Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15499:370Kanoistický klub Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
Steiner František
Hála Pavel
 
 
84-76 3110
2.Koloc Miroslav
Cír Libor
 
 
Petráň Zdeněk
Herink Jan
 
 
-84-2-4 1311
3.Štengl JanHála Pavel11-79 3121
4.Koloc MiroslavPetráň Zdeněk665  3031
5.Cír LiborSteiner František3-965 3141
6.Štěpánek PavelHerink Jan135-96 3151
7.Koloc MiroslavHála Pavel-105-107-72352
8.Cír LiborPetráň Zdeněk8-976 3162
9.Štěpánek PavelSteiner František446  3072
10.Štengl JanHerink Jan2-995 3182
11.Cír LiborHála Pavel-768-8-32383
12.Štěpánek PavelPetráň Zdeněk793  3093
13.Štengl JanSteiner František3106  30103
14.Koloc MiroslavHerink Jan         
15.Štěpánek PavelHála Pavel         
16.Štengl JanPetráň Zdeněk         
17.Koloc MiroslavSteiner František         
18.Cír LiborHerink Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štengl Jan30Hála Pavel21
Koloc Miroslav11Petráň Zdeněk03
Cír Libor21Steiner František03
Štěpánek Pavel30Herink Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:36683:685KST Rakovník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Vladimír
Krůta Václav
 
 
Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
-9-88-9 1301
2.Brabec Stanislav
Rezek Jan
 
 
Novotný Jiří
Řáha Vladimír
 
 
12-10-7-10 1302
3.Rezek JanPavlíček Ondřej-7-3-6  0303
4.Cír RadekŠpalek Miroslav-779-973213
5.Krůta VáclavŘáha Vladimír987  3023
6.Štepka VladimírNovotný Jiří67-11-1183233
7.Cír RadekPavlíček Ondřej-81010-8-62334
8.Krůta VáclavŠpalek Miroslav-7-3-8  0335
9.Štepka VladimírŘáha Vladimír103-912 3145
10.Rezek JanNovotný Jiří9614  3055
11.Krůta VáclavPavlíček Ondřej-10-3-7  0356
12.Štepka VladimírŠpalek Miroslav9-2-11753266
13.Rezek JanŘáha Vladimír104-118 3176
14.Brabec StanislavNovotný Jiří86-88 3186
15.Štepka VladimírPavlíček Ondřej5-9412 3196
16.Rezek JanŠpalek Miroslav-9-11-4  0397
17.Brabec StanislavŘáha Vladimír6-6-12-7 1398
18.Krůta VáclavNovotný Jiří87-7-7432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rezek Jan22Pavlíček Ondřej31
Cír Radek11Špalek Miroslav22
Krůta Václav22Řáha Vladimír13
Štepka Vladimír40Novotný Jiří04
Brabec Stanislav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChaloupkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HředleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:26589:536TJ Chaloupky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacura Josef ml.
Nguyen Ngoc Bach
 
 
Novák Tomáš
Mrázek Jindřich st.
 
 
158-98 3110
2.Novák Michal
Tschunko Zdeněk
 
 
Lédl Jiří
Pacourek Jan
 
 
-5-9-9  0311
3.Tschunko ZdeněkLédl Jiří-117-9573221
4.Novák MichalNovák Tomáš587  3031
5.Vacura Josef ml.Mrázek Jindřich st.-8993 3141
6.Nguyen Ngoc BachPacourek Jan10-107-1463251
7.Novák MichalLédl Jiří-13-2-3  0352
8.Vacura Josef ml.Novák Tomáš-44-91043262
9.Nguyen Ngoc BachMrázek Jindřich st.9-9-8583272
10.Tschunko ZdeněkPacourek Jan-937-563282
11.Vacura Josef ml.Lédl Jiří31010  3092
12.Nguyen Ngoc BachNovák Tomáš-67-92-92393
13.Tschunko ZdeněkMrázek Jindřich st.-99-82-52394
14.Novák MichalPacourek Jan13-7-23932104
15.Nguyen Ngoc BachLédl Jiří         
16.Tschunko ZdeněkNovák Tomáš         
17.Novák MichalMrázek Jindřich st.         
18.Vacura Josef ml.Pacourek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tschunko Zdeněk21Lédl Jiří12
Novák Michal21Novák Tomáš12
Vacura Josef ml.30Mrázek Jindřich st.12
Nguyen Ngoc Bach21Pacourek Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr AVrchní
rozhodčí:
Bednář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:32425:484TJ Sokol Mníšek pod Brdy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řejha Pavel
Roziňák Jan
 
 
Fiala Ondřej
Urban Jan
 
 
9-9-6-8 1301
2.Tůma Pavel
Křikava Richard
 
 
Fiala Jan
Fialová Zuzana
 
 
-577-8-42302
3.Roziňák JanFiala Ondřej5-8-7-5 1303
4.Řejha PavelFiala Jan-99-11773213
5.Křikava RichardFialová Zuzana11-3-9-6 1314
6.Tůma PavelUrban Jan685  3024
7.Řejha PavelFiala Ondřej9-9-7-6 1325
8.Křikava RichardFiala Jan-3-6-8  0326
9.Tůma PavelFialová Zuzana656  3036
10.Roziňák JanUrban Jan-6-9-5  0337
11.Křikava RichardFiala Ondřej-10-5-7  0338
12.Tůma PavelFiala Jan-9-88-9 1339
13.Roziňák JanFialová Zuzana-877-9-323310
14.Řejha PavelUrban Jan         
15.Tůma PavelFiala Ondřej         
16.Roziňák JanFiala Jan         
17.Řejha PavelFialová Zuzana         
18.Křikava RichardUrban Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Roziňák Jan03Fiala Ondřej30
Řejha Pavel11Fiala Jan21
Křikava Richard03Fialová Zuzana21
Tůma Pavel21Urban Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10418:326TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Vlastimil
Vychodil Luděk
 
 
Váňa Miroslav
Císař Jan
 
 
496  3010
2.Navrátil Tomáš
Mencl Jiří
 
 
Vrátný Martin
Mráz Roman
 
 
7-9-10-9 1311
3.Navrátil TomášVrátný Martin-3299 3121
4.Gábriš MichalCísař Jan-386-683231
5.Mencl JiříMráz Roman896  3041
6.Hrubý VlastimilVáňa Miroslav1058  3051
7.Gábriš MichalVrátný Martin96-83 3161
8.Mencl JiříCísař Jan986  3071
9.Hrubý VlastimilMráz Roman585  3081
10.Navrátil TomášVáňa Miroslav-107-9393291
11.Mencl JiříVrátný Martin97-96 31101
12.Hrubý VlastimilCísař Jan         
13.Navrátil TomášMráz Roman         
14.Gábriš MichalVáňa Miroslav         
15.Hrubý VlastimilVrátný Martin         
16.Navrátil TomášCísař Jan         
17.Gábriš MichalMráz Roman         
18.Mencl JiříVáňa Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navrátil Tomáš20Vrátný Martin03
Gábriš Michal20Císař Jan02
Mencl Jiří30Mráz Roman02
Hrubý Vlastimil20Váňa Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:34507:569KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jakub
Čížek Marek
 
 
Mikeš Milan
Přibík Jan
 
 
-29-7-8 1301
2.Čížek Pavel
Soused Zbyněk
 
 
Andrt Tomáš
Čech Pavel
 
 
7-938 3111
3.Šimek JakubMikeš Milan-9-7-8  0312
4.Čížek MarekPřibík Jan-9119-5-32313
5.Soused ZbyněkČech Pavel572  3023
6.Čížek PavelAndrt Tomáš107-10-9-62324
7.Čížek MarekMikeš Milan485  3034
8.Soused ZbyněkPřibík Jan-34119 3144
9.Čížek PavelČech Pavel8-69-493254
10.Šimek JakubAndrt Tomáš-7-9-3  0355
11.Soused ZbyněkMikeš Milan-5-8-5  0356
12.Čížek PavelPřibík Jan810-9-3-72357
13.Šimek JakubČech Pavel-810-98-92358
14.Čížek MarekAndrt Tomáš-15-48-52359
15.Čížek PavelMikeš Milan-1-8-8  03510
16.Šimek JakubPřibík Jan11    10  
17.Čížek MarekČech Pavel         
18.Soused ZbyněkAndrt Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Jakub03Mikeš Milan31
Čížek Marek12Přibík Jan21
Soused Zbyněk21Čech Pavel12
Čížek Pavel13Andrt Tomáš30
t.z.u. 19°C t.k.u. 21°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline