Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice AVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33558:562nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
811  3010
2.Zitta Přemysl
Jirkovský Antonín ml.
 
 
Wagner Jaroslav st.
Švarc Ivo
 
 
-7-3-1  0311
3.Černý VítKyncl Jiří9-947 3121
4.Šmejkal RadekWagner Jaroslav st.-536-963231
5.Zitta PřemyslMelíšek Roman-85-6-7 1332
6.Jirkovský Antonín ml.Švarc Ivo-2-1-5  0333
7.Šmejkal RadekKyncl Jiří1388  3043
8.Zitta PřemyslWagner Jaroslav st.4-89-4-72344
9.Jirkovský Antonín ml.Melíšek Roman-9-56-3 1345
10.Černý VítŠvarc Ivo-7624 3155
11.Zitta PřemyslKyncl Jiří-7-5-9  0356
12.Jirkovský Antonín ml.Wagner Jaroslav st.-3-5-6  0357
13.Černý VítMelíšek Roman5510  3067
14.Šmejkal RadekŠvarc Ivo5119  3077
15.Jirkovský Antonín ml.Kyncl Jiří-8-7-6  0378
16.Černý VítWagner Jaroslav st.-9-123893288
17.Šmejkal RadekMelíšek Roman567  3098
18.Zitta PřemyslŠvarc Ivo-7-8-12  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Vít40Kyncl Jiří22
Šmejkal Radek40Wagner Jaroslav st.22
Zitta Přemysl04Melíšek Roman22
Jirkovský Antonín ml.04Švarc Ivo22
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:28608:573TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza Josef ml.
Pokorný Roman
 
 
Blažek Martin
Šubrt Jaroslav
 
 
-6-7-7  0301
2.Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
Berger Miroslav
Mifka Alexius
 
 
4-78-1163211
3.Štěpánek AlešBerger Miroslav7-10-85-72312
4.Bříza Josef ml.Šubrt Jaroslav-78-4283222
5.Šmíd MiroslavBlažek Martin799  3032
6.Jícha DavidMifka Alexius794  3042
7.Bříza Josef ml.Berger Miroslav-8-87-6 1343
8.Šmíd MiroslavStrnad Richard99-75 3153
9.Jícha DavidBlažek Martin67-78 3163
10.Štěpánek AlešMifka Alexius7-75-9-92364
11.Šmíd MiroslavBerger Miroslav-110-48-32365
12.Jícha DavidStrnad Richard-9675 3175
13.Štěpánek AlešBlažek Martin-98-8973285
14.Bříza Josef ml.Mifka Alexius85-7-363295
15.Jícha DavidBerger Miroslav-987-91232105
16.Štěpánek AlešStrnad Richard54-79 31  
17.Bříza Josef ml.Blažek Martin         
18.Šmíd MiroslavMifka Alexius         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štěpánek Aleš12Berger Miroslav31
Bříza Josef ml.21Šubrt Jaroslav01
Šmíd Miroslav21Blažek Martin03
Jícha David40Mifka Alexius12
   Strnad Richard02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34686:664TJ Sokol Příbram A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mráz Roman
Vrátný Martin
 
 
Kastner Patrik
Pleticha Vladimír
 
 
-68-9-2 1301
2.Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
Antoš Petr
Hoďák Václav
 
 
5-7-97-112302
3.Mráz RomanAntoš Petr-6-6-4  0303
4.Vrátný MartinHoďák Václav9108  3013
5.Eisenreich Jindřich ml.Kastner Patrik59-118 3123
6.Bauer HorstPleticha Vladimír8-76-733233
7.Vrátný MartinAntoš Petr10-786 3143
8.Eisenreich Jindřich ml.Hoďák Václav-11-9-10  0344
9.Bauer HorstKastner Patrik-8-106633254
10.Mráz RomanPleticha Vladimír-69-7-6 1355
11.Eisenreich Jindřich ml.Antoš Petr-9789 3165
12.Bauer HorstHoďák Václav446  3075
13.Mráz RomanKastner Patrik9-7-8-3 1376
14.Vrátný MartinPleticha Vladimír9109  3086
15.Bauer HorstAntoš Petr17-7-9-6 1387
16.Mráz RomanHoďák Václav9-8-9-5 1388
17.Vrátný MartinKastner Patrik155-105 3198
18.Eisenreich Jindřich ml.Pleticha Vladimír-812-113432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mráz Roman04Antoš Petr22
Vrátný Martin40Hoďák Václav22
Eisenreich Jindřich ml.31Kastner Patrik13
Bauer Horst31Pleticha Vladimír13
Teplota začátek 21 stupňů C. Teplota konec 21 stupňů C.



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:11419:313TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
8-1414 3110
2.Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
Dvořák Zdeněk
Šlechta Jaroslav
 
 
84-9-773220
3.Karda MartinGlogar Jaroslav56-58 3130
4.Chládek LubošEhl Ladislav7-46-773240
5.Homolka PavelDvořák Zdeněk5-10611 3150
6.Šmíd JanŠlechta Jaroslav1073  3060
7.Chládek LubošGlogar Jaroslav5413  3070
8.Homolka PavelEhl Ladislav63-5-863280
9.Šmíd JanDvořák Zdeněk759  3090
10.Karda MartinŠlechta Jaroslav5-74-6632100
11.Homolka PavelGlogar Jaroslav789  30  
12.Šmíd JanEhl Ladislav         
13.Karda MartinDvořák Zdeněk         
14.Chládek LubošŠlechta Jaroslav         
15.Šmíd JanGlogar Jaroslav         
16.Karda MartinEhl Ladislav         
17.Chládek LubošDvořák Zdeněk         
18.Homolka PavelŠlechta Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karda Martin20Glogar Jaroslav02
Chládek Luboš20Ehl Ladislav02
Homolka Pavel20Dvořák Zdeněk02
Šmíd Jan20Šlechta Jaroslav02
teplota : Začátek 18°C Konec 21°C zápas č.11 dohrán dříve



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:33558:564nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajer Jiří
Novák Petr
 
 
Chalupa Josef ml.
Šejvl Jakub
 
 
6-545 3110
2.Škach Martin
Mikulejský Filip
 
 
Papírník Pavel
Sysel Vojtěch
 
 
8-10-9-8 1311
3.Škach MartinŠejvl Jakub-4-9-6  0312
4.Mikulejský FilipPapírník Pavel-2-4-3  0313
5.Novák PetrChalupa Josef ml.-8-11-5  0314
6.Bajer JiříSysel Vojtěch588  3024
7.Mikulejský FilipŠejvl Jakub-8-4-6  0325
8.Novák PetrPapírník Pavel-10-7-6  0326
9.Bajer JiříChalupa Josef ml.558  3036
10.Škach MartinSysel Vojtěch543  3046
11.Novák PetrŠejvl Jakub-11-3-6  0347
12.Bajer JiříPapírník Pavel116-7-873257
13.Škach MartinChalupa Josef ml.-8-9-8  0358
14.Mikulejský FilipSysel Vojtěch7-9-910143268
15.Bajer JiříŠejvl Jakub5611  3078
16.Škach MartinPapírník Pavel-8-7-9  0379
17.Mikulejský FilipChalupa Josef ml.9105  3089
18.Novák PetrSysel Vojtěch4-10411 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škach Martin13Šejvl Jakub31
Mikulejský Filip22Papírník Pavel31
Novák Petr13Chalupa Josef ml.22
Bajer Jiří40Sysel Vojtěch04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:25543:532Sokol Lány A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Milan
Moravec Petr ml.
 
 
Dřevěný Petr
Hejda Václav ml.
 
 
-710-7-7 1301
2.Brožek Michal
Moravec Ladislav ml.
 
 
Vajs Karel
Hrabár Jiří
 
 
-5392 3111
3.Moravec MilanHejda Václav ml.8810  3021
4.Moravec Petr ml.Dřevěný Petr-7-3-6  0322
5.Brožek MichalHrabár Jiří47-8-383232
6.Moravec Ladislav ml.Vajs Karel46-611 3142
7.Moravec Petr ml.Hejda Václav ml.5-10-6993252
8.Brožek MichalDřevěný Petr89-75 3162
9.Moravec Ladislav ml.Hrabár Jiří86-78 3172
10.Moravec MilanVajs Karel-1057-8113282
11.Brožek MichalHejda Václav ml.-7-5612103292
12.Moravec Ladislav ml.Dřevěný Petr-88-6-5 1393
13.Moravec MilanHrabár Jiří-5-8810-42394
14.Moravec Petr ml.Vajs Karel-3588 31104
15.Moravec Ladislav ml.Hejda Václav ml.         
16.Moravec MilanDřevěný Petr         
17.Moravec Petr ml.Hrabár Jiří         
18.Brožek MichalVajs Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Milan21Hejda Václav ml.03
Moravec Petr ml.21Dřevěný Petr21
Brožek Michal30Hrabár Jiří12
Moravec Ladislav ml.21Vajs Karel03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline