Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klučov 138Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18456:322TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Suchomel Tomáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
-9764 3120
3.Wagner Jaroslav st.Bauer Horst-6-7-9  0321
4.Melíšek RomanEisenreich Jindřich ml.-9-38783231
5.Kyncl JiříJaroš Antonín584  3041
6.Suchomel TomášWO    3051
7.Melíšek RomanBauer Horst551  3061
8.Kyncl JiříEisenreich Jindřich ml.-67-9953271
9.Suchomel TomášJaroš Antonín-5-910-9 1372
10.Wagner Jaroslav st.WO    3082
11.Kyncl JiříBauer Horst-3665 3192
12.Suchomel TomášEisenreich Jindřich ml.8-4-8-7 1393
13.Wagner Jaroslav st.Jaroš AntonínWO    0394
14.Melíšek RomanWO    30104
15.Suchomel TomášBauer Horst         
16.Wagner Jaroslav st.Eisenreich Jindřich ml.         
17.Melíšek RomanJaroš Antonín         
18.Kyncl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Wagner Jaroslav st.01Bauer Horst12
Melíšek Roman20Eisenreich Jindřich ml.12
Kyncl Jiří30Jaroš Antonín11
Suchomel Tomáš02   
WO41WO14



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35666:654nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Šubrt Jaroslav
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
57-5-8-42301
2.Mifka Alexius
Berger Miroslav
 
 
Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
-689-11-32302
3.Šubrt JaroslavŠmíd Jan-76-9673212
4.Mifka AlexiusChládek Luboš-99-1-10 1313
5.Blažek MartinHomolka Pavel88-93 3123
6.Berger MiroslavKarda Martin-8-108583233
7.Mifka AlexiusŠmíd Jan-4-2-7  0334
8.Blažek MartinChládek Luboš695  3044
9.Berger MiroslavHomolka Pavel5-105-10-72345
10.Šubrt JaroslavKarda Martin55-94 3155
11.Blažek MartinŠmíd Jan1046  3065
12.Berger MiroslavChládek Luboš3128  3075
13.Šubrt JaroslavHomolka Pavel-7-9-11  0376
14.Mifka AlexiusKarda Martin-108-10993286
15.Berger MiroslavŠmíd Jan-6-10-6  0387
16.Šubrt JaroslavChládek Luboš-4149-10-82388
17.Mifka AlexiusHomolka Pavel-8-4-9  0389
18.Blažek MartinKarda Martin798  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šubrt Jaroslav22Šmíd Jan22
Mifka Alexius13Chládek Luboš22
Blažek Martin40Homolka Pavel31
Berger Miroslav22Karda Martin04
teplota z. 20st teplota k. 21st



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:18565:481TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Roman
Bříza Josef ml.
 
 
Mikulejský Filip
Procházka Ondřej
 
 
81010  3010
2.Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
Ebert Tomáš ml.
Novák Petr
 
 
9148  3020
3.Jícha DavidEbert Tomáš ml.567  3030
4.Šmíd MiroslavMikulejský Filip-10-753-42331
5.Pokorný RomanProcházka Ondřej610-6-8-92332
6.Štěpánek AlešNovák Petr10-8-10783242
7.Šmíd MiroslavEbert Tomáš ml.2-9-9-4 1343
8.Pokorný RomanMikulejský Filip5-1012-9163253
9.Štěpánek AlešProcházka Ondřej468  3063
10.Jícha DavidNovák Petr8-467 3173
11.Pokorný RomanEbert Tomáš ml.88-7-4-62374
12.Štěpánek AlešMikulejský Filip99-114 3184
13.Jícha DavidProcházka Ondřej5312  3094
14.Šmíd MiroslavNovák Petr1055  30104
15.Bříza Josef ml.Ebert Tomáš ml.-10    01  
16.Jícha DavidMikulejský Filip         
17.Šmíd MiroslavProcházka Ondřej         
18.Pokorný RomanNovák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jícha David30Ebert Tomáš ml.21
Šmíd Miroslav12Mikulejský Filip12
Pokorný Roman12Procházka Ondřej12
Štěpánek Aleš30Novák Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice AVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:22514:454TJ Slovan Lochovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
Moravec Petr st.
Spiegl Richard
 
 
7-873 3110
2.Budělovský Petr
Zitta Přemysl
 
 
Moravec Ladislav ml.
Brožek Michal
 
 
-4-7-8  0311
3.Šmejkal RadekMoravec Ladislav ml.75-95 3121
4.Budělovský PetrBrožek Michal-5-55-5 1322
5.Zitta PřemyslMoravec Petr st.-9-5-9  0323
6.Černý VítSpiegl Richard177  3033
7.Budělovský PetrMoravec Ladislav ml.8-5-6-7 1334
8.Zitta PřemyslBrožek Michal-4-10-5  0335
9.Černý VítMoravec Petr st.54-89 3145
10.Šmejkal RadekSpiegl Richard794  3055
11.Zitta PřemyslMoravec Ladislav ml.-7-510-7 1356
12.Černý VítBrožek Michal586  3066
13.Šmejkal RadekMoravec Petr st.586  3076
14.Budělovský PetrSpiegl Richard5-814 3186
15.Černý VítMoravec Ladislav ml.9810  3096
16.Šmejkal RadekBrožek Michal1286  30106
17.Budělovský PetrMoravec Petr st.         
18.Zitta PřemyslSpiegl Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmejkal Radek40Moravec Ladislav ml.22
Budělovský Petr12Brožek Michal22
Zitta Přemysl03Moravec Petr st.12
Černý Vít40Spiegl Richard03
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:35Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38638:660TJ Sokol Hudlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kastner Patrik
Trávníček Luboš
 
 
Dřevěný Petr
Landa Miloslav
 
 
-99-6-6 1301
2.Hoďák Václav
Grill Josef
 
 
Hejda Václav ml.
Hrabár Jiří
 
 
9912  3011
3.Grill JosefDřevěný Petr-6-3-9  0312
4.Trávníček LubošHejda Václav ml.56-114 3122
5.Kastner PatrikHrabár Jiří-96912 3132
6.Hoďák VáclavLanda Miloslav-3127-653242
7.Trávníček LubošDřevěný Petr-11-3-5  0343
8.Kastner PatrikHejda Václav ml.-10-9-10  0344
9.Hoďák VáclavHrabár Jiří658  3054
10.Grill JosefLanda Miloslav9-1110-7-82355
11.Kastner PatrikDřevěný Petr3-10-9-3 1356
12.Hoďák VáclavHejda Václav ml.-910-8993266
13.Grill JosefHrabár Jiří-104-9-3 1367
14.Trávníček LubošLanda Miloslav8-8-8-8 1368
15.Hoďák VáclavDřevěný Petr-9-5-6  0369
16.Grill JosefHejda Václav ml.4-94-1073279
17.Trávníček LubošHrabár Jiří6106  3089
18.Kastner PatrikLanda Miloslav8-9-5-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grill Josef13Dřevěný Petr40
Trávníček Luboš22Hejda Václav ml.13
Kastner Patrik13Hrabár Jiří13
Hoďák Václav31Landa Miloslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična Brandýs nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:35472:528TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sauer Ondřej
Šlechta Jaroslav
 
 
Sysel Pavel
Sysel Vojtěch
 
 
-6-8-6  0301
2.Ehl Ladislav
Glogar Jaroslav
 
 
Šejvl Jakub
Jaroň Daniel
 
 
-107-6953211
3.Ehl LadislavŠejvl Jakub11-8-57-52312
4.Glogar JaroslavSysel Vojtěch-5-5-6  0313
5.Sauer OndřejNekola Tomáš st.666  3023
6.Šlechta JaroslavJaroň Daniel5-7-5-6 1324
7.Glogar JaroslavŠejvl Jakub-95811 3134
8.Sauer OndřejSysel Vojtěch-4-8-8  0335
9.Šlechta JaroslavBalák Kryštof-7-75-4 1336
10.Ehl LadislavJaroň Daniel-9-7-11  0337
11.Sauer OndřejŠejvl Jakub-8-6-7  0338
12.Šlechta JaroslavSysel Vojtěch-86-3-4 1339
13.Ehl LadislavBalák Kryštof-12-910873249
14.Glogar JaroslavJaroň DanielWO    3059
15.Šlechta JaroslavŠejvl Jakub9-3-26-123510
16.Ehl LadislavSysel Vojtěch         
17.Glogar JaroslavBalák Kryštof         
18.Sauer OndřejJaroň Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ehl Ladislav12Šejvl Jakub31
Glogar Jaroslav11Sysel Vojtěch30
Sauer Ondřej12Nekola Tomáš st.01
Šlechta Jaroslav04Jaroň Daniel20
   Balák Kryštof11
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS