Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HředleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod Brdy, Dobříšská 52Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20536:467TJ Sokol Mníšek pod Brdy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Jan
Fiala Ondřej
 
 
Mrázek Jindřich st.
Lédl Jiří
 
 
888  3010
2.Taller Filip
Kilian Vít
 
 
Šapovalov Jiří
Novák Tomáš
 
 
6-776 3120
3.Drbohlav MarekLédl Jiří-4-9-8  0321
4.Taller FilipŠapovalov Jiří347  3031
5.Urban JanNovák Tomáš-8-85733241
6.Fiala OndřejMrázek Jindřich st.11-739 3151
7.Taller FilipLédl Jiří-5-6-7  0352
8.Urban JanŠapovalov Jiří974  3062
9.Fiala OndřejNovák Tomáš88-1012 3172
10.Drbohlav MarekMrázek Jindřich st.5-7-95-92373
11.Urban JanLédl Jiří-9-610-8 1374
12.Fiala OndřejŠapovalov Jiří79-116 3184
13.Drbohlav MarekNovák Tomáš67-117 3194
14.Kilian VítMrázek Jindřich st.118-718 31104
15.Fiala OndřejLédl Jiří98   20  
16.Drbohlav MarekŠapovalov Jiří         
17.Kilian VítNovák Tomáš         
18.Urban JanMrázek Jindřich st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drbohlav Marek12Lédl Jiří30
Taller Filip11Šapovalov Jiří03
Urban Jan21Novák Tomáš03
Fiala Ondřej30Mrázek Jindřich st.12
Kilian Vít10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:17514:430KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeš Milan
Přibík Jan
 
 
Váňa Miroslav
Císař Jan
 
 
365  3010
2.Andrt Tomáš
Kos Zdeněk
 
 
Vrátný Martin
Mráz Roman
 
 
8108  3020
3.Kos ZdeněkVrátný Martin-9-11-3  0321
4.Přibík JanCísař Jan48-910 3131
5.Andrt TomášMráz Roman-8-7-6  0332
6.Mikeš MilanVáňa Miroslav377  3042
7.Přibík JanVrátný Martin659  3052
8.Andrt TomášCísař Jan-1211-9-10 1353
9.Mikeš MilanMráz Roman676  3063
10.Kos ZdeněkVáňa Miroslav996  3073
11.Andrt TomášVrátný Martin9-5-8-9 1374
12.Mikeš MilanCísař Jan946  3084
13.Kos ZdeněkMráz Roman7119  3094
14.Přibík JanVáňa Miroslav5-5-125-72395
15.Mikeš MilanVrátný Martin-4583 31105
16.Kos ZdeněkCísař Jan104   20  
17.Přibík JanMráz Roman         
18.Andrt TomášVáňa Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kos Zdeněk21Vrátný Martin22
Přibík Jan21Císař Jan12
Andrt Tomáš03Mráz Roman12
Mikeš Milan40Váňa Miroslav12
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3352:170SK Březnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Pavel
Soused Zbyněk
 
 
Pachman Tomáš
Fleislébr Jiří
 
 
369  3010
2.Šimek Jakub
Čížek Marek
 
 

 
 
WO    3020
3.Šimek JakubPachman Tomáš-3104-963230
4.Čížek MarekFleislébr Jiří887  3040
5.Soused ZbyněkWO    3050
6.Čížek PavelNavrátil Tomáš567  3060
7.Čížek MarekPachman Tomáš67-87 3170
8.Soused ZbyněkFleislébr Jiří1023  3080
9.Čížek PavelWO    3090
10.Šimek JakubNavrátil Tomáš689  30100
11.Soused ZbyněkPachman Tomáš         
12.Čížek PavelFleislébr Jiří         
13.Šimek JakubWO    30  
14.Čížek MarekNavrátil Tomáš         
15.Čížek PavelPachman Tomáš         
16.Šimek JakubFleislébr Jiří         
17.Čížek MarekWO    30  
18.Soused ZbyněkNavrátil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šimek Jakub20Pachman Tomáš02
Čížek Marek20Fleislébr Jiří02
Soused Zbyněk10Navrátil Tomáš02
Čížek Pavel10   
WO30WO03
t.z.u. 20°C t.k.u. 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChaloupkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:37596:602TJ Chaloupky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řejha Pavel
Roziňák Jan
 
 
Vacura Josef ml.
Nguyen Ngoc Bach
 
 
-6396 3110
2.Včelička Lubomír
Křikava Richard
 
 
Novák Michal
Tschunko Zdeněk
 
 
-36-11-8 1311
3.Řejha PavelNguyen Ngoc Bach8-9-8-7 1312
4.Včelička LubomírVacura Josef ml.683  3022
5.Křikava RichardNovák Michal-67-810-102323
6.Roziňák JanTschunko Zdeněk-998-733233
7.Včelička LubomírNguyen Ngoc Bach-10-8-8  0334
8.Křikava RichardVacura Josef ml.-4-7-9  0335
9.Roziňák JanNovák Michal-9988 3145
10.Řejha PavelTschunko Zdeněk-7942 3155
11.Křikava RichardNguyen Ngoc Bach-5-8-6  0356
12.Roziňák JanVacura Josef ml.8-9-35-102357
13.Řejha PavelNovák Michal487  3067
14.Včelička LubomírTschunko Zdeněk7-75-7-92368
15.Roziňák JanNguyen Ngoc Bach-4-7-8  0369
16.Řejha PavelVacura Josef ml.-9-873103279
17.Včelička LubomírNovák Michal-6-9-6  03710
18.Křikava RichardTschunko Zdeněk3-9   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řejha Pavel31Nguyen Ngoc Bach40
Včelička Lubomír13Vacura Josef ml.22
Křikava Richard03Novák Michal22
Roziňák Jan22Tschunko Zdeněk12
Komisař 17:40-18:00



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:28611:582KST Rakovník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Vladimír
Krůta Václav
 
 
Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
-810107 3110
2.Macek Zdeněk ml.
Rezek Jan
 
 
Holý Jiří
Koloc Miroslav
 
 
8-8-5-8 1311
3.Rezek JanŠtengl Jan81-9-973221
4.Krůta VáclavŠtěpánek Pavel-6-7-5  0322
5.Macek Zdeněk ml.Cír Libor10-7103 3132
6.Štepka VladimírKoloc Miroslav7713  3042
7.Krůta VáclavŠtengl Jan10-9-9-12 1343
8.Macek Zdeněk ml.Štěpánek Pavel-7-5-7  0344
9.Štepka VladimírCír Libor578  3054
10.Rezek JanKoloc Miroslav-89-11-9 1355
11.Macek Zdeněk ml.Štengl Jan-9965 3165
12.Štepka VladimírŠtěpánek Pavel-10-6-9  0366
13.Rezek JanCír Libor-87-51073276
14.Krůta VáclavKoloc Miroslav7109  3086
15.Štepka VladimírŠtengl Jan1045  3096
16.Rezek JanŠtěpánek Pavel98-7-6-52397
17.Krůta VáclavCír Libor787  30107
18.Macek Zdeněk ml.Koloc Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rezek Jan22Štengl Jan13
Krůta Václav22Štěpánek Pavel40
Macek Zdeněk ml.21Cír Libor04
Štepka Vladimír31Koloc Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO - Kladno, PoděbradovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12452:330TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
Herink Jan
Lukeš Tomáš
 
 
-9-8-7  0301
2.Špalek Jiří
Řáha Vladimír
 
 
Petráň Zdeněk
Hála Pavel
 
 
87-85 3111
3.Špalek MiroslavHála Pavel675  3021
4.Řáha VladimírHerink Jan687  3031
5.Špalek JiříLukeš Tomáš677  3041
6.Pavlíček OndřejPetráň Zdeněk-12752 3151
7.Řáha VladimírHála Pavel-857-9-102352
8.Špalek JiříHerink Jan-96-6863262
9.Pavlíček OndřejLukeš Tomáš642  3072
10.Špalek MiroslavPetráň Zdeněk4-66-893282
11.Špalek JiříHála Pavel888  3092
12.Pavlíček OndřejHerink Jan419  30102
13.Špalek MiroslavLukeš Tomáš         
14.Řáha VladimírPetráň Zdeněk         
15.Pavlíček OndřejHála Pavel         
16.Špalek MiroslavHerink Jan         
17.Řáha VladimírLukeš Tomáš         
18.Špalek JiříPetráň Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špalek Miroslav20Hála Pavel12
Řáha Vladimír11Herink Jan03
Špalek Jiří30Lukeš Tomáš02
Pavlíček Ondřej30Petráň Zdeněk02
Teplota start 17°C konec 17°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline