Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30309:412TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Radek
Srch Radek
 
 
Hrubý Vlastimil
Gábriš Michal
 
 
-9-6-6  0301
2.Hála Pavel
Steiner František
 
 
Mencl Jiří
Navrátil Tomáš
 
 
-689-6-22302
3.Steiner FrantišekNavrátil Tomáš-6-7-9  0303
4.Tůma RadekHrubý Vlastimil-99-910-62304
5.Hála PavelMencl Jiří-8-8-9  0305
6.Srch RadekGábriš Michal-6-8-9  0306
7.Tůma RadekNavrátil Tomáš-5-8-5  0307
8.Hála PavelHrubý Vlastimil98-7-9-122308
9.Srch RadekMencl Jiří1214  3018
10.Steiner FrantišekGábriš Michal-39-8-9 1319
11.Hála PavelNavrátil TomášWO    03110
12.Srch RadekHrubý Vlastimil         
13.Steiner FrantišekMencl Jiří         
14.Tůma RadekGábriš Michal         
15.Srch RadekNavrátil Tomáš         
16.Steiner FrantišekHrubý Vlastimil         
17.Tůma RadekMencl Jiří         
18.Hála PavelGábriš Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Steiner František02Navrátil Tomáš20
Tůma Radek02Hrubý Vlastimil20
Hála Pavel02Mencl Jiří11
Srch Radek11Gábriš Michal20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova 3215 KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:23613:523TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Jiří
Řáha Vladimír
 
 
Soused Zbyněk
Čížek Pavel
 
 
5-6410 3110
2.Špalek Miroslav
Jůza Jan
 
 
Šimek Jakub
Čížek Marek
 
 
6-9610 3120
3.Špalek JiříSoused Zbyněk1810  3030
4.Jůza JanČížek Pavel810-9-7-72331
5.Řáha VladimírČížek Marek-79-95-82332
6.Špalek MiroslavŠimek Jakub-7364 3142
7.Jůza JanSoused Zbyněk6-7-10-5 1343
8.Řáha VladimírČížek Pavel6-8-6-8 1344
9.Špalek MiroslavČížek Marek579  3054
10.Špalek JiříŠimek Jakub8-955 3164
11.Řáha VladimírSoused Zbyněk-76-913-92365
12.Špalek MiroslavČížek Pavel946  3075
13.Špalek JiříČížek Marek10-1059 3185
14.Jůza JanŠimek Jakub68-78 3195
15.Špalek MiroslavSoused Zbyněk11-9-119632105
16.Špalek JiříČížek Pavel         
17.Jůza JanČížek Marek         
18.Řáha VladimírŠimek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Špalek Jiří30Soused Zbyněk22
Jůza Jan12Čížek Pavel21
Řáha Vladimír03Čížek Marek12
Špalek Miroslav40Šimek Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChaloupkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:24530:466TJ Sokol Příbram B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrátný Martin
Mráz Roman
 
 
Novák Michal
Tschunko Zdeněk
 
 
-6-59863210
2.Císař Jan
Sýkora Josef
 
 
Lysý Tomáš
Nguyen Ngoc Bach
 
 
-10-7-9  0311
3.Sýkora JosefNguyen Ngoc Bach5-6-7763221
4.Císař JanNovák Michal5-6-8-6 1322
5.Mráz RomanLysý Tomáš76-47 3132
6.Vrátný MartinTschunko Zdeněk576  3042
7.Císař JanNguyen Ngoc Bach-9-57-8 1343
8.Mráz RomanNovák Michal-105-10883253
9.Vrátný MartinLysý Tomáš-949-853263
10.Sýkora JosefTschunko Zdeněk675  3073
11.Mráz RomanNguyen Ngoc Bach-6-7-8  0374
12.Vrátný MartinNovák Michal7-874 3184
13.Sýkora JosefLysý Tomáš2-756 3194
14.Císař JanTschunko Zdeněk94-97 31104
15.Vrátný MartinNguyen Ngoc Bach         
16.Sýkora JosefNovák Michal         
17.Císař JanLysý Tomáš         
18.Mráz RomanTschunko Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sýkora Josef30Nguyen Ngoc Bach21
Císař Jan12Novák Michal12
Mráz Roman21Lysý Tomáš03
Vrátný Martin30Tschunko Zdeněk03
Teplota začátek 20 stupňů C Teplota konec 22 stupňů C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1025:30497:509T. J. Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlček Jiří
Přibík Jan
 
 
Tůma Pavel
Křikava Richard
 
 
-123-78-92301
2.Mikeš Milan
Andrt Tomáš
 
 
Řejha Pavel
Roziňák Jan
 
 
7-39-9-52302
3.Přibík JanTůma Pavel-6-6-6  0303
4.Čech PavelŘejha Pavel-6-6-12  0304
5.Mikeš MilanRoziňák Jan958  3014
6.Vlček JiříKřikava Richard2105  3024
7.Čech PavelTůma Pavel-10-3-12  0325
8.Mikeš MilanŘejha Pavel8-9-34-92326
9.Vlček JiříRoziňák Jan879  3036
10.Přibík JanKřikava Richard549  3046
11.Mikeš MilanTůma Pavel-99-5-5 1347
12.Vlček JiříŘejha Pavel3-6-107-62348
13.Přibík JanRoziňák Jan-576-8-82349
14.Andrt TomášKřikava Richard7-7-108-923410
15.Vlček JiříTůma Pavel         
16.Přibík JanŘejha Pavel         
17.Andrt TomášRoziňák Jan         
18.Mikeš MilanKřikava Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Přibík Jan12Tůma Pavel30
Čech Pavel02Řejha Pavel30
Mikeš Milan12Roziňák Jan12
Vlček Jiří21Křikava Richard12
Andrt Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkRozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:31528:546Kanoistický klub Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pacourek Jan
Mrázek Jindřich st.
 
 
Koloc Miroslav
Holý Jiří
 
 
8118  3010
2.Šapovalov Jiří
Novák Tomáš
 
 
Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
-10-1111-7 1311
3.Novák Tomᚊtěpánek Pavel7-8-95-72312
4.Mrázek Jindřich st.Štengl Jan-6-11-5  0313
5.Pacourek JanKoloc Miroslav-9-868-72314
6.Šapovalov JiříCír Libor519  3024
7.Mrázek Jindřich st.Štěpánek Pavel-9-5-8  0325
8.Pacourek JanŠtengl Jan81210  3035
9.Šapovalov JiříKoloc Miroslav-8-8-7  0336
10.Novák TomášCír Libor-775-5-72337
11.Pacourek JanŠtěpánek Pavel-512-7-7 1338
12.Šapovalov JiříŠtengl Jan-9-8105-42339
13.Novák TomášKoloc Miroslav6108  3049
14.Mrázek Jindřich st.Cír Libor8-1494 3159
15.Šapovalov JiříŠtěpánek Pavel-11-8-5  03510
16.Novák Tomᚊtengl Jan         
17.Mrázek Jindřich st.Koloc Miroslav         
18.Pacourek JanCír Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Tomáš12Štěpánek Pavel40
Mrázek Jindřich st.12Štengl Jan21
Pacourek Jan12Koloc Miroslav21
Šapovalov Jiří13Cír Libor12
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p.B., Dobříšká 52, 252 10 MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:27660:576TJ Sokol Mníšek pod Brdy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Ondřej
Urban Jan
 
 
Cír Radek
Rezek Jan
 
 
-946-693210
2.Taller Filip
Kilian Vít
 
 
Krůta Václav
Štepka Vladimír
 
 
-99-9-8 1311
3.Taller FilipŠtepka Vladimír-311-64-62312
4.Fialová ZuzanaKrůta Václav11-694 3122
5.Urban JanRezek Jan91010  3032
6.Fiala OndřejCír Radek108-102 3142
7.Fialová ZuzanaŠtepka Vladimír-528-9-152343
8.Urban JanKrůta Václav536  3053
9.Fiala OndřejRezek Jan529  3063
10.Taller FilipCír Radek-85-97103273
11.Urban JanŠtepka Vladimír-9-10-5  0374
12.Fiala OndřejKrůta Václav-8-76-7 1375
13.Taller FilipRezek Jan661  3085
14.Fialová ZuzanaCír Radek876  3095
15.Fiala OndřejŠtepka Vladimír6-109-6-72396
16.Taller FilipKrůta Václav9-87-8-92397
17.Fialová ZuzanaRezek Jan588  30107
18.Urban JanCír Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Taller Filip22Štepka Vladimír40
Fialová Zuzana31Krůta Václav22
Urban Jan21Rezek Jan04
Fiala Ondřej22Cír Radek03
ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS