Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova 3215 KLadnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:11452:333TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Jiří
Řáha Vladimír
 
 
Císař Jan
Šprysl Josef
 
 
7911  3010
2.Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
Vrátný Martin
Mráz Roman
 
 
653  3020
3.Špalek MiroslavVrátný Martin-72-147-92321
4.Špalek JiříCísař Jan7510  3031
5.Řáha VladimírMráz Roman1086  3041
6.Pavlíček OndřejŠprysl Josef378  3051
7.Špalek JiříVrátný Martin-7-510-3 1352
8.Řáha VladimírCísař Jan-6-6-8  0353
9.Pavlíček OndřejMráz Roman503  3063
10.Špalek MiroslavŠprysl Josef201  3073
11.Řáha VladimírVrátný Martin96-9-793283
12.Pavlíček OndřejCísař Jan1266  3093
13.Špalek MiroslavMráz Roman699  30103
14.Špalek JiříŠprysl Josef622  30  
15.Pavlíček OndřejVrátný Martin         
16.Špalek MiroslavCísař Jan         
17.Špalek JiříMráz Roman         
18.Řáha VladimírŠprysl Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Špalek Miroslav21Vrátný Martin21
Špalek Jiří11Císař Jan12
Řáha Vladimír21Mráz Roman03
Pavlíček Ondřej30Šprysl Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:34417:481KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hála Pavel
Srch Radek
 
 
Vlček Jiří
Přibík Jan
 
 
-6-8-5  0301
2.Tůma Radek
Lukeš Tomáš
 
 
Andrt Tomáš
Kos Zdeněk
 
 
68-7-6-82302
3.Lukeš TomášVlček Jiří-108-99-52303
4.Srch RadekPřibík Jan63-39 3113
5.Tůma RadekKos Zdeněk8-97-663223
6.Hála PavelAndrt Tomáš-6-8-10  0324
7.Srch RadekVlček Jiří-9494 3134
8.Tůma RadekPřibík Jan-4-6-6  0335
9.Hála PavelKos Zdeněk-5-68-6 1336
10.Lukeš TomášAndrt Tomáš4-9-8-7 1337
11.Tůma RadekVlček Jiří-8-9-5  0338
12.Hála PavelPřibík Jan-56-9-7 1339
13.Lukeš TomášKos Zdeněk-9-8-9  03310
14.Srch RadekAndrt Tomáš         
15.Hála PavelVlček Jiří         
16.Lukeš TomášPřibík Jan         
17.Srch RadekKos Zdeněk         
18.Tůma RadekAndrt Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lukeš Tomáš03Vlček Jiří21
Srch Radek20Přibík Jan21
Tůma Radek12Kos Zdeněk21
Hála Pavel03Andrt Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p. BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:38674:687TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Ondřej
Urban Jan
 
 
Vajcová Kateřina
Hrubý Vlastimil
 
 
-610-79-162301
2.Fiala Jan
Fialová Zuzana
 
 
Gábriš Michal
Navrátil Tomáš
 
 
365  3011
3.Urban JanVajcová Kateřina-5-8-4  0312
4.Fialová ZuzanaGábriš Michal68-9-7143222
5.Fiala JanNavrátil Tomáš-5-85-8 1323
6.Fiala OndřejHrubý Vlastimil34-89 3133
7.Fialová ZuzanaVajcová Kateřina8-5-6-10 1334
8.Fiala JanGábriš Michal-49-36-82335
9.Fiala OndřejNavrátil Tomáš10-8-8-7 1336
10.Urban JanHrubý Vlastimil-8-6-10  0337
11.Fiala JanVajcová Kateřina-7-5-8  0338
12.Fiala OndřejGábriš Michal8-59-753248
13.Urban JanNavrátil Tomáš9103  3058
14.Fialová ZuzanaHrubý Vlastimil6-68-8-102359
15.Fiala OndřejVajcová Kateřina-52-96143269
16.Urban JanGábriš Michal610-513 3179
17.Fialová ZuzanaNavrátil Tomáš1164  3089
18.Fiala JanHrubý Vlastimil59-6-8-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Jan22Vajcová Kateřina31
Fialová Zuzana22Gábriš Michal13
Fiala Jan04Navrátil Tomáš22
Fiala Ondřej31Hrubý Vlastimil31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice ARozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:32358:434SK Březnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Jindřich st.
Hájek Miroslav
 
 
Soused Zbyněk
Čížek Pavel
 
 
-7-9-8  0301
2.Pacourek Jan
Šapovalov Jiří
 
 
Šimek Jakub
Čížek Marek
 
 
-8-109-12 1302
3.Hájek MiroslavČížek Pavel-8-6-7  0303
4.Šapovalov JiříSoused Zbyněk-12-8-5  0304
5.Pacourek JanŠimek Jakub-6-67-8 1305
6.Mrázek Jindřich st.Čížek Marek-7-57-9 1306
7.Šapovalov JiříČížek Pavel-86-7-4 1307
8.Pacourek JanSoused Zbyněk-7-55-9 1308
9.Mrázek Jindřich st.Šimek Jakub-12-10-9  0309
10.Hájek MiroslavČížek Marek3-9-5853219
11.Pacourek JanČížek Pavel910-11-4-623110
12.Mrázek Jindřich st.Soused Zbyněk-10-3-5  03  
13.Hájek MiroslavŠimek Jakub         
14.Šapovalov JiříČížek Marek         
15.Mrázek Jindřich st.Čížek Pavel         
16.Hájek MiroslavSoused Zbyněk         
17.Šapovalov JiříŠimek Jakub         
18.Pacourek JanČížek Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Miroslav11Čížek Pavel30
Šapovalov Jiří02Soused Zbyněk20
Pacourek Jan03Šimek Jakub20
Mrázek Jindřich st.02Čížek Marek11
Ne Teplota začátek 18st. C Teplota konec 18st. C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChaloupkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9424:310KST Rakovník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Vladimír
Krůta Václav
 
 
Novák Stanislav
Nguyen Van Vui
 
 
878  3010
2.Brabec Stanislav
Cír Radek
 
 
Tschunko Zdeněk
Novák Michal
 
 
-76-5-10 1311
3.Cír RadekNovák Michal9-13-101013221
4.Štepka VladimírTschunko Zdeněk617  3031
5.Krůta VáclavNguyen Van Vui577  3041
6.Brabec StanislavNovák Stanislav-9255 3151
7.Štepka VladimírNovák Michal8-8137 3161
8.Krůta VáclavTschunko Zdeněk495  3071
9.Brabec StanislavNguyen Van Vui5107  3081
10.Cír RadekNovák Stanislav-4-1029103291
11.Krůta VáclavNovák Michal966  30101
12.Brabec StanislavTschunko Zdeněk         
13.Cír RadekNguyen Van Vui         
14.Štepka VladimírNovák Stanislav         
15.Brabec StanislavNovák Michal         
16.Cír RadekTschunko Zdeněk         
17.Štepka VladimírNguyen Van Vui         
18.Krůta VáclavNovák Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cír Radek20Novák Michal03
Štepka Vladimír20Tschunko Zdeněk02
Krůta Václav30Nguyen Van Vui02
Brabec Stanislav20Novák Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:34502:561T. J. Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
Tůma Pavel
Hošková Denisa
 
 
-7778 3110
2.Koloc Miroslav
Holý Jiří
 
 
Roziňák Jan
Řejha Pavel
 
 
-8-810-9 1311
3.Štengl JanTůma Pavel-7-5-3  0312
4.Koloc MiroslavHošková Denisa589  3022
5.Sušánka PavelŘejha Pavel-5-4-9  0323
6.Štěpánek PavelRoziňák Jan37-86 3133
7.Koloc MiroslavTůma Pavel-5-8-9  0334
8.Sušánka PavelHošková Denisa-8-7-2  0335
9.Štěpánek PavelŘejha Pavel7-399 3145
10.Štengl JanRoziňák Jan696  3055
11.Sušánka PavelTůma Pavel-6-8-6  0356
12.Štěpánek PavelHošková Denisa-4887 3166
13.Štengl JanŘejha Pavel13-8-9-6 1367
14.Koloc MiroslavRoziňák Jan-8-86-7 1368
15.Štěpánek PavelTůma Pavel9-6-6-6 1369
16.Štengl JanHošková Denisa-997-13-823610
17.Koloc MiroslavŘejha Pavel-6-3-8  03  
18.Sušánka PavelRoziňák Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štengl Jan13Tůma Pavel40
Koloc Miroslav12Hošková Denisa22
Sušánka Pavel03Řejha Pavel21
Štěpánek Pavel31Roziňák Jan12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline