Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26609:520TTC Brandýs nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubrt Jaroslav
Blažek Martin
 
 
Landa Miloslav
Vajs Karel
 
 
927  3010
2.Mifka Alexius
Strnad Richard
 
 
Dřevěný Petr
Hejda Václav ml.
 
 
10-119-9-92311
3.Mifka AlexiusDřevěný Petr7-9-8-9 1312
4.Strnad RichardHejda Václav ml.-8-5-6  0313
5.Blažek MartinLanda Miloslav463  3023
6.Šubrt JaroslavVajs Karel-121073 3133
7.Strnad RichardDřevěný Petr-5-910973243
8.Blažek MartinHejda Václav ml.743  3053
9.Šubrt JaroslavLanda Miloslav104-9-633263
10.Mifka AlexiusVajs Karel-5-48-4 1364
11.Blažek MartinDřevěný Petr8-1096 3174
12.Šubrt JaroslavHejda Václav ml.-15559 3184
13.Mifka AlexiusLanda Miloslav-7-784-62385
14.Strnad RichardVajs Karel-711-7-5 1386
15.Šubrt JaroslavDřevěný PetrWO    3096
16.Mifka AlexiusHejda Václav ml.26-47 31106
17.Strnad RichardLanda Miloslav-9    01  
18.Blažek MartinVajs Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mifka Alexius13Dřevěný Petr12
Strnad Richard12Hejda Václav ml.13
Blažek Martin30Landa Miloslav12
Šubrt Jaroslav30Vajs Karel21
WO10WO01
teplota z. 21st konec 22st



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:34350:474TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Švarc Ivo
 
 
Chalupa Josef ml.
Šejvl Jakub
 
 
98-10-983210
2.Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
769  3020
3.Wagner Jaroslav st.Šejvl Jakub7-10-6-3 1321
4.Švarc IvoPapírník Pavel-10-8-6  0322
5.Melíšek RomanChalupa Josef ml.-8-6-12  0323
6.Kyncl JiříSysel Pavel-9-5-6  0324
7.Švarc IvoŠejvl Jakub-3-6-10  0325
8.Melíšek RomanPapírník Pavel-2-4-8  0326
9.Kyncl JiříChalupa Josef ml.-4-114753236
10.Wagner Jaroslav st.Sysel Pavel-9-8-6  0337
11.Melíšek RomanŠejvl Jakub10-9-4-8 1338
12.Kyncl JiříPapírník Pavel-511-3-7 1339
13.Wagner Jaroslav st.Chalupa Josef ml.WO    03310
14.Švarc IvoSysel Pavel         
15.Kyncl JiříŠejvl Jakub         
16.Wagner Jaroslav st.Papírník Pavel         
17.Švarc IvoChalupa Josef ml.         
18.Melíšek RomanSysel Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wagner Jaroslav st.02Šejvl Jakub30
Švarc Ivo02Papírník Pavel30
Melíšek Roman03Chalupa Josef ml.11
Kyncl Jiří12Sysel Pavel20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice AVrchní
rozhodčí:
hráči
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:obou
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:mužstev
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1019:34481:544TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
Škach Martin
Mikulejský Filip
 
 
9-9-11883210
2.Beneš Tomáš
Dvořák Jan ml.
 
 
Bajer Jiří
Novák Petr
 
 
-109-19-62311
3.Dvořák Jan ml.Novák Petr8-7-713-62312
4.Glogar JaroslavBajer Jiří-9-9-12  0313
5.Ehl LadislavŠkach Martin-104-6483223
6.Beneš TomášMikulejský Filip49-11-6-72324
7.Glogar JaroslavNovák Petr-7-9126-62325
8.Ehl LadislavBajer Jiří-887-2-32326
9.Beneš Tomᚊkach Martin-78-10-9 1327
10.Šlechta JaroslavMikulejský Filip-8-899-172328
11.Ehl LadislavNovák Petr-8-8-9  0329
12.Beneš TomášBajer Jiří-5-8-6  03210
13.Šlechta JaroslavŠkach Martin         
14.Glogar JaroslavMikulejský Filip         
15.Beneš TomášNovák Petr         
16.Šlechta JaroslavBajer Jiří         
17.Glogar JaroslavŠkach Martin         
18.Ehl LadislavMikulejský Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jan ml.01Novák Petr30
Glogar Jaroslav02Bajer Jiří30
Ehl Ladislav12Škach Martin11
Beneš Tomáš03Mikulejský Filip20
Šlechta Jaroslav01   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:39657:693Sokol Lány A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Petr
Hoďák Václav
 
 
Moravec Petr st.
Moravec Petr ml.
 
 
957  3010
2.Pleticha Vladimír
Trávníček Luboš
 
 
Moravec Ladislav ml.
Brožek Michal
 
 
-4-6-9  0311
3.Trávníček LubošBrožek Michal-9-58-7 1312
4.Hoďák VáclavMoravec Petr ml.9-10-8-7 1313
5.Pleticha VladimírMoravec Ladislav ml.4-4-5-13 1314
6.Antoš PetrMoravec Petr st.15-88-273224
7.Hoďák VáclavBrožek Michal812-10-993234
8.Pleticha VladimírMoravec Petr ml.-11-202-2 1335
9.Antoš PetrMoravec Ladislav ml.10-5-107103245
10.Trávníček LubošMoravec Petr st.-996-1083255
11.Pleticha VladimírBrožek Michal8-9-810-72356
12.Antoš PetrMoravec Petr ml.-74-8-8 1357
13.Trávníček LubošMoravec Ladislav ml.-6-77-9 1358
14.Hoďák VáclavMoravec Petr st.-4-3115-102359
15.Antoš PetrBrožek Michal3-7711 3169
16.Trávníček LubošMoravec Petr ml.17-8-105-923610
17.Hoďák VáclavMoravec Ladislav ml.-8-6   02  
18.Pleticha VladimírMoravec Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trávníček Luboš13Brožek Michal22
Hoďák Václav12Moravec Petr ml.40
Pleticha Vladimír03Moravec Ladislav ml.21
Antoš Petr31Moravec Petr st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice AVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29625:582TJ Slovan Lochovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmejkal Radek
Zitta Přemysl
 
 
Jaroš Antonín
Vrátný Martin
 
 
7-7-98-52301
2.Černý Vít
Budělovský Petr
 
 
Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
-989-9-72302
3.Černý VítBauer Horst584  3012
4.Šmejkal RadekJaroš Antonín59-7-973222
5.Zitta PřemyslEisenreich Jindřich ml.-4-57-4 1323
6.Budělovský PetrVrátný Martin7-5-6-9 1324
7.Šmejkal RadekBauer Horst9-109-14113234
8.Zitta PřemyslJaroš Antonín58-812 3144
9.Budělovský PetrEisenreich Jindřich ml.-96101 3154
10.Černý VítVrátný Martin978  3064
11.Zitta PřemyslBauer Horst-8-4-5  0365
12.Budělovský PetrJaroš Antonín-9-7-5  0366
13.Černý VítEisenreich Jindřich ml.744  3076
14.Šmejkal RadekVrátný Martin846  3086
15.Budělovský PetrBauer Horst-119-7-4 1387
16.Černý VítJaroš Antonín7-842 3197
17.Šmejkal RadekEisenreich Jindřich ml.8-894 31107
18.Zitta PřemyslVrátný Martin9-7-5  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černý Vít40Bauer Horst22
Šmejkal Radek40Jaroš Antonín13
Zitta Přemysl12Eisenreich Jindřich ml.13
Budělovský Petr13Vrátný Martin12
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:25603:549TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza Josef ml.
Šmíd Miroslav
 
 
Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
-10-4-10  0301
2.Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
6106  3011
3.Jícha DavidŠmíd Jan-1069-9-82312
4.Bříza Josef ml.Chládek Luboš49-65 3122
5.Šmíd MiroslavHomolka Pavel-679-473232
6.Štěpánek AlešKarda Martin597  3042
7.Bříza Josef ml.Šmíd Jan5-9-6-4 1343
8.Šmíd MiroslavChládek Luboš6-8-9-4 1344
9.Štěpánek AlešHomolka Pavel147-84 3154
10.Jícha DavidKarda Martin5510  3064
11.Šmíd MiroslavŠmíd Jan8810  3074
12.Štěpánek AlešChládek Luboš89-9-8-92375
13.Jícha DavidHomolka Pavel775  3085
14.Bříza Josef ml.Karda Martin6-8-7-5 1386
15.Štěpánek AlešŠmíd Jan-9-10-8  0387
16.Jícha DavidChládek Luboš888  3097
17.Bříza Josef ml.Homolka Pavel896  30107
18.Šmíd MiroslavKarda Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha David31Šmíd Jan31
Bříza Josef ml.22Chládek Luboš22
Šmíd Miroslav21Homolka Pavel04
Štěpánek Aleš22Karda Martin12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline