Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:32376:467TTC Brandýs nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Petr
Kastner Patrik
 
 
Blažek Martin
Šubrt Jaroslav
 
 
-7-6-10  0301
2.Grill Josef
Beniš Ondřej
 
 
Gräf Miloš
Berger Miroslav
 
 
-78-7-7 1302
3.Grill JosefŠubrt Jaroslav-3-99-3 1303
4.Kastner PatrikBlažek Martin-7-8-10  0304
5.Beniš OndřejGräf Miloš-3-8-2  0305
6.Antoš PetrBerger Miroslav6107  3015
7.Kastner PatrikŠubrt Jaroslav-6987 3125
8.Beniš OndřejBlažek Martin-86-5-3 1326
9.Antoš PetrGräf Miloš10-1295 3136
10.Grill JosefBerger Miroslav-5-11-9  0337
11.Beniš OndřejŠubrt Jaroslav-10-9-9  0338
12.Antoš PetrBlažek Martin-64-8-6 1339
13.Grill JosefGräf Miloš-89-4-4 13310
14.Kastner PatrikBerger Miroslav         
15.Antoš PetrŠubrt Jaroslav         
16.Grill JosefBlažek Martin         
17.Kastner PatrikGräf Miloš         
18.Beniš OndřejBerger Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Grill Josef03Šubrt Jaroslav21
Kastner Patrik11Blažek Martin30
Beniš Ondřej03Gräf Miloš21
Antoš Petr21Berger Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:36577:615TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
Wagner Jaroslav st.
Švarc Ivo
 
 
944  3010
2.Šlechta Jaroslav
Dvořák Zdeněk
 
 
Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
-8-89-8 1311
3.Šlechta JaroslavKyncl Jiří-5-8-3  0312
4.Glogar JaroslavWagner Jaroslav st.486  3022
5.Ehl LadislavMelíšek Roman88-9-1373232
6.Dvořák ZdeněkŠvarc Ivo98-5-9-82333
7.Glogar JaroslavKyncl Jiří4-8-8-6 1334
8.Ehl LadislavWagner Jaroslav st.8-7-7-12 1335
9.Dvořák ZdeněkSuchomel Tomáš4-8810 3145
10.Šlechta JaroslavŠvarc Ivo-8-7-6  0346
11.Ehl LadislavKyncl Jiří-7-8-7  0347
12.Dvořák ZdeněkWagner Jaroslav st.-910-5993257
13.Šlechta JaroslavSuchomel Tomáš-8-797-62358
14.Glogar JaroslavŠvarc Ivo-69128 3168
15.Dvořák ZdeněkKyncl Jiří9-11-10-8 1369
16.Šlechta JaroslavWagner Jaroslav st.6-12-4-6 13610
17.Glogar JaroslavSuchomel Tomáš88   20  
18.Ehl LadislavŠvarc Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlechta Jaroslav04Kyncl Jiří40
Glogar Jaroslav21Wagner Jaroslav st.22
Ehl Ladislav12Melíšek Roman01
Dvořák Zdeněk22Švarc Ivo21
   Suchomel Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice ARozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3359:229TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chalupa Josef ml.
Šejvl Jakub
 
 
Dražan Jiří
Jirkovský Antonín ml.
 
 
-9698 3110
2.Papírník Pavel
Balák Kryštof
 
 
Němec Tomáš
Jirkovský Antonín st.
 
 
577  3020
3.Šejvl JakubJirkovský Antonín ml.879  3030
4.Chalupa Josef ml.Dražan Jiří769  3040
5.Balák KryštofJirkovský Antonín st.563  3050
6.Papírník PavelNěmec Tomáš768  3060
7.Chalupa Josef ml.Jirkovský Antonín ml.49-106 3170
8.Balák KryštofDražan Jiří86-97 3180
9.Papírník PavelJirkovský Antonín st.534  3090
10.Šejvl JakubNěmec Tomáš6104  30100
11.Balák KryštofJirkovský Antonín ml.         
12.Papírník PavelDražan Jiří         
13.Šejvl JakubJirkovský Antonín st.         
14.Chalupa Josef ml.Němec Tomáš         
15.Papírník PavelJirkovský Antonín ml.         
16.Šejvl JakubDražan Jiří         
17.Chalupa Josef ml.Jirkovský Antonín st.         
18.Balák KryštofNěmec Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šejvl Jakub20Jirkovský Antonín ml.02
Chalupa Josef ml.20Dražan Jiří02
Balák Kryštof20Jirkovský Antonín st.02
Papírník Pavel20Němec Tomáš02
zápas bez připomínek teplota Z - utkání 19 C , teplota K - utkání 21 C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30649:611TJ Sokol Hudlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Petr
Landa Miloslav
 
 
Bříza Josef ml.
Riedl Martin
 
 
1093  3010
2.Vajs Karel
Hrabár Jiří
 
 
Jícha David
Šmíd Miroslav
 
 
-10-8-10  0311
3.Hrabár JiříJícha David8-8-7-8 1312
4.Vajs KarelŠmíd Miroslav811-7-883222
5.Stehlík Jan ml.Bříza Josef ml.9-6-10-5 1323
6.Dřevěný PetrRiedl Martin759  3033
7.Vajs KarelJícha David-5-7-5  0334
8.Stehlík Jan ml.Šmíd Miroslav-496-6-72335
9.Dřevěný PetrBříza Josef ml.978  3045
10.Hrabár JiříRiedl Martin143  3055
11.Stehlík Jan ml.Jícha David-4-6-5  0356
12.Dřevěný PetrŠmíd Miroslav1174  3066
13.Hrabár JiříBříza Josef ml.5-656 3176
14.Vajs KarelRiedl Martin6118  3086
15.Dřevěný PetrJícha David-68-9-5 1387
16.Hrabár JiříŠmíd Miroslav-7-9107-142388
17.Vajs KarelBříza Josef ml.2-1057 3198
18.Stehlík Jan ml.Riedl Martin-8173-141132108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrabár Jiří22Jícha David40
Vajs Karel31Šmíd Miroslav22
Stehlík Jan ml.13Bříza Josef ml.13
Dřevěný Petr31Riedl Martin04
teplota na začátku utkání 19 teplota na konci utkání 20



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:31442:517TJ Sokol Příbram A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Michal
Moravec Petr st.
 
 
Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
 
 
8-4-10-3 1301
2.Moravec Ladislav ml.
Moravec Petr ml.
 
 
Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
10117  3011
3.Moravec Petr ml.Bauer Horst96-3-6-92312
4.Moravec Petr st.Kotrbatý Petr-12-5-3  0313
5.Brožek MichalEisenreich Jindřich ml.-4-9-9  0314
6.Moravec Ladislav ml.Jaroš Antonín1099  3024
7.Moravec Petr st.Bauer Horst10-4-5-9 1325
8.Brožek MichalKotrbatý Petr-13-59-5 1326
9.Moravec Ladislav ml.Eisenreich Jindřich ml.1167  3036
10.Moravec Petr ml.Jaroš Antonín-8-4-6  0337
11.Brožek MichalBauer Horst-58-7-4 1338
12.Moravec Ladislav ml.Kotrbatý Petr-10654 3148
13.Moravec Petr ml.Eisenreich Jindřich ml.-7-611-9 1349
14.Moravec Petr st.Jaroš Antonín-75-46-723410
15.Moravec Ladislav ml.Bauer Horst5-83-6 22  
16.Moravec Petr ml.Kotrbatý Petr         
17.Moravec Petr st.Eisenreich Jindřich ml.         
18.Brožek MichalJaroš Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Petr ml.03Bauer Horst30
Moravec Petr st.03Kotrbatý Petr21
Brožek Michal03Eisenreich Jindřich ml.21
Moravec Ladislav ml.30Jaroš Antonín21



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:37578:604TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajer Jiří
Mikulejský Filip
 
 
Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
-8-10-10  0301
2.Škach Martin
Vychodil Luděk
 
 
Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
109-57 3111
3.Mikulejský FilipŠmíd Jan-6-5-6  0312
4.Škach MartinChládek Luboš-7-34653222
5.Vychodil LuděkHomolka Pavel29-69 3132
6.Bajer JiříKarda Martin563  3042
7.Škach MartinŠmíd Jan-6576 3152
8.Vychodil LuděkChládek Luboš-14-8-3  0353
9.Navrátil TomášHomolka Pavel1089  3063
10.Mikulejský FilipKarda Martin-8-9-6  0364
11.Vychodil LuděkŠmíd Jan-11-86-4 1365
12.Navrátil TomášChládek Luboš8-5-7-8 1366
13.Mikulejský FilipHomolka Pavel5-8-78-82367
14.Škach MartinKarda Martin-775-8-62368
15.Navrátil Tomᚊmíd Jan-10-68463278
16.Mikulejský FilipChládek Luboš-7-810-6 1379
17.Škach MartinHomolka Pavel-7-8-8  03710
18.Vychodil LuděkKarda Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulejský Filip04Šmíd Jan22
Škach Martin22Chládek Luboš31
Vychodil Luděk12Homolka Pavel22
Bajer Jiří10Karda Martin21
Navrátil Tomáš21   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline