Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:36612:632TJ Sokol Mníšek pod Brdy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Tomáš
Gábriš Michal
 
 
Fiala Ondřej
Urban Jan
 
 
86-6-863210
2.Vajcová Kateřina
Mencl Jiří
 
 
Fiala Jan
Fialová Zuzana
 
 
7108  3020
3.Navrátil TomášFiala Ondřej7-810-583230
4.Gábriš MichalFiala Jan7-10-5-8 1331
5.Mencl JiříFialová Zuzana-5993 3141
6.Vajcová KateřinaUrban Jan6-84-6-62342
7.Gábriš MichalFiala Ondřej-11-11-7  0343
8.Mencl JiříFiala Jan785  3053
9.Vajcová KateřinaFialová Zuzana-9-8-4  0354
10.Navrátil TomášUrban Jan510-88 3164
11.Mencl JiříFiala Ondřej-7-989-102365
12.Vajcová KateřinaFiala Jan6116  3075
13.Navrátil TomášFialová Zuzana-10-9-7  0376
14.Gábriš MichalUrban Jan-8-12-6  0377
15.Vajcová KateřinaFiala Ondřej7-75-10-52378
16.Navrátil TomášFiala Jan-37-5-7 1379
17.Gábriš MichalFialová Zuzana-1012-5-11 13710
18.Mencl JiříUrban Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Navrátil Tomáš22Fiala Ondřej31
Gábriš Michal04Fiala Jan22
Mencl Jiří21Fialová Zuzana31
Vajcová Kateřina13Urban Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21574:511KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeš Milan
Pisár Jan
 
 
Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
5-9-104-92301
2.Vlček Jiří
Přibík Jan
 
 
Řáha Vladimír
Macák Milan
 
 
91010  3011
3.Mikeš MilanŠpalek Miroslav-5-84883221
4.Vlček JiříPavlíček Ondřej-12-11-14  0322
5.Přibík JanMacák Milan77-47 3132
6.Pisár JanŘáha Vladimír99-6-883242
7.Vlček JiříŠpalek Miroslav8109  3052
8.Přibík JanPavlíček Ondřej5-9-7-3 1353
9.Pisár JanMacák Milan-12467 3163
10.Mikeš MilanŘáha Vladimír5-1098 3173
11.Přibík JanŠpalek Miroslav-11-7109-102374
12.Pisár JanPavlíček Ondřej97-145 3184
13.Mikeš MilanMacák Milan3811  3094
14.Vlček JiříŘáha Vladimír48-47 31104
15.Pisár JanŠpalek Miroslav         
16.Mikeš MilanPavlíček Ondřej         
17.Vlček JiříMacák Milan         
18.Přibík JanŘáha Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikeš Milan30Špalek Miroslav12
Vlček Jiří21Pavlíček Ondřej21
Přibík Jan12Macák Milan03
Pisár Jan30Řáha Vladimír03
ne, teplota - začátek + 21 st. ; konec + 22 st.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HředleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:9433:340TJ Sokol Příbram B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císař Jan
Sýkora Josef
 
 
Lédl Jiří
Pacourek Jan
 
 
769  3010
2.Vrátný Martin
Mráz Roman
 
 
Šapovalov Jiří
Novák Tomáš
 
 
-910711 3120
3.Mráz RomanŠapovalov Jiří-81047 3130
4.Císař JanPacourek Jan178  3040
5.Sýkora JosefNovák Tomáš997  3050
6.Vrátný MartinLédl Jiří-12-869-72351
7.Císař JanŠapovalov Jiří9115  3061
8.Sýkora JosefPacourek Jan1189  3071
9.Vrátný MartinNovák Tomáš763  3081
10.Mráz RomanLédl Jiří-4-5-10  0382
11.Sýkora JosefMrázek Jindřich st.577  3092
12.Vrátný MartinPacourek Jan97-105 31102
13.Mráz RomanNovák Tomáš         
14.Císař JanLédl Jiří         
15.Vrátný MartinMrázek Jindřich st.         
16.Mráz RomanPacourek Jan         
17.Císař JanNovák Tomáš         
18.Sýkora JosefLédl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mráz Roman11Šapovalov Jiří02
Císař Jan20Pacourek Jan03
Sýkora Josef30Novák Tomáš02
Vrátný Martin21Lédl Jiří20
   Mrázek Jindřich st.01
Teplota začátek 22 stupňů C. Teplota konec 22 stupňů C.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChaloupkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:29588:584TJ Chaloupky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Michal
Tschunko Zdeněk
 
 
Šimek Jakub
Haník Josef
 
 
98-11-573210
2.Lysý Tomáš
Nguyen Ngoc Bach
 
 
Soused Zbyněk
Čížek Pavel
 
 
72-59 3120
3.Lysý TomášSoused Zbyněk-7-6-10  0321
4.Tschunko ZdeněkŠimek Jakub8-811-1083231
5.Novák MichalČížek Pavel86-7-863241
6.Nguyen Ngoc BachČížek Marek1196  3051
7.Tschunko ZdeněkSoused Zbyněk-9-5-7  0352
8.Novák MichalŠimek Jakub8411  3062
9.Nguyen Ngoc BachČížek Pavel-10-12-9  0363
10.Lysý TomášČížek Marek-27-1-4 1364
11.Novák MichalSoused Zbyněk9-865 3174
12.Nguyen Ngoc BachŠimek Jakub-91067 3184
13.Lysý TomášČížek Pavel-6-711-2 1385
14.Tschunko ZdeněkČížek Marek-867-2-62386
15.Nguyen Ngoc BachSoused Zbyněk-13875 3196
16.Lysý Tomᚊimek Jakub8-867 31106
17.Tschunko ZdeněkHaník Josef6-7   11  
18.Novák MichalČížek Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lysý Tomáš13Soused Zbyněk22
Tschunko Zdeněk12Šimek Jakub04
Novák Michal30Čížek Pavel21
Nguyen Ngoc Bach31Čížek Marek21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS