Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HředleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova 3215 KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4370:214TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
Polášek Milan
Mrázek Jindřich st.
 
 
556  3010
2.Špalek Jiří
Macák Milan
 
 
Pacourek Jan
Hájek Miroslav
 
 
5-746 3120
3.Špalek MiroslavPacourek Jan2-109-1123230
4.Špalek JiříHájek Miroslav5910  3040
5.Macák MilanPolášek Milan455  3050
6.Pavlíček OndřejMrázek Jindřich st.783  3060
7.Špalek JiříPacourek Jan876  3070
8.Macák MilanHájek Miroslav841  3080
9.Pavlíček OndřejPolášek Milan386  3090
10.Špalek MiroslavMrázek Jindřich st.-11653 31100
11.Macák MilanPacourek Jan         
12.Pavlíček OndřejHájek Miroslav         
13.Špalek MiroslavPolášek Milan         
14.Špalek JiříMrázek Jindřich st.         
15.Pavlíček OndřejPacourek Jan         
16.Špalek MiroslavHájek Miroslav         
17.Špalek JiříPolášek Milan         
18.Macák MilanMrázek Jindřich st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Špalek Miroslav20Pacourek Jan02
Špalek Jiří20Hájek Miroslav02
Macák Milan20Polášek Milan02
Pavlíček Ondřej20Mrázek Jindřich st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36648:626nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petráň Zdeněk
Srch Radek
 
 
Taller Filip
Kilian Vít
 
 
977  3010
2.Steiner František
Hála Pavel
 
 
Fiala Jan
Fialová Zuzana
 
 
6-496 3120
3.Hála PavelFiala Jan-7-7-7  0321
4.Tůma RadekTaller Filip-6447 3131
5.Steiner FrantišekFialová Zuzana5-9-5-9 1332
6.Srch RadekKilian Vít39-97 3142
7.Tůma RadekFiala Jan-6-3-8  0343
8.Steiner FrantišekTaller Filip-9-11-10  0344
9.Srch RadekFialová Zuzana6-981 3154
10.Hála PavelKilian Vít8-9-10-14 1355
11.Steiner FrantišekFiala Jan-6-59-12 1356
12.Srch RadekTaller Filip45-92 3166
13.Hála PavelFialová Zuzana9-4-6-7 1367
14.Tůma RadekKilian Vít7-106-713277
15.Srch RadekFiala Jan792  3087
16.Hála PavelTaller Filip-7-78873297
17.Tůma RadekFialová Zuzana-8-8-8  0398
18.Steiner FrantišekKilian Vít15-119-2-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hála Pavel13Fiala Jan31
Tůma Radek22Taller Filip13
Steiner František04Fialová Zuzana31
Srch Radek40Kilian Vít22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18515:422KST Rakovník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rezek Jan
Štepka Vladimír
 
 
Císař Jan
Váňa Miroslav
 
 
-6-8-9  0301
2.Brabec Stanislav
Krůta Václav
 
 
Hlaváček Jaromír
Mráz Roman
 
 
767  3011
3.Štepka VladimírCísař Jan57-88 3121
4.Krůta VáclavMráz Roman-954-783231
5.Brabec StanislavHlaváček Jaromír-8865 3141
6.Rezek JanVáňa Miroslav-122-117-112342
7.Krůta VáclavCísař Jan-9789 3152
8.Brabec StanislavMráz Roman-8-156-4 1353
9.Rezek JanHlaváček Jaromír677  3063
10.Štepka VladimírVáňa Miroslav394  3073
11.Brabec StanislavCísař Jan88-59 3183
12.Rezek JanMráz Roman-879-763293
13.Štepka VladimírHlaváček Jaromír14-78 31103
14.Krůta VáclavVáňa Miroslav66-8  21  
15.Rezek JanCísař Jan         
16.Štepka VladimírMráz Roman         
17.Krůta VáclavHlaváček Jaromír         
18.Brabec StanislavVáňa Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štepka Vladimír30Císař Jan03
Krůta Václav20Mráz Roman12
Brabec Stanislav21Hlaváček Jaromír03
Rezek Jan21Váňa Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:31361:440KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
Přibík Jan
Vlček Jiří
 
 
-11-2-6  0301
2.Koloc Miroslav
Holý Jiří
 
 
Andrt Tomáš
Kos Zdeněk
 
 
-69119 3111
3.Štengl JanMikeš Milan-67-10-8 1312
4.Holý JiříVlček Jiří-6-3-8  0313
5.Sušánka PavelPřibík Jan-4-7-6  0314
6.Štěpánek PavelKos Zdeněk494  3024
7.Koloc MiroslavMikeš Milan-6-7-10  0325
8.Sušánka PavelVlček Jiří-3-99-8 1326
9.Štěpánek PavelPřibík Jan-4-687-62327
10.Štengl JanKos Zdeněk-10106-9-82328
11.Sušánka PavelMikeš Milan-8-10-6  0329
12.Štěpánek PavelVlček JiříWO    3039
13.Štengl JanPřibík JanWO    03310
14.Koloc MiroslavKos Zdeněk         
15.Štěpánek PavelMikeš Milan         
16.Štengl JanVlček Jiří         
17.Koloc MiroslavPřibík Jan         
18.Sušánka PavelKos Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štengl Jan02Mikeš Milan30
Holý Jiří01Vlček Jiří20
Sušánka Pavel03Přibík Jan20
Štěpánek Pavel11Kos Zdeněk11
Koloc Miroslav01   
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:35573:618TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Pavel
Roziňák Jan
 
 
Vajcová Kateřina
Hrubý Vlastimil
 
 
9-1166 3110
2.Včelička Lubomír
Křikava Richard
 
 
Navrátil Tomáš
Levenec Alexandr
 
 
878  3020
3.Roziňák JanVajcová Kateřina-8-7913-102321
4.Křikava RichardHrubý Vlastimil-6-4-4  0322
5.Včelička LubomírNavrátil Tomáš-16-9-6 1323
6.Tůma PavelLevenec Alexandr117-129 3133
7.Křikava RichardVajcová Kateřina-8-5-8  0334
8.Včelička LubomírHrubý Vlastimil-46-55-82335
9.Tůma PavelNavrátil Tomáš-699-6123245
10.Roziňák JanLevenec Alexandr-8-9-9  0346
11.Včelička LubomírVajcová Kateřina6-5-99-72347
12.Tůma PavelHrubý Vlastimil79-36 3157
13.Roziňák JanNavrátil Tomáš-665-8-82358
14.Křikava RichardLevenec Alexandr7-5-5-11 1359
15.Tůma PavelVajcová Kateřina745  3069
16.Roziňák JanHrubý Vlastimil5-19-6-623610
17.Křikava RichardNavrátil Tomáš79-9  21  
18.Včelička LubomírLevenec Alexandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Roziňák Jan04Vajcová Kateřina31
Křikava Richard03Hrubý Vlastimil31
Včelička Lubomír03Navrátil Tomáš21
Tůma Pavel40Levenec Alexandr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChaloupkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:36696:664TJ Chaloupky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacura Josef ml.
Nguyen Ngoc Bach
 
 
Soused Zbyněk
Haník Josef
 
 
-6-101110123210
2.Tschunko Zdeněk
Novák Michal
 
 
Šimek Jakub
Čížek Pavel
 
 
-510-78-72311
3.Tschunko ZdeněkČížek Pavel748  3021
4.Novák MichalSoused Zbyněk111010  3031
5.Vacura Josef ml.Haník Josef-846-893241
6.Nguyen Ngoc BachŠimek Jakub15-9-843251
7.Novák MichalČížek Pavel9-7-9-10 1352
8.Vacura Josef ml.Soused Zbyněk10-9-9-7 1353
9.Nguyen Ngoc BachHaník Josef-6-410563263
10.Tschunko ZdeněkŠimek Jakub-7-7-10  0364
11.Vacura Josef ml.Čížek Pavel-885-973274
12.Nguyen Ngoc BachSoused Zbyněk-6-1055103284
13.Tschunko ZdeněkHaník Josef-7-4-5  0385
14.Novák MichalŠimek Jakub7-7-104-32386
15.Nguyen Ngoc BachČížek Pavel39-115 3196
16.Tschunko ZdeněkSoused Zbyněk-108-6-6 1397
17.Novák MichalHaník Josef-103-108132107
18.Vacura Josef ml.Šimek Jakub7    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tschunko Zdeněk13Čížek Pavel13
Novák Michal22Soused Zbyněk22
Vacura Josef ml.21Haník Josef13
Nguyen Ngoc Bach40Šimek Jakub21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS