Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ARozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu14. 04. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24582:486TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chalupa Josef ml.
Šejvl Jakub
 
 
Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
-10-5-7  0301
2.Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
Šmíd Miroslav
Stárek Karel st.
 
 
6514  3011
3.Šejvl JakubŠtěpánek Aleš312-96 3121
4.Chalupa Josef ml.Jícha David98-10-9-92322
5.Sysel PavelŠmíd Miroslav8-6410 3132
6.Papírník PavelStárek Karel st.422  3042
7.Chalupa Josef ml.Štěpánek Aleš889  3052
8.Sysel PavelJícha David-5-106-8 1353
9.Papírník PavelŠmíd Miroslav34-7-963263
10.Šejvl JakubStárek Karel st.-7493 3173
11.Sysel PavelŠtěpánek Aleš-9-83-8 1374
12.Papírník PavelJícha David-9-8-7  0375
13.Šejvl JakubŠmíd Miroslav4-81113 3185
14.Chalupa Josef ml.Stárek Karel st.-9663 3195
15.Papírník PavelŠtěpánek Aleš6-810-7432105
16.Šejvl JakubJícha David-58-6-1 13  
17.Chalupa Josef ml.Šmíd Miroslav         
18.Sysel PavelStárek Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šejvl Jakub30Štěpánek Aleš13
Chalupa Josef ml.21Jícha David30
Sysel Pavel12Šmíd Miroslav03
Papírník Pavel31Stárek Karel st.03
utkání bez připomínek teplota Z - utkání 20 C , teplota K - utkání 22 C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice AVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 04. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28615:590TJ Slovan Lochovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
Ehl Ladislav
Glogar Jaroslav
 
 
-58-65123210
2.Budělovský Petr
Zitta Přemysl
 
 
Beneš Tomáš
Dvořák Zdeněk
 
 
-7-9-6  0311
3.Šmejkal RadekGlogar Jaroslav-77-7743221
4.Zitta PřemyslEhl Ladislav-10-69-6 1322
5.Budělovský PetrBeneš Tomáš-9-69-10 1323
6.Černý VítDvořák Zdeněk8610  3033
7.Zitta PřemyslGlogar Jaroslav-6-5-10  0334
8.Budělovský PetrEhl Ladislav9910  3044
9.Černý VítBeneš Tomáš-9967 3154
10.Šmejkal RadekDvořák Zdeněk76-77 3164
11.Budělovský PetrGlogar Jaroslav-139138 3174
12.Černý VítEhl Ladislav-9648 3184
13.Šmejkal RadekBeneš Tomáš95-68 3194
14.Zitta PřemyslDvořák Zdeněk-710-7-9 1395
15.Černý VítGlogar Jaroslav3-712-9-92396
16.Šmejkal RadekEhl Ladislav-99106 31106
17.Zitta PřemyslBeneš Tomáš         
18.Budělovský PetrDvořák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmejkal Radek40Glogar Jaroslav22
Zitta Přemysl03Ehl Ladislav13
Budělovský Petr21Beneš Tomáš12
Černý Vít31Dvořák Zdeněk12
-

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline