Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
Lédlová Veronika
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:33487:547TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Jindřich st.
Šapovalov Jiří
 
 
Pavlíček Ondřej
Špalek Miroslav
 
 
-10-4-12  0301
2.Lédl Jiří
Pacourek Jan
 
 
Novotný Jiří
Řáha Vladimír
 
 
7-7812 3111
3.Mrázek Jindřich st.Pavlíček Ondřej-5-3-4  0312
4.Šapovalov JiříŠpalek Miroslav4-7-9-5 1313
5.Pacourek JanNovotný Jiří9-7-97-72314
6.Lédl JiříŘáha Vladimír6410  3024
7.Šapovalov JiříPavlíček Ondřej-5-2-6  0325
8.Pacourek JanŠpalek Miroslav-79-7-6 1326
9.Lédl JiříNovotný Jiří396  3036
10.Mrázek Jindřich st.Řáha Vladimír6-7108 3146
11.Pacourek JanPavlíček Ondřej-1-6-7  0347
12.Lédl JiříŠpalek Miroslav5-868 3157
13.Mrázek Jindřich st.Novotný Jiří-710-8-7 1358
14.Šapovalov JiříŘáha Vladimír9-72-11-22359
15.Lédl JiříPavlíček Ondřej10-67-12-523510
16.Mrázek Jindřich st.Špalek Miroslav         
17.Šapovalov JiříNovotný Jiří         
18.Pacourek JanŘáha Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrázek Jindřich st.12Pavlíček Ondřej40
Šapovalov Jiří03Špalek Miroslav21
Pacourek Jan03Novotný Jiří21
Lédl Jiří31Řáha Vladimír12
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:19550:449TJ Sokol Mníšek pod Brdy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Ondřej
Urban Jan
 
 
Petráň Zdeněk
Tůma Radek
 
 
495  3010
2.Taller Filip
Fialová Zuzana
 
 
Srch Radek
Steiner František
 
 
-910-10-3 1311
3.Taller FilipSrch Radek-878-3-82312
4.Urban JanTůma Radek-10-88973222
5.Fiala OndřejSteiner František5413  3032
6.Fialová ZuzanaPetráň Zdeněk568  3042
7.Urban JanSrch Radek-85-57-42343
8.Fiala OndřejTůma Radek3-614 3153
9.Fialová ZuzanaSteiner František8-1076 3163
10.Taller FilipPetráň Zdeněk48-23 3173
11.Fiala OndřejSrch Radek58-10-9-82374
12.Fialová ZuzanaTůma Radek666  3084
13.Taller FilipSteiner František-8910-893294
14.Urban JanPetráň Zdeněk652  30104
15.Fialová ZuzanaSrch Radek         
16.Taller FilipTůma Radek         
17.Urban JanSteiner František         
18.Fiala OndřejPetráň Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Taller Filip21Srch Radek30
Urban Jan21Tůma Radek03
Fiala Ondřej21Steiner František03
Fialová Zuzana30Petráň Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 12:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11429:342TJ Sokol Příbram B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císař Jan
Váňa Miroslav
 
 
Brabec Stanislav
Cír Radek
 
 
688  3010
2.Vrátný Martin
Mráz Roman
 
 
Krůta Václav
Fabinger Vít
 
 
-7868 3120
3.Váňa MiroslavBrabec Stanislav8-7-72103230
4.Císař JanKrůta Václav-88-7-11 1331
5.Mráz RomanCír Radek889  3041
6.Vrátný MartinFabinger Vít874  3051
7.Císař JanBrabec Stanislav984  3061
8.Mráz RomanKrůta Václav1089  3071
9.Vrátný MartinCír Radek995  3081
10.Váňa MiroslavFabinger Vít-84-9633291
11.Mráz RomanBrabec Stanislav-8-6-8  0392
12.Vrátný MartinKrůta Václav469  30102
13.Váňa MiroslavCír Radek         
14.Císař JanFabinger Vít         
15.Vrátný MartinBrabec Stanislav         
16.Váňa MiroslavKrůta Václav         
17.Císař JanCír Radek         
18.Mráz RomanFabinger Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Váňa Miroslav20Brabec Stanislav12
Císař Jan11Krůta Václav12
Mráz Roman21Cír Radek02
Vrátný Martin30Fabinger Vít02
Teplota začátek 21 stupňů C. Teplota konec 21 stupňů C.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21541:474KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeš Milan
Pisár Jan
 
 
Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
4-46-9-52301
2.Vlček Jiří
Andrt Tomáš
 
 
Koloc Miroslav
Sušánka Pavel
 
 
51216  3011
3.Andrt Tomᚊtěpánek Pavel-4-3-9  0312
4.Čech PavelŠtengl Jan-7-410983222
5.Mikeš MilanKoloc Miroslav549  3032
6.Vlček JiříSušánka Pavel78-913 3142
7.Čech PavelŠtěpánek Pavel3-3-7-5 1343
8.Mikeš MilanŠtengl Jan76-87 3153
9.Vlček JiříKoloc Miroslav8-8-610113263
10.Pisár JanSušánka Pavel541  3073
11.Mikeš MilanŠtěpánek Pavel7-7-74-82374
12.Vlček JiříŠtengl Jan951  3084
13.Pisár JanKoloc Miroslav-10767 3194
14.Čech PavelSušánka Pavel47-5-10632104
15.Vlček JiříŠtěpánek Pavel         
16.Pisár JanŠtengl Jan         
17.Čech PavelKoloc Miroslav         
18.Mikeš MilanSušánka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Andrt Tomáš01Štěpánek Pavel30
Čech Pavel21Štengl Jan03
Mikeš Milan21Koloc Miroslav03
Vlček Jiří30Sušánka Pavel03
Pisár Jan20   
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:23520:477TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Tomáš
Vajcová Kateřina
 
 
Šrámek David
Křikava Richard
 
 
9106  3010
2.Gábriš Michal
Hrubý Vlastimil
 
 
Tůma Pavel
Včelička Lubomír
 
 
9-1046 3120
3.Navrátil TomášTůma Pavel-6-5-5  0321
4.Gábriš MichalKřikava Richard554  3031
5.Hrubý VlastimilVčelička Lubomír8-8-9633241
6.Vajcová KateřinaŠrámek David8-798 3151
7.Gábriš MichalTůma Pavel31011  3061
8.Hrubý VlastimilKřikava Richard77-8-683271
9.Vajcová KateřinaVčelička Lubomír511-8-683281
10.Navrátil Tomᚊrámek David-359-7-42382
11.Hrubý VlastimilTůma Pavel-3-8-11  0383
12.Vajcová KateřinaKřikava Richard6-96-663293
13.Navrátil TomášVčelička Lubomír-8-6-11  0394
14.Gábriš MichalŠrámek David-8566 31104
15.Vajcová KateřinaTůma Pavel         
16.Navrátil TomášKřikava Richard         
17.Gábriš MichalVčelička Lubomír         
18.Hrubý VlastimilŠrámek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Navrátil Tomáš03Tůma Pavel21
Gábriš Michal30Křikava Richard03
Hrubý Vlastimil21Včelička Lubomír12
Vajcová Kateřina30Šrámek David12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChaloupkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:25566:537SK Březnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jakub
Drábek Martin
 
 
Novák Michal
Tschunko Zdeněk
 
 
-105610 3110
2.Haník Josef
Soused Zbyněk
 
 
Vacura Josef ml.
Nguyen Ngoc Bach
 
 
-7769 3120
3.Šimek JakubNguyen Ngoc Bach9-8-6-10 1321
4.Drábek MartinVacura Josef ml.-9-7-5  0322
5.Haník JosefNovák Michal-8727 3132
6.Soused ZbyněkTschunko Zdeněk88-87 3142
7.Drábek MartinNguyen Ngoc Bach9-4-8-8 1343
8.Haník JosefVacura Josef ml.-8-768103253
9.Soused ZbyněkNovák Michal-784-993263
10.Šimek JakubTschunko Zdeněk13510  3073
11.Haník JosefNguyen Ngoc Bach-7-598-62374
12.Soused ZbyněkVacura Josef ml.-8999 3184
13.Šimek JakubNovák Michal7-7-8753294
14.Drábek MartinTschunko Zdeněk5-89-61032104
15.Soused ZbyněkNguyen Ngoc Bach5    10  
16.Šimek JakubVacura Josef ml.         
17.Drábek MartinNovák Michal         
18.Haník JosefTschunko Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimek Jakub21Nguyen Ngoc Bach30
Drábek Martin12Vacura Josef ml.12
Haník Josef21Novák Michal03
Soused Zbyněk30Tschunko Zdeněk03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline