Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9419:288TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chalupa Josef ml.
Šejvl Jakub
 
 
Šubrt Jaroslav
Blažek Martin
 
 
-1113-9633210
2.Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
Mifka Alexius
Berger Miroslav
 
 
556  3020
3.Chalupa Josef ml.Šubrt Jaroslav11410  3030
4.Šejvl JakubBerger Miroslav8-8-8-3 1331
5.Papírník PavelBlažek Martin655  3041
6.Sysel PavelMifka Alexius688  3051
7.Šejvl JakubŠubrt Jaroslav-83-8543261
8.Papírník PavelBerger Miroslav-888-843271
9.Sysel PavelBlažek Martin632  3081
10.Chalupa Josef ml.Mifka Alexius875  3091
11.Papírník PavelŠubrt Jaroslav762  30101
12.Sysel PavelBerger Miroslav-16   11  
13.Chalupa Josef ml.Blažek Martin         
14.Šejvl JakubMifka Alexius         
15.Sysel PavelŠubrt Jaroslav         
16.Chalupa Josef ml.Berger Miroslav         
17.Šejvl JakubBlažek Martin         
18.Papírník PavelMifka Alexius         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chalupa Josef ml.20Šubrt Jaroslav03
Šejvl Jakub11Berger Miroslav11
Papírník Pavel30Blažek Martin02
Sysel Pavel20Mifka Alexius02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:41650:703TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Petr
Landa Miloslav
 
 
Wagner Jaroslav st.
Beran Martin
 
 
7-6-49-82301
2.Vajs Karel
Hrabár Jiří
 
 
Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
8-77-8113211
3.Hrabár JiříKyncl Jiří7115  3021
4.Vajs KarelWagner Jaroslav st.-712910 3131
5.Landa MiloslavMelíšek Roman-8-45-8 1332
6.Dřevěný PetrBeran Martin115-76 3142
7.Vajs KarelKyncl Jiří-6458 3152
8.Landa MiloslavWagner Jaroslav st.-5-510-10 1353
9.Dřevěný PetrMelíšek Roman-43-6-3 1354
10.Hrabár JiříBeran Martin-7-98663264
11.Landa MiloslavKyncl Jiří-710-14-9 1365
12.Gruber MartinWagner Jaroslav st.-7-9-3  0366
13.Hrabár JiříMelíšek Roman8-6-9543276
14.Vajs KarelBeran Martin-9-10-5  0377
15.Gruber MartinKyncl Jiří6-57-543287
16.Hrabár JiříWagner Jaroslav st.8-2-0-0 1388
17.Vajs KarelMelíšek Roman-55-8-9 1389
18.Landa MiloslavBeran Martin-887-8-423810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrabár Jiří31Kyncl Jiří13
Vajs Karel22Wagner Jaroslav st.31
Landa Miloslav04Melíšek Roman31
Dřevěný Petr11Beran Martin22
Gruber Martin11   
teplota na začátku utkání 19 teplota na konci utkání 20



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17489:342Sokol Lány A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr ml.
Moravec Ladislav ml.
 
 

 
 
WO    3010
2.Brožek Michal
Moravec Petr st.
 
 
Ehl Ladislav
Glogar Jaroslav
 
 
10-7-8-7 1311
3.Moravec Petr ml.Glogar Jaroslav-6-7910113221
4.Brožek MichalDvořák Zdeněk9-8-9893231
5.Moravec Ladislav ml.Ehl Ladislav833  3041
6.Moravec Petr st.WO    3051
7.Brožek MichalGlogar Jaroslav-7-4-9  0352
8.Moravec Ladislav ml.Dvořák Zdeněk884  3062
9.Moravec Petr st.Ehl Ladislav855  3072
10.Moravec Petr ml.WO    3082
11.Moravec Ladislav ml.Glogar Jaroslav-25-6-11 1383
12.Moravec Petr st.Dvořák Zdeněk-6-54-7 1384
13.Moravec Petr ml.Ehl Ladislav3-8914 3194
14.Brožek MichalWO    30104
15.Moravec Petr st.Glogar Jaroslav78   20  
16.Moravec Petr ml.Dvořák Zdeněk         
17.Brožek MichalEhl Ladislav         
18.Moravec Ladislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Moravec Petr ml.20Glogar Jaroslav21
Brožek Michal11Dvořák Zdeněk12
Moravec Ladislav ml.21Ehl Ladislav03
Moravec Petr st.11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13491:366TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ebert Tomáš ml.
Novák Petr
 
 
Hoďák Václav
Trávníček Luboš
 
 
-9674 3110
2.Škach Martin
Vajcová Kateřina
 
 
Kastner Patrik
Pleticha Vladimír
 
 
257  3020
3.Vajcová KateřinaHoďák Václav129-95 3130
4.Ebert Tomáš ml.Trávníček Luboš-11-107-8 1331
5.Novák PetrKastner Patrik1358  3041
6.Škach MartinPleticha Vladimír-165103 3151
7.Ebert Tomáš ml.Hoďák Václav828  3061
8.Novák PetrTrávníček Luboš4-9-10-9 1362
9.Škach MartinKastner Patrik10-99-1043272
10.Vajcová KateřinaPleticha Vladimír11-9-9863282
11.Novák PetrHoďák Václav647  3092
12.Škach MartinTrávníček Luboš871  30102
13.Vajcová KateřinaKastner Patrik46   20  
14.Ebert Tomáš ml.Pleticha Vladimír         
15.Škach MartinHoďák Václav         
16.Vajcová KateřinaTrávníček Luboš         
17.Ebert Tomáš ml.Kastner Patrik         
18.Novák PetrPleticha Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vajcová Kateřina20Hoďák Václav03
Ebert Tomáš ml.11Trávníček Luboš21
Novák Petr21Kastner Patrik02
Škach Martin30Pleticha Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:11413:316TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Šmejkal Radek
Zitta Přemysl
 
 
795  3010
2.Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
Němec Tomáš
Dražan Jiří
 
 
5810  3020
3.Homolka PavelŠmejkal Radek-8-6-6  0321
4.Chládek LubošZitta Přemysl3-996 3131
5.Karda MartinNěmec Tomáš489  3041
6.Šmíd JanDražan Jiří534  3051
7.Chládek LubošŠmejkal Radek-10-18-9 1352
8.Karda MartinZitta Přemysl38-67 3162
9.Šmíd JanNěmec Tomáš275  3072
10.Homolka PavelDražan Jiří976  3082
11.Karda MartinŠmejkal Radek-3-4-9  0383
12.Šmíd JanZitta Přemysl656  3093
13.Homolka PavelNěmec Tomáš479  30103
14.Chládek LubošDražan Jiří         
15.Šmíd JanŠmejkal Radek         
16.Homolka PavelZitta Přemysl         
17.Chládek LubošNěmec Tomáš         
18.Karda MartinDražan Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Homolka Pavel21Šmejkal Radek30
Chládek Luboš11Zitta Přemysl03
Karda Martin21Němec Tomáš03
Šmíd Jan30Dražan Jiří02
Teplota začátek: 18°C konec: 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ARozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37619:662TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mráz Roman
Jaroš Antonín
 
 
Šmíd Miroslav
Bříza Josef ml.
 
 
-10-4-10  0301
2.Eisenreich Jindřich ml.
Bauer Horst
 
 
Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
-7-89643211
3.Mráz RomanŠtěpánek Aleš-10-5-5  0312
4.Eisenreich Jindřich ml.Jícha David510-88 3122
5.Jaroš AntonínBříza Josef ml.7128  3032
6.Bauer HorstŠmíd Miroslav113-68 3142
7.Eisenreich Jindřich ml.Štěpánek Aleš-1-4-12  0343
8.Jaroš AntonínJícha David-69-9-5 1344
9.Bauer HorstBříza Josef ml.1483  3054
10.Mráz RomanŠmíd Miroslav-48-9-11 1355
11.Jaroš AntonínŠtěpánek Aleš-7-8-8  0356
12.Bauer HorstJícha David899  3066
13.Mráz RomanBříza Josef ml.8-56-4-62367
14.Eisenreich Jindřich ml.Šmíd Miroslav-310-47-72368
15.Bauer HorstŠtěpánek Aleš94-8-963278
16.Mráz RomanJícha David-9-9-3  0379
17.Eisenreich Jindřich ml.Bříza Josef ml.9-8167 3189
18.Jaroš AntonínŠmíd Miroslav6-9-9-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mráz Roman04Štěpánek Aleš31
Eisenreich Jindřich ml.22Jícha David22
Jaroš Antonín13Bříza Josef ml.13
Bauer Horst40Šmíd Miroslav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline