Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 12:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:35423:533TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Jaromír
Vrátný Martin
 
 
Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
-5-5-6  0301
2.Císař Jan
Mráz Roman
 
 
Špalek Jiří
Řáha Vladimír
 
 
78-9-6-72302
3.Hlaváček JaromírPavlíček Ondřej-4-2-8  0303
4.Císař JanŠpalek Miroslav-9-1066-62304
5.Mráz RomanŠpalek Jiří-6-68-5 1305
6.Vrátný MartinŘáha Vladimír11-5-5323215
7.Císař JanPavlíček Ondřej7-58-8-62316
8.Mráz RomanŠpalek Miroslav9-2-6-8 1317
9.Vrátný MartinŠpalek Jiří1310-65 3127
10.Hlaváček JaromírŘáha Vladimír-4-6-5  0328
11.Mráz RomanPavlíček Ondřej-5-699-72329
12.Vrátný MartinŠpalek Miroslav10-39-473239
13.Hlaváček JaromírŠpalek Jiří-6-7-8  03310
14.Císař JanŘáha Vladimír         
15.Vrátný MartinPavlíček Ondřej         
16.Hlaváček JaromírŠpalek Miroslav         
17.Císař JanŠpalek Jiří         
18.Mráz RomanŘáha Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlaváček Jaromír03Pavlíček Ondřej30
Císař Jan02Špalek Miroslav21
Mráz Roman03Špalek Jiří21
Vrátný Martin30Řáha Vladimír11
Teplota začátek 21 stupňů C. Teplota konec 21 stupňů C.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
-
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice ARozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
14:40Konec
utkání
16:00Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7393:271KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlček Jiří
Mikeš Milan
 
 
Petráň Zdeněk
Lukeš Tomáš
 
 
42-67 3110
2.Andrt Tomáš
Kos Zdeněk
 
 
Tůma Radek
Hála Pavel
 
 
-86102 3120
3.Mikeš MilanLukeš Tomáš797  3030
4.Andrt TomášPetráň Zdeněk738  3040
5.Kos ZdeněkTůma Radek11-8-910143250
6.Vlček JiříHála Pavel476  3060
7.Andrt TomášLukeš Tomáš64-8-853270
8.Kos ZdeněkPetráň Zdeněk-51021 3180
9.Vlček JiříTůma Radek497  3090
10.Mikeš MilanHála Pavel5710  30100
11.Kos ZdeněkLukeš Tomáš         
12.Vlček JiříPetráň Zdeněk         
13.Mikeš MilanTůma Radek         
14.Andrt TomášHála Pavel         
15.Vlček JiříLukeš Tomáš         
16.Mikeš MilanPetráň Zdeněk         
17.Andrt TomášTůma Radek         
18.Kos ZdeněkHála Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikeš Milan20Lukeš Tomáš02
Andrt Tomáš20Petráň Zdeněk02
Kos Zdeněk20Tůma Radek02
Vlček Jiří20Hála Pavel02
-



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36652:652nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Tomáš
Vajcová Kateřina
 
 
Fiala Ondřej
Urban Jan
 
 
-29-7-6 1301
2.Hrubý Vlastimil
Vychodil Luděk
 
 
Selement Jaroslav
Taller Filip
 
 
-7-68983211
3.Hrubý VlastimilTaller Filip48-15 3121
4.Vychodil LuděkFiala Ondřej-9-6911-42322
5.Navrátil TomášUrban Jan-711-411-92323
6.Vajcová KateřinaSelement Jaroslav869  3033
7.Vychodil LuděkTaller Filip956  3043
8.Navrátil TomášFiala Ondřej9-14-11-6 1344
9.Vajcová KateřinaUrban Jan56-11-863254
10.Hrubý VlastimilSelement Jaroslav-9135 3164
11.Navrátil TomášTaller Filip-9-8-16  0365
12.Vajcová KateřinaFiala Ondřej-7-9-6  0366
13.Hrubý VlastimilUrban Jan-7-10-9  0367
14.Vychodil LuděkSelement Jaroslav-793-993277
15.Vajcová KateřinaTaller Filip875  3087
16.Hrubý VlastimilFiala Ondřej-8-9-6  0388
17.Vychodil LuděkUrban Jan-3-15-10  0389
18.Navrátil TomášSelement Jaroslav86-86 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubý Vlastimil22Taller Filip13
Vychodil Luděk22Fiala Ondřej40
Navrátil Tomáš13Urban Jan31
Vajcová Kateřina31Selement Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HředleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:31481:509TJ Sokol Hředle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jakub
Čížek Pavel
 
 
Lédl Jiří
Hájek Miroslav
 
 
-78-6-6 1301
2.Soused Zbyněk
Haník Josef
 
 
Novák Tomáš
Šapovalov Jiří
 
 
9-978 3111
3.Šimek JakubLédl Jiří-9-8-7  0312
4.Haník JosefŠapovalov Jiří-10-7-12  0313
5.Čížek PavelNovák Tomáš-7-106-8 1314
6.Soused ZbyněkHájek Miroslav679  3024
7.Haník JosefLédl Jiří-68-10-7 1325
8.Čížek PavelŠapovalov Jiří-962-7-92326
9.Soused ZbyněkNovák Tomáš9-66-9-52327
10.Šimek JakubHájek Miroslav1198  3037
11.Čížek PavelLédl Jiří-9-88-9 1338
12.Soused ZbyněkŠapovalov Jiří974  3048
13.Šimek JakubNovák Tomáš-4-77-8 1349
14.Haník JosefHájek Miroslav-58-8-5 13410
15.Soused ZbyněkLédl Jiří         
16.Šimek JakubŠapovalov Jiří         
17.Haník JosefNovák Tomáš         
18.Čížek PavelHájek Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Jakub12Lédl Jiří30
Haník Josef03Šapovalov Jiří21
Čížek Pavel03Novák Tomáš30
Soused Zbyněk21Hájek Miroslav12
teplota z.u. 19°C teplota k.u. 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChaloupkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:742:30711:627TJ Chaloupky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Michal
Tschunko Zdeněk
 
 
Brabec Stanislav
Rezek Jan
 
 
8-9-10763210
2.Vacura Josef ml.
Nguyen Ngoc Bach
 
 
Fabinger Vít
Krůta Václav
 
 
6-1075 3120
3.Novák MichalBrabec Stanislav-98-7-6 1321
4.Tschunko ZdeněkRezek Jan8-7-910-82322
5.Vacura Josef ml.Fabinger Vít67-117 3132
6.Nguyen Ngoc BachKrůta Václav587  3042
7.Tschunko ZdeněkBrabec Stanislav-58-69-92343
8.Vacura Josef ml.Rezek Jan-98-10-11 1344
9.Nguyen Ngoc BachFabinger Vít867  3054
10.Novák MichalKrůta Václav8-7-69-102355
11.Vacura Josef ml.Brabec Stanislav-78-59-82356
12.Nguyen Ngoc BachRezek Jan-987-10-92357
13.Novák MichalFabinger Vít-7896 3167
14.Tschunko ZdeněkKrůta VáclavWO    3077
15.Nguyen Ngoc BachBrabec Stanislav7-986 3187
16.Novák MichalRezek Jan-789-963297
17.Tschunko ZdeněkFabinger Vít7-986 31107
18.Vacura Josef ml.Krůta Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Michal22Brabec Stanislav31
Tschunko Zdeněk12Rezek Jan31
Vacura Josef ml.12Fabinger Vít04
Nguyen Ngoc Bach31Krůta Václav11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:18518:434T. J. Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Pavel
Řejha Pavel
 
 
Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
-10-8-7  0301
2.Včelička Lubomír
Roziňák Jan
 
 
Koloc Miroslav
Holý Jiří
 
 
476  3011
3.Řejha PavelŠtěpánek Pavel49-9-4-62312
4.Včelička LubomírŠtengl Jan695  3022
5.Roziňák JanKoloc Miroslav449  3032
6.Tůma PavelSušánka Pavel-76411 3142
7.Včelička LubomírŠtěpánek Pavel4-29-4-72343
8.Roziňák JanŠtengl Jan-9-7-9  0344
9.Tůma PavelKoloc Miroslav489  3054
10.Řejha PavelSušánka Pavel479  3064
11.Roziňák JanŠtěpánek Pavel-4-64-10 1365
12.Tůma PavelŠtengl Jan88-97 3175
13.Řejha PavelKoloc Miroslav87-98 3185
14.Včelička LubomírSušánka Pavel257  3095
15.Tůma PavelŠtěpánek Pavel1387  30105
16.Řejha PavelŠtengl Jan         
17.Včelička LubomírKoloc Miroslav         
18.Roziňák JanSušánka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řejha Pavel21Štěpánek Pavel31
Včelička Lubomír21Štengl Jan12
Roziňák Jan12Koloc Miroslav03
Tůma Pavel40Sušánka Pavel03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline