Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská ARozhodčí:Eisenreich Jindřich ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:Kotrbatý Petr
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Jaroš Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:39555:611TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
Wagner Jaroslav st.
Švarc Ivo
 
 
-9-9101083210
2.Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
 
 
Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
-8-8-3  0311
3.Eisenreich Jindřich ml.Kyncl Jiří-9-9-7  0312
4.Jaroš AntonínWagner Jaroslav st.78-7-11-82313
5.Kotrbatý PetrMelíšek Roman5-886 3123
6.Bauer HorstŠvarc Ivo-812511 3133
7.Jaroš AntonínKyncl Jiří-106-9-4 1334
8.Kotrbatý PetrWagner Jaroslav st.-8186 3144
9.Bauer HorstMelíšek Roman-2-6-7  0345
10.Eisenreich Jindřich ml.Švarc Ivo-4-8-4  0346
11.Kotrbatý PetrKyncl Jiří-8-681343256
12.Bauer HorstWagner Jaroslav st.-7-55-9 1357
13.Eisenreich Jindřich ml.Melíšek Roman-6-79-3 1358
14.Jaroš AntonínŠvarc Ivo-76-10-6 1359
15.Bauer HorstKyncl Jiří7-710-433269
16.Eisenreich Jindřich ml.Wagner Jaroslav st.-9-8-11  03610
17.Jaroš AntonínMelíšek Roman         
18.Kotrbatý PetrŠvarc Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eisenreich Jindřich ml.04Kyncl Jiří22
Jaroš Antonín03Wagner Jaroslav st.31
Kotrbatý Petr30Melíšek Roman21
Bauer Horst22Švarc Ivo21
Teplota z: 20 C k: 20 C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:17525:424TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Blažek Martin
Strnad Richard
 
 
1186  3010
2.Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
6-6-86103220
3.Karda MartinŠubrt Jaroslav-66-107-72321
4.Chládek LubošBerger Miroslav68-67 3131
5.Homolka PavelBlažek Martin-7-1144-82332
6.Šmíd JanMifka Alexius459  3042
7.Chládek LubošŠubrt Jaroslav-7-368-62343
8.Homolka PavelBerger Miroslav-5966 3153
9.Šmíd JanBlažek Martin-785-833263
10.Karda MartinMifka Alexius68-89 3173
11.Homolka PavelŠubrt Jaroslav6-1223 3183
12.Šmíd JanStrnad Richard6106  3093
13.Karda MartinBlažek Martin665  30103
14.Chládek LubošMifka Alexius46   20  
15.Šmíd JanŠubrt Jaroslav         
16.Karda MartinStrnad Richard         
17.Chládek LubošBlažek Martin         
18.Homolka PavelMifka Alexius         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karda Martin21Šubrt Jaroslav21
Chládek Luboš11Berger Miroslav02
Homolka Pavel21Blažek Martin12
Šmíd Jan30Mifka Alexius02
   Strnad Richard01
Teplota začátek: 18°C konec: 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:37547:600TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ebert Tomáš ml.
Novák Petr
 
 
Pokorný Roman
Bříza Josef ml.
 
 
8-792 3110
2.Gábriš Michal
Mikulejský Filip
 
 
Štěpánek Aleš
Jícha David
 
 
-68-6-5 1311
3.Mikulejský FilipŠtěpánek Aleš-37-13-4 1312
4.Gábriš MichalJícha David597  3022
5.Novák PetrBříza Josef ml.-5-89793232
6.Ebert Tomáš ml.Pokorný Roman-5-125793242
7.Gábriš MichalŠtěpánek Aleš-58-5-9 1343
8.Novák PetrJícha David-6-89-8 1344
9.Ebert Tomáš ml.Bříza Josef ml.-57-58-92345
10.Mikulejský FilipPokorný Roman3-8-56-92346
11.Novák PetrŠtěpánek Aleš-10-76-9 1347
12.Ebert Tomáš ml.Jícha David104-8-1073257
13.Mikulejský FilipBříza Josef ml.-6-10-4  0358
14.Gábriš MichalPokorný Roman95-8-9-82359
15.Ebert Tomáš ml.Štěpánek Aleš-5-4-6  03510
16.Mikulejský FilipJícha David         
17.Gábriš MichalBříza Josef ml.         
18.Novák PetrPokorný Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulejský Filip03Štěpánek Aleš40
Gábriš Michal12Jícha David12
Novák Petr12Bříza Josef ml.21
Ebert Tomáš ml.22Pokorný Roman21



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
kapitani
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice ARozhodčí:hraci
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LanyRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:muzstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:25550:534Sokol Lány A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr ml.
Moravec Petr st.
 
 
Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
-4-5-10  0301
2.Brožek Michal
Moravec Ladislav ml.
 
 
Zitta Přemysl
Jirkovský Antonín ml.
 
 
798  3011
3.Moravec Petr ml.Černý Vít-6-9-4  0312
4.Moravec Petr st.Šmejkal Radek-53118 3122
5.Brožek MichalZitta Přemysl86-98 3132
6.Moravec Ladislav ml.Jirkovský Antonín ml.-9762 3142
7.Moravec Petr st.Černý Vít11-210-2-72343
8.Brožek MichalŠmejkal Radek-2-9-5  0344
9.Moravec Ladislav ml.Zitta Přemysl-10755 3154
10.Moravec Petr ml.Jirkovský Antonín ml.6103  3064
11.Brožek MichalČerný Vít-8-713-8 1365
12.Moravec Ladislav ml.Šmejkal Radek6-9510 3175
13.Moravec Petr ml.Zitta Přemysl15106  3085
14.Moravec Petr st.Jirkovský Antonín ml.65-9-7103295
15.Moravec Ladislav ml.Černý Vít-8-6-3  0396
16.Moravec Petr ml.Šmejkal Radek9814  30106
17.Moravec Petr st.Zitta Přemysl9-4   11  
18.Brožek MichalJirkovský Antonín ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Petr ml.31Černý Vít40
Moravec Petr st.21Šmejkal Radek13
Brožek Michal12Zitta Přemysl03
Moravec Ladislav ml.31Jirkovský Antonín ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
Hrkal Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:30702:644TJ Sokol Hudlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Petr
Hejda Václav ml.
 
 
Hoďák Václav
Antoš Petr
 
 
9-6-9-12 1301
2.Hrabár Jiří
Vajs Karel
 
 
Kastner Patrik
Beniš Ondřej
 
 
84-10-993211
3.Hejda Václav ml.Antoš Petr5-8-8-7 1312
4.Vajs KarelHoďák Václav-12-1078-92313
5.Landa MiloslavKastner Patrik7-8-6883223
6.Dřevěný PetrBeniš Ondřej879  3033
7.Vajs KarelAntoš Petr3-12-4-6 1334
8.Landa MiloslavHoďák Václav8-5-59-122335
9.Dřevěný PetrKastner Patrik785  3045
10.Hejda Václav ml.Beniš Ondřej-6-538-62346
11.Landa MiloslavAntoš Petr4-7-6-15 1347
12.Dřevěný PetrHoďák Václav1385  3057
13.Hrabár JiříKastner Patrik-9747 3167
14.Vajs KarelBeniš Ondřej797  3077
15.Dřevěný PetrAntoš Petr6-1264 3187
16.Hrabár JiříHoďák Václav5-9126 3197
17.Vajs KarelKastner Patrik-8-71213832107
18.Landa MiloslavBeniš Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejda Václav ml.02Antoš Petr31
Vajs Karel22Hoďák Václav22
Landa Miloslav12Kastner Patrik04
Dřevěný Petr40Beniš Ondřej12
Hrabár Jiří20   



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:dohoda
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala TJ NeratoviceRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6412:277TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sysel Pavel
Sysel Vojtěch
 
 
Glogar Jaroslav
Dvořák Jan nejml.
 
 
667  3010
2.Chalupa Josef ml.
Šejvl Jakub
 
 
Dvořák Zdeněk
Sauer Ondřej
 
 
-8966 3120
3.Chalupa Josef ml.Glogar Jaroslav15910  3030
4.Šejvl JakubDvořák Jan nejml.937  3040
5.Sysel VojtěchDvořák Zdeněk-1483-6-82341
6.Sysel PavelSauer Ondřej-6675 3151
7.Šejvl JakubGlogar Jaroslav769  3061
8.Sysel VojtěchDvořák Jan nejml.-91066 3171
9.Papírník PavelDvořák Zdeněk1058  3081
10.Chalupa Josef ml.Sauer Ondřej854  3091
11.Sysel VojtěchGlogar JaroslavWO    30101
12.Papírník PavelDvořák Jan nejml.         
13.Chalupa Josef ml.Dvořák Zdeněk         
14.Šejvl JakubSauer Ondřej         
15.Papírník PavelGlogar Jaroslav         
16.Chalupa Josef ml.Dvořák Jan nejml.         
17.Šejvl JakubDvořák Zdeněk         
18.Sysel VojtěchSauer Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chalupa Josef ml.20Glogar Jaroslav02
Šejvl Jakub20Dvořák Jan nejml.02
Sysel Vojtěch11Dvořák Zdeněk11
Sysel Pavel10Sauer Ondřej02
Papírník Pavel10   
WO10WO01
střídání za Pavla Sysla ke druhému utkání na pozici D nastoupil Pavel Papírník Teplota hala Z utkání 19,5 C, teplota K utkání 20, 8 C, utkání bez připomínek obou družstev

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline