Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:26611:546KST Rakovník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rezek Jan
Brabec Stanislav
 
 
Srch Radek
Tůma Radek
 
 
68-6-7-82301
2.Krůta Václav
Cír Radek
 
 
Hála Pavel
Steiner František
 
 
896  3011
3.Rezek JanSrch Radek-96-10-2 1312
4.Cír RadekHála Pavel654  3022
5.Krůta VáclavSteiner František578  3032
6.Brabec StanislavTůma Radek7-593 3142
7.Cír RadekSrch Radek-67-68-102343
8.Krůta VáclavHála Pavel49-6-863253
9.Brabec StanislavSteiner František66-107 3163
10.Rezek JanTůma Radek-4-106693273
11.Krůta VáclavSrch Radek-7-5-10  0374
12.Brabec StanislavHála Pavel8-65-4-92375
13.Rezek JanSteiner František3-10-89133285
14.Cír RadekTůma Radek874  3095
15.Brabec StanislavSrch Radek-89-6-9 1396
16.Rezek JanHála Pavel926  30106
17.Cír RadekSteiner František7    10  
18.Krůta VáclavTůma Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rezek Jan31Srch Radek40
Cír Radek21Hála Pavel13
Krůta Václav21Steiner František03
Brabec Stanislav22Tůma Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:14472:298Kanoistický klub Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
Špalek Miroslav
Jůza Jan
 
 
-9867 3110
2.Koloc Miroslav
Cír Libor
 
 

 
 
WO    3020
3.Cír LiborŠpalek Miroslav-8-7-8  0321
4.Koloc MiroslavJůza Jan6-985 3131
5.Štengl JanKříž Petr1087  3041
6.Štěpánek PavelWO    3051
7.Koloc MiroslavŠpalek Miroslav-711-5-6 1352
8.Štengl JanJůza Jan856  3062
9.Štěpánek PavelKříž Petr675  3072
10.Cír LiborWO    3082
11.Štengl JanŠpalek Miroslav-7-9-6  0383
12.Štěpánek PavelJůza Jan677  3093
13.Cír LiborKříž Petr-865-9-82394
14.Koloc MiroslavWO    30104
15.Štěpánek PavelŠpalek Miroslav         
16.Cír LiborJůza Jan         
17.Koloc MiroslavKříž Petr         
18.Štengl Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Cír Libor02Špalek Miroslav30
Koloc Miroslav11Jůza Jan03
Štengl Jan21Kříž Petr12
Štěpánek Pavel20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr AVrchní
rozhodčí:
Bednář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HředleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11409:304T. J. Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Pavel
Řejha Pavel
 
 
Novák Tomáš
Šapovalov Jiří
 
 
-5-88-5 1301
2.Včelička Lubomír
Roziňák Jan
 
 
Mrázek Jindřich st.
Dvořáček Jaromír
 
 
327  3011
3.Řejha PavelŠapovalov Jiří69-95 3121
4.Roziňák JanNovák Tomáš5-8-5783231
5.Tůma PavelMrázek Jindřich st.568  3041
6.Včelička LubomírDvořáček Jaromír813  3051
7.Roziňák JanŠapovalov Jiří66-97 3161
8.Tůma PavelNovák Tomáš878  3071
9.Včelička LubomírMrázek Jindřich st.-7-5-4  0372
10.Řejha PavelDvořáček Jaromír453  3082
11.Tůma PavelŠapovalov Jiří-3993 3192
12.Včelička LubomírNovák Tomáš539  30102
13.Řejha PavelMrázek Jindřich st.         
14.Roziňák JanDvořáček Jaromír         
15.Včelička LubomírŠapovalov Jiří         
16.Řejha PavelNovák Tomáš         
17.Roziňák JanMrázek Jindřich st.         
18.Tůma PavelDvořáček Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řejha Pavel20Šapovalov Jiří03
Roziňák Jan20Novák Tomáš03
Tůma Pavel30Mrázek Jindřich st.11
Včelička Lubomír21Dvořáček Jaromír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChaloupkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál rastaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35639:654nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacura Josef ml.
Nguyen Ngoc Bach
 
 
Fiala Ondřej
Urban Jan
 
 
10811  3010
2.Novák Michal
Tschunko Zdeněk
 
 
Fialová Zuzana
Fiala Jan
 
 
-8-98933220
3.Tschunko ZdeněkKilian Vít811-8-593230
4.Novák MichalFiala Jan5-98-10-62331
5.Vacura Josef ml.Fiala Ondřej-97-132-52332
6.Nguyen Ngoc BachFialová Zuzana-5-4-7  0333
7.Novák MichalKilian Vít778  3043
8.Vacura Josef ml.Fiala Jan954  3053
9.Nguyen Ngoc BachFiala Ondřej-65-9-5 1354
10.Tschunko ZdeněkFialová Zuzana-6-6-1  0355
11.Vacura Josef ml.Urban Jan-9-79983265
12.Nguyen Ngoc BachFiala Jan963  3075
13.Tschunko ZdeněkFiala Ondřej6-59-5-42376
14.Novák MichalFialová Zuzana911-10-983286
15.Nguyen Ngoc BachUrban Jan4611  3096
16.Tschunko ZdeněkFiala Jan-5-5-10  0397
17.Novák MichalFiala Ondřej-810-9-8 1398
18.Novák StanislavFialová Zuzana-4-7-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tschunko Zdeněk13Kilian Vít02
Novák Michal22Fiala Jan22
Vacura Josef ml.21Fiala Ondřej40
Nguyen Ngoc Bach22Fialová Zuzana31
Novák Stanislav01Urban Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:37612:632TJ Sokol Příbram B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Zbyněk
Čížek Pavel
 
 
Císař Jan
Sýkora Josef
 
 
697  3010
2.Šimek Jakub
Čížek Marek
 
 
Vrátný Martin
Mráz Roman
 
 
-6-698123220
3.Čížek MarekVrátný Martin-10-11-3  0321
4.Soused ZbyněkCísař Jan5-914 3131
5.Šimek JakubMráz Roman7-988 3141
6.Čížek PavelSýkora Josef485  3051
7.Soused ZbyněkVrátný Martin-964-8-72352
8.Šimek JakubCísař Jan7-1184 3162
9.Čížek PavelMráz Roman-4-979-62363
10.Čížek MarekSýkora Josef-99-13-10 1364
11.Šimek JakubVrátný Martin-5-8-6  0365
12.Čížek PavelCísař Jan5-7-7973275
13.Čížek MarekMráz Roman-86-7-3 1376
14.Soused ZbyněkSýkora Josef-11-2-9  0377
15.Čížek PavelVrátný Martin-6-813-7 1378
16.Čížek MarekCísař Jan-1-484-52379
17.Soused ZbyněkMráz Roman-56-8-7 13710
18.Šimek JakubSýkora Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čížek Marek04Vrátný Martin40
Soused Zbyněk13Císař Jan13
Šimek Jakub21Mráz Roman31
Čížek Pavel22Sýkora Josef21
t.z.u. 18°C t.k.u. 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26571:518TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajcová Kateřina
Mencl Jiří
 
 
Mikeš Milan
Přibík Jan
 
 
-9-6-8  0301
2.Hrubý Vlastimil
Gábriš Michal
 
 
Čech Pavel
Andrt Tomáš
 
 
628  3011
3.Mencl JiříMikeš Milan-487-7-82312
4.Gábriš MichalPřibík Jan-4-9-8  0313
5.Hrubý VlastimilČech Pavel91-12-11-72314
6.Vajcová KateřinaAndrt Tomáš56-88 3124
7.Gábriš MichalMikeš Milan-4-97-7 1325
8.Hrubý VlastimilPřibík Jan97-6-573235
9.Vajcová KateřinaČech PavelWO    3045
10.Mencl JiříAndrt Tomáš9-406 3155
11.Hrubý VlastimilMikeš Milan137-5-693265
12.Vajcová KateřinaPřibík Jan12-510-283275
13.Mencl JiříČech Pavel29-64 3185
14.Gábriš MichalAndrt Tomáš-81137 3195
15.Vajcová KateřinaMikeš Milan12-587 31105
16.Mencl JiříPřibík Jan         
17.Gábriš MichalČech Pavel         
18.Hrubý VlastimilAndrt Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mencl Jiří21Mikeš Milan22
Gábriš Michal12Přibík Jan12
Hrubý Vlastimil21Čech Pavel11
Vajcová Kateřina30Andrt Tomáš03
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline