Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25574:516TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Švarc Ivo
 
 
Černý Vít
Jirkovský Antonín ml.
 
 
1078  3010
2.Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
Zitta Přemysl
Šmejkal Radek
 
 
982  3020
3.Wagner Jaroslav st.Černý Vít-9-7-7  0321
4.Melíšek RomanŠmejkal Radek5-9-7-8 1322
5.Švarc IvoZitta Přemysl-9576 3132
6.Kyncl JiříJirkovský Antonín ml.616  3042
7.Melíšek RomanČerný Vít-4-39-6 1343
8.Švarc IvoŠmejkal Radek-3-12-6  0344
9.Kyncl JiříZitta Přemysl-3664 3154
10.Wagner Jaroslav st.Jirkovský Antonín ml.1018  3064
11.Švarc IvoČerný Vít3-4-7-9 1365
12.Kyncl JiříŠmejkal Radek-128-5783275
13.Wagner Jaroslav st.Zitta Přemysl76-94 3185
14.Melíšek RomanJirkovský Antonín ml.10710  3095
15.Kyncl JiříČerný Vít9-119-7-82396
16.Wagner Jaroslav st.Šmejkal Radek-1176-9632106
17.Melíšek RomanZitta Přemysl8117  30  
18.Švarc IvoJirkovský Antonín ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wagner Jaroslav st.31Černý Vít40
Melíšek Roman12Šmejkal Radek22
Švarc Ivo12Zitta Přemysl03
Kyncl Jiří31Jirkovský Antonín ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:34564:599TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubrt Jaroslav
Berger Miroslav
 
 
Bříza Josef ml.
Šmíd Miroslav
 
 
-101198 3110
2.Blažek Martin
Mifka Alexius
 
 
Štěpánek Aleš
Jícha David
 
 
-3-5-4  0311
3.Šubrt JaroslavJícha David8-7-8-5 1312
4.Mifka AlexiusŠtěpánek Aleš-7-97-5 1313
5.Blažek MartinBříza Josef ml.10710  3023
6.Berger MiroslavŠmíd Miroslav886  3033
7.Mifka AlexiusJícha David-4-7-6  0334
8.Blažek MartinŠtěpánek Aleš-121013-7-92335
9.Berger MiroslavBříza Josef ml.-4-97-10 1336
10.Šubrt JaroslavŠmíd Miroslav-127106 3146
11.Blažek MartinJícha David108-9-6-72347
12.Berger MiroslavŠtěpánek Aleš-83-910-92348
13.Šubrt JaroslavBříza Josef ml.38-8-4103258
14.Mifka AlexiusŠmíd Miroslav-7-88-11 1359
15.Berger MiroslavJícha David45-8-7-1023510
16.Šubrt JaroslavŠtěpánek Aleš-12    01  
17.Mifka AlexiusBříza Josef ml.         
18.Blažek MartinŠmíd Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šubrt Jaroslav21Jícha David40
Mifka Alexius03Štěpánek Aleš30
Blažek Martin12Bříza Josef ml.12
Berger Miroslav13Šmíd Miroslav12
teplota začátek 21st teplota konec 22st



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:30326:355TJ Sokol Příbram A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Petr
Hoďák Václav
 
 

 
 
WO    3010
2.Trávníček Luboš
Dusil Petr
 
 
Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
 
 
-10-4-5  0311
3.Antoš PetrBauer Horst-9-108-11 1312
4.Trávníček LubošKotrbatý Petr-5-8-8  0313
5.Dusil PetrJaroš Antonín-2-3-10  0314
6.Hoďák VáclavWO    3024
7.Trávníček LubošBauer Horst-10-7-4  0325
8.Dusil PetrKotrbatý Petr-7-4-10  0326
9.Hoďák VáclavJaroš Antonín-6-6-3  0327
10.Antoš PetrWO    3037
11.Dusil PetrBauer Horst-9-4-5  0338
12.Hoďák VáclavKotrbatý Petr-5-1-6  0339
13.Antoš PetrJaroš Antonín-5-864-923310
14.Trávníček LubošWO    30  
15.Hoďák VáclavBauer Horst-9    01  
16.Antoš PetrKotrbatý Petr         
17.Trávníček LubošJaroš Antonín         
18.Dusil Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Antoš Petr02Bauer Horst30
Trávníček Luboš02Kotrbatý Petr30
Dusil Petr03Jaroš Antonín30
Hoďák Václav02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice ARozhodčí:obou
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:mužstev
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:33405:477TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
-8-7-7  0301
2.Šlechta Jaroslav
Glogar Jaroslav
 
 
Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
-9-8-8  0302
3.Šlechta JaroslavŠmíd Jan-6-6-5  0303
4.Dvořák ZdeněkHomolka Pavel-8-1089-92304
5.Glogar JaroslavKarda Martin-74109 3114
6.Beneš TomášChládek Luboš6-311-1153224
7.Dvořák ZdeněkŠmíd Jan-10-106-6 1325
8.Glogar JaroslavHomolka Pavel8-167-11-112326
9.Beneš TomášKarda Martin-8-14-6  0327
10.Šlechta JaroslavChládek Luboš-7-6-6  0328
11.Glogar JaroslavŠmíd Jan-7-6-8  0329
12.Beneš TomášHomolka Pavel10-8-9-8 13210
13.Šlechta JaroslavKarda Martin-8-910  12  
14.Dvořák ZdeněkChládek Luboš         
15.Beneš Tomᚊmíd Jan         
16.Šlechta JaroslavHomolka Pavel         
17.Dvořák ZdeněkKarda Martin         
18.Glogar JaroslavChládek Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šlechta Jaroslav02Šmíd Jan30
Dvořák Zdeněk02Homolka Pavel30
Glogar Jaroslav12Karda Martin11
Beneš Tomáš12Chládek Luboš11



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle pošty, horní tělocvičnaRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:17526:423TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chalupa Josef ml.
Sysel Vojtěch
 
 
Mikulejský Filip
Novák Petr
 
 
71412  3010
2.Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
Škach Martin
Gábriš Michal
 
 
-66-2-13 1311
3.Chalupa Josef ml.Mikulejský Filip11138  3021
4.Sysel VojtěchNovák Petr1139  3031
5.Sysel PavelŠkach Martin753  3041
6.Papírník PavelGábriš Michal44-88 3151
7.Sysel VojtěchMikulejský Filip89-8-9-92352
8.Sysel PavelNovák Petr724  3062
9.Papírník PavelŠkach Martin3511  3072
10.Chalupa Josef ml.Gábriš Michal-76-3-11 1373
11.Sysel PavelMikulejský Filip265  3083
12.Papírník PavelNovák Petr688  3093
13.Chalupa Josef ml.Škach Martin-11-10-7  0394
14.Sysel VojtěchGábriš Michal-6-6-9  0395
15.Papírník PavelMikulejský Filip42-96 31105
16.Chalupa Josef ml.Novák Petr-4686 31  
17.Sysel VojtěchŠkach Martin         
18.Sysel PavelGábriš Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chalupa Josef ml.12Mikulejský Filip13
Sysel Vojtěch12Novák Petr03
Sysel Pavel30Škach Martin12
Papírník Pavel40Gábriš Michal21
teplota tělocvična Z - 19 C, teplota K - 21 C, zápas bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:25568:520TJ Sokol Hudlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Petr
Vajs Karel
 
 
Moravec Ladislav ml.
Moravec Petr ml.
 
 
7-6-89-102301
2.Stehlík Jan ml.
Gruber Martin
 
 
Brožek Michal
Moravec Petr st.
 
 
-67-91083211
3.Gruber MartinMoravec Ladislav ml.-58-8-7 1312
4.Stehlík Jan ml.Moravec Petr ml.-7-8-7  0313
5.Vajs KarelBrožek Michal874  3023
6.Dřevěný PetrMoravec Petr st.-127511 3133
7.Stehlík Jan ml.Moravec Ladislav ml.6-66-953243
8.Vajs KarelMoravec Petr ml.-9-9-5  0344
9.Dřevěný PetrBrožek Michal-1098-1273254
10.Gruber MartinMoravec Petr st.-7-7-10  0355
11.Vajs KarelMoravec Ladislav ml.679  3065
12.Dřevěný PetrMoravec Petr ml.-9859 3175
13.Gruber MartinBrožek Michal-6966 3185
14.Stehlík Jan ml.Moravec Petr st.-10977 3195
15.Dřevěný PetrMoravec Ladislav ml.627  30105
16.Gruber MartinMoravec Petr ml.         
17.Stehlík Jan ml.Brožek Michal         
18.Vajs KarelMoravec Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gruber Martin12Moravec Ladislav ml.13
Stehlík Jan ml.21Moravec Petr ml.21
Vajs Karel21Brožek Michal03
Dřevěný Petr40Moravec Petr st.12
teplota na začátku 19 na konci 20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline