Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice AVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:29600:575TJ Slovan Lochovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
Šmíd Miroslav
Bříza Josef ml.
 
 
-12468 3110
2.Zítek Patrik
Zitta Přemysl
 
 
Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
-4-9-6  0311
3.Černý VítŠtěpánek Aleš62-4-783221
4.Šmejkal RadekJícha David-9989 3131
5.Zitta PřemyslBříza Josef ml.-10-78-9 1332
6.Zítek PatrikŠmíd Miroslav911-9-1093242
7.Šmejkal RadekŠtěpánek Aleš-7677 3152
8.Zitta PřemyslJícha David-4-6-6  0353
9.Zítek PatrikBříza Josef ml.-456-10103263
10.Černý VítŠmíd Miroslav875  3073
11.Zitta PřemyslŠtěpánek Aleš-8-8-10  0374
12.Zítek PatrikJícha David-7-924-72375
13.Černý VítBříza Josef ml.8-1389 3185
14.Šmejkal RadekŠmíd Miroslav1264  3095
15.Zítek PatrikŠtěpánek Aleš-10-79-4 1396
16.Černý VítJícha David6-499 31106
17.Šmejkal RadekBříza Josef ml.         
18.Zitta PřemyslŠmíd Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Vít40Štěpánek Aleš22
Šmejkal Radek30Jícha David22
Zitta Přemysl03Bříza Josef ml.12
Zítek Patrik22Šmíd Miroslav03
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:42669:698TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
-8-5-4  0301
2.Jaroš Antonín
Kotrbatý Petr
 
 
Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
-38-7-6 1302
3.Eisenreich Jindřich ml.Šmíd Jan-6-7-9  0303
4.Jaroš AntonínChládek Luboš-8641 3113
5.Kotrbatý PetrKarda Martin345  3023
6.Bauer HorstHomolka Pavel-6-8-2  0324
7.Jaroš AntonínŠmíd Jan6-67-843234
8.Kotrbatý PetrChládek Luboš6-86-9-72335
9.Bauer HorstKarda Martin-811711 3145
10.Eisenreich Jindřich ml.Homolka Pavel-9127-373255
11.Kotrbatý PetrŠmíd Jan8-9-8-9 1356
12.Bauer HorstChládek Luboš-7119-683266
13.Eisenreich Jindřich ml.Karda Martin10-175-8-52367
14.Jaroš AntonínHomolka Pavel-8-10-6  0368
15.Bauer HorstŠmíd Jan-119-9753278
16.Eisenreich Jindřich ml.Chládek Luboš-87-64113288
17.Jaroš AntonínKarda Martin-379-7-92389
18.Kotrbatý PetrHomolka Pavel-9-9-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Eisenreich Jindřich ml.22Šmíd Jan22
Jaroš Antonín22Chládek Luboš13
Kotrbatý Petr13Karda Martin22
Bauer Horst31Homolka Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:7394:278TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajer Jiří
Novák Petr
 
 
Moravec Petr st.
Moravec Petr ml.
 
 
278  3010
2.Škach Martin
Vajcová Kateřina
 
 
Moravec Ladislav ml.
Brožek Michal
 
 
73-38 3120
3.Novák PetrMoravec Ladislav ml.966  3030
4.Vajcová KateřinaMoravec Petr ml.10-104-833240
5.Škach MartinBrožek Michal-91556 3150
6.Bajer JiříMoravec Petr st.668  3060
7.Vajcová KateřinaMoravec Ladislav ml.-7-8-9  0361
8.Škach MartinMoravec Petr ml.385  3071
9.Bajer JiříBrožek Michal766  3081
10.Novák PetrMoravec Petr st.1064  3091
11.Škach MartinMoravec Ladislav ml.61010  30101
12.Bajer JiříMoravec Petr ml.-9    01  
13.Novák PetrBrožek Michal         
14.Vajcová KateřinaMoravec Petr st.         
15.Bajer JiříMoravec Ladislav ml.         
16.Novák PetrMoravec Petr ml.         
17.Vajcová KateřinaBrožek Michal         
18.Škach MartinMoravec Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Petr20Moravec Ladislav ml.12
Vajcová Kateřina11Moravec Petr ml.02
Škach Martin30Brožek Michal02
Bajer Jiří20Moravec Petr st.02
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:35461:561TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Martin
Hejda Václav ml.
 
 
Šejvl Jakub
Sysel Vojtěch
 
 
-89-89-92301
2.Vajs Karel
Hrabár Jiří
 
 
Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
-7-6-6  0302
3.Hrabár JiříŠejvl Jakub-5-610-5 1303
4.Vajs KarelPapírník Pavel-9-9-5  0304
5.Gruber MartinSysel Vojtěch-1012710 3114
6.Hejda Václav ml.Sysel Pavel-67-08143224
7.Vajs KarelŠejvl Jakub-8-75-8 1325
8.Gruber MartinPapírník Pavel911-6-5-52326
9.Hejda Václav ml.Sysel Vojtěch-8-1010683236
10.Hrabár JiříSysel Pavel-7-10-6  0337
11.Gruber MartinŠejvl Jakub-9-8-3  0338
12.Hejda Václav ml.Papírník Pavel-8-2-3  0339
13.Hrabár JiříSysel Vojtěch6127  3049
14.Vajs KarelSysel Pavel-1210-8-3 13410
15.Hejda Václav ml.Šejvl Jakub-7-89-6 13  
16.Hrabár JiříPapírník Pavel         
17.Vajs KarelSysel Vojtěch         
18.Gruber MartinSysel Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrabár Jiří12Šejvl Jakub30
Vajs Karel03Papírník Pavel30
Gruber Martin12Sysel Vojtěch03
Hejda Václav ml.21Sysel Pavel21
teplota na začátku utkání 20 teplota na konci utkání 20



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:obou
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:mužstev
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11450:329TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
Antoš Petr
Hoďák Václav
 
 
-6586 3110
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Kastner Patrik
Trávníček Luboš
 
 
64-106 3120
3.Beneš TomášAntoš Petr7-87-1083230
4.Dvořák ZdeněkTrávníček Luboš8109  3040
5.Ehl LadislavHoďák Václav-8-711243250
6.Glogar JaroslavKastner Patrik453  3060
7.Dvořák ZdeněkAntoš Petr-7899 3170
8.Ehl LadislavTrávníček Luboš898  3080
9.Glogar JaroslavHoďák Václav8-10108 3190
10.Beneš TomášKastner Patrik-106-98-82391
11.Ehl LadislavAntoš PetrWO    30101
12.Glogar JaroslavTrávníček Luboš         
13.Beneš TomášHoďák Václav         
14.Dvořák ZdeněkKastner Patrik         
15.Glogar JaroslavAntoš Petr         
16.Beneš TomášTrávníček Luboš         
17.Dvořák ZdeněkHoďák Václav         
18.Ehl LadislavKastner Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beneš Tomáš11Antoš Petr02
Dvořák Zdeněk20Trávníček Luboš02
Ehl Ladislav20Hoďák Václav02
Glogar Jaroslav20Kastner Patrik11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26588:533TTC Brandýs nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubrt Jaroslav
Blažek Martin
 
 
Wagner Jaroslav st.
Kyncl Jiří
 
 
-94-8-5 1301
2.Berger Miroslav
Gräf Miloš
 
 
Vydra Milan
Martin Petr
 
 
8-5811 3111
3.Gräf MilošKyncl Jiří10-5-8-6 1312
4.Šubrt JaroslavWagner Jaroslav st.-9-10-7  0313
5.Blažek MartinMartin Petr58-65 3123
6.Berger MiroslavVydra Milan278  3033
7.Šubrt JaroslavKyncl Jiří9-6109 3143
8.Blažek MartinWagner Jaroslav st.8-5-107-52344
9.Berger MiroslavMartin Petr469  3054
10.Gräf MilošVydra Milan37-713 3164
11.Blažek MartinKyncl Jiří3-4-10-8 1365
12.Berger MiroslavWagner Jaroslav st.-97-48133275
13.Gräf MilošMartin Petr31-75 3185
14.Šubrt JaroslavVydra Milan1173  3095
15.Berger MiroslavKyncl Jiří-10-10-6  0396
16.Gräf MilošWagner Jaroslav st.-91091 31106
17.Šubrt JaroslavMartin Petr6    10  
18.Blažek MartinVydra Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gräf Miloš31Kyncl Jiří31
Šubrt Jaroslav21Wagner Jaroslav st.22
Blažek Martin12Martin Petr03
Berger Miroslav31Vydra Milan03
teplota z. 21st teplota k. 21st

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline