Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChaloupkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25557:510TJ Chaloupky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tschunko Zdeněk
Novák Michal
 
 
Petráň Zdeněk
Srch Radek
 
 
-9-48-4 1301
2.Vacura Josef ml.
Nguyen Ngoc Bach
 
 
Tůma Radek
Hála Pavel
 
 
34-8-5-62302
3.Lysý TomášSrch Radek-5-2-6  0303
4.Tschunko ZdeněkTůma Radek1153  3013
5.Vacura Josef ml.Hála Pavel886  3023
6.Nguyen Ngoc BachPetráň Zdeněk410-9-973233
7.Tschunko ZdeněkSrch Radek-6-7-11  0334
8.Vacura Josef ml.Tůma Radek875  3044
9.Nguyen Ngoc BachHála Pavel837  3054
10.Lysý TomášPetráň Zdeněk-61159 3164
11.Vacura Josef ml.Srch Radek-48-9-8 1365
12.Nguyen Ngoc BachTůma Radek396  3075
13.Lysý TomášHála Pavel6-759 3185
14.Tschunko ZdeněkPetráň Zdeněk-69-9-8 1386
15.Nguyen Ngoc BachSrch Radek46-3-683296
16.Lysý TomášTůma Radek-97103 31106
17.Tschunko ZdeněkHála Pavel-7    01  
18.Vacura Josef ml.Petráň Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lysý Tomáš31Srch Radek31
Tschunko Zdeněk12Tůma Radek04
Vacura Josef ml.21Hála Pavel03
Nguyen Ngoc Bach40Petráň Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:34402:493TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Pavel
Řejha Pavel
 
 
Macák Milan
Řáha Vladimír
 
 
-65-810-42301
2.Včelička Lubomír
Křikava Richard
 
 
Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
-8-5-2  0302
3.Řejha PavelPavlíček Ondřej9-47-9-42303
4.Včelička LubomírŠpalek Miroslav-3-7-9  0304
5.Křikava RichardŘáha Vladimír-6-6-8  0305
6.Tůma PavelMacák Milan658  3015
7.Včelička LubomírPavlíček Ondřej-9WOWO  0316
8.Křikava RichardŠpalek Miroslav-9-6-6  0317
9.Tůma PavelŘáha Vladimír397  3027
10.Řejha PavelMacák Milan-79-6963237
11.Křikava RichardPavlíček OndřejWO    0338
12.Tůma PavelŠpalek Miroslav8-94-653248
13.Řejha PavelŘáha Vladimír494  3058
14.Včelička LubomírMacák MilanWO    0359
15.Tůma PavelPavlíček Ondřej-5410-8-923510
16.Řejha PavelŠpalek Miroslav99-8-6 22  
17.Včelička LubomírŘáha Vladimír         
18.Křikava RichardMacák Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Řejha Pavel21Pavlíček Ondřej30
Včelička Lubomír02Špalek Miroslav21
Křikava Richard02Řáha Vladimír12
Tůma Pavel31Macák Milan02
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10417:320TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Vlastimil
Vychodil Luděk
 
 
Štengl Jan
Koloc Miroslav
 
 
548  3010
2.Gábriš Michal
Vajcová Kateřina
 
 
Štěpánek Pavel
Sušánka Pavel
 
 
98-87 3120
3.Mikulejský FilipŠtěpánek Pavel77-49 3130
4.Gábriš MichalŠtengl Jan5-6-10443240
5.Vajcová KateřinaKoloc Miroslav535  3050
6.Hrubý VlastimilSušánka Pavel-949-5113260
7.Gábriš MichalŠtěpánek Pavel-58814 3170
8.Vajcová KateřinaŠtengl Jan10-6-11453280
9.Hrubý VlastimilKoloc Miroslav483  3090
10.Mikulejský FilipSušánka Pavel7-12712 31100
11.Vajcová KateřinaŠtěpánek Pavel         
12.Hrubý VlastimilŠtengl Jan         
13.Mikulejský FilipKoloc Miroslav         
14.Gábriš MichalSušánka Pavel         
15.Hrubý VlastimilŠtěpánek Pavel         
16.Mikulejský FilipŠtengl Jan         
17.Gábriš MichalKoloc Miroslav         
18.Vajcová KateřinaSušánka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikulejský Filip20Štěpánek Pavel02
Gábriš Michal20Štengl Jan02
Vajcová Kateřina20Koloc Miroslav02
Hrubý Vlastimil20Sušánka Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BŘEZNICERozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:32460:496KST Rakovník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jakub
Čížek Marek
 
 
Rezek Jan
Macek Zdeněk ml.
 
 
-5-8-7  0301
2.Soused Zbyněk
Čížek Pavel
 
 
Štepka Vladimír
Krůta Václav
 
 
-78-98-92302
3.Čížek MarekKrůta Václav-9-4-7  0303
4.Šimek JakubŠtepka Vladimír-6-8-9  0304
5.Čížek PavelRezek Jan87-98 3114
6.Soused ZbyněkMacek Zdeněk ml.98-10-7-112315
7.Šimek JakubKrůta Václav-1089-6-32316
8.Čížek PavelŠtepka Vladimír-8-13-11  0317
9.Soused ZbyněkRezek Jan1035  3027
10.Čížek MarekMacek Zdeněk ml.-769-8-62328
11.Čížek PavelKrůta Václav44-95 3138
12.Soused ZbyněkŠtepka Vladimír-6-7-8  0339
13.Čížek MarekRezek Jan-67-88-923310
14.Šimek JakubMacek Zdeněk ml.8-76-8 22  
15.Soused ZbyněkKrůta Václav         
16.Čížek MarekŠtepka Vladimír         
17.Šimek JakubRezek Jan         
18.Čížek PavelMacek Zdeněk ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čížek Marek03Krůta Václav21
Šimek Jakub02Štepka Vladimír30
Čížek Pavel21Rezek Jan12
Soused Zbyněk12Macek Zdeněk ml.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HředleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32598:620nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císař Jan
Hlaváček Jaromír
 
 
Šapovalov Jiří
Novák Tomáš
 
 
5-4-8-10 1301
2.Vrátný Martin
Mráz Roman
 
 
Lédl Jiří
Pacourek Jan
 
 
9-777 3111
3.Hlaváček JaromírLédl Jiří-5-15-5 1312
4.Císař JanŠapovalov Jiří1298  3022
5.Mráz RomanNovák Tomáš-8-66-8 1323
6.Vrátný MartinPacourek Jan576  3033
7.Císař JanLédl Jiří1168  3043
8.Mráz RomanŠapovalov Jiří6-5-4-6 1344
9.Vrátný MartinNovák Tomáš9-947 3154
10.Hlaváček JaromírPacourek Jan-113914 3164
11.Mráz RomanLédl Jiří11-4-6843274
12.Vrátný MartinŠapovalov Jiří8128  3084
13.Hlaváček JaromírNovák Tomáš-6-8-9  0385
14.Císař JanPacourek Jan-5-67-5 1386
15.Vrátný MartinLédl Jiří-6-6-6  0387
16.Hlaváček JaromírŠapovalov Jiří-713-8-13 1388
17.Císař JanNovák Tomáš1269  3098
18.Mráz RomanPacourek Jan-8-7-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváček Jaromír13Lédl Jiří22
Císař Jan31Šapovalov Jiří22
Mráz Roman13Novák Tomáš22
Vrátný Martin31Pacourek Jan22
Teplota začátek 20 stupňů C. Teplota konec 20 stupňů C.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ARozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15431:322KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeš Milan
Vlček Jiří
 
 
Urban Jan
Fiala Ondřej
 
 
8-9-8-9 1301
2.Andrt Tomáš
Kos Zdeněk
 
 

 
 
WO    3011
3.Kos ZdeněkFiala Ondřej-34-41173221
4.Andrt TomášUrban Jan-69-4-10 1322
5.Vlček JiříPospíšil Antonín534  3032
6.Mikeš MilanWO    3042
7.Andrt TomášFiala Ondřej6-713-173252
8.Vlček JiříUrban Jan986  3062
9.Mikeš MilanPospíšil Antonín572  3072
10.Kos ZdeněkWO    3082
11.Vlček JiříFiala OndřejWO    0383
12.Mikeš MilanUrban Jan54-6-5103293
13.Kos ZdeněkPospíšil Antonín896  30103
14.Andrt Tomáš         
15.Mikeš MilanFiala Ondřej         
16.Kos ZdeněkUrban Jan         
17.Andrt TomášPospíšil Antonín         
18.Vlček Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kos Zdeněk20Fiala Ondřej02
Andrt Tomáš11Urban Jan12
Vlček Jiří20Pospíšil Antonín03
Mikeš Milan20   
WO31WO13
-

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline