Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice AVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:18471:398TJ Slovan Lochovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmejkal Radek
Zitta Přemysl
 
 
Blažek Martin
Strnad Richard
 
 
276  3010
2.Černý Vít
Budělovský Petr
 
 
Ivan Milan
Gräf Miloš
 
 
-8949 3120
3.Černý VítBlažek Martin637  3030
4.Šmejkal RadekGräf Miloš-9-410863240
5.Zitta PřemyslStrnad Richard7-10-7-8 1341
6.Budělovský PetrIvan Milan764  3051
7.Šmejkal RadekBlažek Martin-68510 3161
8.Zitta PřemyslGräf Miloš-6-7-7  0362
9.Budělovský PetrStrnad Richard-65-9873272
10.Černý VítIvan Milan439  3082
11.Zitta PřemyslBlažek Martin-927-3173292
12.Budělovský PetrGräf Miloš-6-7-4  0393
13.Černý VítStrnad Richard6-452 31103
14.Šmejkal RadekIvan Milan         
15.Budělovský PetrBlažek Martin         
16.Černý VítGräf Miloš         
17.Šmejkal RadekStrnad Richard         
18.Zitta PřemyslIvan Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Vít30Blažek Martin03
Šmejkal Radek20Gräf Miloš21
Zitta Přemysl12Strnad Richard12
Budělovský Petr21Ivan Milan02
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:33415:491TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Roman
Bříza Josef ml.
 
 
Wagner Jaroslav st.
Švarc Ivo
 
 
-6977 3110
2.Voráč Jiří
Šmíd Miroslav
 
 
Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
-7-6-8  0311
3.Pokorný RomanKyncl Jiří-989-9-82312
4.Šmíd MiroslavWagner Jaroslav st.988  3022
5.Voráč JiříMelíšek Roman-58-9-9 1323
6.Bříza Josef ml.Švarc Ivo-78-9663233
7.Šmíd MiroslavKyncl Jiří-49-5-6 1334
8.Voráč JiříWagner Jaroslav st.-8-7-8  0335
9.Bříza Josef ml.Melíšek Roman-9-9-5  0336
10.Pokorný RomanŠvarc Ivo8-109-6-62337
11.Voráč JiříKyncl Jiří-9-68-8 1338
12.Bříza Josef ml.Wagner Jaroslav st.-7-5-9  0339
13.Jícha DavidMelíšek Roman-8-7-5  03310
14.Šmíd MiroslavŠvarc Ivo         
15.Bříza Josef ml.Kyncl Jiří         
16.Jícha DavidWagner Jaroslav st.         
17.Šmíd MiroslavMelíšek Roman         
18.Voráč JiříŠvarc Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorný Roman02Kyncl Jiří30
Šmíd Miroslav11Wagner Jaroslav st.21
Voráč Jiří03Melíšek Roman30
Bříza Josef ml.12Švarc Ivo11
Jícha David01   



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:33523:578TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrátný Martin
Císař Jan
 
 
Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
88-7-8-62301
2.Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
Dvořák Zdeněk
Michal Jiří
 
 
676  3011
3.Císař JanGlogar Jaroslav-2-10-6  0312
4.Vrátný MartinEhl Ladislav-108159 3122
5.Eisenreich Jindřich ml.Dvořák Zdeněk-8-10-9  0323
6.Bauer HorstMichal Jiří989  3033
7.Vrátný MartinGlogar Jaroslav-8-712-1 1334
8.Eisenreich Jindřich ml.Ehl Ladislav8-36-6-72335
9.Bauer HorstDvořák Zdeněk-6685 3145
10.Císař JanMichal Jiří-7-97-6 1346
11.Eisenreich Jindřich ml.Glogar Jaroslav-10-4-5  0347
12.Bauer HorstEhl Ladislav6-6-78-32348
13.Císař JanDvořák Zdeněk-8-9-7  0349
14.Vrátný MartinMichal Jiří1157  3059
15.Bauer HorstGlogar Jaroslav109-810 3169
16.Císař JanEhl Ladislav-8-4-9  03610
17.Vrátný MartinDvořák Zdeněk         
18.Eisenreich Jindřich ml.Michal Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Císař Jan04Glogar Jaroslav31
Vrátný Martin21Ehl Ladislav31
Eisenreich Jindřich ml.03Dvořák Zdeněk21
Bauer Horst31Michal Jiří12
Teplota začátek 21 stupňů C. Teplota konec 21 stupňů C.



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29625:597TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Antoš Petr
Hoďák Václav
 
 
-1087-7-42301
2.Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
Kastner Patrik
Trávníček Luboš
 
 
-74-9-11 1302
3.Homolka PavelAntoš Petr8-87-2-62303
4.Chládek LubošHoďák Václav5-7610 3113
5.Karda MartinKastner Patrik675  3023
6.Šmíd JanTrávníček Luboš635  3033
7.Chládek LubošAntoš Petr-11-4-6  0334
8.Karda MartinHoďák Václav11-11-9-8 1335
9.Šmíd JanKastner Patrik68-77 3145
10.Homolka PavelTrávníček Luboš-89-11-7 1346
11.Karda MartinAntoš Petr-7-7-4  0347
12.Šmíd JanHoďák Václav-108611 3157
13.Homolka PavelKastner Patrik885  3067
14.Chládek LubošTrávníček Luboš8115  3077
15.Šmíd JanAntoš Petr-8-7-4  0378
16.Homolka PavelHoďák Václav1079  3088
17.Chládek LubošKastner Patrik198  3098
18.Karda MartinTrávníček Luboš-58-59932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Homolka Pavel22Antoš Petr40
Chládek Luboš31Hoďák Václav13
Karda Martin22Kastner Patrik04
Šmíd Jan31Trávníček Luboš13
teplota: Začátek 18°C Konec 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21554:489TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gábriš Michal
Škach Martin
 
 
Dřevěný Petr
Hejda Václav ml.
 
 
-4-910-14 1301
2.Bajer Jiří
Novák Petr
 
 
Vajs Karel
Hrabár Jiří
 
 
62-7-9-82302
3.Škach MartinHejda Václav ml.-11673 3112
4.Gábriš MichalDřevěný Petr7-610-6-92313
5.Novák PetrHrabár Jiří-98712 3123
6.Bajer JiříVajs Karel1165  3033
7.Gábriš MichalHejda Václav ml.6810  3043
8.Novák PetrDřevěný Petr-789-863253
9.Bajer JiříHrabár Jiří-96115 3163
10.Škach MartinVajs Karel6-8-8683273
11.Novák PetrHejda Václav ml.-4-4-8  0374
12.Bajer JiříDřevěný Petr694  3084
13.Škach MartinHrabár Jiří-2582 3194
14.Gábriš MichalVajs Karel-710108 31104
15.Bajer JiříHejda Václav ml.4-53  21  
16.Škach MartinDřevěný Petr         
17.Gábriš MichalHrabár Jiří         
18.Novák PetrVajs Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škach Martin30Hejda Václav ml.12
Gábriš Michal21Dřevěný Petr12
Novák Petr21Hrabár Jiří03
Bajer Jiří30Vajs Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:34350:469TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běloušek David
Moravec Petr ml.
 
 
Šejvl Jakub
Chalupa Josef ml.
 
 
-695-12-42301
2.Brožek Michal
Moravec Ladislav ml.
 
 
Sysel Vojtěch
Papírník Pavel
 
 
-3-10-7  0302
3.Běloušek DavidŠejvl Jakub-8-6-3  0303
4.Moravec Petr ml.Papírník Pavel-6-6-5  0304
5.Brožek MichalChalupa Josef ml.-2-12-7  0305
6.Moravec Ladislav ml.Sysel Vojtěch-12-913873215
7.Moravec Petr ml.Šejvl Jakub-8-11-3  0316
8.Brožek MichalPapírník Pavel-7-4-7  0317
9.Moravec Ladislav ml.Chalupa Josef ml.109-6-7103227
10.Běloušek DavidSysel Vojtěch-4-5-7  0328
11.Brožek MichalŠejvl Jakub4-9-8-7 1329
12.Moravec Ladislav ml.Papírník Pavel-9-78-7 13210
13.Běloušek DavidChalupa Josef ml.-8-5-6  03  
14.Moravec Petr ml.Sysel Vojtěch         
15.Moravec Ladislav ml.Šejvl Jakub         
16.Běloušek DavidPapírník Pavel         
17.Moravec Petr ml.Chalupa Josef ml.         
18.Brožek MichalSysel Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Běloušek David02Šejvl Jakub30
Moravec Petr ml.02Papírník Pavel30
Brožek Michal03Chalupa Josef ml.11
Moravec Ladislav ml.21Sysel Vojtěch11



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice AVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33558:562nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
811  3010
2.Zitta Přemysl
Jirkovský Antonín ml.
 
 
Wagner Jaroslav st.
Švarc Ivo
 
 
-7-3-1  0311
3.Černý VítKyncl Jiří9-947 3121
4.Šmejkal RadekWagner Jaroslav st.-536-963231
5.Zitta PřemyslMelíšek Roman-85-6-7 1332
6.Jirkovský Antonín ml.Švarc Ivo-2-1-5  0333
7.Šmejkal RadekKyncl Jiří1388  3043
8.Zitta PřemyslWagner Jaroslav st.4-89-4-72344
9.Jirkovský Antonín ml.Melíšek Roman-9-56-3 1345
10.Černý VítŠvarc Ivo-7624 3155
11.Zitta PřemyslKyncl Jiří-7-5-9  0356
12.Jirkovský Antonín ml.Wagner Jaroslav st.-3-5-6  0357
13.Černý VítMelíšek Roman5510  3067
14.Šmejkal RadekŠvarc Ivo5119  3077
15.Jirkovský Antonín ml.Kyncl Jiří-8-7-6  0378
16.Černý VítWagner Jaroslav st.-9-123893288
17.Šmejkal RadekMelíšek Roman567  3098
18.Zitta PřemyslŠvarc Ivo-7-8-12  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Vít40Kyncl Jiří22
Šmejkal Radek40Wagner Jaroslav st.22
Zitta Přemysl04Melíšek Roman22
Jirkovský Antonín ml.04Švarc Ivo22
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:28608:573TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza Josef ml.
Pokorný Roman
 
 
Blažek Martin
Šubrt Jaroslav
 
 
-6-7-7  0301
2.Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
Berger Miroslav
Mifka Alexius
 
 
4-78-1163211
3.Štěpánek AlešBerger Miroslav7-10-85-72312
4.Bříza Josef ml.Šubrt Jaroslav-78-4283222
5.Šmíd MiroslavBlažek Martin799  3032
6.Jícha DavidMifka Alexius794  3042
7.Bříza Josef ml.Berger Miroslav-8-87-6 1343
8.Šmíd MiroslavStrnad Richard99-75 3153
9.Jícha DavidBlažek Martin67-78 3163
10.Štěpánek AlešMifka Alexius7-75-9-92364
11.Šmíd MiroslavBerger Miroslav-110-48-32365
12.Jícha DavidStrnad Richard-9675 3175
13.Štěpánek AlešBlažek Martin-98-8973285
14.Bříza Josef ml.Mifka Alexius85-7-363295
15.Jícha DavidBerger Miroslav-987-91232105
16.Štěpánek AlešStrnad Richard54-79 31  
17.Bříza Josef ml.Blažek Martin         
18.Šmíd MiroslavMifka Alexius         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štěpánek Aleš12Berger Miroslav31
Bříza Josef ml.21Šubrt Jaroslav01
Šmíd Miroslav21Blažek Martin03
Jícha David40Mifka Alexius12
   Strnad Richard02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34686:664TJ Sokol Příbram A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mráz Roman
Vrátný Martin
 
 
Kastner Patrik
Pleticha Vladimír
 
 
-68-9-2 1301
2.Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
Antoš Petr
Hoďák Václav
 
 
5-7-97-112302
3.Mráz RomanAntoš Petr-6-6-4  0303
4.Vrátný MartinHoďák Václav9108  3013
5.Eisenreich Jindřich ml.Kastner Patrik59-118 3123
6.Bauer HorstPleticha Vladimír8-76-733233
7.Vrátný MartinAntoš Petr10-786 3143
8.Eisenreich Jindřich ml.Hoďák Václav-11-9-10  0344
9.Bauer HorstKastner Patrik-8-106633254
10.Mráz RomanPleticha Vladimír-69-7-6 1355
11.Eisenreich Jindřich ml.Antoš Petr-9789 3165
12.Bauer HorstHoďák Václav446  3075
13.Mráz RomanKastner Patrik9-7-8-3 1376
14.Vrátný MartinPleticha Vladimír9109  3086
15.Bauer HorstAntoš Petr17-7-9-6 1387
16.Mráz RomanHoďák Václav9-8-9-5 1388
17.Vrátný MartinKastner Patrik155-105 3198
18.Eisenreich Jindřich ml.Pleticha Vladimír-812-113432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mráz Roman04Antoš Petr22
Vrátný Martin40Hoďák Václav22
Eisenreich Jindřich ml.31Kastner Patrik13
Bauer Horst31Pleticha Vladimír13
Teplota začátek 21 stupňů C. Teplota konec 21 stupňů C.



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:11419:313TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
8-1414 3110
2.Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
Dvořák Zdeněk
Šlechta Jaroslav
 
 
84-9-773220
3.Karda MartinGlogar Jaroslav56-58 3130
4.Chládek LubošEhl Ladislav7-46-773240
5.Homolka PavelDvořák Zdeněk5-10611 3150
6.Šmíd JanŠlechta Jaroslav1073  3060
7.Chládek LubošGlogar Jaroslav5413  3070
8.Homolka PavelEhl Ladislav63-5-863280
9.Šmíd JanDvořák Zdeněk759  3090
10.Karda MartinŠlechta Jaroslav5-74-6632100
11.Homolka PavelGlogar Jaroslav789  30  
12.Šmíd JanEhl Ladislav         
13.Karda MartinDvořák Zdeněk         
14.Chládek LubošŠlechta Jaroslav         
15.Šmíd JanGlogar Jaroslav         
16.Karda MartinEhl Ladislav         
17.Chládek LubošDvořák Zdeněk         
18.Homolka PavelŠlechta Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karda Martin20Glogar Jaroslav02
Chládek Luboš20Ehl Ladislav02
Homolka Pavel20Dvořák Zdeněk02
Šmíd Jan20Šlechta Jaroslav02
teplota : Začátek 18°C Konec 21°C zápas č.11 dohrán dříve



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:33558:564nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajer Jiří
Novák Petr
 
 
Chalupa Josef ml.
Šejvl Jakub
 
 
6-545 3110
2.Škach Martin
Mikulejský Filip
 
 
Papírník Pavel
Sysel Vojtěch
 
 
8-10-9-8 1311
3.Škach MartinŠejvl Jakub-4-9-6  0312
4.Mikulejský FilipPapírník Pavel-2-4-3  0313
5.Novák PetrChalupa Josef ml.-8-11-5  0314
6.Bajer JiříSysel Vojtěch588  3024
7.Mikulejský FilipŠejvl Jakub-8-4-6  0325
8.Novák PetrPapírník Pavel-10-7-6  0326
9.Bajer JiříChalupa Josef ml.558  3036
10.Škach MartinSysel Vojtěch543  3046
11.Novák PetrŠejvl Jakub-11-3-6  0347
12.Bajer JiříPapírník Pavel116-7-873257
13.Škach MartinChalupa Josef ml.-8-9-8  0358
14.Mikulejský FilipSysel Vojtěch7-9-910143268
15.Bajer JiříŠejvl Jakub5611  3078
16.Škach MartinPapírník Pavel-8-7-9  0379
17.Mikulejský FilipChalupa Josef ml.9105  3089
18.Novák PetrSysel Vojtěch4-10411 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škach Martin13Šejvl Jakub31
Mikulejský Filip22Papírník Pavel31
Novák Petr13Chalupa Josef ml.22
Bajer Jiří40Sysel Vojtěch04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:25543:532Sokol Lány A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Milan
Moravec Petr ml.
 
 
Dřevěný Petr
Hejda Václav ml.
 
 
-710-7-7 1301
2.Brožek Michal
Moravec Ladislav ml.
 
 
Vajs Karel
Hrabár Jiří
 
 
-5392 3111
3.Moravec MilanHejda Václav ml.8810  3021
4.Moravec Petr ml.Dřevěný Petr-7-3-6  0322
5.Brožek MichalHrabár Jiří47-8-383232
6.Moravec Ladislav ml.Vajs Karel46-611 3142
7.Moravec Petr ml.Hejda Václav ml.5-10-6993252
8.Brožek MichalDřevěný Petr89-75 3162
9.Moravec Ladislav ml.Hrabár Jiří86-78 3172
10.Moravec MilanVajs Karel-1057-8113282
11.Brožek MichalHejda Václav ml.-7-5612103292
12.Moravec Ladislav ml.Dřevěný Petr-88-6-5 1393
13.Moravec MilanHrabár Jiří-5-8810-42394
14.Moravec Petr ml.Vajs Karel-3588 31104
15.Moravec Ladislav ml.Hejda Václav ml.         
16.Moravec MilanDřevěný Petr         
17.Moravec Petr ml.Hrabár Jiří         
18.Brožek MichalVajs Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Milan21Hejda Václav ml.03
Moravec Petr ml.21Dřevěný Petr21
Brožek Michal30Hrabár Jiří12
Moravec Ladislav ml.21Vajs Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26609:520TTC Brandýs nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubrt Jaroslav
Blažek Martin
 
 
Landa Miloslav
Vajs Karel
 
 
927  3010
2.Mifka Alexius
Strnad Richard
 
 
Dřevěný Petr
Hejda Václav ml.
 
 
10-119-9-92311
3.Mifka AlexiusDřevěný Petr7-9-8-9 1312
4.Strnad RichardHejda Václav ml.-8-5-6  0313
5.Blažek MartinLanda Miloslav463  3023
6.Šubrt JaroslavVajs Karel-121073 3133
7.Strnad RichardDřevěný Petr-5-910973243
8.Blažek MartinHejda Václav ml.743  3053
9.Šubrt JaroslavLanda Miloslav104-9-633263
10.Mifka AlexiusVajs Karel-5-48-4 1364
11.Blažek MartinDřevěný Petr8-1096 3174
12.Šubrt JaroslavHejda Václav ml.-15559 3184
13.Mifka AlexiusLanda Miloslav-7-784-62385
14.Strnad RichardVajs Karel-711-7-5 1386
15.Šubrt JaroslavDřevěný PetrWO    3096
16.Mifka AlexiusHejda Václav ml.26-47 31106
17.Strnad RichardLanda Miloslav-9    01  
18.Blažek MartinVajs Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mifka Alexius13Dřevěný Petr12
Strnad Richard12Hejda Václav ml.13
Blažek Martin30Landa Miloslav12
Šubrt Jaroslav30Vajs Karel21
WO10WO01
teplota z. 21st konec 22st



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:34350:474TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Švarc Ivo
 
 
Chalupa Josef ml.
Šejvl Jakub
 
 
98-10-983210
2.Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
769  3020
3.Wagner Jaroslav st.Šejvl Jakub7-10-6-3 1321
4.Švarc IvoPapírník Pavel-10-8-6  0322
5.Melíšek RomanChalupa Josef ml.-8-6-12  0323
6.Kyncl JiříSysel Pavel-9-5-6  0324
7.Švarc IvoŠejvl Jakub-3-6-10  0325
8.Melíšek RomanPapírník Pavel-2-4-8  0326
9.Kyncl JiříChalupa Josef ml.-4-114753236
10.Wagner Jaroslav st.Sysel Pavel-9-8-6  0337
11.Melíšek RomanŠejvl Jakub10-9-4-8 1338
12.Kyncl JiříPapírník Pavel-511-3-7 1339
13.Wagner Jaroslav st.Chalupa Josef ml.WO    03310
14.Švarc IvoSysel Pavel         
15.Kyncl JiříŠejvl Jakub         
16.Wagner Jaroslav st.Papírník Pavel         
17.Švarc IvoChalupa Josef ml.         
18.Melíšek RomanSysel Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wagner Jaroslav st.02Šejvl Jakub30
Švarc Ivo02Papírník Pavel30
Melíšek Roman03Chalupa Josef ml.11
Kyncl Jiří12Sysel Pavel20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice AVrchní
rozhodčí:
hráči
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:obou
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:mužstev
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1019:34481:544TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
Škach Martin
Mikulejský Filip
 
 
9-9-11883210
2.Beneš Tomáš
Dvořák Jan ml.
 
 
Bajer Jiří
Novák Petr
 
 
-109-19-62311
3.Dvořák Jan ml.Novák Petr8-7-713-62312
4.Glogar JaroslavBajer Jiří-9-9-12  0313
5.Ehl LadislavŠkach Martin-104-6483223
6.Beneš TomášMikulejský Filip49-11-6-72324
7.Glogar JaroslavNovák Petr-7-9126-62325
8.Ehl LadislavBajer Jiří-887-2-32326
9.Beneš Tomᚊkach Martin-78-10-9 1327
10.Šlechta JaroslavMikulejský Filip-8-899-172328
11.Ehl LadislavNovák Petr-8-8-9  0329
12.Beneš TomášBajer Jiří-5-8-6  03210
13.Šlechta JaroslavŠkach Martin         
14.Glogar JaroslavMikulejský Filip         
15.Beneš TomášNovák Petr         
16.Šlechta JaroslavBajer Jiří         
17.Glogar JaroslavŠkach Martin         
18.Ehl LadislavMikulejský Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jan ml.01Novák Petr30
Glogar Jaroslav02Bajer Jiří30
Ehl Ladislav12Škach Martin11
Beneš Tomáš03Mikulejský Filip20
Šlechta Jaroslav01   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:39657:693Sokol Lány A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Petr
Hoďák Václav
 
 
Moravec Petr st.
Moravec Petr ml.
 
 
957  3010
2.Pleticha Vladimír
Trávníček Luboš
 
 
Moravec Ladislav ml.
Brožek Michal
 
 
-4-6-9  0311
3.Trávníček LubošBrožek Michal-9-58-7 1312
4.Hoďák VáclavMoravec Petr ml.9-10-8-7 1313
5.Pleticha VladimírMoravec Ladislav ml.4-4-5-13 1314
6.Antoš PetrMoravec Petr st.15-88-273224
7.Hoďák VáclavBrožek Michal812-10-993234
8.Pleticha VladimírMoravec Petr ml.-11-202-2 1335
9.Antoš PetrMoravec Ladislav ml.10-5-107103245
10.Trávníček LubošMoravec Petr st.-996-1083255
11.Pleticha VladimírBrožek Michal8-9-810-72356
12.Antoš PetrMoravec Petr ml.-74-8-8 1357
13.Trávníček LubošMoravec Ladislav ml.-6-77-9 1358
14.Hoďák VáclavMoravec Petr st.-4-3115-102359
15.Antoš PetrBrožek Michal3-7711 3169
16.Trávníček LubošMoravec Petr ml.17-8-105-923610
17.Hoďák VáclavMoravec Ladislav ml.-8-6   02  
18.Pleticha VladimírMoravec Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trávníček Luboš13Brožek Michal22
Hoďák Václav12Moravec Petr ml.40
Pleticha Vladimír03Moravec Ladislav ml.21
Antoš Petr31Moravec Petr st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice AVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29625:582TJ Slovan Lochovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmejkal Radek
Zitta Přemysl
 
 
Jaroš Antonín
Vrátný Martin
 
 
7-7-98-52301
2.Černý Vít
Budělovský Petr
 
 
Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
-989-9-72302
3.Černý VítBauer Horst584  3012
4.Šmejkal RadekJaroš Antonín59-7-973222
5.Zitta PřemyslEisenreich Jindřich ml.-4-57-4 1323
6.Budělovský PetrVrátný Martin7-5-6-9 1324
7.Šmejkal RadekBauer Horst9-109-14113234
8.Zitta PřemyslJaroš Antonín58-812 3144
9.Budělovský PetrEisenreich Jindřich ml.-96101 3154
10.Černý VítVrátný Martin978  3064
11.Zitta PřemyslBauer Horst-8-4-5  0365
12.Budělovský PetrJaroš Antonín-9-7-5  0366
13.Černý VítEisenreich Jindřich ml.744  3076
14.Šmejkal RadekVrátný Martin846  3086
15.Budělovský PetrBauer Horst-119-7-4 1387
16.Černý VítJaroš Antonín7-842 3197
17.Šmejkal RadekEisenreich Jindřich ml.8-894 31107
18.Zitta PřemyslVrátný Martin9-7-5  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černý Vít40Bauer Horst22
Šmejkal Radek40Jaroš Antonín13
Zitta Přemysl12Eisenreich Jindřich ml.13
Budělovský Petr13Vrátný Martin12
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:25603:549TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza Josef ml.
Šmíd Miroslav
 
 
Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
-10-4-10  0301
2.Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
6106  3011
3.Jícha DavidŠmíd Jan-1069-9-82312
4.Bříza Josef ml.Chládek Luboš49-65 3122
5.Šmíd MiroslavHomolka Pavel-679-473232
6.Štěpánek AlešKarda Martin597  3042
7.Bříza Josef ml.Šmíd Jan5-9-6-4 1343
8.Šmíd MiroslavChládek Luboš6-8-9-4 1344
9.Štěpánek AlešHomolka Pavel147-84 3154
10.Jícha DavidKarda Martin5510  3064
11.Šmíd MiroslavŠmíd Jan8810  3074
12.Štěpánek AlešChládek Luboš89-9-8-92375
13.Jícha DavidHomolka Pavel775  3085
14.Bříza Josef ml.Karda Martin6-8-7-5 1386
15.Štěpánek AlešŠmíd Jan-9-10-8  0387
16.Jícha DavidChládek Luboš888  3097
17.Bříza Josef ml.Homolka Pavel896  30107
18.Šmíd MiroslavKarda Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha David31Šmíd Jan31
Bříza Josef ml.22Chládek Luboš22
Šmíd Miroslav21Homolka Pavel04
Štěpánek Aleš22Karda Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1018:32419:500TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Šubrt Jaroslav
 
 
Chalupa Josef ml.
Šejvl Jakub
 
 
9-8-9-3 1301
2.Mifka Alexius
Gräf Miloš
 
 
Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
-97-6-5 1302
3.Mifka AlexiusŠejvl Jakub-4-81110-32303
4.Blažek MartinChalupa Josef ml.-98-88-22304
5.Gräf MilošSysel Pavel9-811-6-72305
6.Šubrt JaroslavSysel Vojtěch799  3015
7.Blažek MartinŠejvl Jakub-3-5-4  0316
8.Gräf MilošChalupa Josef ml.6-10-8-7 1317
9.Šubrt JaroslavSysel Pavel69-8-1053227
10.Mifka AlexiusSysel Vojtěch77-8-10-62328
11.Gräf MilošŠejvl Jakub7-7-8-5 1329
12.Šubrt JaroslavChalupa Josef ml.-4-9-9  03210
13.Mifka AlexiusSysel Pavel         
14.Blažek MartinSysel Vojtěch         
15.Šubrt JaroslavŠejvl Jakub         
16.Mifka AlexiusChalupa Josef ml.         
17.Blažek MartinSysel Pavel         
18.Gräf MilošSysel Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mifka Alexius02Šejvl Jakub30
Blažek Martin02Chalupa Josef ml.30
Gräf Miloš03Sysel Pavel11
Šubrt Jaroslav21Sysel Vojtěch11



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4369:182TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Švarc Ivo
 
 
Landa Miloslav
Hejda Václav ml.
 
 
98-73 3110
2.Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Wagner Jaroslav st.Hejda Václav ml.27-79 3130
4.Švarc IvoLanda Miloslav268  3040
5.Melíšek RomanLev Daniel384  3050
6.Kyncl JiříWO    3060
7.Švarc IvoHejda Václav ml.957  3070
8.Melíšek RomanLanda Miloslav145-10-9103280
9.Kyncl JiříLev Daniel864  3090
10.Wagner Jaroslav st.WO    30100
11.Melíšek RomanHejda Václav ml.         
12.Kyncl JiříLanda Miloslav         
13.Wagner Jaroslav st.Lev Daniel         
14.Švarc Ivo         
15.Kyncl JiříHejda Václav ml.         
16.Wagner Jaroslav st.Landa Miloslav         
17.Švarc IvoLev Daniel         
18.Melíšek Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Wagner Jaroslav st.10Hejda Václav ml.02
Švarc Ivo20Landa Miloslav02
Melíšek Roman20Lev Daniel02
Kyncl Jiří10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice AVrchní
rozhodčí:
hráči
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány ARozhodčí:obou
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:mužstev
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22544:495TJ Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
Moravec Petr ml.
Moravec Petr st.
 
 
-7983 3110
2.Dvořák Jan nejml.
Beneš Tomáš
 
 
Moravec Ladislav ml.
Brožek Michal
 
 
9-98-8-42311
3.Dvořák Jan nejml.Moravec Ladislav ml.-510-27-82312
4.Beneš TomášBrožek Michal8-1083 3122
5.Ehl LadislavMoravec Petr ml.10-1077 3132
6.Glogar JaroslavMoravec Petr st.6-7109 3142
7.Beneš TomášMoravec Ladislav ml.-10-6-4  0343
8.Ehl LadislavBrožek Michal73-910 3153
9.Glogar JaroslavMoravec Petr ml.-9-77-9 1354
10.Dvořák Jan ml.Moravec Petr st.789  3064
11.Ehl LadislavMoravec Ladislav ml.99-78 3174
12.Glogar JaroslavBrožek Michal552  3084
13.Dvořák Jan ml.Moravec Petr ml.57-3-673294
14.Beneš TomášMoravec Petr st.-75-86932104
15.Glogar JaroslavMoravec Ladislav ml.         
16.Dvořák Jan ml.Brožek Michal         
17.Beneš TomášMoravec Petr ml.         
18.Ehl LadislavMoravec Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jan nejml.01Moravec Ladislav ml.21
Beneš Tomáš21Brožek Michal03
Ehl Ladislav30Moravec Petr ml.12
Glogar Jaroslav21Moravec Petr st.03
Dvořák Jan ml.20   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:37594:615TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleticha Vladimír
Trávníček Luboš
 
 
Bajer Jiří
Novák Petr
 
 
-7-58-5 1301
2.Antoš Petr
Hoďák Václav
 
 
Škach Martin
Mikulejský Filip
 
 
7-1075 3111
3.Hoďák VáclavNovák Petr-5-6-8  0312
4.Trávníček LubošBajer Jiří-9-9-6  0313
5.Pleticha VladimírŠkach Martin-8-88-4 1314
6.Antoš PetrMikulejský Filip-566-763224
7.Trávníček LubošNovák Petr7-10-3-7 1325
8.Pleticha VladimírBajer Jiří-10-6-5  0326
9.Antoš PetrŠkach Martin-8-659-92327
10.Hoďák VáclavMikulejský Filip436  3037
11.Pleticha VladimírNovák Petr10-995 3147
12.Antoš PetrBajer Jiří-11-81011123257
13.Hoďák VáclavŠkach Martin-4-1041-82358
14.Trávníček LubošMikulejský Filip955  3068
15.Antoš PetrNovák Petr6-8910 3178
16.Hoďák VáclavBajer Jiří-67-11-5 1379
17.Trávníček LubošŠkach Martin-8-5-8  03710
18.Pleticha VladimírMikulejský Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hoďák Václav13Novák Petr22
Trávníček Luboš13Bajer Jiří31
Pleticha Vladimír12Škach Martin40
Antoš Petr31Mikulejský Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice AVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35652:630nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
812-77 3110
2.Budělovský Petr
Zitta Přemysl
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
6-11-10-7 1311
3.Černý VítŠmíd Jan-8238 3121
4.Šmejkal RadekChládek Luboš3-7-97-92322
5.Zitta PřemyslHomolka Pavel-7-5-10  0323
6.Budělovský PetrKarda Martin-410-6-5 1324
7.Šmejkal RadekŠmíd Jan888  3034
8.Zitta PřemyslChládek Luboš-59-7-8 1335
9.Budělovský PetrHomolka Pavel-6106-553245
10.Černý VítKarda Martin9108  3055
11.Zitta PřemyslŠmíd Jan-66-7-4 1356
12.Budělovský PetrChládek Luboš-5-8-9  0357
13.Černý VítHomolka Pavel45-126 3167
14.Šmejkal RadekKarda Martin48-97 3177
15.Budělovský PetrŠmíd Jan-10810-5-92378
16.Černý VítChládek Luboš55-92 3188
17.Šmejkal RadekHomolka Pavel8-955 3198
18.Zitta PřemyslKarda Martin-4-7-11  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Vít40Šmíd Jan22
Šmejkal Radek31Chládek Luboš31
Zitta Přemysl04Homolka Pavel13
Budělovský Petr13Karda Martin22
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:15441:381TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza Josef ml.
Šmíd Miroslav
 
 
Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
699  3010
2.Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
 
 
78-79 3120
3.Jícha DavidBauer Horst962  3030
4.Bříza Josef ml.Kotrbatý Petr-7-5-0  0331
5.Šmíd MiroslavJaroš Antonín7-9513 3141
6.Štěpánek AlešEisenreich Jindřich ml.-575-653251
7.Bříza Josef ml.Bauer Horst88-84 3161
8.Šmíd MiroslavKotrbatý Petr-53-6-7 1362
9.Štěpánek AlešJaroš Antonín789  3072
10.Jícha DavidEisenreich Jindřich ml.559  3082
11.Šmíd MiroslavBauer Horst-5-5-11  0383
12.Štěpánek AlešKotrbatý Petr-10477 3193
13.Jícha DavidJaroš Antonín895  30103
14.Bříza Josef ml.Eisenreich Jindřich ml.-8    01  
15.Štěpánek AlešBauer Horst         
16.Jícha DavidKotrbatý Petr         
17.Bříza Josef ml.Jaroš Antonín         
18.Šmíd MiroslavEisenreich Jindřich ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jícha David30Bauer Horst12
Bříza Josef ml.11Kotrbatý Petr21
Šmíd Miroslav12Jaroš Antonín03
Štěpánek Aleš30Eisenreich Jindřich ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BRozhodčí:Kotrbatý Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:Jaroš Antonín
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:15 Začátek
utkání
16:15Konec
utkání
19:05Rozhodčí:Eisenreich Jindřich ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:35604:629TTC Brandýs nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
Šubrt Jaroslav
Blažek Martin
 
 
-61095 3110
2.Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
 
 
Berger Miroslav
Mifka Alexius
 
 
567  3020
3.Eisenreich Jindřich ml.Šubrt Jaroslav-8-39-9 1321
4.Jaroš AntonínBerger Miroslav-8-5116-42322
5.Kotrbatý PetrBlažek Martin76-6-11-92323
6.Bauer HorstMifka Alexius7105  3033
7.Jaroš AntonínŠubrt Jaroslav-9-8-8  0334
8.Kotrbatý PetrBerger Miroslav4-8-6-18 1335
9.Bauer HorstBlažek Martin8-6-77-82336
10.Eisenreich Jindřich ml.Mifka Alexius6-5813 3146
11.Kotrbatý PetrŠubrt Jaroslav8-8-9893256
12.Bauer HorstBerger Miroslav-4-12-6  0357
13.Eisenreich Jindřich ml.Blažek Martin8-7-117-92358
14.Jaroš AntonínStrnad Richard-7888 3168
15.Bauer HorstŠubrt Jaroslav6-9-4-6 1369
16.Eisenreich Jindřich ml.Berger Miroslav-8-69-8 13610
17.Jaroš AntonínBlažek Martin         
18.Kotrbatý PetrStrnad Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Eisenreich Jindřich ml.13Šubrt Jaroslav31
Jaroš Antonín12Berger Miroslav40
Kotrbatý Petr12Blažek Martin30
Bauer Horst13Mifka Alexius02
   Strnad Richard01
Teplota z: 21 C k: 21 C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:32533:551TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Švarc Ivo
Martin Petr
 
 
-812-6-7 1301
2.Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
Kyncl Jiří
Melíšek Roman
 
 
-510-128-72302
3.Karda MartinKyncl Jiří-5-12-9  0303
4.Chládek LubošMelíšek Roman-8-14-5  0304
5.Homolka PavelŠvarc Ivo-910-10-11 1305
6.Šmíd JanMartin Petr269  3015
7.Chládek LubošKyncl Jiří-8-4-11  0316
8.Homolka PavelMelíšek Roman657  3026
9.Šmíd JanŠvarc Ivo-5-5-4  0327
10.Karda MartinMartin Petr-119-87-102328
11.Homolka PavelKyncl Jiří5-8-8583238
12.Šmíd JanMelíšek Roman-78-56-52339
13.Karda MartinŠvarc Ivo798  3049
14.Chládek LubošMartin Petr673  3059
15.Šmíd JanKyncl Jiří-88-99-923510
16.Karda MartinMelíšek Roman-77   11  
17.Chládek LubošŠvarc Ivo         
18.Homolka PavelMartin Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Karda Martin12Kyncl Jiří31
Chládek Luboš12Melíšek Roman21
Homolka Pavel21Švarc Ivo21
Šmíd Jan13Martin Petr12
Teplota: Začátek 18°C Konec 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:29594:581TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Tomáš
Novák Petr
 
 
Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
-8-810883210
2.Ebert Tomáš ml.
Mikulejský Filip
 
 
Budělovský Petr
Zitta Přemysl
 
 
8-79-893220
3.Ebert Tomáš ml.Černý Vít-99-6-7 1321
4.Mikulejský FilipŠmejkal Radek-58-9-8 1322
5.Novák PetrBudělovský Petr5-666 3132
6.Havlíček TomášZitta Přemysl71010  3042
7.Mikulejský FilipČerný Vít-6-8-2  0343
8.Novák PetrŠmejkal Radek-612-10663253
9.Havlíček TomášBudělovský Petr593  3063
10.Ebert Tomáš ml.Zitta Přemysl9-899 3173
11.Novák PetrČerný Vít-6-5-8  0374
12.Havlíček Tomᚊmejkal Radek-26123 3184
13.Ebert Tomáš ml.Budělovský Petr666  3094
14.Mikulejský FilipZitta Přemysl-4-8410-82395
15.Havlíček TomášČerný Vít-7-49-11 1396
16.Ebert Tomáš ml.Šmejkal Radek7-83-7632106
17.Mikulejský FilipBudělovský Petr-4-4-8  03  
18.Novák PetrZitta Přemysl8    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ebert Tomáš ml.31Černý Vít40
Mikulejský Filip03Šmejkal Radek13
Novák Petr21Budělovský Petr03
Havlíček Tomáš31Zitta Přemysl12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
kapitani
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ARozhodčí:hraci
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LanyRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:muzstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:37551:606TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Michal
Moravec Ladislav ml.
 
 
Pokorný Roman
Bříza Josef ml.
 
 
-7610-5-32301
2.Moravec Petr st.
Moravec Petr ml.
 
 
Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
-6-88-8 1302
3.Moravec Petr st.Štěpánek Aleš107-4-7-72303
4.Moravec Petr ml.Jícha David-3-3-7  0304
5.Brožek MichalBříza Josef ml.-7-9-7  0305
6.Moravec Ladislav ml.Pokorný Roman-98-9733215
7.Moravec Petr ml.Štěpánek Aleš-7104-5103225
8.Brožek MichalJícha David-9-7-8  0326
9.Moravec Ladislav ml.Bříza Josef ml.7-8410 3136
10.Moravec Petr st.Pokorný Roman983  3046
11.Brožek MichalŠtěpánek Aleš-7-98-7 1347
12.Moravec Ladislav ml.Jícha David-116-7-3 1348
13.Moravec Petr st.Bříza Josef ml.-12-878-82349
14.Moravec Petr ml.Pokorný Roman-76-8983259
15.Moravec Ladislav ml.Štěpánek Aleš-7-8711-323510
16.Moravec Petr st.Jícha David-5-76-4 13  
17.Moravec Petr ml.Bříza Josef ml.         
18.Brožek MichalPokorný Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Petr st.12Štěpánek Aleš31
Moravec Petr ml.21Jícha David30
Brožek Michal03Bříza Josef ml.21
Moravec Ladislav ml.22Pokorný Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
Hrkal Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:22535:497TJ Sokol Hudlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Petr
Hejda Václav ml.
 
 
Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
-6-10-9  0301
2.Vajs Karel
Hrabár Jiří
 
 
Ehl Ladislav
Glogar Jaroslav
 
 
-88311 3111
3.Hejda Václav ml.Glogar Jaroslav-3-9-9  0312
4.Hrabár JiříEhl Ladislav-10812-843222
5.Vajs KarelDvořák Zdeněk6610  3032
6.Dřevěný PetrBeneš Tomáš12611  3042
7.Hrabár JiříGlogar Jaroslav9-9107 3152
8.Vajs KarelEhl Ladislav915  3062
9.Dřevěný PetrDvořák Zdeněk10105  3072
10.Hejda Václav ml.Beneš Tomáš-4-93-8 1373
11.Vajs KarelGlogar Jaroslav128-48 3183
12.Dřevěný PetrEhl Ladislav93-6-593293
13.Hejda Václav ml.Dvořák Zdeněk-4-811-9 1394
14.Hrabár JiříBeneš Tomáš-8-10-8  0395
15.Dřevěný PetrGlogar Jaroslav899  30105
16.Hejda Václav ml.Ehl Ladislav-15-5-3  03  
17.Hrabár JiříDvořák Zdeněk         
18.Vajs KarelBeneš Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejda Václav ml.03Glogar Jaroslav13
Hrabár Jiří21Ehl Ladislav03
Vajs Karel30Dvořák Zdeněk12
Dřevěný Petr40Beneš Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:12437:352TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šejvl Jakub
Chalupa Josef ml.
 
 
Antoš Petr
Hoďák Václav
 
 
-67-9773210
2.Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
Kastner Patrik
Knobloch Pavel
 
 
779  3020
3.Chalupa Josef ml.Antoš Petr-7-9-8  0321
4.Šejvl JakubHoďák Václav-8-118683231
5.Sysel PavelKastner Patrik-11749 3141
6.Papírník PavelKnobloch Pavel637  3051
7.Šejvl JakubAntoš Petr-10-9-5  0352
8.Sysel PavelHoďák Václav1089  3062
9.Papírník PavelKastner Patrik576  3072
10.Chalupa Josef ml.Knobloch Pavel569  3082
11.Sysel PavelAntoš Petr6810  3092
12.Papírník PavelHoďák Václav-12957 31102
13.Chalupa Josef ml.Kastner Patrik1310   20  
14.Šejvl JakubKnobloch Pavel         
15.Papírník PavelAntoš Petr         
16.Chalupa Josef ml.Hoďák Václav         
17.Šejvl JakubKastner Patrik         
18.Sysel PavelKnobloch Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chalupa Josef ml.11Antoš Petr21
Šejvl Jakub11Hoďák Václav03
Sysel Pavel30Kastner Patrik02
Papírník Pavel30Knobloch Pavel02
17:30komisař zápas bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská ARozhodčí:Eisenreich Jindřich ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:Kotrbatý Petr
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Jaroš Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:39555:611TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
Wagner Jaroslav st.
Švarc Ivo
 
 
-9-9101083210
2.Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
 
 
Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
-8-8-3  0311
3.Eisenreich Jindřich ml.Kyncl Jiří-9-9-7  0312
4.Jaroš AntonínWagner Jaroslav st.78-7-11-82313
5.Kotrbatý PetrMelíšek Roman5-886 3123
6.Bauer HorstŠvarc Ivo-812511 3133
7.Jaroš AntonínKyncl Jiří-106-9-4 1334
8.Kotrbatý PetrWagner Jaroslav st.-8186 3144
9.Bauer HorstMelíšek Roman-2-6-7  0345
10.Eisenreich Jindřich ml.Švarc Ivo-4-8-4  0346
11.Kotrbatý PetrKyncl Jiří-8-681343256
12.Bauer HorstWagner Jaroslav st.-7-55-9 1357
13.Eisenreich Jindřich ml.Melíšek Roman-6-79-3 1358
14.Jaroš AntonínŠvarc Ivo-76-10-6 1359
15.Bauer HorstKyncl Jiří7-710-433269
16.Eisenreich Jindřich ml.Wagner Jaroslav st.-9-8-11  03610
17.Jaroš AntonínMelíšek Roman         
18.Kotrbatý PetrŠvarc Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eisenreich Jindřich ml.04Kyncl Jiří22
Jaroš Antonín03Wagner Jaroslav st.31
Kotrbatý Petr30Melíšek Roman21
Bauer Horst22Švarc Ivo21
Teplota z: 20 C k: 20 C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:17525:424TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Blažek Martin
Strnad Richard
 
 
1186  3010
2.Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
Berger Miroslav
Šubrt Jaroslav
 
 
6-6-86103220
3.Karda MartinŠubrt Jaroslav-66-107-72321
4.Chládek LubošBerger Miroslav68-67 3131
5.Homolka PavelBlažek Martin-7-1144-82332
6.Šmíd JanMifka Alexius459  3042
7.Chládek LubošŠubrt Jaroslav-7-368-62343
8.Homolka PavelBerger Miroslav-5966 3153
9.Šmíd JanBlažek Martin-785-833263
10.Karda MartinMifka Alexius68-89 3173
11.Homolka PavelŠubrt Jaroslav6-1223 3183
12.Šmíd JanStrnad Richard6106  3093
13.Karda MartinBlažek Martin665  30103
14.Chládek LubošMifka Alexius46   20  
15.Šmíd JanŠubrt Jaroslav         
16.Karda MartinStrnad Richard         
17.Chládek LubošBlažek Martin         
18.Homolka PavelMifka Alexius         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karda Martin21Šubrt Jaroslav21
Chládek Luboš11Berger Miroslav02
Homolka Pavel21Blažek Martin12
Šmíd Jan30Mifka Alexius02
   Strnad Richard01
Teplota začátek: 18°C konec: 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:37547:600TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ebert Tomáš ml.
Novák Petr
 
 
Pokorný Roman
Bříza Josef ml.
 
 
8-792 3110
2.Gábriš Michal
Mikulejský Filip
 
 
Štěpánek Aleš
Jícha David
 
 
-68-6-5 1311
3.Mikulejský FilipŠtěpánek Aleš-37-13-4 1312
4.Gábriš MichalJícha David597  3022
5.Novák PetrBříza Josef ml.-5-89793232
6.Ebert Tomáš ml.Pokorný Roman-5-125793242
7.Gábriš MichalŠtěpánek Aleš-58-5-9 1343
8.Novák PetrJícha David-6-89-8 1344
9.Ebert Tomáš ml.Bříza Josef ml.-57-58-92345
10.Mikulejský FilipPokorný Roman3-8-56-92346
11.Novák PetrŠtěpánek Aleš-10-76-9 1347
12.Ebert Tomáš ml.Jícha David104-8-1073257
13.Mikulejský FilipBříza Josef ml.-6-10-4  0358
14.Gábriš MichalPokorný Roman95-8-9-82359
15.Ebert Tomáš ml.Štěpánek Aleš-5-4-6  03510
16.Mikulejský FilipJícha David         
17.Gábriš MichalBříza Josef ml.         
18.Novák PetrPokorný Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulejský Filip03Štěpánek Aleš40
Gábriš Michal12Jícha David12
Novák Petr12Bříza Josef ml.21
Ebert Tomáš ml.22Pokorný Roman21



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
kapitani
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice ARozhodčí:hraci
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LanyRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:muzstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:25550:534Sokol Lány A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr ml.
Moravec Petr st.
 
 
Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
-4-5-10  0301
2.Brožek Michal
Moravec Ladislav ml.
 
 
Zitta Přemysl
Jirkovský Antonín ml.
 
 
798  3011
3.Moravec Petr ml.Černý Vít-6-9-4  0312
4.Moravec Petr st.Šmejkal Radek-53118 3122
5.Brožek MichalZitta Přemysl86-98 3132
6.Moravec Ladislav ml.Jirkovský Antonín ml.-9762 3142
7.Moravec Petr st.Černý Vít11-210-2-72343
8.Brožek MichalŠmejkal Radek-2-9-5  0344
9.Moravec Ladislav ml.Zitta Přemysl-10755 3154
10.Moravec Petr ml.Jirkovský Antonín ml.6103  3064
11.Brožek MichalČerný Vít-8-713-8 1365
12.Moravec Ladislav ml.Šmejkal Radek6-9510 3175
13.Moravec Petr ml.Zitta Přemysl15106  3085
14.Moravec Petr st.Jirkovský Antonín ml.65-9-7103295
15.Moravec Ladislav ml.Černý Vít-8-6-3  0396
16.Moravec Petr ml.Šmejkal Radek9814  30106
17.Moravec Petr st.Zitta Přemysl9-4   11  
18.Brožek MichalJirkovský Antonín ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Petr ml.31Černý Vít40
Moravec Petr st.21Šmejkal Radek13
Brožek Michal12Zitta Přemysl03
Moravec Ladislav ml.31Jirkovský Antonín ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
Hrkal Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:30702:644TJ Sokol Hudlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Petr
Hejda Václav ml.
 
 
Hoďák Václav
Antoš Petr
 
 
9-6-9-12 1301
2.Hrabár Jiří
Vajs Karel
 
 
Kastner Patrik
Beniš Ondřej
 
 
84-10-993211
3.Hejda Václav ml.Antoš Petr5-8-8-7 1312
4.Vajs KarelHoďák Václav-12-1078-92313
5.Landa MiloslavKastner Patrik7-8-6883223
6.Dřevěný PetrBeniš Ondřej879  3033
7.Vajs KarelAntoš Petr3-12-4-6 1334
8.Landa MiloslavHoďák Václav8-5-59-122335
9.Dřevěný PetrKastner Patrik785  3045
10.Hejda Václav ml.Beniš Ondřej-6-538-62346
11.Landa MiloslavAntoš Petr4-7-6-15 1347
12.Dřevěný PetrHoďák Václav1385  3057
13.Hrabár JiříKastner Patrik-9747 3167
14.Vajs KarelBeniš Ondřej797  3077
15.Dřevěný PetrAntoš Petr6-1264 3187
16.Hrabár JiříHoďák Václav5-9126 3197
17.Vajs KarelKastner Patrik-8-71213832107
18.Landa MiloslavBeniš Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejda Václav ml.02Antoš Petr31
Vajs Karel22Hoďák Václav22
Landa Miloslav12Kastner Patrik04
Dřevěný Petr40Beniš Ondřej12
Hrabár Jiří20   



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:dohoda
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala TJ NeratoviceRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6412:277TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sysel Pavel
Sysel Vojtěch
 
 
Glogar Jaroslav
Dvořák Jan nejml.
 
 
667  3010
2.Chalupa Josef ml.
Šejvl Jakub
 
 
Dvořák Zdeněk
Sauer Ondřej
 
 
-8966 3120
3.Chalupa Josef ml.Glogar Jaroslav15910  3030
4.Šejvl JakubDvořák Jan nejml.937  3040
5.Sysel VojtěchDvořák Zdeněk-1483-6-82341
6.Sysel PavelSauer Ondřej-6675 3151
7.Šejvl JakubGlogar Jaroslav769  3061
8.Sysel VojtěchDvořák Jan nejml.-91066 3171
9.Papírník PavelDvořák Zdeněk1058  3081
10.Chalupa Josef ml.Sauer Ondřej854  3091
11.Sysel VojtěchGlogar JaroslavWO    30101
12.Papírník PavelDvořák Jan nejml.         
13.Chalupa Josef ml.Dvořák Zdeněk         
14.Šejvl JakubSauer Ondřej         
15.Papírník PavelGlogar Jaroslav         
16.Chalupa Josef ml.Dvořák Jan nejml.         
17.Šejvl JakubDvořák Zdeněk         
18.Sysel VojtěchSauer Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chalupa Josef ml.20Glogar Jaroslav02
Šejvl Jakub20Dvořák Jan nejml.02
Sysel Vojtěch11Dvořák Zdeněk11
Sysel Pavel10Sauer Ondřej02
Papírník Pavel10   
WO10WO01
střídání za Pavla Sysla ke druhému utkání na pozici D nastoupil Pavel Papírník Teplota hala Z utkání 19,5 C, teplota K utkání 20, 8 C, utkání bez připomínek obou družstev



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:25585:542TTC Brandýs nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Šubrt Jaroslav
 
 
Dvořák Zdeněk
Beneš Tomáš
 
 
-3-6-5  0301
2.Berger Miroslav
Mifka Alexius
 
 
Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
8-810-8-62302
3.Mifka AlexiusDvořák Zdeněk8-68-9-112303
4.Gräf MilošEhl Ladislav-3-7-5  0304
5.Blažek MartinGlogar Jaroslav-9-10-6  0305
6.Berger MiroslavBeneš Tomáš1378  3015
7.Gräf MilošDvořák Zdeněk777  3025
8.Blažek MartinEhl Ladislav-129-3723235
9.Berger MiroslavGlogar Jaroslav1056  3045
10.Mifka AlexiusBeneš Tomáš-6-9-10  0346
11.Blažek MartinDvořák Zdeněk6711  3056
12.Berger MiroslavEhl Ladislav771  3066
13.Šubrt JaroslavGlogar Jaroslav11-9-10-9 1367
14.Gräf MilošBeneš Tomáš1173  3077
15.Berger MiroslavDvořák Zdeněk793  3087
16.Šubrt JaroslavEhl Ladislav679  3097
17.Gräf MilošGlogar Jaroslav7-9-771132107
18.Blažek MartinBeneš Tomáš106-98 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mifka Alexius02Dvořák Zdeněk13
Gräf Miloš31Ehl Ladislav13
Blažek Martin21Glogar Jaroslav22
Berger Miroslav40Beneš Tomáš12
Šubrt Jaroslav11   
teplota z. 21st teplota k 22st



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12465:386TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Vojáček Jiří
 
 
Grill Josef
Kastner Patrik
 
 
7-8108 3110
2.Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
Hoďák Václav
Knobloch Pavel
 
 
-699-833220
3.Wagner Jaroslav st.Hoďák Václav9-9125 3130
4.Vojáček JiříKastner Patrik10-10-3-9 1331
5.Melíšek RomanGrill Josef767  3041
6.Kyncl JiříKnobloch Pavel6411  3051
7.Vojáček JiříHoďák Václav6-41012 3161
8.Melíšek RomanKastner Patrik6811  3071
9.Kyncl JiříGrill Josef878  3081
10.Wagner Jaroslav st.Knobloch Pavel-74119 3191
11.Melíšek RomanHoďák Václav55-7-9-62392
12.Kyncl JiříKastner Patrik7103  30102
13.Wagner Jaroslav st.Grill Josef         
14.Vojáček JiříKnobloch Pavel         
15.Kyncl JiříHoďák Václav         
16.Wagner Jaroslav st.Kastner Patrik         
17.Vojáček JiříGrill Josef         
18.Melíšek RomanKnobloch Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wagner Jaroslav st.20Hoďák Václav12
Vojáček Jiří11Kastner Patrik12
Melíšek Roman21Grill Josef02
Kyncl Jiří30Knobloch Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice AVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:20553:490TJ Slovan Lochovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
Dřevěný Petr
Hejda Václav ml.
 
 
378  3010
2.Budělovský Petr
Zitta Přemysl
 
 
Vajs Karel
Hrabár Jiří
 
 
8-7-211-92311
3.Šmejkal RadekDřevěný Petr-107108 3121
4.Budělovský PetrVajs Karel-2-89-3 1322
5.Zitta PřemyslLanda Miloslav5-8-98-62323
6.Černý VítHejda Václav ml.685  3033
7.Budělovský PetrDřevěný Petr-3588 3143
8.Zitta PřemyslVajs Karel-913-10-8 1344
9.Černý VítLanda Miloslav276  3054
10.Šmejkal RadekHejda Václav ml.-8593 3164
11.Zitta PřemyslHrabár Jiří-7-59-6 1365
12.Černý VítVajs Karel767  3075
13.Šmejkal RadekLanda Miloslav-11847 3185
14.Budělovský PetrHejda Václav ml.9-888 3195
15.Černý VítHrabár Jiří987  30105
16.Šmejkal RadekVajs Karel         
17.Budělovský PetrLanda Miloslav         
18.Zitta PřemyslHejda Václav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmejkal Radek30Dřevěný Petr02
Budělovský Petr21Vajs Karel21
Zitta Přemysl03Landa Miloslav12
Černý Vít40Hejda Václav ml.03
   Hrabár Jiří11
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:37527:598TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Miroslav
Bříza Josef ml.
 
 
Šejvl Jakub
Chalupa Josef ml.
 
 
-4-489-122301
2.Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
Papírník Pavel
Sysel Vojtěch
 
 
2-4-89103211
3.Jícha DavidŠejvl Jakub-8-9-10  0312
4.Bříza Josef ml.Papírník Pavel-8-10-8  0313
5.Šmíd MiroslavChalupa Josef ml.-911-6-8 1314
6.Štěpánek AlešSysel Pavel-4658 3124
7.Bříza Josef ml.Šejvl Jakub9-899 3134
8.Šmíd MiroslavPapírník Pavel-8-4-9  0335
9.Štěpánek AlešChalupa Josef ml.-46-11-7 1336
10.Jícha DavidSysel Pavel6-658 3146
11.Šmíd MiroslavŠejvl Jakub-810-17-3 1347
12.Štěpánek AlešPapírník Pavel-813-6583257
13.Jícha DavidChalupa Josef ml.-65-105-42358
14.Bříza Josef ml.Sysel Pavel-3-7-4  0359
15.Štěpánek AlešŠejvl Jakub-99-8-4 13510
16.Jícha DavidPapírník Pavel         
17.Bříza Josef ml.Chalupa Josef ml.         
18.Šmíd MiroslavSysel Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha David12Šejvl Jakub31
Bříza Josef ml.12Papírník Pavel21
Šmíd Miroslav03Chalupa Josef ml.30
Štěpánek Aleš22Sysel Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33650:650TJ Sokol Příbram A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
Škach Martin
Gábriš Michal
 
 
-68-8-4 1301
2.Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
 
 
Bajer Jiří
Ebert Tomáš ml.
 
 
-1168-863211
3.Eisenreich Jindřich ml.Bajer Jiří-3-6-6  0312
4.Jaroš AntonínEbert Tomáš ml.687  3022
5.Kotrbatý PetrŠkach Martin7-78-6-92323
6.Bauer HorstGábriš Michal9-66-2-102324
7.Jaroš AntonínBajer Jiří-8-7-9  0325
8.Kotrbatý PetrEbert Tomáš ml.1136  3035
9.Bauer HorstŠkach Martin967  3045
10.Eisenreich Jindřich ml.Gábriš Michal5-6-9-4 1346
11.Kotrbatý PetrBajer Jiří-797-4-62347
12.Bauer HorstEbert Tomáš ml.6-736 3157
13.Eisenreich Jindřich ml.Škach Martin59-1-4-32358
14.Jaroš AntonínGábriš Michal-78-7863268
15.Bauer HorstBajer Jiří-661010 3178
16.Eisenreich Jindřich ml.Ebert Tomáš ml.-67-4683288
17.Jaroš AntonínŠkach Martin6-758 3198
18.Kotrbatý PetrGábriš Michal9115  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eisenreich Jindřich ml.13Bajer Jiří31
Jaroš Antonín31Ebert Tomáš ml.04
Kotrbatý Petr22Škach Martin22
Bauer Horst31Gábriš Michal22
Teplota z: 20 C k: 20 C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12454:384TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Moravec Petr ml.
Moravec Petr st.
 
 
4-7-21063210
2.Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
Moravec Ladislav ml.
Brožek Michal
 
 
11911  3020
3.Karda MartinMoravec Ladislav ml.7-1149 3130
4.Chládek LubošMoravec Petr ml.65-710 3140
5.Homolka PavelBrožek Michal4107  3050
6.Šmíd JanMoravec Petr st.-108610 3160
7.Chládek LubošMoravec Ladislav ml.6-794 3170
8.Homolka PavelMoravec Petr ml.-10-9911-42371
9.Šmíd JanBrožek Michal-986-753281
10.Karda MartinMoravec Petr st.11-41011 3191
11.Homolka PavelMoravec Ladislav ml.876  30101
12.Šmíd JanMoravec Petr ml.         
13.Karda MartinBrožek Michal         
14.Chládek LubošMoravec Petr st.         
15.Šmíd JanMoravec Ladislav ml.         
16.Karda MartinMoravec Petr ml.         
17.Chládek LubošBrožek Michal         
18.Homolka PavelMoravec Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karda Martin20Moravec Ladislav ml.03
Chládek Luboš20Moravec Petr ml.11
Homolka Pavel21Brožek Michal02
Šmíd Jan20Moravec Petr st.02
Teplota Začátek 19°C Konec 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9426:296TTC Brandýs nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Berger Miroslav
 
 
Beniš Ondřej
Hoďák Václav
 
 
-85-9973210
2.Šubrt Jaroslav
Mifka Alexius
 
 
Kastner Patrik
Pleticha Vladimír
 
 
810-8-8-82311
3.Mifka AlexiusHoďák Václav-9889 3121
4.Šubrt JaroslavKastner Patrik-4365 3131
5.Blažek MartinBeniš Ondřej1086  3041
6.Berger MiroslavPleticha Vladimír757  3051
7.Šubrt JaroslavHoďák Václav-8966 3161
8.Blažek MartinKastner Patrik876  3071
9.Berger MiroslavBeniš Ondřej24-105 3181
10.Mifka AlexiusPleticha Vladimír731  3091
11.Blažek MartinHoďák Václav353  30101
12.Berger MiroslavKastner Patrik         
13.Mifka AlexiusBeniš Ondřej         
14.Šubrt JaroslavPleticha Vladimír         
15.Berger MiroslavHoďák Václav         
16.Mifka AlexiusKastner Patrik         
17.Šubrt JaroslavBeniš Ondřej         
18.Blažek MartinPleticha Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mifka Alexius20Hoďák Václav03
Šubrt Jaroslav20Kastner Patrik02
Blažek Martin30Beniš Ondřej02
Berger Miroslav20Pleticha Vladimír02
teplota z. 20st teplota k. 21st



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13449:334TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Martin
Vojáček Jiří
 
 
Dvořák Zdeněk
Šlechta Jaroslav
 
 
564  3010
2.Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
Glogar Jaroslav
Ehl Ladislav
 
 
6-678 3120
3.Wagner Jaroslav st.Dvořák Zdeněk-6468 3130
4.Melíšek RomanŠlechta Jaroslav649  3040
5.Beran MartinEhl Ladislav-9-9-9  0341
6.Kyncl JiříGlogar Jaroslav5-766 3151
7.Melíšek RomanDvořák Zdeněk8-4-610-42352
8.Beran MartinŠlechta Jaroslav-10-94183262
9.Kyncl JiříEhl Ladislav144  3072
10.Wagner Jaroslav st.Glogar Jaroslav-7107-983282
11.Beran MartinDvořák Zdeněk787  3092
12.Kyncl JiříŠlechta Jaroslav355  30102
13.Wagner Jaroslav st.Ehl Ladislav         
14.Melíšek RomanGlogar Jaroslav         
15.Kyncl JiříDvořák Zdeněk         
16.Wagner Jaroslav st.Šlechta Jaroslav         
17.Melíšek RomanEhl Ladislav         
18.Beran MartinGlogar Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wagner Jaroslav st.20Dvořák Zdeněk12
Melíšek Roman11Šlechta Jaroslav03
Beran Martin21Ehl Ladislav11
Kyncl Jiří30Glogar Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice AVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34432:521TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
Šejvl Jakub
Chalupa Josef ml.
 
 
-5-7-8  0301
2.Zitta Přemysl
Jirkovský Antonín ml.
 
 
Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
-5-14-5  0302
3.Šmejkal RadekŠejvl Jakub-12-899-112303
4.Jirkovský Antonín ml.Papírník Pavel-6-6-7  0304
5.Zitta PřemyslChalupa Josef ml.-9-8-6  0305
6.Černý VítSysel Pavel-8787 3115
7.Jirkovský Antonín ml.Šejvl Jakub7-68-8-72316
8.Zitta PřemyslPapírník Pavel-2-2-5  0317
9.Černý VítChalupa Josef ml.6-965 3127
10.Šmejkal RadekSysel Pavel-810-38-32328
11.Zitta PřemyslŠejvl Jakub-8-7-8  0329
12.Černý VítPapírník Pavel598  3039
13.Šmejkal RadekChalupa Josef ml.-78-10973249
14.Jirkovský Antonín ml.Sysel Pavel-4-4-7  03410
15.Černý VítŠejvl Jakub         
16.Šmejkal RadekPapírník Pavel         
17.Jirkovský Antonín ml.Chalupa Josef ml.         
18.Zitta PřemyslSysel Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šmejkal Radek12Šejvl Jakub30
Jirkovský Antonín ml.03Papírník Pavel21
Zitta Přemysl03Chalupa Josef ml.12
Černý Vít30Sysel Pavel21
-



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:22592:500TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Miroslav
Bříza Josef ml.
 
 
Vajs Karel
Hrabár Jiří
 
 
-9-910-11 1301
2.Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
Landa Miloslav
Stehlík Jan ml.
 
 
868  3011
3.Jícha DavidHejda Václav ml.598  3021
4.Bříza Josef ml.Vajs Karel978  3031
5.Šmíd MiroslavLanda Miloslav83-59 3141
6.Štěpánek AlešHrabár Jiří8-8-8-8 1342
7.Bříza Josef ml.Hejda Václav ml.-86-75-92343
8.Šmíd MiroslavVajs Karel4-946 3153
9.Štěpánek AlešLanda Miloslav586  3063
10.Jícha DavidHrabár Jiří-4384 3173
11.Šmíd MiroslavHejda Václav ml.105-111 3183
12.Plíhal MartinVajs Karel-159-6-9 1384
13.Jícha DavidLanda Miloslav4810  3094
14.Bříza Josef ml.Hrabár Jiří-9-11411-62395
15.Plíhal MartinHejda Václav ml.-5-7-6  0396
16.Jícha DavidVajs Karel667  30106
17.Bříza Josef ml.Landa Miloslav         
18.Šmíd MiroslavHrabár Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha David40Hejda Václav ml.22
Bříza Josef ml.12Vajs Karel13
Šmíd Miroslav30Landa Miloslav03
Štěpánek Aleš11Hrabár Jiří21
Plíhal Martin02   



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20512:432TJ Sokol Příbram A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Horst
Vrátný Martin
 
 
Moravec Petr st.
Moravec Petr ml.
 
 
763  3010
2.Kotrbatý Petr
Jaroš Antonín
 
 
Moravec Ladislav ml.
Brožek Michal
 
 
8511  3020
3.Vrátný MartinMoravec Ladislav ml.-3-6-5  0321
4.Jaroš AntonínMoravec Petr ml.5114  3031
5.Kotrbatý PetrBrožek Michal6-1066 3141
6.Bauer HorstMoravec Petr st.6-74-1063251
7.Jaroš AntonínMoravec Ladislav ml.8-7-4-11 1352
8.Kotrbatý PetrMoravec Petr ml.-94-74-62353
9.Bauer HorstBrožek Michal-946-683263
10.Vrátný MartinMoravec Petr st.376  3073
11.Kotrbatý PetrMoravec Ladislav ml.-4-44-8 1374
12.Bauer HorstMoravec Petr ml.5-6910 3184
13.Vrátný MartinBrožek Michal356  3094
14.Jaroš AntonínMoravec Petr st.-59-68532104
15.Bauer HorstMoravec Ladislav ml.-11-7-8  03  
16.Vrátný MartinMoravec Petr ml.         
17.Jaroš AntonínBrožek Michal         
18.Kotrbatý PetrMoravec Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vrátný Martin21Moravec Ladislav ml.30
Jaroš Antonín21Moravec Petr ml.12
Kotrbatý Petr12Brožek Michal03
Bauer Horst30Moravec Petr st.03
Teplota z: 20 C k: 20 C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:14461:386TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Bajer Jiří
Mikulejský Filip
 
 
796  3010
2.Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
Vychodil Luděk
Gábriš Michal
 
 
9-37-9113220
3.Karda MartinVychodil Luděk-49-96103230
4.Chládek LubošGábriš Michal-84611 3140
5.Homolka PavelBajer Jiří77-95 3150
6.Šmíd JanMikulejský Filip686  3060
7.Chládek LubošVychodil Luděk7-1095 3170
8.Homolka PavelGábriš Michal976  3080
9.Šmíd JanBajer Jiří7-8-12-10 1381
10.Karda MartinMikulejský Filip-937-8103291
11.Homolka PavelVychodil Luděk-3105-11632101
12.Šmíd JanGábriš Michal686  30  
13.Karda MartinBajer Jiří         
14.Chládek LubošMikulejský Filip         
15.Šmíd JanVychodil Luděk         
16.Karda MartinGábriš Michal         
17.Chládek LubošBajer Jiří         
18.Homolka PavelMikulejský Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karda Martin20Vychodil Luděk03
Chládek Luboš20Gábriš Michal02
Homolka Pavel30Bajer Jiří11
Šmíd Jan11Mikulejský Filip02
Teplota Začátek : 18°C Konec: 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14493:352TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škach Martin
Gábriš Michal
 
 
Mifka Alexius
Strnad Richard
 
 
-1010-98-62301
2.Bajer Jiří
Novák Petr
 
 
Berger Miroslav
Blažek Martin
 
 
-10-116-11 1302
3.Novák PetrStrnad Richard664  3012
4.Gábriš MichalMifka Alexius-9-68-8 1313
5.Škach MartinBlažek Martin-7-53883223
6.Bajer JiříBerger Miroslav8-757 3133
7.Gábriš MichalStrnad Richard-8414 3143
8.Škach MartinMifka Alexius586  3053
9.Bajer JiříBlažek Martin892  3063
10.Novák PetrBerger Miroslav7810  3073
11.Škach MartinStrnad Richard38-103 3183
12.Bajer JiříMifka Alexius576  3093
13.Novák PetrBlažek MartinWO    30103
14.Gábriš MichalBerger Miroslav         
15.Bajer JiříStrnad Richard         
16.Novák PetrMifka Alexius         
17.Gábriš MichalBlažek Martin         
18.Škach MartinBerger Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Petr20Strnad Richard03
Gábriš Michal11Mifka Alexius12
Škach Martin30Blažek Martin02
Bajer Jiří30Berger Miroslav02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34396:471TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr st.
Moravec Petr ml.
 
 
Wagner Jaroslav st.
Beran Martin
 
 
-8-6-2  0301
2.Brožek Michal
Moravec Ladislav ml.
 
 
Melíšek Roman
Kyncl Jiří
 
 
-5-9-9  0302
3.Moravec Petr ml.Kyncl Jiří35-10-4-92303
4.Moravec Petr st.Wagner Jaroslav st.-10-88-2 1304
5.Brožek MichalBeran Martin-6-8-1  0305
6.Moravec Ladislav ml.Melíšek Roman955  3015
7.Moravec Petr st.Kyncl Jiří-2-7-6  0316
8.Brožek MichalWagner Jaroslav st.-9-8-4  0317
9.Moravec Ladislav ml.Beran Martin-116-71083227
10.Moravec Petr ml.Melíšek Roman-75-9343237
11.Brožek MichalKyncl Jiří-5-3-7  0338
12.Moravec Ladislav ml.Wagner Jaroslav st.73-7-8-92339
13.Moravec Petr ml.Beran Martin-3-1011-9 13310
14.Moravec Petr st.Melíšek Roman         
15.Moravec Ladislav ml.Kyncl Jiří         
16.Moravec Petr ml.Wagner Jaroslav st.         
17.Moravec Petr st.Beran Martin         
18.Brožek MichalMelíšek Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Petr ml.12Kyncl Jiří30
Moravec Petr st.02Wagner Jaroslav st.30
Brožek Michal03Beran Martin21
Moravec Ladislav ml.21Melíšek Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:36510:567TJ Sokol Příbram A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Petr
Landa Miloslav
 
 
Bauer Horst
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
-7-7-8  0301
2.Hrabár Jiří
Hejda Václav ml.
 
 
Jaroš Antonín
Kotrbatý Petr
 
 
-8-9-6  0302
3.Hrabár JiříBauer Horst-510810 3112
4.Hejda Václav ml.Kotrbatý Petr-8-7-8  0313
5.Landa MiloslavJaroš Antonín-4-8-1  0314
6.Dřevěný PetrEisenreich Jindřich ml.7-6-9883224
7.Hejda Václav ml.Bauer Horst-7-5-9  0325
8.Landa MiloslavKotrbatý Petr-3-69-6 1326
9.Dřevěný PetrJaroš Antonín-127-8-8 1327
10.Hrabár JiříEisenreich Jindřich ml.-96-7-9 1328
11.Landa MiloslavBauer Horst114-6-9-62329
12.Dřevěný PetrKotrbatý Petr13-836 3139
13.Hrabár JiříJaroš Antonín848  3049
14.Hejda Václav ml.Eisenreich Jindřich ml.9-7-10913259
15.Dřevěný PetrBauer Horst-10-798-723510
16.Hrabár JiříKotrbatý Petr         
17.Hejda Václav ml.Jaroš Antonín         
18.Landa MiloslavEisenreich Jindřich ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrabár Jiří21Bauer Horst31
Hejda Václav ml.12Kotrbatý Petr21
Landa Miloslav03Jaroš Antonín21
Dřevěný Petr22Eisenreich Jindřich ml.12
teplota na začátku utkání 20 teplota na konci utkání 21



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice ARozhodčí:HRÁČI
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:OBOU
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13463:364TTC Brandýs nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
998  3010
2.Šejvl Jakub
Chalupa Josef ml.
 
 
Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
7-626 3120
3.Chalupa Josef ml.Šmíd Jan-9-3910-72321
4.Šejvl JakubHomolka Pavel7-89-833231
5.Sysel PavelChládek Luboš-10698 3141
6.Papírník PavelKarda Martin6810  3051
7.Šejvl JakubŠmíd Jan-8-98-3 1352
8.Sysel PavelHomolka Pavel862  3062
9.Papírník PavelChládek Luboš537  3072
10.Chalupa Josef ml.Karda Martin-84-8673282
11.Sysel PavelŠmíd Jan38-96 3192
12.Papírník PavelHomolka Pavel1137  30102
13.Chalupa Josef ml.Chládek Luboš-89-8  12  
14.Šejvl JakubKarda Martin         
15.Papírník PavelŠmíd Jan         
16.Chalupa Josef ml.Homolka Pavel         
17.Šejvl JakubChládek Luboš         
18.Sysel PavelKarda Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chalupa Josef ml.11Šmíd Jan21
Šejvl Jakub11Homolka Pavel03
Sysel Pavel30Chládek Luboš02
Papírník Pavel30Karda Martin02
tělocvična teplota Z - 19,8C - teplota K - 20,8C, zápas bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice ARozhodčí:obou
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala NeratoviceRozhodčí:mužstev
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35641:631nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody