Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ARozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32455:510TJ Sokol Mníšek pod Brdy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Tomáš
Mrázek Jindřich st.
 
 
Fiala Ondřej
Fiala Jan
 
 
8-613-9-32301
2.Lédl Jiří
Pacourek Jan
 
 
Urban Jan
Taller Filip
 
 
469  3011
3.Lédl JiříFiala Ondřej4-127-583221
4.Novák TomášFiala Jan6-4-3-9 1322
5.Pacourek JanUrban Jan-5-9-5  0323
6.Mrázek Jindřich st.Taller Filip7-8-5-7 1324
7.Novák TomášFiala Ondřej-146-8-8 1325
8.Pacourek JanFiala Jan-5-10-6  0326
9.Mrázek Jindřich st.Urban Jan-9-48-4 1327
10.Lédl JiříTaller Filip1274  3037
11.Pacourek JanFiala Ondřej-10-4-4  0338
12.Mrázek Jindřich st.Fiala Jan6-4-9-8 1339
13.Lédl JiříUrban Jan556  3049
14.Novák TomášTaller Filip-69-68-823410
15.Mrázek Jindřich st.Fiala Ondřej-4-2-13  03  
16.Lédl JiříFiala Jan         
17.Novák TomášUrban Jan         
18.Pacourek JanTaller Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lédl Jiří30Fiala Ondřej21
Novák Tomáš03Fiala Jan30
Pacourek Jan03Urban Jan21
Mrázek Jindřich st.03Taller Filip21
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:34491:522KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Jaromír
Vrátný Martin
 
 
Vlček Jiří
Přibík Jan
 
 
9-96-983210
2.Císař Jan
Mráz Roman
 
 
Mikeš Milan
Kos Zdeněk
 
 
-8-745-92311
3.Hlaváček JaromírVlček Jiří10-6-2-2 1312
4.Císař JanMikeš Milan47-9-8-92313
5.Mráz RomanPřibík Jan86-88 3123
6.Vrátný MartinKos Zdeněk75-118 3133
7.Císař JanVlček Jiří7-2-10-10 1334
8.Mráz RomanMikeš Milan-7-7-8  0335
9.Vrátný MartinPřibík Jan174  3045
10.Hlaváček JaromírKos Zdeněk-6-7-10  0346
11.Mráz RomanVlček Jiří-9-679-92347
12.Vrátný MartinMikeš Milan-9-4-4  0348
13.Hlaváček JaromírPřibík Jan-67-66-82349
14.Císař JanKos Zdeněk-8-9-6  03410
15.Vrátný MartinVlček Jiří         
16.Hlaváček JaromírMikeš Milan         
17.Císař JanPřibík Jan         
18.Mráz RomanKos Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváček Jaromír03Vlček Jiří30
Císař Jan03Mikeš Milan30
Mráz Roman12Přibík Jan12
Vrátný Martin21Kos Zdeněk21
Teplota začátek 20 stupňů C. Teplota konec 21 stupňů C.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14446:371TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Vlastimil
Vychodil Luděk
 
 
Čížek Pavel
Soused Zbyněk
 
 
88-8-583210
2.Gábriš Michal
Navrátil Tomáš
 
 
Drábek Martin
Šimek Jakub
 
 
-9384 3120
3.Navrátil TomášSoused Zbyněk1157  3030
4.Gábriš MichalČížek Pavel5117  3040
5.Vychodil LuděkDrábek Martin279  3050
6.Hrubý VlastimilŠimek Jakub655  3060
7.Gábriš MichalSoused Zbyněk5-953 3170
8.Vychodil LuděkČížek Pavel10-6-6-4 1371
9.Hrubý VlastimilDrábek Martin757  3081
10.Navrátil Tomᚊimek Jakub689  3091
11.Vychodil LuděkSoused ZbyněkWO    0392
12.Hrubý VlastimilČížek Pavel9-710-8-72393
13.Navrátil TomášDrábek Martin5-872 31103
14.Gábriš MichalŠimek Jakub         
15.Hrubý VlastimilSoused Zbyněk         
16.Navrátil TomášČížek Pavel         
17.Gábriš MichalDrábek Martin         
18.Vychodil LuděkŠimek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Navrátil Tomáš30Soused Zbyněk02
Gábriš Michal20Čížek Pavel21
Vychodil Luděk11Drábek Martin03
Hrubý Vlastimil21Šimek Jakub02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChaloupkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153,Sokolovna Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:37510:617T. J. Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Stanislav
Tschunko Zdeněk
 
 
Hošková Denisa
Tůma Pavel
 
 
-68-6-6 1301
2.Vacura Josef ml.
Nguyen Ngoc Bach
 
 
Řejha Pavel
Roziňák Jan
 
 
-47107 3111
3.Novák StanislavTůma Pavel-7-810-5 1312
4.Tschunko ZdeněkŘejha Pavel8-7-61193222
5.Vacura Josef ml.Hošková Denisa98-3-11-72323
6.Nguyen Ngoc BachRoziňák Jan12910  3033
7.Tschunko ZdeněkTůma Pavel-8-7-6  0334
8.Vacura Josef ml.Řejha Pavel79-98 3144
9.Nguyen Ngoc BachHošková Denisa511-7-773254
10.Novák StanislavRoziňák Jan-7-59-2 1355
11.Vacura Josef ml.Tůma Pavel-5-6-7  0356
12.Nguyen Ngoc BachŘejha Pavel96-59 3166
13.Novák StanislavHošková Denisa-9-4-10  0367
14.Tschunko ZdeněkRoziňák Jan-7-8-9  0368
15.Nguyen Ngoc BachTůma Pavel-8-68-10 1369
16.Novák StanislavŘejha Pavel-1-5-2  03610
17.Tschunko ZdeněkHošková Denisa         
18.Vacura Josef ml.Roziňák Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Stanislav04Tůma Pavel40
Tschunko Zdeněk12Řejha Pavel13
Vacura Josef ml.12Hošková Denisa21
Nguyen Ngoc Bach31Roziňák Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:33453:479KST Rakovník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
Brabec Stanislav
Kapoun Ondřej
 
 
9611  3010
2.Koloc Miroslav
Holý Jiří
 
 
Rezek Jan
Štepka Vladimír
 
 
-6-4-9  0311
3.Štěpánek PavelŠtepka Vladimír2-7-10643221
4.Cír LiborBrabec Stanislav384  3031
5.Koloc MiroslavRezek Jan12-108-8-62332
6.Štengl JanKapoun Ondřej-9-10-8  0333
7.Cír LiborŠtepka Vladimír-78-2-9 1334
8.Koloc MiroslavBrabec Stanislav-73-8-7 1335
9.Štengl JanRezek Jan-8-6-5  0336
10.Štěpánek PavelKapoun Ondřej4-751 3146
11.Koloc MiroslavŠtepka Vladimír-11-3-6  0347
12.Štengl JanBrabec Stanislav-7-5-7  0348
13.Štěpánek PavelRezek Jan-10-563-82349
14.Cír LiborKapoun Ondřej6-7-10-7 13410
15.Štengl JanŠtepka Vladimír         
16.Štěpánek PavelBrabec Stanislav         
17.Cír LiborRezek Jan         
18.Koloc MiroslavKapoun Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štěpánek Pavel21Štepka Vladimír21
Cír Libor12Brabec Stanislav21
Koloc Miroslav03Rezek Jan30
Štengl Jan03Kapoun Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:32402:469TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Petráň Zdeněk
 
 
Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
4-9-7-9 1301
2.Hála Pavel
Steiner František
 
 
Špalek Jiří
Řáha Vladimír
 
 
4-7-9973211
3.Steiner FrantišekPavlíček Ondřej-10-4-8  0312
4.Tůma RadekŠpalek Miroslav-11-6-4  0313
5.Hála PavelŠpalek Jiří-5-79-6 1314
6.Srch RadekŘáha Vladimír296  3024
7.Tůma RadekPavlíček Ondřej-7-8-3  0325
8.Hála PavelŠpalek Miroslav-4-159-6 1326
9.Srch RadekŠpalek Jiří-28-83-72327
10.Steiner FrantišekŘáha Vladimír-9-69-5 1328
11.Hála PavelPlecitý Lukáš947  3038
12.Srch RadekŠpalek Miroslav-35-94-52339
13.Steiner FrantišekŠpalek Jiří-6-5-5  03310
14.Tůma RadekŘáha Vladimír-13    01  
15.Srch RadekPlecitý Lukáš         
16.Steiner FrantišekŠpalek Miroslav         
17.Tůma RadekŠpalek Jiří         
18.Hála PavelŘáha Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Steiner František03Pavlíček Ondřej20
Tůma Radek02Špalek Miroslav30
Hála Pavel12Špalek Jiří30
Srch Radek12Řáha Vladimír11
   Plecitý Lukáš01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS