Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14493:352TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škach Martin
Gábriš Michal
 
 
Mifka Alexius
Strnad Richard
 
 
-1010-98-62301
2.Bajer Jiří
Novák Petr
 
 
Berger Miroslav
Blažek Martin
 
 
-10-116-11 1302
3.Novák PetrStrnad Richard664  3012
4.Gábriš MichalMifka Alexius-9-68-8 1313
5.Škach MartinBlažek Martin-7-53883223
6.Bajer JiříBerger Miroslav8-757 3133
7.Gábriš MichalStrnad Richard-8414 3143
8.Škach MartinMifka Alexius586  3053
9.Bajer JiříBlažek Martin892  3063
10.Novák PetrBerger Miroslav7810  3073
11.Škach MartinStrnad Richard38-103 3183
12.Bajer JiříMifka Alexius576  3093
13.Novák PetrBlažek MartinWO    30103
14.Gábriš MichalBerger Miroslav         
15.Bajer JiříStrnad Richard         
16.Novák PetrMifka Alexius         
17.Gábriš MichalBlažek Martin         
18.Škach MartinBerger Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Petr20Strnad Richard03
Gábriš Michal11Mifka Alexius12
Škach Martin30Blažek Martin02
Bajer Jiří30Berger Miroslav02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34396:471TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr st.
Moravec Petr ml.
 
 
Wagner Jaroslav st.
Beran Martin
 
 
-8-6-2  0301
2.Brožek Michal
Moravec Ladislav ml.
 
 
Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
-5-9-9  0302
3.Moravec Petr ml.Kyncl Jiří35-10-4-92303
4.Moravec Petr st.Wagner Jaroslav st.-10-88-2 1304
5.Brožek MichalBeran Martin-6-8-1  0305
6.Moravec Ladislav ml.Melíšek Roman955  3015
7.Moravec Petr st.Kyncl Jiří-2-7-6  0316
8.Brožek MichalWagner Jaroslav st.-9-8-4  0317
9.Moravec Ladislav ml.Beran Martin-116-71083227
10.Moravec Petr ml.Melíšek Roman-75-9343237
11.Brožek MichalKyncl Jiří-5-3-7  0338
12.Moravec Ladislav ml.Wagner Jaroslav st.73-7-8-92339
13.Moravec Petr ml.Beran Martin-3-1011-9 13310
14.Moravec Petr st.Melíšek Roman         
15.Moravec Ladislav ml.Kyncl Jiří         
16.Moravec Petr ml.Wagner Jaroslav st.         
17.Moravec Petr st.Beran Martin         
18.Brožek MichalMelíšek Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Petr ml.12Kyncl Jiří30
Moravec Petr st.02Wagner Jaroslav st.30
Brožek Michal03Beran Martin21
Moravec Ladislav ml.21Melíšek Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:36510:567TJ Sokol Příbram A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Petr
Landa Miloslav
 
 
Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
-7-7-8  0301
2.Hrabár Jiří
Hejda Václav ml.
 
 
Jaroš Antonín
Kotrbatý Petr
 
 
-8-9-6  0302
3.Hrabár JiříBauer Horst-510810 3112
4.Hejda Václav ml.Kotrbatý Petr-8-7-8  0313
5.Landa MiloslavJaroš Antonín-4-8-1  0314
6.Dřevěný PetrEisenreich Jindřich ml.7-6-9883224
7.Hejda Václav ml.Bauer Horst-7-5-9  0325
8.Landa MiloslavKotrbatý Petr-3-69-6 1326
9.Dřevěný PetrJaroš Antonín-127-8-8 1327
10.Hrabár JiříEisenreich Jindřich ml.-96-7-9 1328
11.Landa MiloslavBauer Horst114-6-9-62329
12.Dřevěný PetrKotrbatý Petr13-836 3139
13.Hrabár JiříJaroš Antonín848  3049
14.Hejda Václav ml.Eisenreich Jindřich ml.9-7-10913259
15.Dřevěný PetrBauer Horst-10-798-723510
16.Hrabár JiříKotrbatý Petr         
17.Hejda Václav ml.Jaroš Antonín         
18.Landa MiloslavEisenreich Jindřich ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrabár Jiří21Bauer Horst31
Hejda Václav ml.12Kotrbatý Petr21
Landa Miloslav03Jaroš Antonín21
Dřevěný Petr22Eisenreich Jindřich ml.12
teplota na začátku utkání 20 teplota na konci utkání 21



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice ARozhodčí:HRÁČI
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:OBOU
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13463:364TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
998  3010
2.Šejvl Jakub
Chalupa Josef ml.
 
 
Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
7-626 3120
3.Chalupa Josef ml.Šmíd Jan-9-3910-72321
4.Šejvl JakubHomolka Pavel7-89-833231
5.Sysel PavelChládek Luboš-10698 3141
6.Papírník PavelKarda Martin6810  3051
7.Šejvl JakubŠmíd Jan-8-98-3 1352
8.Sysel PavelHomolka Pavel862  3062
9.Papírník PavelChládek Luboš537  3072
10.Chalupa Josef ml.Karda Martin-84-8673282
11.Sysel PavelŠmíd Jan38-96 3192
12.Papírník PavelHomolka Pavel1137  30102
13.Chalupa Josef ml.Chládek Luboš-89-8  12  
14.Šejvl JakubKarda Martin         
15.Papírník PavelŠmíd Jan         
16.Chalupa Josef ml.Homolka Pavel         
17.Šejvl JakubChládek Luboš         
18.Sysel PavelKarda Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chalupa Josef ml.11Šmíd Jan21
Šejvl Jakub11Homolka Pavel03
Sysel Pavel30Chládek Luboš02
Papírník Pavel30Karda Martin02
tělocvična teplota Z - 19,8C - teplota K - 20,8C, zápas bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice ARozhodčí:obou
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:mužstev
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35641:631nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
-949-7-72301
2.Sauer Ondřej
Dvořák Zdeněk
 
 
Zitta Přemysl
Jirkovský Antonín ml.
 
 
8-7-5763211
3.Sauer OndřejČerný Vít9-10-6-3 1312
4.Dvořák ZdeněkŠmejkal Radek-119-10-10 1313
5.Ehl LadislavZitta Přemysl-7-57283223
6.Glogar JaroslavJirkovský Antonín ml.565  3033
7.Dvořák ZdeněkČerný Vít-10-7-5  0334
8.Ehl LadislavŠmejkal Radek10-1010-9-42335
9.Glogar JaroslavZitta Přemysl376  3045
10.Sauer OndřejJirkovský Antonín ml.774  3055
11.Ehl LadislavČerný Vít-8-3-3  0356
12.Glogar JaroslavŠmejkal Radek-5-8-5  0357
13.Sauer OndřejZitta Přemysl-98-912113267
14.Dvořák ZdeněkJirkovský Antonín ml.57-149 3177
15.Glogar JaroslavČerný Vít-5-79-7 1378
16.Šlechta JaroslavŠmejkal Radek-8-8-9  0379
17.Dvořák ZdeněkZitta Přemysl383  3089
18.Ehl LadislavJirkovský Antonín ml.5-1086 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sauer Ondřej21Černý Vít40
Dvořák Zdeněk22Šmejkal Radek40
Ehl Ladislav22Zitta Přemysl04
Glogar Jaroslav22Jirkovský Antonín ml.04
Šlechta Jaroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1027:32556:563TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Petr
Hoďák Václav
 
 
Bříza Josef ml.
Šmíd Miroslav
 
 
-10979 3110
2.Kastner Patrik
Trávníček Luboš
 
 
Štěpánek Aleš
Jícha David
 
 
-9-94-7 1311
3.Hoďák VáclavŠtěpánek Aleš-7-59-8 1312
4.Trávníček LubošJícha David754  3022
5.Kastner PatrikBříza Josef ml.-10101213 3132
6.Antoš PetrŠmíd Miroslav4-9-9-3 1333
7.Trávníček LubošŠtěpánek Aleš-5-685-72334
8.Kastner PatrikJícha David9-8-109-72335
9.Antoš PetrBříza Josef ml.586  3045
10.Hoďák VáclavŠmíd Miroslav-798-10-102346
11.Kastner PatrikŠtěpánek Aleš-56-9-9 1347
12.Antoš PetrJícha David-14-659-52348
13.Hoďák VáclavBříza Josef ml.5-7-9-9 1349
14.Trávníček LubošŠmíd Miroslav-9-7511-423410
15.Antoš PetrŠtěpánek Aleš-6-76-2 13  
16.Hoďák VáclavJícha David         
17.Trávníček LubošBříza Josef ml.         
18.Kastner PatrikŠmíd Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hoďák Václav03Štěpánek Aleš30
Trávníček Luboš12Jícha David21
Kastner Patrik12Bříza Josef ml.12
Antoš Petr12Šmíd Miroslav30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS