Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nové Dvory AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SB Světlá nad Sázavou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nové Dvory, 70, 592 12 Nížkov, Kulturní dům Nové DvoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11 SK Nové Dvory A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benc Jaroslav
Pátek Miroslav
 
 
Karel Martin ml.
Karel Martin
 
 
     3010
2.Langpaul Petr
Fišar Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Langpaul PetrKarel Martin ml.     3130
4.Benc JaroslavKarel Martin     3240
5.Pátek MiroslavKruml Milan     0341
6.Stejskal TomášWO    3051
7.Benc JaroslavKarel Martin ml.     3061
8.Fišar JiříKarel Martin     3271
9.Stejskal TomášKruml Milan     2372
10.Langpaul PetrWO    3082
11.Fišar JiříKarel Martin ml.     3092
12.Stejskal TomášKarel Martin     30102
13.Langpaul PetrKruml Milan         
14.Benc Jaroslav         
15.Stejskal TomášKarel Martin ml.         
16.Langpaul PetrKarel Martin         
17.Benc JaroslavKruml Milan         
18.Fišar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Langpaul Petr10Karel Martin ml.03
Benc Jaroslav20Karel Martin03
Pátek Miroslav01Kruml Milan20
Stejskal Tomáš11   
Fišar Jiří20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, Žďár nad Sázavou, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 11:30 Začátek
utkání
12:10Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:32 TJ Slavoj Pacov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kreisler Tomáš
Klusáček Jiří
 
 
Smíšek František st.
Mička Lukáš
 
 
     3110
2.Nekuža Roman
Vavřík Lukáš
 
 
Lískovec Josef
Tůma Jan
 
 
     3020
3.Klusáček JiříSmíšek František st.     0321
4.Nekuža RomanMička Lukáš     0322
5.Vavřík LukášLískovec Josef     1323
6.Kreisler TomášTůma Jan     3033
7.Nekuža RomanSmíšek František st.     2334
8.Vavřík LukášMička Lukáš     3044
9.Kreisler TomášLískovec Josef     0345
10.Klusáček JiříTůma Jan     3155
11.Vavřík LukášSmíšek František st.     2356
12.Kreisler TomášMička Lukáš     3066
13.Klusáček JiříLískovec Josef     3076
14.Nekuža RomanTůma Jan     2377
15.Kreisler TomášSmíšek František st.     1378
16.Klusáček JiříMička Lukáš     2379
17.Chytal ZdeněkLískovec Josef     13710
18.Vavřík LukášTůma Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klusáček Jiří22Smíšek František st.40
Nekuža Roman03Mička Lukáš22
Vavřík Lukáš12Lískovec Josef31
Kreisler Tomáš22Tůma Jan12
Chytal Zdeněk01   



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr. Richtra 487/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:23 SKST Třešť B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháč Jan
Šalanda Vít
 
 
Zelenka Ondřej
Zelenková Anna
 
 
     3110
2.Peštál Jaroslav
Růžičková Pavla
 
 
Jírů Miroslav
Angelis Jiří
 
 
     0311
3.Růžičková PavlaZelenka Ondřej     0312
4.Peštál JaroslavZelenková Anna     3222
5.Šalanda VítAngelis Jiří     3132
6.Macháč JanJírů Miroslav     3042
7.Peštál JaroslavZelenka Ondřej     3152
8.Šalanda VítZelenková Anna     3062
9.Macháč JanAngelis Jiří     3272
10.Růžičková PavlaJírů Miroslav     3282
11.Šalanda VítZelenka Ondřej     2383
12.Macháč JanZelenková Anna     3293
13.Růžičková PavlaAngelis Jiří     0394
14.Peštál JaroslavJírů Miroslav     30104
15.Macháč JanZelenka Ondřej         
16.Růžičková PavlaZelenková Anna         
17.Peštál JaroslavAngelis Jiří         
18.Šalanda VítJírů Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžičková Pavla12Zelenka Ondřej21
Peštál Jaroslav30Zelenková Anna03
Šalanda Vít21Angelis Jiří12
Macháč Jan30Jírů Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:13 TJ Spartak Pelhřimov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokop Jiří
Duda Lukáš
 
 
Kocmánek Jaroslav
Kratochvíl Jiří
 
 
     0301
2.Nacházel Filip
Kubát Martin
 
 
Kozák Zdeněk
Neuman Jiří
 
 
     3011
3.Nacházel FilipKocmánek Jaroslav     0312
4.Talíř PavelKratochvíl Jiří     3122
5.Kubát MartinKozák Zdeněk     3032
6.Prokop JiříNeuman Jiří     3042
7.Talíř PavelKocmánek Jaroslav     2343
8.Kubát MartinKratochvíl Jiří     3053
9.Prokop JiříKozák Zdeněk     3063
10.Nacházel FilipNeuman Jiří     3073
11.Kubát MartinKocmánek Jaroslav     0374
12.Prokop JiříKratochvíl Jiří     3084
13.Nacházel FilipKozák Zdeněk     3094
14.Talíř PavelNeuman Jiří     30104
15.Prokop JiříKocmánek Jaroslav         
16.Nacházel FilipKratochvíl Jiří         
17.Talíř PavelKozák Zdeněk         
18.Kubát MartinNeuman Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nacházel Filip21Kocmánek Jaroslav30
Talíř Pavel21Kratochvíl Jiří03
Kubát Martin21Kozák Zdeněk03
Prokop Jiří30Neuman Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hrotovice-Valeč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra H. Brod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
F.B.Zvěřiny 221Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 11:45 Začátek
utkání
11:45Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:16 TJ Sokol Hrotovice-Valeč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přepechal Bohumil
Křenek Petr
 
 
Mátl Bohumil
Sommer Patrik
 
 
     3010
2.Kunce Radoslav
Filipec Michal ml.
 
 

 
 
WO    3020
3.Přepechal BohumilMátl Bohumil     3130
4.Křenek PetrPetrlík Karel     3240
5.Kunce RadoslavSommer Patrik     3050
6.Filipec Michal ml.WO    3060
7.Křenek PetrMátl Bohumil     3170
8.Kunce RadoslavPetrlík Karel     3180
9.Filipec Michal ml.Sommer Patrik     2381
10.Přepechal BohumilWO    3091
11.Kunce RadoslavMátl Bohumil     2392
12.Filipec Michal ml.Petrlík Karel     2393
13.Přepechal BohumilSommer Patrik     32103
14.Křenek Petr         
15.Filipec Michal ml.Mátl Bohumil         
16.Přepechal BohumilPetrlík Karel         
17.Křenek PetrSommer Patrik         
18.Kunce Radoslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Přepechal Bohumil20Mátl Bohumil12
Křenek Petr20Petrlík Karel12
Kunce Radoslav21Sommer Patrik12
Filipec Michal ml.02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Výčapy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hraje se v herně v MikulovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:37 HB Ostrov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonáš Petr
Semerád Matěj
 
 
Topič Erik
Hitzger Jakub
 
 
     0301
2.Dolák Jan
Jonáš Roman
 
 
Hitzger Pavel
Hejkal Filip
 
 
     2302
3.Semerád MatějHitzger Pavel     3212
4.Jonáš PetrHejkal Filip     0313
5.Jonáš RomanTopič Erik     0314
6.Dolák JanHitzger Jakub     3124
7.Jonáš PetrHitzger Pavel     0325
8.Jonáš RomanHejkal Filip     3135
9.Dolák JanTopič Erik     3145
10.Semerád MatějHitzger Jakub     3155
11.Jonáš RomanHitzger Pavel     3165
12.Dolák JanHejkal Filip     2366
13.Semerád MatějTopič Erik     1367
14.Jonáš PetrHitzger Jakub     1368
15.Dolák JanHitzger Pavel     0369
16.Semerád MatějHejkal Filip     03610
17.Jonáš PetrTopič Erik         
18.Jonáš RomanHitzger Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Semerád Matěj22Hitzger Pavel22
Jonáš Petr03Hejkal Filip31
Jonáš Roman21Topič Erik21
Dolák Jan22Hitzger Jakub12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS