Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:29607:573TJ Sokol Hudlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Petr
Hejda Václav ml.
 
 
Gräf Miloš
Strnad Richard
 
 
638  3010
2.Vajs Karel
Hrabár Jiří
 
 
Blažek Martin
Šubrt Jaroslav
 
 
49-85 3120
3.Hejda Václav ml.Šubrt Jaroslav7-7109 3130
4.Vajs KarelBlažek Martin759  3040
5.Landa MiloslavGräf Miloš-3-8-4  0341
6.Dřevěný PetrStrnad Richard-7-63353251
7.Vajs KarelŠubrt Jaroslav9-3516 3161
8.Landa MiloslavBlažek Martin-8-69663271
9.Dřevěný PetrGräf Miloš-97-10-9 1372
10.Hejda Václav ml.Strnad Richard-1486-8-92373
11.Landa MiloslavMifka Alexius911-6-1063283
12.Dřevěný PetrBlažek Martin856  3093
13.Hejda Václav ml.Gräf Miloš-7-4-3  0394
14.Vajs KarelStrnad Richard-9-103-9 1395
15.Dřevěný PetrMifka Alexius-9-97-6 1396
16.Hejda Václav ml.Blažek Martin9-16-81132106
17.Vajs KarelGräf Miloš         
18.Landa MiloslavStrnad Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hejda Václav ml.22Šubrt Jaroslav02
Vajs Karel21Blažek Martin04
Landa Miloslav21Gräf Miloš30
Dřevěný Petr22Strnad Richard21
   Mifka Alexius11
teplota na začátku utkání 19 teplota na konci utkání 20



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská ARozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13491:349TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
Wagner Jaroslav st.
Beran Martin
 
 
6-975 3110
2.Šejvl Jakub
Chalupa Josef ml.
 
 
Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
4-85-653220
3.Chalupa Josef ml.Kyncl Jiří233  3030
4.Šejvl JakubWagner Jaroslav st.4-11-8553240
5.Sysel PavelMelíšek Roman47-78 3150
6.Papírník PavelBeran Martin476  3060
7.Šejvl JakubKyncl Jiří649  3070
8.Sysel PavelWagner Jaroslav st.-918-12-32371
9.Papírník PavelMelíšek Roman-8-879-132372
10.Chalupa Josef ml.Beran Martin-12868 3182
11.Sysel PavelKyncl Jiří256  3092
12.Papírník PavelWagner Jaroslav st.1258  30102
13.Chalupa Josef ml.Melíšek Roman7    10  
14.Šejvl JakubBeran Martin         
15.Papírník PavelKyncl Jiří         
16.Chalupa Josef ml.Wagner Jaroslav st.         
17.Šejvl JakubMelíšek Roman         
18.Sysel PavelBeran Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chalupa Josef ml.20Kyncl Jiří03
Šejvl Jakub20Wagner Jaroslav st.12
Sysel Pavel21Melíšek Roman11
Papírník Pavel21Beran Martin02
télocvična Z - teplota 19 C, teplota K - 21 C bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8386:229TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajer Jiří
Novák Petr
 
 
Ehl Ladislav
Glogar Jaroslav
 
 
-59108 3110
2.Škach Martin
Navrátil Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Navrátil TomášDvořák Zdeněk-3648 3130
4.Bajer JiříEhl Ladislav3-583 3140
5.Novák PetrWO    3050
6.Škach MartinGlogar Jaroslav7710  3060
7.Bajer JiříDvořák Zdeněk33-911 3170
8.Novák PetrEhl Ladislav7-77-893280
9.Škach MartinWO    3090
10.Navrátil TomášGlogar Jaroslav8-65-9532100
11.Novák PetrDvořák Zdeněk         
12.Škach MartinEhl Ladislav         
13.Navrátil Tomáš         
14.Bajer JiříGlogar Jaroslav         
15.Škach MartinDvořák Zdeněk         
16.Navrátil TomášEhl Ladislav         
17.Bajer Jiří         
18.Novák PetrGlogar Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Navrátil Tomáš20Dvořák Zdeněk02
Bajer Jiří20Ehl Ladislav02
Novák Petr10Glogar Jaroslav02
Škach Martin10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33717:663Sokol Lány A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Michal
Moravec Petr st.
 
 
Kastner Patrik
Trávníček Luboš
 
 
910-99 3110
2.Moravec Petr ml.
Moravec Ladislav ml.
 
 
Antoš Petr
Hoďák Václav
 
 
867  3020
3.Moravec Petr ml.Antoš Petr846  3030
4.Moravec Petr st.Hoďák Václav-10-1010-9 1331
5.Brožek MichalTrávníček Luboš413-5-9-82332
6.Moravec Ladislav ml.Kastner Patrik-711-7913242
7.Moravec Petr st.Antoš Petr-10-11-8  0343
8.Brožek MichalHoďák Václav5-358 3153
9.Moravec Ladislav ml.Trávníček Luboš387  3063
10.Moravec Petr ml.Kastner Patrik10-72-973273
11.Brožek MichalAntoš Petr-6-8-10  0374
12.Moravec Ladislav ml.Hoďák Václav511-80 3184
13.Moravec Petr ml.Trávníček Luboš510-9-7-62385
14.Moravec Petr st.Kastner Patrik-11-98-8 1386
15.Moravec Ladislav ml.Antoš Petr7711  3096
16.Moravec Petr ml.Hoďák Václav-71011-9-92397
17.Moravec Petr st.Trávníček Luboš7-3-11-10 1398
18.Brožek MichalKastner Patrik-9-8910832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moravec Petr ml.22Antoš Petr22
Moravec Petr st.04Hoďák Václav22
Brožek Michal22Trávníček Luboš31
Moravec Ladislav ml.40Kastner Patrik13



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice ARozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Český dvůr - LochoviceRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19531:438TJ Sokol Příbram A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisenreich Jindřich ml.
Bauer Horst
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
8128  3010
2.Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
 
 
Zitta Přemysl
Němec Tomáš
 
 
675  3020
3.Bauer HorstZítek Patrik663  3030
4.Kotrbatý PetrŠmejkal Radek9-9-8-6 1331
5.Jaroš AntonínZitta Přemysl5-894 3141
6.Eisenreich Jindřich ml.Němec Tomáš-4-951063251
7.Kotrbatý PetrZítek Patrik89-9-11-92352
8.Jaroš AntonínŠmejkal Radek3-7-8-8 1353
9.Eisenreich Jindřich ml.Zitta Přemysl7-97-8113263
10.Bauer HorstNěmec Tomáš-7897 3173
11.Jaroš AntonínZítek PatrikWO    3083
12.Eisenreich Jindřich ml.Šmejkal Radek-6-6-8  0384
13.Bauer HorstZitta Přemysl910-96 3194
14.Kotrbatý PetrNěmec Tomáš7710  30104
15.Eisenreich Jindřich ml.Zítek Patrik         
16.Bauer HorstŠmejkal Radek         
17.Kotrbatý PetrZitta Přemysl         
18.Jaroš AntonínNěmec Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bauer Horst30Zítek Patrik11
Kotrbatý Petr12Šmejkal Radek30
Jaroš Antonín11Zitta Přemysl03
Eisenreich Jindřich ml.21Němec Tomáš03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36681:678nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Bříza Josef ml.
Šmíd Miroslav
 
 
9-964 3110
2.Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
Štěpánek Aleš
Jícha David
 
 
69-6-893220
3.Homolka PavelJícha David-7-3-4  0321
4.Chládek LubošŠtěpánek Aleš9-310-10-42322
5.Karda MartinBříza Josef ml.13-109-883232
6.Šmíd JanŠmíd Miroslav263  3042
7.Chládek LubošJícha David-10-79-7 1343
8.Karda MartinŠtěpánek Aleš-46-2-8 1344
9.Šmíd JanBříza Josef ml.971  3054
10.Homolka PavelŠmíd Miroslav35-10-783264
11.Karda MartinJícha David-4-77-14 1365
12.Šmíd JanŠtěpánek Aleš8106  3075
13.Homolka PavelBříza Josef ml.9-86-7-82376
14.Chládek LubošŠmíd Miroslav610-109 3186
15.Šmíd JanJícha David109-85 3196
16.Homolka PavelŠtěpánek Aleš-8-7-9  0397
17.Chládek LubošBříza Josef ml.88-7-10-82398
18.Karda MartinŠmíd Miroslav-68-10-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Homolka Pavel13Jícha David31
Chládek Luboš13Štěpánek Aleš31
Karda Martin13Bříza Josef ml.22
Šmíd Jan40Šmíd Miroslav13
Teplota začátek: 18°C konec: 20°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS