Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:34708:682TTC Brandýs nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Šubrt Jaroslav
 
 
Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
 
 
17-6-3883210
2.Gräf Miloš
Berger Miroslav
 
 
Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
67-5-7-132311
3.Šubrt JaroslavBauer Horst-1157-3-72312
4.Gräf MilošKotrbatý Petr69-6-8-122313
5.Blažek MartinEisenreich Jindřich ml.19-4-1-82314
6.Berger MiroslavJaroš Antonín9210  3024
7.Gräf MilošBauer Horst-7-7-7  0325
8.Blažek MartinKotrbatý Petr8-2612 3135
9.Berger MiroslavEisenreich Jindřich ml.9-5-9-9 1336
10.Šubrt JaroslavJaroš Antonín9-5-10743246
11.Blažek MartinBauer Horst610-79 3156
12.Berger MiroslavKotrbatý Petr74-117 3166
13.Šubrt JaroslavEisenreich Jindřich ml.-69-88-92367
14.Gräf MilošJaroš Antonín-7-10-5  0368
15.Berger MiroslavBauer Horst2-1252 3178
16.Šubrt JaroslavKotrbatý Petr97-6-783288
17.Gräf MilošEisenreich Jindřich ml.7910  3098
18.Blažek MartinJaroš Antonín545  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šubrt Jaroslav22Bauer Horst22
Gräf Miloš13Kotrbatý Petr13
Blažek Martin31Eisenreich Jindřich ml.31
Berger Miroslav31Jaroš Antonín13
teplota z. 19st teplota k. 20st



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klučov 138Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38646:652TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Beran Martin
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
788  3010
2.Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
-3-85-8 1311
3.Beran MartinŠmíd Jan-10-8-11  0312
4.Melíšek RomanChládek Luboš-552-563222
5.Suchomel TomášHomolka Pavel9-1110-9-52323
6.Kyncl JiříKarda Martin68-9-10103233
7.Melíšek RomanŠmíd Jan-92-4-6 1334
8.Suchomel TomášChládek Luboš-6-8-8  0335
9.Kyncl JiříHomolka Pavel78-7-913245
10.Beran MartinKarda Martin468  3055
11.Suchomel Tomᚊmíd Jan-4-1-9  0356
12.Kyncl JiříChládek Luboš9-8-101253266
13.Beran MartinHomolka Pavel-7-9-6  0367
14.Melíšek RomanKarda Martin9106  3077
15.Kyncl JiříŠmíd Jan-84-4-10 1378
16.Beran MartinChládek Luboš-8814-12-82379
17.Melíšek RomanHomolka Pavel675  3089
18.Wagner Jaroslav st.Karda Martin8-5-9-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Martin13Šmíd Jan40
Melíšek Roman31Chládek Luboš22
Suchomel Tomáš03Homolka Pavel22
Kyncl Jiří31Karda Martin13
Wagner Jaroslav st.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice AVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:18452:382TJ Slovan Lochovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
Jedlička Stanislav
Procházka Ondřej
 
 
926  3010
2.Budělovský Petr
Zítek Patrik
 
 
Bajer Jiří
Novák Petr
 
 
-8-4-5  0311
3.Černý VítJedlička Stanislav157  3021
4.Šmejkal RadekNovák Petr471  3031
5.Budělovský PetrBajer Jiří-3-3-6  0332
6.Zítek PatrikProcházka Ondřej7-853 3142
7.Šmejkal RadekJedlička Stanislav548  3052
8.Budělovský PetrNovák Petr-10-8-7  0353
9.Zítek PatrikBajer Jiří-5116-983263
10.Černý VítProcházka Ondřej565  3073
11.Budělovský PetrJedlička Stanislav-777-963283
12.Zítek PatrikNovák Petr-5610-293293
13.Černý VítBajer Jiří-13-766732103
14.Šmejkal RadekProcházka Ondřej104   20  
15.Zítek PatrikJedlička Stanislav         
16.Černý VítNovák Petr         
17.Šmejkal RadekBajer Jiří         
18.Budělovský PetrProcházka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Vít30Jedlička Stanislav03
Šmejkal Radek20Novák Petr12
Budělovský Petr12Bajer Jiří12
Zítek Patrik30Procházka Ondřej02
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:15469:314TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
Moravec Ladislav ml.
Brožek Michal
 
 
106-87 3110
2.Pokorný Roman
Bříza Josef ml.
 
 

 
 
WO    3020
3.Jícha DavidMoravec Ladislav ml.486  3030
4.Bříza Josef ml.Brožek Michal-7-9-9  0331
5.Pokorný RomanMoravec Petr st.-148-9-7 1332
6.Štěpánek AlešWO    3042
7.Bříza Josef ml.Moravec Ladislav ml.-4-6-7  0343
8.Pokorný RomanBrožek Michal8107  3053
9.Štěpánek AlešMoravec Petr st.999  3063
10.Jícha DavidWO    3073
11.Pokorný RomanMoravec Ladislav ml.-558-483283
12.Fišer ŠtefanBrožek Michal-10-98-7 1384
13.Jícha DavidMoravec Petr st.463  3094
14.Bříza Josef ml.WO    30104
15.Fišer ŠtefanMoravec Ladislav ml.         
16.Jícha DavidBrožek Michal         
17.Bříza Josef ml.Moravec Petr st.         
18.Pokorný Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jícha David20Moravec Ladislav ml.12
Bříza Josef ml.02Brožek Michal21
Pokorný Roman21Moravec Petr st.12
Štěpánek Aleš10   
Fišer Štefan01   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice ARozhodčí:obou
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:mužstev
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:20559:468TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
Dřevěný Petr
Hejda Václav ml.
 
 
12103  3010
2.Šlechta Jaroslav
Sauer Ondřej
 
 
Hrabár Jiří
Landa Miloslav
 
 
-10566 3120
3.Šlechta JaroslavDřevěný Petr-7-1052-42321
4.Sauer OndřejLanda Miloslav217  3031
5.Ehl LadislavHejda Václav ml.-79810 3141
6.Glogar JaroslavHrabár Jiří-7592 3151
7.Sauer OndřejDřevěný Petr8-59-5-42352
8.Ehl LadislavLanda Miloslav-4452 3162
9.Glogar JaroslavHejda Václav ml.569  3072
10.Šlechta JaroslavHrabár Jiří-79-510-42373
11.Ehl LadislavDřevěný Petr-9198 3183
12.Glogar JaroslavLanda Miloslav845  3093
13.Šlechta JaroslavHejda Václav ml.-89-8-8 1394
14.Sauer OndřejHrabár Jiří-8-713-4 1395
15.Glogar JaroslavDřevěný Petr875  30105
16.Šlechta JaroslavLanda Miloslav6135  30  
17.Sauer OndřejHejda Václav ml.         
18.Ehl LadislavHrabár Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlechta Jaroslav03Dřevěný Petr22
Sauer Ondřej12Landa Miloslav03
Ehl Ladislav30Hejda Václav ml.12
Glogar Jaroslav40Hrabár Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:12Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:32269:456TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoďák Václav
Trávníček Luboš
 
 
Balák Kryštof
Jaroň Daniel
 
 
-8-99853210
2.
 
 
Šejvl Jakub
Mühlfeit Luboš
 
 
WO    0311
3.Trávníček LubošŠejvl Jakub7911  3021
4.Hoďák VáclavMühlfeit Luboš-97-109-82322
5.Antoš PetrJaroň Daniel49-6-8-82323
6.Balák KryštofWO    0324
7.Hoďák VáclavŠejvl Jakub-2-8-7  0325
8.Antoš PetrMühlfeit LubošWO    0326
9.Jaroň DanielWO    0327
10.Trávníček LubošBalák Kryštof448  3037
11.Antoš PetrŠejvl JakubWO    0338
12.Mühlfeit LubošWO    0339
13.Trávníček LubošJaroň Daniel-144-8-8 13310
14.Hoďák VáclavBalák Kryštof-8-8-8  03  
15.Šejvl Jakub         
16.Trávníček LubošMühlfeit Luboš         
17.Hoďák VáclavJaroň Daniel         
18.Antoš PetrBalák Kryštof         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Trávníček Luboš21Šejvl Jakub11
Hoďák Václav02Mühlfeit Luboš10
Antoš Petr01Jaroň Daniel20
   Balák Kryštof01
WO06WO60

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline