Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 04. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:924:32513:552TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
868  3010
2.Šmíd Miroslav
Stárek Karel st.
 
 
Chalupa Josef ml.
Šejvl Jakub
 
 
8-67-5-82311
3.Šmíd MiroslavŠejvl Jakub-4-6-8  0312
4.Stárek Karel st.Chalupa Josef ml.-10811-793222
5.Jícha DavidPapírník Pavel8-9-9-9 1323
6.Štěpánek AlešSysel Pavel8-1099 3133
7.Stárek Karel st.Šejvl Jakub-59-9-9 1334
8.Jícha DavidChalupa Josef ml.559  3044
9.Štěpánek AlešPapírník Pavel8-410-973254
10.Šmíd MiroslavSysel Pavel-9-10-10  0355
11.Jícha DavidŠejvl Jakub7-8-8-10 1356
12.Štěpánek AlešChalupa Josef ml.689  3066
13.Šmíd MiroslavPapírník Pavel-79-13-6 1367
14.Stárek Karel st.Sysel Pavel-5-9-9  0368
15.Štěpánek AlešŠejvl Jakub-5-5-5  0369
16.Šmíd MiroslavChalupa Josef ml.         
17.Stárek Karel st.Papírník Pavel         
18.Jícha DavidSysel Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmíd Miroslav03Šejvl Jakub40
Stárek Karel st.12Chalupa Josef ml.03
Jícha David12Papírník Pavel21
Štěpánek Aleš31Sysel Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:30581:583nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
Zitta Přemysl
Budělovský Petr
 
 
8109  3010
2.Beneš Tomáš
Dvořák Zdeněk
 
 
Šmejkal Radek
Černý Vít
 
 
8-4515 3120
3.Beneš TomášČerný Vít-5-6-4  0321
4.Ehl LadislavŠmejkal Radek7-4-7-6 1322
5.Dvořák ZdeněkBudělovský Petr883  3032
6.Glogar JaroslavZitta Přemysl322  3042
7.Ehl LadislavČerný Vít9-5-5-3 1343
8.Dvořák ZdeněkŠmejkal Radek9-7-5-4 1344
9.Glogar JaroslavBudělovský Petr442  3054
10.Beneš TomášZitta Přemysl-11999 3164
11.Dvořák ZdeněkČerný Vít-98-7-8 1365
12.Glogar JaroslavŠmejkal Radek7-810-5-122366
13.Beneš TomášBudělovský Petr876  3076
14.Ehl LadislavZitta Přemysl-61194 3186
15.Glogar JaroslavČerný Vít-7-5-5  0387
16.Beneš Tomᚊmejkal Radek-8-7-7  0388
17.Ehl LadislavBudělovský Petr8810  3098
18.Dvořák ZdeněkZitta Přemysl8-8-10-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beneš Tomáš22Černý Vít40
Ehl Ladislav22Šmejkal Radek40
Dvořák Zdeněk13Budělovský Petr04
Glogar Jaroslav22Zitta Přemysl13

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS