Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChaloupkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:36563:589TJ Chaloupky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Steiner František
 
 
Novák Michal
Tschunko Zdeněk
 
 
6510  3010
2.Tůma Radek
Hála Pavel
 
 
Nguyen Ngoc Bach
Vacura Josef ml.
 
 
-789-9-122311
3.Tůma RadekNguyen Ngoc Bach-6-7-8  0312
4.Hála PavelVacura Josef ml.-9-39-6 1313
5.Steiner FrantišekNovák Michal8-10-9-7 1314
6.Srch RadekTschunko Zdeněk4-961 3124
7.Hála PavelNguyen Ngoc Bach4-10-5-3 1325
8.Steiner FrantišekVacura Josef ml.-10-98-14 1326
9.Srch RadekNovák Michal-9-511853236
10.Tůma RadekTschunko Zdeněk-811-5-7 1337
11.Steiner FrantišekNguyen Ngoc Bach-5-7-6  0338
12.Srch RadekVacura Josef ml.589  3048
13.Tůma RadekNovák Michal-9867 3158
14.Hála PavelTschunko Zdeněk-8-9-9  0359
15.Srch RadekNguyen Ngoc Bach-211-6353269
16.Tůma RadekVacura Josef ml.-6-97-7 13610
17.Hála PavelNovák Michal         
18.Steiner FrantišekTschunko Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Radek13Nguyen Ngoc Bach31
Hála Pavel03Vacura Josef ml.31
Steiner František03Novák Michal12
Srch Radek40Tschunko Zdeněk21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:Špalek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova 3215 KladnoRozhodčí:Pavlíček Ondřej
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:Špalek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14465:347TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
Šrámek David
Rada Jonáš
 
 
2511  3010
2.Špalek Jiří
Novotný Jiří
 
 
Roziňák Jan
Včelička Lubomír
 
 
6114  3020
3.Špalek JiříRoziňák Jan83-6-743230
4.Novotný JiříŠrámek David355  3040
5.Špalek MiroslavVčelička Lubomír8-6-9663250
6.Pavlíček OndřejRada Jonáš443  3060
7.Novotný JiříRoziňák Jan7-2-15-82361
8.Špalek MiroslavŠrámek David56-1512 3171
9.Plecitý LukášVčelička Lubomír-12-5-8  0372
10.Špalek JiříRada Jonáš323  3082
11.Špalek MiroslavRoziňák Jan12-9-10483292
12.Plecitý Lukᚊrámek David-5495 31102
13.Špalek JiříVčelička Lubomír         
14.Novotný JiříRada Jonáš         
15.Plecitý LukášRoziňák Jan         
16.Špalek JiříŠrámek David         
17.Novotný JiříVčelička Lubomír         
18.Špalek MiroslavRada Jonáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Špalek Jiří20Roziňák Jan12
Novotný Jiří11Šrámek David03
Špalek Miroslav30Včelička Lubomír11
Pavlíček Ondřej10Rada Jonáš02
Plecitý Lukáš11   
S - Zápas č.P střídání. OUT Pavlíček, IN Plecitý



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:34533:611TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
Navrátil Tomáš
Vajcová Kateřina
 
 
-6849 3110
2.Koloc Miroslav
Holý Jiří
 
 
Mencl Jiří
Levenec Alexandr
 
 
8105  3020
3.Štengl JanVajcová Kateřina-9-6-10  0321
4.Koloc MiroslavNavrátil Tomáš1069  3031
5.Holý JiříMencl Jiří-4-4-8  0332
6.Štěpánek PavelLevenec Alexandr977  3042
7.Koloc MiroslavVajcová Kateřina10-6-410-82343
8.Holý JiříNavrátil Tomáš8-7-2-9 1344
9.Štěpánek PavelMencl Jiří3610  3054
10.Štengl JanLevenec Alexandr6-8417 3164
11.Sušánka PavelVajcová Kateřina-3-5-3  0365
12.Štěpánek PavelNavrátil Tomáš85-39 3175
13.Štengl JanMencl Jiří117-4-4-22376
14.Koloc MiroslavLevenec Alexandr-710812 3186
15.Štěpánek PavelVajcová Kateřina-5-9-7  0387
16.Štengl JanNavrátil Tomáš-9-8-4  0388
17.Koloc MiroslavMencl Jiří-8-1-6  0389
18.Sušánka PavelLevenec Alexandr-6-4-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štengl Jan13Vajcová Kateřina40
Koloc Miroslav22Navrátil Tomáš22
Holý Jiří02Mencl Jiří31
Štěpánek Pavel31Levenec Alexandr13
Sušánka Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25602:525KST Rakovník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cír Radek
Rezek Jan
 
 
Šimek Jakub
Drábek Martin
 
 
7-8-9993210
2.Krůta Václav
Fabinger Vít
 
 
Soused Zbyněk
Čížek Pavel
 
 
-89-5-8 1311
3.Krůta VáclavSoused Zbyněk-39-88-72312
4.Fabinger VítČížek Pavel998  3022
5.Rezek JanŠimek Jakub-66-7573232
6.Cír RadekDrábek Martin-6-125-10 1333
7.Fabinger VítSoused Zbyněk-869-6133243
8.Rezek JanČížek Pavel1098  3053
9.Cír RadekŠimek Jakub71010  3063
10.Krůta VáclavDrábek Martin10-8-12753273
11.Rezek JanSoused Zbyněk-8108-9-62374
12.Cír RadekČížek Pavel-7-810643284
13.Krůta VáclavŠimek JakubWO    3094
14.Fabinger VítDrábek Martin-8-9-10  0395
15.Cír RadekSoused ZbyněkWO    30105
16.Krůta VáclavČížek Pavel         
17.Fabinger VítŠimek Jakub         
18.Rezek JanDrábek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krůta Václav11Soused Zbyněk21
Fabinger Vít21Čížek Pavel03
Rezek Jan21Šimek Jakub02
Cír Radek21Drábek Martin21
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
Lédlová Veronika
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BRozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hředle, Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18548:432TJ Sokol Hředle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šapovalov Jiří
Novák Tomáš
 
 
Vrátný Martin
Hlaváček Jaromír
 
 
8-1047 3110
2.Lédl Jiří
Pacourek Jan
 
 
Mráz Roman
Váňa Miroslav
 
 
653  3020
3.Lédl JiříVrátný Martin9-10-7183230
4.Novák TomášMráz Roman588  3040
5.Pacourek JanHlaváček Jaromír8-129-8-102341
6.Šapovalov JiříVáňa Miroslav384  3051
7.Novák TomášVrátný Martin-8-7-8  0352
8.Pacourek JanMráz Roman-13-11123-62353
9.Šapovalov JiříHlaváček Jaromír-11844 3163
10.Lédl JiříVáňa Miroslav95-96 3173
11.Pacourek JanVrátný Martin7-1-77-52374
12.Šapovalov JiříMráz Roman689  3084
13.Lédl JiříHlaváček Jaromír741  3094
14.Novák TomášVáňa Miroslav84-64 31104
15.Šapovalov JiříVrátný Martin7    10  
16.Lédl JiříMráz Roman         
17.Novák TomášHlaváček Jaromír         
18.Pacourek JanVáňa Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lédl Jiří30Vrátný Martin21
Novák Tomáš21Mráz Roman12
Pacourek Jan03Hlaváček Jaromír12
Šapovalov Jiří30Váňa Miroslav03
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:39661:680TJ Sokol Mníšek pod Brdy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Jan
Taller Filip
 
 
Přibík Jan
Vlček Jiří
 
 
-1-76-6 1301
2.Fiala Ondřej
Urban Jan
 
 
Mikeš Milan
Kos Zdeněk
 
 
510-74 3111
3.Fiala JanVlček Jiří-8-63-7 1312
4.Urban JanMikeš Milan-88-10-7 1313
5.Taller FilipPřibík Jan-6-5-8  0314
6.Fiala OndřejKos Zdeněk4-771 3124
7.Urban JanVlček Jiří-8-7-8  0325
8.Taller FilipMikeš Milan-1112-4-7 1326
9.Fiala OndřejPřibík Jan7-8-69103236
10.Fiala JanKos Zdeněk37-88 3146
11.Taller FilipVlček Jiří-8-3-5  0347
12.Fiala OndřejMikeš Milan7-8-6993257
13.Fiala JanPřibík Jan15-7-3873267
14.Urban JanKos Zdeněk9-883 3177
15.Fiala OndřejVlček Jiří87-611 3187
16.Fiala JanMikeš Milan65-9-883297
17.Urban JanPřibík Jan-8-9-6  0398
18.Taller FilipKos Zdeněk99-12-8332108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Jan31Vlček Jiří31
Urban Jan13Mikeš Milan22
Taller Filip13Přibík Jan22
Fiala Ondřej40Kos Zdeněk04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline