Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1018:32419:500TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Šubrt Jaroslav
 
 
Chalupa Josef ml.
Šejvl Jakub
 
 
9-8-9-3 1301
2.Mifka Alexius
Gräf Miloš
 
 
Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
-97-6-5 1302
3.Mifka AlexiusŠejvl Jakub-4-81110-32303
4.Blažek MartinChalupa Josef ml.-98-88-22304
5.Gräf MilošSysel Pavel9-811-6-72305
6.Šubrt JaroslavSysel Vojtěch799  3015
7.Blažek MartinŠejvl Jakub-3-5-4  0316
8.Gräf MilošChalupa Josef ml.6-10-8-7 1317
9.Šubrt JaroslavSysel Pavel69-8-1053227
10.Mifka AlexiusSysel Vojtěch77-8-10-62328
11.Gräf MilošŠejvl Jakub7-7-8-5 1329
12.Šubrt JaroslavChalupa Josef ml.-4-9-9  03210
13.Mifka AlexiusSysel Pavel         
14.Blažek MartinSysel Vojtěch         
15.Šubrt JaroslavŠejvl Jakub         
16.Mifka AlexiusChalupa Josef ml.         
17.Blažek MartinSysel Pavel         
18.Gräf MilošSysel Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mifka Alexius02Šejvl Jakub30
Blažek Martin02Chalupa Josef ml.30
Gräf Miloš03Sysel Pavel11
Šubrt Jaroslav21Sysel Vojtěch11



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4369:182TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Švarc Ivo
 
 
Landa Miloslav
Hejda Václav ml.
 
 
98-73 3110
2.Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Wagner Jaroslav st.Hejda Václav ml.27-79 3130
4.Švarc IvoLanda Miloslav268  3040
5.Melíšek RomanLev Daniel384  3050
6.Kyncl JiříWO    3060
7.Švarc IvoHejda Václav ml.957  3070
8.Melíšek RomanLanda Miloslav145-10-9103280
9.Kyncl JiříLev Daniel864  3090
10.Wagner Jaroslav st.WO    30100
11.Melíšek RomanHejda Václav ml.         
12.Kyncl JiříLanda Miloslav         
13.Wagner Jaroslav st.Lev Daniel         
14.Švarc Ivo         
15.Kyncl JiříHejda Václav ml.         
16.Wagner Jaroslav st.Landa Miloslav         
17.Švarc IvoLev Daniel         
18.Melíšek Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Wagner Jaroslav st.10Hejda Václav ml.02
Švarc Ivo20Landa Miloslav02
Melíšek Roman20Lev Daniel02
Kyncl Jiří10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice AVrchní
rozhodčí:
hráči
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány ARozhodčí:obou
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:mužstev
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22544:495TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
Moravec Petr ml.
Moravec Petr st.
 
 
-7983 3110
2.Dvořák Jan nejml.
Beneš Tomáš
 
 
Moravec Ladislav ml.
Brožek Michal
 
 
9-98-8-42311
3.Dvořák Jan nejml.Moravec Ladislav ml.-510-27-82312
4.Beneš TomášBrožek Michal8-1083 3122
5.Ehl LadislavMoravec Petr ml.10-1077 3132
6.Glogar JaroslavMoravec Petr st.6-7109 3142
7.Beneš TomášMoravec Ladislav ml.-10-6-4  0343
8.Ehl LadislavBrožek Michal73-910 3153
9.Glogar JaroslavMoravec Petr ml.-9-77-9 1354
10.Dvořák Jan ml.Moravec Petr st.789  3064
11.Ehl LadislavMoravec Ladislav ml.99-78 3174
12.Glogar JaroslavBrožek Michal552  3084
13.Dvořák Jan ml.Moravec Petr ml.57-3-673294
14.Beneš TomášMoravec Petr st.-75-86932104
15.Glogar JaroslavMoravec Ladislav ml.         
16.Dvořák Jan ml.Brožek Michal         
17.Beneš TomášMoravec Petr ml.         
18.Ehl LadislavMoravec Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jan nejml.01Moravec Ladislav ml.21
Beneš Tomáš21Brožek Michal03
Ehl Ladislav30Moravec Petr ml.12
Glogar Jaroslav21Moravec Petr st.03
Dvořák Jan ml.20   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:37594:615TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleticha Vladimír
Trávníček Luboš
 
 
Bajer Jiří
Novák Petr
 
 
-7-58-5 1301
2.Antoš Petr
Hoďák Václav
 
 
Škach Martin
Mikulejský Filip
 
 
7-1075 3111
3.Hoďák VáclavNovák Petr-5-6-8  0312
4.Trávníček LubošBajer Jiří-9-9-6  0313
5.Pleticha VladimírŠkach Martin-8-88-4 1314
6.Antoš PetrMikulejský Filip-566-763224
7.Trávníček LubošNovák Petr7-10-3-7 1325
8.Pleticha VladimírBajer Jiří-10-6-5  0326
9.Antoš PetrŠkach Martin-8-659-92327
10.Hoďák VáclavMikulejský Filip436  3037
11.Pleticha VladimírNovák Petr10-995 3147
12.Antoš PetrBajer Jiří-11-81011123257
13.Hoďák VáclavŠkach Martin-4-1041-82358
14.Trávníček LubošMikulejský Filip955  3068
15.Antoš PetrNovák Petr6-8910 3178
16.Hoďák VáclavBajer Jiří-67-11-5 1379
17.Trávníček LubošŠkach Martin-8-5-8  03710
18.Pleticha VladimírMikulejský Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hoďák Václav13Novák Petr22
Trávníček Luboš13Bajer Jiří31
Pleticha Vladimír12Škach Martin40
Antoš Petr31Mikulejský Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice AVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35652:630nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
812-77 3110
2.Budělovský Petr
Zitta Přemysl
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
6-11-10-7 1311
3.Černý VítŠmíd Jan-8238 3121
4.Šmejkal RadekChládek Luboš3-7-97-92322
5.Zitta PřemyslHomolka Pavel-7-5-10  0323
6.Budělovský PetrKarda Martin-410-6-5 1324
7.Šmejkal RadekŠmíd Jan888  3034
8.Zitta PřemyslChládek Luboš-59-7-8 1335
9.Budělovský PetrHomolka Pavel-6106-553245
10.Černý VítKarda Martin9108  3055
11.Zitta PřemyslŠmíd Jan-66-7-4 1356
12.Budělovský PetrChládek Luboš-5-8-9  0357
13.Černý VítHomolka Pavel45-126 3167
14.Šmejkal RadekKarda Martin48-97 3177
15.Budělovský PetrŠmíd Jan-10810-5-92378
16.Černý VítChládek Luboš55-92 3188
17.Šmejkal RadekHomolka Pavel8-955 3198
18.Zitta PřemyslKarda Martin-4-7-11  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Vít40Šmíd Jan22
Šmejkal Radek31Chládek Luboš31
Zitta Přemysl04Homolka Pavel13
Budělovský Petr13Karda Martin22
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:15441:381TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza Josef ml.
Šmíd Miroslav
 
 
Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
699  3010
2.Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
 
 
78-79 3120
3.Jícha DavidBauer Horst962  3030
4.Bříza Josef ml.Kotrbatý Petr-7-5-0  0331
5.Šmíd MiroslavJaroš Antonín7-9513 3141
6.Štěpánek AlešEisenreich Jindřich ml.-575-653251
7.Bříza Josef ml.Bauer Horst88-84 3161
8.Šmíd MiroslavKotrbatý Petr-53-6-7 1362
9.Štěpánek AlešJaroš Antonín789  3072
10.Jícha DavidEisenreich Jindřich ml.559  3082
11.Šmíd MiroslavBauer Horst-5-5-11  0383
12.Štěpánek AlešKotrbatý Petr-10477 3193
13.Jícha DavidJaroš Antonín895  30103
14.Bříza Josef ml.Eisenreich Jindřich ml.-8    01  
15.Štěpánek AlešBauer Horst         
16.Jícha DavidKotrbatý Petr         
17.Bříza Josef ml.Jaroš Antonín         
18.Šmíd MiroslavEisenreich Jindřich ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jícha David30Bauer Horst12
Bříza Josef ml.11Kotrbatý Petr21
Šmíd Miroslav12Jaroš Antonín03
Štěpánek Aleš30Eisenreich Jindřich ml.02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS