Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HředleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:24539:494TJ Slavoj Obecnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Petráň Zdeněk
 
 
Šapovalov Jiří
Novák Tomáš
 
 
-44-11553210
2.Hála Pavel
Steiner František
 
 
Lédl Jiří
Mrázek Jindřich st.
 
 
-9-86853220
3.Srch RadekLédl Jiří-3-99393230
4.Steiner FrantišekŠapovalov Jiří-81085 3140
5.Tůma RadekNovák Tomáš-8611-5-142341
6.Hála PavelMrázek Jindřich st.957  3051
7.Steiner FrantišekLédl Jiří-2-3-4  0352
8.Tůma RadekŠapovalov Jiří-105-6-7 1353
9.Hála PavelNovák Tomáš-88-4253263
10.Srch RadekMrázek Jindřich st.3-594 3173
11.Tůma RadekLédl Jiří-8-7-6  0374
12.Hála PavelŠapovalov Jiří4-9106 3184
13.Srch RadekNovák Tomáš6411  3094
14.Steiner FrantišekMrázek Jindřich st.9-10911 31104
15.Hála PavelLédl Jiří         
16.Srch RadekŠapovalov Jiří         
17.Steiner FrantišekNovák Tomáš         
18.Tůma RadekMrázek Jindřich st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Srch Radek30Lédl Jiří21
Steiner František21Šapovalov Jiří12
Tůma Radek03Novák Tomáš12
Hála Pavel30Mrázek Jindřich st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova 3215 KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34686:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Jiří
Macák Milan
 
 
Fialová Zuzana
Fiala Jan
 
 
-12108-9103210
2.Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
Fiala Ondřej
Urban Jan
 
 
-105-86-102311
3.Špalek MiroslavFiala Ondřej8-93-9-62312
4.Špalek JiříFiala Jan12810  3022
5.Novotný JiříFialová Zuzana-7-5-8  0323
6.Pavlíček OndřejUrban Jan858  3033
7.Špalek JiříFiala Ondřej8-8-8-6 1334
8.Novotný JiříFiala Jan-4-5-3  0335
9.Pavlíček OndřejFialová Zuzana117-6-893245
10.Špalek MiroslavUrban Jan186  3055
11.Macák MilanFiala Ondřej-98-7-6 1356
12.Pavlíček OndřejFiala Jan-7266 3166
13.Špalek MiroslavFialová Zuzana-6-766-112367
14.Špalek JiříUrban Jan119-112 3177
15.Pavlíček OndřejFiala Ondřej118-11-9-72378
16.Špalek MiroslavFiala Jan859  3088
17.Špalek JiříFialová Zuzana-98510 3198
18.Macák MilanUrban Jan-8-8-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špalek Miroslav22Fiala Ondřej40
Špalek Jiří31Fiala Jan13
Novotný Jiří02Fialová Zuzana22
Pavlíček Ondřej31Urban Jan13
Macák Milan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:24553:481Kanoistický klub Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
Císař Jan
Váňa Miroslav
 
 
867  3010
2.Koloc Miroslav
Holý Jiří
 
 
Hlaváček Jaromír
Mráz Roman
 
 
4-995 3120
3.Štěpánek PavelCísař Jan337  3030
4.Cír LiborMráz Roman-7-66-9 1331
5.Holý JiříHlaváček Jaromír-9-5-7  0332
6.Štengl JanVáňa Miroslav58-89 3142
7.Cír LiborCísař Jan-98-6-7 1343
8.Koloc MiroslavMráz Roman-7-8-9  0344
9.Štengl JanHlaváček Jaromír794  3054
10.Štěpánek PavelVáňa Miroslav4-967 3164
11.Koloc MiroslavCísař Jan-28-9-5 1365
12.Štengl JanMráz Roman-632-833275
13.Štěpánek PavelHlaváček Jaromír636  3085
14.Cír LiborVáňa Miroslav9910  3095
15.Štengl JanCísař Jan-10-10-11  0396
16.Štěpánek PavelMráz Roman7-91210 31106
17.Cír LiborHlaváček Jaromír         
18.Koloc MiroslavVáňa Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štěpánek Pavel40Císař Jan31
Cír Libor12Mráz Roman22
Holý Jiří01Hlaváček Jaromír12
Štengl Jan31Váňa Miroslav03
Koloc Miroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník CVrchní
rozhodčí:
Froněk Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník BRozhodčí:Adamczuk Janusz
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Brabcová Alžběta
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Fabinger Vít
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20520:486KST Rakovník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rezek Jan
Brabec Stanislav
 
 
Kos Zdeněk
Andrt Tomáš
 
 
9-1098 3110
2.Cír Radek
Krůta Václav
 
 
Adamczuk Jan
Pisár Jan
 
 
-810109 3120
3.Cír RadekČech Pavel879  3030
4.Brabec StanislavAndrt Tomáš-9898 3140
5.Rezek JanKos Zdeněk-9-9-7  0341
6.Krůta VáclavAdamczuk Jan877  3051
7.Brabec StanislavČech Pavel-98-9-6 1352
8.Rezek JanAndrt Tomáš7-879 3162
9.Krůta VáclavKos Zdeněk879  3072
10.Cír RadekAdamczuk Jan-78-7993282
11.Rezek JanČech Pavel-7876 3192
12.Krůta VáclavAndrt Tomáš6-97-7-52393
13.Cír RadekKos Zdeněk-7-8-7  0394
14.Brabec StanislavAdamczuk Jan97-78 31104
15.Krůta VáclavČech Pavel         
16.Cír RadekAndrt Tomáš         
17.Brabec StanislavKos Zdeněk         
18.Rezek JanAdamczuk Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cír Radek21Čech Pavel12
Brabec Stanislav21Andrt Tomáš12
Rezek Jan21Kos Zdeněk21
Krůta Václav21Adamczuk Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChaloupkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:36456:560TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tschunko Zdeněk
Novák Michal
 
 
Navrátil Tomáš
Vychodil Luděk
 
 
-5105-6-72301
2.Vacura Josef ml.
Nguyen Ngoc Bach
 
 
Vajcová Kateřina
Mencl Jiří
 
 
-12-7109-82302
3.Tschunko ZdeněkVajcová Kateřina-79-8-3 1303
4.Novák MichalNavrátil Tomáš-4-10-5  0304
5.Vacura Josef ml.Mencl Jiří-4-99973214
6.Nguyen Ngoc BachVychodil Luděk-6-5-6  0315
7.Novák MichalVajcová Kateřina-7-7-9  0316
8.Vacura Josef ml.Navrátil Tomáš8-129-963226
9.Nguyen Ngoc BachMencl Jiří-58-4-9 1327
10.Tschunko ZdeněkVychodil Luděk9-88-5-22328
11.Vacura Josef ml.Vajcová Kateřina86-8-7-62329
12.Nguyen Ngoc BachNavrátil Tomáš10-5-9983239
13.Tschunko ZdeněkMencl Jiří-5-8-7  03310
14.Novák MichalVychodil Luděk         
15.Nguyen Ngoc BachVajcová Kateřina         
16.Tschunko ZdeněkNavrátil Tomáš         
17.Novák MichalMencl Jiří         
18.Vacura Josef ml.Vychodil Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tschunko Zdeněk03Vajcová Kateřina30
Novák Michal02Navrátil Tomáš12
Vacura Josef ml.21Mencl Jiří21
Nguyen Ngoc Bach12Vychodil Luděk20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26590:542T. J. Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Pavel
Roziňák Jan
 
 
Šimek Jakub
Soused Zbyněk
 
 
-7-39983210
2.Včelička Lubomír
Křikava Richard
 
 
Haník Josef
Čížek Pavel
 
 
45-56 3120
3.Roziňák JanSoused Zbyněk8611  3030
4.Včelička LubomírČížek Pavel-10-6-10  0331
5.Křikava RichardHaník Josef-6-6-7  0332
6.Tůma PavelŠimek Jakub7-34-1263242
7.Včelička LubomírSoused Zbyněk11-39-10-72343
8.Křikava RichardČížek Pavel99-8-9-82344
9.Tůma PavelHaník Josef787  3054
10.Roziňák JanŠimek Jakub889  3064
11.Křikava RichardSoused Zbyněk88-9-7-82365
12.Tůma PavelČížek Pavel535  3075
13.Roziňák JanHaník Josef6-895 3185
14.Včelička LubomírŠimek Jakub-7-6-9  0386
15.Tůma PavelSoused Zbyněk327  3096
16.Roziňák JanČížek Pavel-7-999332106
17.Včelička LubomírHaník Josef7-6-6  12  
18.Křikava RichardŠimek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Roziňák Jan40Soused Zbyněk22
Včelička Lubomír03Čížek Pavel22
Křikava Richard03Haník Josef12
Tůma Pavel40Šimek Jakub12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline