Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9412:247TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Švarc Ivo
 
 
Gábriš Michal
Prágr Lukáš
 
 
366  3010
2.Vojáček Jiří
Kyncl Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Vojáček JiříPrágr Lukáš9-5-10-2 1321
4.Wagner Jaroslav st.Gábriš Michal-10-119963231
5.Kyncl JiříBajer Jiří9-87-9103241
6.Švarc IvoWO    3051
7.Wagner Jaroslav st.Prágr Lukáš-8-79973261
8.Kyncl JiříGábriš Michal789  3071
9.Švarc IvoBajer JiříWO    3081
10.Vojáček JiříWO    3091
11.Kyncl JiříPrágr Lukáš696  30101
12.Švarc IvoGábriš Michal-8    01  
13.Vojáček JiříBajer Jiří         
14.Wagner Jaroslav st.         
15.Švarc IvoPrágr Lukáš         
16.Vojáček JiříGábriš Michal         
17.Wagner Jaroslav st.Bajer Jiří         
18.Kyncl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vojáček Jiří01Prágr Lukáš12
Wagner Jaroslav st.20Gábriš Michal02
Kyncl Jiří30Bajer Jiří01
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:32693:665TTC Brandýs nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Šubrt Jaroslav
 
 
Moravec Petr ml.
Moravec Ladislav ml.
 
 
-76-97-52301
2.Gräf Miloš
Strnad Richard
 
 
Brožek Michal
Moravec Petr st.
 
 
-121058 3111
3.Šubrt JaroslavMoravec Ladislav ml.-16-139-9 1312
4.Strnad RichardMoravec Petr ml.10-10-4-8 1313
5.Gräf MilošBrožek Michal-8810-783223
6.Blažek MartinMoravec Petr st.75-710 3133
7.Strnad RichardMoravec Ladislav ml.-9-5-7  0334
8.Gräf MilošMoravec Petr ml.11-11119 3144
9.Blažek MartinBrožek Michal7-1-85103254
10.Šubrt JaroslavMoravec Petr st.995  3064
11.Gräf MilošMoravec Ladislav ml.610-7-8103274
12.Blažek MartinMoravec Petr ml.37-8-4-72375
13.Šubrt JaroslavBrožek Michal-8975 3185
14.Strnad RichardMoravec Petr st.7-128-5-92386
15.Blažek MartinMoravec Ladislav ml.710-11-1123296
16.Šubrt JaroslavMoravec Petr ml.-7-1075632106
17.Strnad RichardBrožek Michal         
18.Gräf MilošMoravec Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šubrt Jaroslav31Moravec Ladislav ml.22
Strnad Richard03Moravec Petr ml.22
Gräf Miloš30Brožek Michal03
Blažek Martin31Moravec Petr st.12
teplota z 20st teplota k 20st



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35449:578TJ Sokol Hudlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Hrabár Jiří
Vajs Karel
 
 
7-8-10-3 1301
2.
 
 
Dřevěný Petr
Landa Miloslav
 
 
WO    0302
3.Homolka PavelHrabár Jiří84-86 3112
4.Šmíd JanVajs Karel953  3022
5.Karda MartinLanda Miloslav-62-58-92323
6.Dřevěný PetrWO    0324
7.Šmíd JanHrabár Jiří10114  3034
8.Karda MartinVajs Karel454  3044
9.Landa MiloslavWO    0345
10.Homolka PavelDřevěný Petr-87-6-9 1346
11.Karda MartinHrabár Jiří9-5-8593256
12.Vajs KarelWO    0357
13.Homolka PavelLanda Miloslav97-10-563267
14.Šmíd JanDřevěný Petr7-8-10-9 1368
15.Hrabár JiříWO    0369
16.Homolka PavelVajs Karel834  3079
17.Šmíd JanLanda Miloslav899  3089
18.Karda MartinDřevěný PetrWO    03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Homolka Pavel31Hrabár Jiří03
Šmíd Jan31Vajs Karel03
Karda Martin21Landa Miloslav12
   Dřevěný Petr20
WO06WO60
Teplota začátek 18°C konec 18°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ARozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1011:30280:401TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrátný Martin
Bauer Horst
 
 
Šejvl Jakub
Chalupa Josef ml.
 
 
66-3-5-82301
2.Kotrbatý Petr
Váňa Miroslav
 
 
Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
2-1-6-3 1302
3.Vrátný MartinŠejvl Jakub-8-7-8  0303
4.Váňa MiroslavPapírník Pavel-4-6-4  0304
5.Kotrbatý PetrChalupa Josef ml.9-11-6-7 1305
6.Bauer HorstSysel Pavel89-6-3-42306
7.Váňa MiroslavŠejvl Jakub-5-67-3 1307
8.Kotrbatý PetrPapírník Pavel4-78-6-62308
9.Bauer HorstChalupa Josef ml.6-5-4-4 1309
10.Vrátný MartinSysel Pavel4-6-4-3 13010
11.Kotrbatý PetrŠejvl Jakub9    10  
12.Bauer HorstPapírník Pavel         
13.Vrátný MartinChalupa Josef ml.         
14.Váňa MiroslavSysel Pavel         
15.Bauer HorstŠejvl Jakub         
16.Vrátný MartinPapírník Pavel         
17.Váňa MiroslavChalupa Josef ml.         
18.Kotrbatý PetrSysel Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vrátný Martin02Šejvl Jakub20
Váňa Miroslav02Papírník Pavel20
Kotrbatý Petr02Chalupa Josef ml.20
Bauer Horst02Sysel Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:14435:294TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
585  3010
2.Bříza Josef ml.
Šmíd Miroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Jícha DavidGlogar Jaroslav5105  3030
4.Bříza Josef ml.Dvořák Zdeněk89-87 3140
5.Šmíd MiroslavEhl Ladislav-8699 3150
6.Štěpánek AlešWO    3060
7.Bříza Josef ml.Glogar Jaroslav-66-81213270
8.Šmíd MiroslavDvořák Zdeněk-5-9-11  0371
9.Riedl MartinEhl Ladislav-5-6-8  0372
10.Jícha DavidWO    3082
11.Šmíd MiroslavGlogar Jaroslav558  3092
12.Riedl MartinDvořák Zdeněk-6-7-8  0393
13.Jícha DavidEhl Ladislav-6438 31103
14.Bříza Josef ml.         
15.Riedl MartinGlogar Jaroslav         
16.Jícha DavidDvořák Zdeněk         
17.Bříza Josef ml.Ehl Ladislav         
18.Šmíd Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jícha David20Glogar Jaroslav03
Bříza Josef ml.20Dvořák Zdeněk21
Šmíd Miroslav21Ehl Ladislav12
Riedl Martin02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice AVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:21507:438TJ Slovan Lochovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
Hoďák Václav
Trávníček Luboš
 
 
5-592 3110
2.Budělovský Petr
Zítek Patrik
 
 
Antoš Petr
Kastner Patrik
 
 
78-88 3120
3.Šmejkal RadekAntoš Petr-98-8993230
4.Zítek PatrikTrávníček Luboš-4747 3140
5.Budělovský PetrKastner Patrik-898-353250
6.Černý VítHoďák Václav7-118-1133260
7.Jirkovský Antonín ml.Antoš Petr-6-11-7  0361
8.Budělovský PetrTrávníček Luboš-67-8-5 1362
9.Černý VítKastner Patrik46-84 3172
10.Šmejkal RadekHoďák Václav-9-311973282
11.Budělovský PetrAntoš Petr6-8-7-8 1383
12.Černý VítTrávníček Luboš306  3093
13.Šmejkal RadekKastner Patrik960  30103
14.Jirkovský Antonín ml.Hoďák Václav-8-6-8  03  
15.Černý VítAntoš Petr         
16.Šmejkal RadekTrávníček Luboš         
17.Jirkovský Antonín ml.Kastner Patrik         
18.Budělovský PetrHoďák Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmejkal Radek30Antoš Petr21
Zítek Patrik10Trávníček Luboš12
Budělovský Petr12Kastner Patrik03
Černý Vít30Hoďák Václav02
Jirkovský Antonín ml.01   
-

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline