Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36601:666T. J. Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srch Radek
Steiner František
 
 
Roziňák Jan
Včelička Lubomír
 
 
-6-8-6  0301
2.Lukeš Tomáš
Hála Pavel
 
 
Tůma Pavel
Šrámek David
 
 
-8-69-7 1302
3.Lukeš TomášTůma Pavel-8-399-52303
4.Hála PavelRoziňák Jan-6-9-10  0304
5.Steiner FrantišekŠrámek David10-7-6973214
6.Srch RadekVčelička Lubomír3-8810 3124
7.Hála PavelTůma Pavel-4-9-5  0325
8.Steiner FrantišekRoziňák Jan989  3035
9.Srch RadekŠrámek David765  3045
10.Lukeš TomášVčelička Lubomír-310-8-7 1346
11.Steiner FrantišekTůma Pavel-7-610-8 1347
12.Srch RadekRoziňák Jan999  3057
13.Lukeš Tomᚊrámek David998  3067
14.Hála PavelVčelička Lubomír-5-37-8 1368
15.Srch RadekTůma Pavel-89710 3178
16.Lukeš TomášRoziňák Jan-4-4-5  0379
17.Hála PavelŠrámek David8-109-1143289
18.Steiner FrantišekVčelička Lubomír-510-99-1123810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lukeš Tomáš13Tůma Pavel31
Hála Pavel13Roziňák Jan22
Steiner František22Šrámek David04
Srch Radek40Včelička Lubomír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChaloupkyRozhodčí:Špalek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova 3215 KladnoRozhodčí:Novotný Jiří
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Špalek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:32639:594nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Miroslav
Novotný Jiří
 
 
Novák Michal
Tschunko Zdeněk
 
 
-6583 3110
2.Špalek Jiří
Macák Milan
 
 
Vacura Josef ml.
Nguyen Ngoc Bach
 
 
-6-48-7 1311
3.Novotný JiříNguyen Ngoc Bach8-13-6-9 1312
4.Macák MilanVacura Josef ml.-10-7-9  0313
5.Špalek JiříNovák Michal346  3023
6.Špalek MiroslavTschunko Zdeněk583  3033
7.Macák MilanNguyen Ngoc Bach-37-7-2 1334
8.Špalek JiříVacura Josef ml.-997-573244
9.Špalek MiroslavNovák Michal389  3054
10.Novotný JiříTschunko Zdeněk1113-5-6-72355
11.Špalek JiříNguyen Ngoc Bach69-97 3165
12.Špalek MiroslavVacura Josef ml.61-79 3175
13.Novotný JiříNovák MichalWO    3085
14.Plecitý LukášTschunko Zdeněk-8-676-92386
15.Špalek MiroslavNguyen Ngoc Bach8-36-8-92387
16.Novotný JiříVacura Josef ml.8-4-8-3 1388
17.Plecitý LukášNovák Michal5-5-5-9 1389
18.Špalek JiříTschunko Zdeněk8106  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Jiří03Nguyen Ngoc Bach31
Macák Milan02Vacura Josef ml.22
Špalek Jiří40Novák Michal12
Špalek Miroslav31Tschunko Zdeněk22
Plecitý Lukáš02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17493:414Kanoistický klub Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Miroslav
Holý Jiří
 
 
Soused Zbyněk
Michal Radek
 
 
11106  3010
2.Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
Šimek Jakub
Drábek Martin
 
 
896  3020
3.Štengl JanSoused Zbyněk-547-883230
4.Cír LiborŠimek Jakub-959-873240
5.Koloc MiroslavDrábek Martin-6-1086-82341
6.Štěpánek PavelMichal Radek382  3051
7.Cír LiborSoused Zbyněk-89-5-8 1352
8.Koloc MiroslavŠimek Jakub6-73-673262
9.Štěpánek PavelDrábek Martin755  3072
10.Štengl JanMichal Radek-14889 3182
11.Koloc MiroslavSoused Zbyněk-2-8-9  0383
12.Štěpánek PavelŠimek Jakub446  3093
13.Štengl JanDrábek Martin-6878 31103
14.Cír LiborMichal Radek-10-10-8  03  
15.Štěpánek PavelSoused Zbyněk         
16.Štengl JanŠimek Jakub         
17.Cír LiborDrábek Martin         
18.Koloc MiroslavMichal Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štengl Jan30Soused Zbyněk21
Cír Libor11Šimek Jakub03
Koloc Miroslav12Drábek Martin12
Štěpánek Pavel30Michal Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:37522:578TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rezek Jan
Brabec Stanislav
 
 
Vajcová Kateřina
Navrátil Tomáš
 
 
-5-13-8  0301
2.Cír Radek
Krůta Václav
 
 
Hrubý Vlastimil
Vychodil Luděk
 
 
-91-58-22302
3.Brabec StanislavVajcová Kateřina-99-76-82303
4.Krůta VáclavHrubý Vlastimil-7-710553213
5.Cír RadekNavrátil Tomáš10-5-45-52314
6.Rezek JanVychodil Luděk-10-9-9  0315
7.Krůta VáclavVajcová Kateřina-87-4353225
8.Cír RadekHrubý Vlastimil-10-7-8  0326
9.Rezek JanNavrátil Tomáš7-4-10-8 1327
10.Brabec StanislavVychodil Luděk10-7118 3137
11.Cír RadekVajcová Kateřina-5-108-4 1338
12.Rezek JanHrubý Vlastimil11-8-59113248
13.Brabec StanislavNavrátil Tomáš8-9-8-2 1349
14.Krůta VáclavVychodil Luděk6WO   3059
15.Rezek JanVajcová Kateřina-6-3-1  03510
16.Brabec StanislavHrubý Vlastimil         
17.Krůta VáclavNavrátil Tomáš         
18.Cír RadekVychodil Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brabec Stanislav12Vajcová Kateřina31
Krůta Václav30Hrubý Vlastimil12
Cír Radek03Navrátil Tomáš30
Rezek Jan13Vychodil Luděk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
Lédl Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník BRozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hředle, Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:31354:415KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lédl Jiří
Polášek Milan
 
 
Přibík Jan
Vlček Jiří
 
 
-8-7-4  0301
2.Šapovalov Jiří
Novák Tomáš
 
 
Andrt Tomáš
Mikeš Milan
 
 
-8556 3111
3.Novák TomášVlček Jiří-6-45-6 1312
4.Polášek MilanMikeš Milan-4-9-6  0313
5.Šapovalov JiříPřibík Jan-689-8-52314
6.Lédl JiříAndrt Tomáš892  3024
7.Polášek MilanVlček Jiří-4-7-5  0325
8.Šapovalov JiříMikeš Milan-10-5-8  0326
9.Lédl JiříPřibík Jan-9-4-2  0327
10.Novák TomášAndrt Tomáš6-9-8-7 1328
11.Šapovalov JiříVlček JiříWO    3038
12.Lédl JiříMikeš Milan-6-510-8 1339
13.Novák TomášPřibík Jan-9-7-5  03310
14.Polášek MilanAndrt Tomáš         
15.Lédl JiříVlček Jiří         
16.Novák TomášMikeš Milan         
17.Polášek MilanPřibík Jan         
18.Šapovalov JiříAndrt Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Tomáš03Vlček Jiří20
Polášek Milan02Mikeš Milan30
Šapovalov Jiří02Přibík Jan30
Lédl Jiří12Andrt Tomáš11
WO10WO01
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35613:626nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Taller Filip
Fialová Zuzana
 
 
Vrátný Martin
Hlaváček Jaromír
 
 
-8910-863210
2.Fiala Ondřej
Kilian Vít
 
 
Císař Jan
Mráz Roman
 
 
7-367 3120
3.Kilian VítVrátný Martin-410-5-9 1321
4.Fialová ZuzanaHlaváček Jaromír8-497 3131
5.Taller FilipMráz Roman-11-5-7  0332
6.Fiala OndřejCísař Jan9-926 3142
7.Fialová ZuzanaVrátný Martin9-997 3152
8.Taller FilipHlaváček Jaromír-7-1410-8 1353
9.Fiala OndřejMráz Roman67-8-453263
10.Kilian VítCísař Jan-5-4-9  0364
11.Taller FilipVrátný Martin-11-4-5  0365
12.Fiala OndřejHlaváček Jaromír677  3075
13.Kilian VítMráz Roman6-10-8-8 1376
14.Fialová ZuzanaCísař Jan-88-8-6 1377
15.Fiala OndřejVrátný Martin997  3087
16.Kilian VítHlaváček Jaromír-7-8-9  0388
17.Fialová ZuzanaMráz Roman536  3098
18.Taller FilipCísař Jan-79-9-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kilian Vít04Vrátný Martin22
Fialová Zuzana31Hlaváček Jaromír22
Taller Filip04Mráz Roman22
Fiala Ondřej40Císař Jan31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline