Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:25585:542TTC Brandýs nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Šubrt Jaroslav
 
 
Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
-3-6-5  0301
2.Berger Miroslav
Mifka Alexius
 
 
Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
8-810-8-62302
3.Mifka AlexiusDvořák Zdeněk8-68-9-112303
4.Gräf MilošEhl Ladislav-3-7-5  0304
5.Blažek MartinGlogar Jaroslav-9-10-6  0305
6.Berger MiroslavBeneš Tomáš1378  3015
7.Gräf MilošDvořák Zdeněk777  3025
8.Blažek MartinEhl Ladislav-129-3723235
9.Berger MiroslavGlogar Jaroslav1056  3045
10.Mifka AlexiusBeneš Tomáš-6-9-10  0346
11.Blažek MartinDvořák Zdeněk6711  3056
12.Berger MiroslavEhl Ladislav771  3066
13.Šubrt JaroslavGlogar Jaroslav11-9-10-9 1367
14.Gräf MilošBeneš Tomáš1173  3077
15.Berger MiroslavDvořák Zdeněk793  3087
16.Šubrt JaroslavEhl Ladislav679  3097
17.Gräf MilošGlogar Jaroslav7-9-771132107
18.Blažek MartinBeneš Tomáš106-98 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mifka Alexius02Dvořák Zdeněk13
Gräf Miloš31Ehl Ladislav13
Blažek Martin21Glogar Jaroslav22
Berger Miroslav40Beneš Tomáš12
Šubrt Jaroslav11   
teplota z. 21st teplota k 22st



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12465:386TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Vojáček Jiří
 
 
Grill Josef
Kastner Patrik
 
 
7-8108 3110
2.Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
Hoďák Václav
Knobloch Pavel
 
 
-699-833220
3.Wagner Jaroslav st.Hoďák Václav9-9125 3130
4.Vojáček JiříKastner Patrik10-10-3-9 1331
5.Melíšek RomanGrill Josef767  3041
6.Kyncl JiříKnobloch Pavel6411  3051
7.Vojáček JiříHoďák Václav6-41012 3161
8.Melíšek RomanKastner Patrik6811  3071
9.Kyncl JiříGrill Josef878  3081
10.Wagner Jaroslav st.Knobloch Pavel-74119 3191
11.Melíšek RomanHoďák Václav55-7-9-62392
12.Kyncl JiříKastner Patrik7103  30102
13.Wagner Jaroslav st.Grill Josef         
14.Vojáček JiříKnobloch Pavel         
15.Kyncl JiříHoďák Václav         
16.Wagner Jaroslav st.Kastner Patrik         
17.Vojáček JiříGrill Josef         
18.Melíšek RomanKnobloch Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wagner Jaroslav st.20Hoďák Václav12
Vojáček Jiří11Kastner Patrik12
Melíšek Roman21Grill Josef02
Kyncl Jiří30Knobloch Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice AVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:20553:490TJ Slovan Lochovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
Dřevěný Petr
Hejda Václav ml.
 
 
378  3010
2.Budělovský Petr
Zitta Přemysl
 
 
Vajs Karel
Hrabár Jiří
 
 
8-7-211-92311
3.Šmejkal RadekDřevěný Petr-107108 3121
4.Budělovský PetrVajs Karel-2-89-3 1322
5.Zitta PřemyslLanda Miloslav5-8-98-62323
6.Černý VítHejda Václav ml.685  3033
7.Budělovský PetrDřevěný Petr-3588 3143
8.Zitta PřemyslVajs Karel-913-10-8 1344
9.Černý VítLanda Miloslav276  3054
10.Šmejkal RadekHejda Václav ml.-8593 3164
11.Zitta PřemyslHrabár Jiří-7-59-6 1365
12.Černý VítVajs Karel767  3075
13.Šmejkal RadekLanda Miloslav-11847 3185
14.Budělovský PetrHejda Václav ml.9-888 3195
15.Černý VítHrabár Jiří987  30105
16.Šmejkal RadekVajs Karel         
17.Budělovský PetrLanda Miloslav         
18.Zitta PřemyslHejda Václav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmejkal Radek30Dřevěný Petr02
Budělovský Petr21Vajs Karel21
Zitta Přemysl03Landa Miloslav12
Černý Vít40Hejda Václav ml.03
   Hrabár Jiří11
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:37527:598TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Miroslav
Bříza Josef ml.
 
 
Šejvl Jakub
Chalupa Josef ml.
 
 
-4-489-122301
2.Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
Papírník Pavel
Sysel Vojtěch
 
 
2-4-89103211
3.Jícha DavidŠejvl Jakub-8-9-10  0312
4.Bříza Josef ml.Papírník Pavel-8-10-8  0313
5.Šmíd MiroslavChalupa Josef ml.-911-6-8 1314
6.Štěpánek AlešSysel Pavel-4658 3124
7.Bříza Josef ml.Šejvl Jakub9-899 3134
8.Šmíd MiroslavPapírník Pavel-8-4-9  0335
9.Štěpánek AlešChalupa Josef ml.-46-11-7 1336
10.Jícha DavidSysel Pavel6-658 3146
11.Šmíd MiroslavŠejvl Jakub-810-17-3 1347
12.Štěpánek AlešPapírník Pavel-813-6583257
13.Jícha DavidChalupa Josef ml.-65-105-42358
14.Bříza Josef ml.Sysel Pavel-3-7-4  0359
15.Štěpánek AlešŠejvl Jakub-99-8-4 13510
16.Jícha DavidPapírník Pavel         
17.Bříza Josef ml.Chalupa Josef ml.         
18.Šmíd MiroslavSysel Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha David12Šejvl Jakub31
Bříza Josef ml.12Papírník Pavel21
Šmíd Miroslav03Chalupa Josef ml.30
Štěpánek Aleš22Sysel Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33650:650TJ Sokol Příbram A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
Škach Martin
Gábriš Michal
 
 
-68-8-4 1301
2.Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
 
 
Bajer Jiří
Ebert Tomáš ml.
 
 
-1168-863211
3.Eisenreich Jindřich ml.Bajer Jiří-3-6-6  0312
4.Jaroš AntonínEbert Tomáš ml.687  3022
5.Kotrbatý PetrŠkach Martin7-78-6-92323
6.Bauer HorstGábriš Michal9-66-2-102324
7.Jaroš AntonínBajer Jiří-8-7-9  0325
8.Kotrbatý PetrEbert Tomáš ml.1136  3035
9.Bauer HorstŠkach Martin967  3045
10.Eisenreich Jindřich ml.Gábriš Michal5-6-9-4 1346
11.Kotrbatý PetrBajer Jiří-797-4-62347
12.Bauer HorstEbert Tomáš ml.6-736 3157
13.Eisenreich Jindřich ml.Škach Martin59-1-4-32358
14.Jaroš AntonínGábriš Michal-78-7863268
15.Bauer HorstBajer Jiří-661010 3178
16.Eisenreich Jindřich ml.Ebert Tomáš ml.-67-4683288
17.Jaroš AntonínŠkach Martin6-758 3198
18.Kotrbatý PetrGábriš Michal9115  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eisenreich Jindřich ml.13Bajer Jiří31
Jaroš Antonín31Ebert Tomáš ml.04
Kotrbatý Petr22Škach Martin22
Bauer Horst31Gábriš Michal22
Teplota z: 20 C k: 20 C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12454:384TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Moravec Petr ml.
Moravec Petr st.
 
 
4-7-21063210
2.Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
Moravec Ladislav ml.
Brožek Michal
 
 
11911  3020
3.Karda MartinMoravec Ladislav ml.7-1149 3130
4.Chládek LubošMoravec Petr ml.65-710 3140
5.Homolka PavelBrožek Michal4107  3050
6.Šmíd JanMoravec Petr st.-108610 3160
7.Chládek LubošMoravec Ladislav ml.6-794 3170
8.Homolka PavelMoravec Petr ml.-10-9911-42371
9.Šmíd JanBrožek Michal-986-753281
10.Karda MartinMoravec Petr st.11-41011 3191
11.Homolka PavelMoravec Ladislav ml.876  30101
12.Šmíd JanMoravec Petr ml.         
13.Karda MartinBrožek Michal         
14.Chládek LubošMoravec Petr st.         
15.Šmíd JanMoravec Ladislav ml.         
16.Karda MartinMoravec Petr ml.         
17.Chládek LubošBrožek Michal         
18.Homolka PavelMoravec Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karda Martin20Moravec Ladislav ml.03
Chládek Luboš20Moravec Petr ml.11
Homolka Pavel21Brožek Michal02
Šmíd Jan20Moravec Petr st.02
Teplota Začátek 19°C Konec 20°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS