Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:20491:437TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza Josef ml.
Plíhal Martin
 
 
Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
-99-10-5 1301
2.Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
Zitta Přemysl
Budělovský Petr
 
 
69-10-973211
3.Jícha DavidČerný Vít97-65 3121
4.Bříza Josef ml.Šmejkal Radek-9-7-6  0322
5.Plíhal MartinBudělovský Petr-9-6-11  0323
6.Štěpánek AlešJirkovský Antonín ml.895  3033
7.Bříza Josef ml.Zitta Přemysl5-366 3143
8.Plíhal MartinŠmejkal Radek-7-6-6  0344
9.Štěpánek AlešBudělovský Petr666  3054
10.Jícha DavidJirkovský Antonín ml.896  3064
11.Plíhal MartinZitta Přemysl-8-7-7  0365
12.Štěpánek AlešŠmejkal Radek6118  3075
13.Jícha DavidBudělovský Petr787  3085
14.Bříza Josef ml.Jirkovský Antonín ml.458  3095
15.Štěpánek AlešZitta Přemysl7-764 31105
16.Jícha DavidŠmejkal Radek-39   11  
17.Bříza Josef ml.Budělovský Petr         
18.Plíhal MartinJirkovský Antonín ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha David30Černý Vít01
Bříza Josef ml.21Šmejkal Radek21
Plíhal Martin03Budělovský Petr12
Štěpánek Aleš40Jirkovský Antonín ml.03
   Zitta Přemysl12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31627:605TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
 
 
7-8-7-8 1301
2.Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
Eisenreich Jindřich ml.
Bauer Horst
 
 
-5-77963211
3.Chládek LubošBauer Horst3-3-11-9 1312
4.Homolka PavelKotrbatý Petr-7-9-6  0313
5.Karda MartinJaroš Antonín7-9-79-52314
6.Šmíd JanEisenreich Jindřich ml.65-85 3124
7.Homolka PavelBauer Horst-7-10-7  0325
8.Karda MartinKotrbatý Petr-497-763235
9.Šmíd JanJaroš Antonín-6-8-8  0336
10.Chládek LubošEisenreich Jindřich ml.8-957 3146
11.Karda MartinBauer Horst-499-9113256
12.Šmíd JanKotrbatý Petr686  3066
13.Chládek LubošJaroš Antonín457  3076
14.Homolka PavelEisenreich Jindřich ml.94-66 3186
15.Šmíd JanBauer Horst7910  3096
16.Chládek LubošKotrbatý Petr7-9-89-102397
17.Homolka PavelJaroš Antonín-471011 31107
18.Karda MartinEisenreich Jindřich ml.-8    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chládek Luboš22Bauer Horst22
Homolka Pavel22Kotrbatý Petr22
Karda Martin21Jaroš Antonín22
Šmíd Jan31Eisenreich Jindřich ml.03
Teplota : Začátek 18°C Konec 18,5°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:33407:492TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Michal
Moravec Petr st.
 
 
Novák Petr
Ebert Tomáš ml.
 
 
-768-8103210
2.Moravec Ladislav ml.
Moravec Petr ml.
 
 
Gábriš Michal
Škach Martin
 
 
89-7-9-102311
3.Moravec Petr ml.Škach Martin-9-7-9  0312
4.Moravec Petr st.Ebert Tomáš ml.-11-7-5  0313
5.Brožek MichalNovák Petr-7-4-8  0314
6.Moravec Ladislav ml.Gábriš Michal-79-88-72315
7.Moravec Petr st.Škach Martin7611  3025
8.Brožek MichalEbert Tomáš ml.-8-6-4  0326
9.Moravec Ladislav ml.Novák Petr128-95 3136
10.Moravec Petr ml.Gábriš Michal-1-9-8  0337
11.Brožek MichalŠkach Martin-8-64-7 1338
12.Moravec Ladislav ml.Ebert Tomáš ml.-5-79-8 1339
13.Moravec Petr ml.Novák Petr-2-56-2 13310
14.Moravec Petr st.Gábriš Michal         
15.Moravec Ladislav ml.Škach Martin         
16.Moravec Petr ml.Ebert Tomáš ml.         
17.Moravec Petr st.Novák Petr         
18.Brožek MichalGábriš Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Petr ml.03Škach Martin21
Moravec Petr st.11Ebert Tomáš ml.30
Brožek Michal03Novák Petr21
Moravec Ladislav ml.12Gábriš Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice ARozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:11457:280TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Papírník Pavel
Sysel Vojtěch
 
 
Vajs Karel
Stehlík Jan ml.
 
 
9-9118 3110
2.Šejvl Jakub
Chalupa Josef ml.
 
 

 
 
WO    3020
3.Šejvl JakubVajs Karel-3-996-102321
4.Chalupa Josef ml.Stehlík Jan ml.-9838 3131
5.Sysel VojtěchLev Daniel664  3041
6.Papírník PavelWO    3051
7.Chalupa Josef ml.Vajs Karel-2536 3161
8.Sysel VojtěchStehlík Jan ml.-6-891093271
9.Papírník PavelLev Daniel633  3081
10.Šejvl JakubWO    3091
11.Sysel VojtěchVajs Karel8-68-9-92392
12.Papírník PavelStehlík Jan ml.325  30102
13.Šejvl JakubLev Daniel         
14.Chalupa Josef ml.         
15.Papírník PavelVajs Karel         
16.Šejvl JakubStehlík Jan ml.         
17.Chalupa Josef ml.Lev Daniel         
18.Sysel Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šejvl Jakub01Vajs Karel21
Chalupa Josef ml.20Stehlík Jan ml.03
Sysel Vojtěch21Lev Daniel02
Papírník Pavel20   
WO30WO03
Družstvo TJ Sokol Hudlice nastoupilo k utkání ve třech hráčích. Tělocvična teplota Z - 19 C , teplota K - utkání 21 C, utkání bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:34471:545TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Petr
Hoďák Václav
 
 
Glogar Jaroslav
Dvořák Jan ml.
 
 
9-5910 3110
2.Kastner Patrik
Trávníček Luboš
 
 
Beneš Tomáš
Dvořák Zdeněk
 
 
-8-6-7  0311
3.Hoďák VáclavGlogar Jaroslav-6-6-10  0312
4.Trávníček LubošDvořák Zdeněk-6-39-9 1313
5.Kastner PatrikBeneš Tomáš-98-5-10 1314
6.Antoš PetrDvořák Jan ml.6-67-933224
7.Trávníček LubošGlogar Jaroslav-54-4-20 1325
8.Kastner PatrikDvořák Zdeněk788  3035
9.Antoš PetrBeneš Tomáš-8-8-3  0336
10.Hoďák VáclavDvořák Jan ml.-10-9-8  0337
11.Kastner PatrikGlogar Jaroslav-5-8-9  0338
12.Antoš PetrDvořák Zdeněk-91177 3148
13.Hoďák VáclavBeneš Tomáš1099  3058
14.Trávníček LubošDvořák Jan ml.-3-88-6 1359
15.Antoš PetrGlogar Jaroslav-16-10-4  03510
16.Hoďák VáclavDvořák Zdeněk-7-5   02  
17.Trávníček LubošBeneš Tomáš         
18.Kastner PatrikDvořák Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hoďák Václav12Glogar Jaroslav40
Trávníček Luboš03Dvořák Zdeněk12
Kastner Patrik12Beneš Tomáš21
Antoš Petr22Dvořák Jan ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:36559:613TTC Brandýs nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Švarc Ivo
 
 
Blažek Martin
Šubrt Jaroslav
 
 
105-98 3110
2.Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
Berger Miroslav
Gräf Miloš
 
 
107-99 3120
3.Wagner Jaroslav st.Berger Miroslav-7-6-6  0321
4.Melíšek RomanGräf Miloš7-99-683231
5.Švarc IvoŠubrt Jaroslav-411-210-92332
6.Kyncl JiříBlažek Martin-1-9-6  0333
7.Melíšek RomanBerger Miroslav-9-12-7  0334
8.Švarc IvoGräf Miloš-5-5-8  0335
9.Kyncl JiříŠubrt Jaroslav6-636 3145
10.Wagner Jaroslav st.Blažek Martin592  3055
11.Švarc IvoBerger Miroslav-9-9-11  0356
12.Kyncl JiříGräf Miloš-7-88-3 1357
13.Wagner Jaroslav st.Šubrt Jaroslav-101347 3167
14.Melíšek RomanBlažek Martin8-6-6-5 1368
15.Kyncl JiříBerger Miroslav-988-4-102369
16.Wagner Jaroslav st.Gräf Miloš91010  3079
17.Melíšek RomanŠubrt Jaroslav-9-2-8  03710
18.Švarc IvoBlažek Martin-510   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wagner Jaroslav st.31Berger Miroslav40
Melíšek Roman13Gräf Miloš22
Švarc Ivo03Šubrt Jaroslav22
Kyncl Jiří13Blažek Martin21

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline