Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
Polášek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice ARozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27583:507TJ Sokol Hředle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šapovalov Jiří
Novák Tomáš
 
 
Srch Radek
Steiner František
 
 
4-7-27-62301
2.Lédl Jiří
Pacourek Jan
 
 
Tůma Radek
Hála Pavel
 
 
39-105 3111
3.Lédl JiříSrch Radek76-76 3121
4.Šapovalov JiříSteiner František8-837 3131
5.Pacourek JanTůma Radek-6-7-7  0332
6.Novák TomášHála Pavel7-3-85-92333
7.Šapovalov JiříSrch Radek8104  3043
8.Pacourek JanSteiner František435  3053
9.Novák TomášTůma Radek9-9-10683263
10.Lédl JiříHála Pavel91-44 3173
11.Mrázek Jindřich st.Srch Radek-5-7-7  0374
12.Novák TomášSteiner František3-65-9-82375
13.Lédl JiříTůma Radek3-6-9763285
14.Šapovalov JiříHála Pavel8-728 3195
15.Novák TomášSrch Radek-7-6-6  0396
16.Lédl JiříSteiner František666  30106
17.Šapovalov JiříTůma Radek         
18.Mrázek Jindřich st.Hála Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lédl Jiří40Srch Radek22
Šapovalov Jiří30Steiner František13
Pacourek Jan11Tůma Radek12
Novák Tomáš13Hála Pavel12
Mrázek Jindřich st.01   
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:37511:598TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Jan
Pospíšil Antonín
 
 
Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
-8-4-4  0301
2.Taller Filip
Fialová Zuzana
 
 
Špalek Jiří
Novotný Jiří
 
 
77-1013 3111
3.Taller FilipPavlíček Ondřej159-7-253221
4.Urban JanŠpalek Miroslav-7-55-3 1322
5.Pospíšil AntonínŠpalek Jiří-99-10-9 1323
6.Fialová ZuzanaNovotný Jiří119-8-10-62324
7.Urban JanPavlíček Ondřej-5-8-9  0325
8.Pospíšil AntonínŠpalek Miroslav7-2-8-3 1326
9.Fialová ZuzanaŠpalek Jiří-810-10-10 1327
10.Taller FilipNovotný Jiří-810-67153237
11.Pospíšil AntonínPavlíček Ondřej-7-5-5  0338
12.Fialová ZuzanaŠpalek Miroslav379  3048
13.Taller FilipŠpalek Jiří89-14-553258
14.Urban JanNovotný Jiří-1-9-10  0359
15.Fialová ZuzanaPavlíček Ondřej-8-9-8  03510
16.Taller FilipŠpalek Miroslav8-77  21  
17.Urban JanŠpalek Jiří         
18.Pospíšil AntonínNovotný Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Taller Filip30Pavlíček Ondřej31
Urban Jan03Špalek Miroslav21
Pospíšil Antonín03Špalek Jiří21
Fialová Zuzana13Novotný Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29580:565TJ Sokol Příbram B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císař Jan
Váňa Miroslav
 
 
Štengl Jan
Štěpánek Pavel
 
 
569  3010
2.Vrátný Martin
Mráz Roman
 
 
Cír Libor
Koloc Miroslav
 
 
4106  3020
3.Váňa MiroslavŠtěpánek Pavel-2-4-6  0321
4.Císař JanŠtengl Jan9-8-97-62322
5.Mráz RomanCír Libor-9876 3132
6.Vrátný MartinKoloc Miroslav3-982 3142
7.Císař JanŠtěpánek Pavel8-1088 3152
8.Mráz RomanŠtengl Jan-98-7863262
9.Vrátný MartinCír Libor1014  3072
10.Váňa MiroslavKoloc Miroslav-6-5-5  0373
11.Mráz RomanŠtěpánek Pavel-6-6-5  0374
12.Vrátný MartinŠtengl Jan-9-588-52375
13.Váňa MiroslavCír Libor-53-6-5 1376
14.Císař JanKoloc Miroslav29-43 3186
15.Vrátný MartinŠtěpánek Pavel87-58 3196
16.Váňa MiroslavŠtengl Jan-6-510-4 1397
17.Císař JanCír Libor712-79 31107
18.Mráz RomanKoloc Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Váňa Miroslav04Štěpánek Pavel22
Císař Jan31Štengl Jan31
Mráz Roman21Cír Libor13
Vrátný Martin31Koloc Miroslav12
Teplota začátek 20 stupňů C. Teplota konec 21 stupňů C.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
-
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník CRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu21. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
20:05Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:438:17562:474KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Pavel
Pisár Jan
 
 
Kapoun Ondřej
Macek Zdeněk ml.
 
 
-6-847-92301
2.Andrt Tomáš
Kos Zdeněk
 
 
Brabec Stanislav
Rezek Jan
 
 
7-8-78-82302
3.Kos ZdeněkKapoun Ondřej87-89 3112
4.Čech PavelMacek Zdeněk ml.64-97 3122
5.Andrt TomášBrabec Stanislav-6510-8-92323
6.Pisár JanRezek Jan71011  3033
7.Čech PavelKapoun Ondřej468  3043
8.Andrt TomášMacek Zdeněk ml.-9867 3153
9.Pisár JanBrabec Stanislav1087  3063
10.Kos ZdeněkRezek Jan-1111-65-62364
11.Andrt TomášKapoun Ondřej109-76 3174
12.Pisár JanMacek Zdeněk ml.866  3084
13.Kos ZdeněkBrabec Stanislav988  3094
14.Čech PavelRezek Jan9-1186 31104
15.Pisár JanKapoun Ondřej         
16.Kos ZdeněkMacek Zdeněk ml.         
17.Čech PavelBrabec Stanislav         
18.Andrt TomášRezek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kos Zdeněk21Kapoun Ondřej03
Čech Pavel30Macek Zdeněk ml.03
Andrt Tomáš21Brabec Stanislav12
Pisár Jan30Rezek Jan12
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChaloupkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14493:381TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajcová Kateřina
Navrátil Tomáš
 
 
Vacura Josef ml.
Lysý Tomáš
 
 
76-84 3110
2.Mencl Jiří
Mikulejský Filip
 
 
Nguyen Ngoc Bach
Novák Michal
 
 
-116-8893220
3.Mencl JiříVacura Josef ml.-9-68353230
4.Mikulejský FilipNovák Michal-5-10910-112331
5.Navrátil TomášNguyen Ngoc Bach686  3041
6.Vajcová KateřinaLysý Tomáš265  3051
7.Mikulejský FilipVacura Josef ml.-10-62-7 1352
8.Navrátil TomášNovák Michal7118  3062
9.Vajcová KateřinaNguyen Ngoc Bach-88155 3172
10.Mencl JiříLysý Tomáš845  3082
11.Navrátil TomášVacura Josef ml.6-926 3192
12.Vajcová KateřinaNovák Michal-13688 31102
13.Mencl JiříNguyen Ngoc Bach         
14.Mikulejský FilipLysý Tomáš         
15.Vajcová KateřinaVacura Josef ml.         
16.Mencl JiříNovák Michal         
17.Mikulejský FilipNguyen Ngoc Bach         
18.Navrátil TomášLysý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mencl Jiří20Vacura Josef ml.12
Mikulejský Filip02Novák Michal12
Navrátil Tomáš30Nguyen Ngoc Bach02
Vajcová Kateřina30Lysý Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:25570:564SK Březnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jakub
Drábek Martin
 
 
Bohdan Luděk
Šrámek David
 
 
6-789 3110
2.Soused Zbyněk
Čížek Marek
 
 
Včelička Lubomír
Křikava Richard
 
 
-658-493220
3.Šimek JakubBohdan Luděk-5-489103230
4.Čížek MarekKřikava Richard8-743 3140
5.Drábek MartinVčelička Lubomír-8-5-9  0341
6.Michal RadekŠrámek David6911  3051
7.Čížek MarekBohdan Luděk-910-6-6 1352
8.Drábek MartinKřikava Richard89-10-673262
9.Michal RadekVčelička Lubomír10129  3072
10.Šimek JakubŠrámek David-876-5-92373
11.Drábek MartinBohdan Luděk-6-891083283
12.Michal RadekKřikava Richard-61011-6-82384
13.Šimek JakubVčelička Lubomír109-8-8103294
14.Čížek MarekŠrámek David6-768 31104
15.Michal RadekBohdan Luděk         
16.Šimek JakubKřikava Richard         
17.Čížek MarekVčelička Lubomír         
18.Drábek MartinŠrámek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimek Jakub21Bohdan Luděk12
Čížek Marek21Křikava Richard12
Drábek Martin21Včelička Lubomír12
Michal Radek21Šrámek David12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS