Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:923:35497:532TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Švarc Ivo
 
 
Šmíd Miroslav
Bříza Josef ml.
 
 
8-8-33-62301
2.Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
7-9-98103211
3.Wagner Jaroslav st.Jícha David9-889 3121
4.Melíšek RomanŠtěpánek Aleš-5-10-10  0322
5.Švarc IvoBříza Josef ml.-9688 3132
6.Kyncl JiříŠmíd Miroslav-64-9-8 1333
7.Melíšek RomanJícha David-10-7-10  0334
8.Švarc IvoŠtěpánek Aleš-4-5-8  0335
9.Kyncl JiříBříza Josef ml.-103-9473245
10.Wagner Jaroslav st.Šmíd Miroslav4-538 3155
11.Švarc IvoJícha David6-2-11-9 1356
12.Kyncl JiříŠtěpánek Aleš-88-6-9 1357
13.Wagner Jaroslav st.Bříza Josef ml.-9315 3167
14.Melíšek RomanŠmíd Miroslav-4-2-2  0368
15.Kyncl JiříJícha David-3-6-4  0369
16.Wagner Jaroslav st.Štěpánek Aleš5    10  
17.Melíšek RomanBříza Josef ml.         
18.Švarc IvoŠmíd Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wagner Jaroslav st.30Jícha David31
Melíšek Roman03Štěpánek Aleš30
Švarc Ivo12Bříza Josef ml.03
Kyncl Jiří13Šmíd Miroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:33626:607Sokol Lány A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Michal
Moravec Petr st.
 
 
Černý Vít
Zitta Přemysl
 
 
39-96 3110
2.Moravec Ladislav ml.
Moravec Petr ml.
 
 
Šmejkal Radek
Budělovský Petr
 
 
9165  3020
3.Moravec Petr ml.Černý Vít-7-6-11  0321
4.Moravec Petr st.Šmejkal Radek9-6-6-4 1322
5.Brožek MichalBudělovský Petr-8-5-8  0323
6.Moravec Ladislav ml.Zitta Přemysl448  3033
7.Moravec Petr st.Černý Vít-8-8-6  0334
8.Brožek MichalŠmejkal Radek-6-9-10  0335
9.Moravec Ladislav ml.Budělovský Petr311-85 3145
10.Moravec Petr ml.Zitta Přemysl410-96 3155
11.Brožek MichalČerný Vít-5-2-9  0356
12.Moravec Ladislav ml.Šmejkal Radek7-108-873266
13.Moravec Petr ml.Budělovský Petr-682-4103276
14.Moravec Petr st.Zitta Přemysl8410  3086
15.Moravec Ladislav ml.Černý Vít-7-94-11 1387
16.Moravec Petr ml.Šmejkal Radek86-108 3197
17.Moravec Petr st.Budělovský Petr135-8-7WO2398
18.Brožek MichalZitta Přemysl73-67 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moravec Petr ml.31Černý Vít40
Moravec Petr st.13Šmejkal Radek22
Brožek Michal13Budělovský Petr22
Moravec Ladislav ml.31Zitta Přemysl04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:27651:588TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
Dřevěný Petr
Landa Miloslav
 
 
58-6-963210
2.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Hrabár Jiří
Vajs Karel
 
 
8-675 3120
3.Ehl LadislavVajs Karel7-7-121083230
4.Dvořák ZdeněkDřevěný Petr6-7-9-11 1331
5.Beneš TomášHrabár Jiří86-68 3141
6.Glogar JaroslavHejda Václav ml.714  3051
7.Dvořák ZdeněkVajs Karel-9-108-20 1352
8.Beneš TomášDřevěný Petr-9172-4-42353
9.Glogar JaroslavHrabár Jiří39-7-1193263
10.Ehl LadislavHejda Václav ml.488  3073
11.Beneš TomášVajs Karel9-95-793283
12.Glogar JaroslavDřevěný Petr-7-99-9 1384
13.Ehl LadislavHrabár Jiří-88-910-62385
14.Dvořák ZdeněkLanda Miloslav9-9-14853295
15.Glogar JaroslavVajs Karel788  30105
16.Ehl LadislavDřevěný Petr         
17.Dvořák ZdeněkHrabár Jiří         
18.Beneš TomášLanda Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ehl Ladislav21Vajs Karel13
Dvořák Zdeněk12Dřevěný Petr30
Beneš Tomáš21Hrabár Jiří12
Glogar Jaroslav31Hejda Václav ml.02
   Landa Miloslav01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS