanKubát Martin-87-4-7 1323
6.Plecitý TomášDuda Lukáš-7827 3133
7.Karel MartinNacházel Filip8-7-91073243
8.Kubíček JanProkop Jiří-4-8-10  0344
9.Plecitý TomášKubát Martin-87811 3154
10.Kruml MilanDuda Lukáš999  3064
11.Kubíček JanNacházel Filip-456-2-32365
12.Plecitý TomášProkop Jiří5-8-8-3 1366
13.Kruml MilanKubát Martin7-77-873276
14.Karel MartinTalíř Pavel678  3086
15.Plecitý TomášNacházel Filip813-96 3196
16.Kruml MilanProkop Jiří-3-10-11  0397
17.Karel MartinKubát Martin136-810 31107
18.Kubíček JanTalíř Pavel-6-10813832  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kruml Milan31Nacházel Filip13
Karel Martin40Prokop Jiří31
Kubíček Jan03Kubát Martin13
Plecitý Tomáš31Duda Lukáš02
   Talíř Pavel01



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PacovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21 TJ Slavoj Pacov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšek František st.
Mička Lukáš
 
 
Macháč Jan
Šalanda Vít
 
 
     3110
2.Zeman Vladimír
Lískovec Josef
 
 
Sklenář Stanislav
Růžičková Pavla
 
 
     1311
3.Mička Lukᚊalanda Vít     3121
4.Lískovec JosefRůžičková Pavla     3031
5.Zeman VladimírMacháč Jan     1332
6.Smíšek František st.Sklenář Stanislav     3042
7.Lískovec JosefŠalanda Vít     3152
8.Zeman VladimírRůžičková Pavla     3062
9.Smíšek František st.Macháč Jan     3172
10.Mička LukášSklenář Stanislav     3182
11.Zeman VladimírŠalanda Vít     3192
12.Smíšek František st.Růžičková Pavla     0393
13.Mička LukášMacháč Jan     1394
14.Lískovec JosefSklenář Stanislav     2395
15.Smíšek František st.Šalanda Vít     30105
16.Mička LukášRůžičková Pavla         
17.Lískovec JosefMacháč Jan         
18.Zeman VladimírSklenář Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mička Lukáš21Šalanda Vít04
Lískovec Josef21Růžičková Pavla12
Zeman Vladimír21Macháč Jan21
Smíšek František st.31Sklenář Stanislav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS