Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36607:620Kanoistický klub Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herink Jan
Lukeš Tomáš
 
 
Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
9-12-10-10 1301
2.Srch Radek
Petráň Zdeněk
 
 
Koloc Miroslav
Holý Jiří
 
 
747  3011
3.Petráň ZdeněkŠtěpánek Pavel-5-6-7  0312
4.Herink JanŠtengl Jan-7-7-7  0313
5.Lukeš TomášCír Libor-6610-8-92314
6.Srch RadekKoloc Miroslav686  3024
7.Herink JanŠtěpánek Pavel-5-4-5  0325
8.Lukeš Tomᚊtengl Jan6-6-3-4 1326
9.Srch RadekCír Libor133  3036
10.Petráň ZdeněkKoloc Miroslav78-77 3146
11.Lukeš Tomᚊtěpánek Pavel-1-4-4  0347
12.Srch RadekŠtengl Jan-9-711983257
13.Petráň ZdeněkCír Libor8-58-973267
14.Herink JanKoloc Miroslav-9898 3177
15.Srch RadekŠtěpánek Pavel87-9-5-82378
16.Petráň ZdeněkŠtengl Jan-11-97-9 1379
17.Herink JanHolý Jiří653  3089
18.Lukeš TomášKoloc Miroslav7-9-7-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petráň Zdeněk22Štěpánek Pavel40
Herink Jan22Štengl Jan31
Lukeš Tomáš04Cír Libor12
Srch Radek31Koloc Miroslav13
   Holý Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO - Kladno, PoděbradovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:24568:506TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
Štepka Vladimír
Rezek Jan
 
 
1273  3010
2.Novotný Jiří
Macák Milan
 
 
Brabec Stanislav
Cír Radek
 
 
9-8-5-7 1311
3.Špalek MiroslavŠtepka Vladimír56-87 3121
4.Novotný JiříRezek Jan8-5-9-6 1322
5.Macák MilanBrabec Stanislav-979-7-72323
6.Pavlíček OndřejCír Radek78-98 3133
7.Novotný JiříŠtepka Vladimír-4-2-2  0334
8.Macák MilanRezek Jan-108-10-8 1335
9.Pavlíček OndřejBrabec Stanislav482  3045
10.Špalek MiroslavCír Radek-15684 3155
11.Macák MilanŠtepka Vladimír-8-8-4  0356
12.Pavlíček OndřejRezek Jan6126  3066
13.Špalek MiroslavBrabec Stanislav366  3076
14.Novotný JiříCír Radek687  3086
15.Pavlíček OndřejŠtepka Vladimír27-95 3196
16.Špalek MiroslavRezek Jan6-99-8932106
17.Novotný JiříBrabec Stanislav         
18.Macák MilanCír Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špalek Miroslav40Štepka Vladimír22
Novotný Jiří12Rezek Jan22
Macák Milan03Brabec Stanislav12
Pavlíček Ondřej40Cír Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChaloupkyRozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:mužstvev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:36586:602TJ Chaloupky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lédl Jiří
Pacourek Jan
 
 
Novák Michal
Tschunko Zdeněk
 
 
1-810-1283210
2.Šapovalov Jiří
Novák Tomáš
 
 
Vacura Josef ml.
Nguyen Ngoc Bach
 
 
9-8-2-4 1311
3.Šapovalov JiříNguyen Ngoc Bach-6-139-7 1312
4.Novák TomášVacura Josef ml.-9-59-7 1313
5.Lédl JiříNovák Michal56-97 3123
6.Mrázek Jindřich st.Tschunko Zdeněk-8-863-112324
7.Novák TomášNguyen Ngoc Bach-8-9-9  0325
8.Lédl JiříVacura Josef ml.5-7-77103235
9.Mrázek Jindřich st.Novák Michal-4-7-6  0336
10.Šapovalov JiříTschunko Zdeněk33-138 3146
11.Lédl JiříNguyen Ngoc Bach876  3056
12.Mrázek Jindřich st.Vacura Josef ml.87-6-12-32357
13.Šapovalov JiříNovák Michal-6-8109-62358
14.Novák TomášTschunko Zdeněk477  3068
15.Mrázek Jindřich st.Nguyen Ngoc Bach-78-7-8 1369
16.Šapovalov JiříVacura Josef ml.-9-9-7  03610
17.Novák TomášNovák Michal         
18.Lédl JiříTschunko Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šapovalov Jiří13Nguyen Ngoc Bach31
Novák Tomáš12Vacura Josef ml.31
Lédl Jiří30Novák Michal21
Mrázek Jindřich st.04Tschunko Zdeněk12
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:32459:511T. J. Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Ondřej
Urban Jan
 
 
Roziňák Jan
Tůma Pavel
 
 
-1010-7-5 1301
2.Taller Filip
Kilian Vít
 
 
Křikava Richard
Včelička Lubomír
 
 
-69-9-11 1302
3.Kilian VítTůma Pavel-9-9-8  0303
4.Taller FilipRoziňák Jan128-119 3113
5.Urban JanVčelička Lubomír-9-667-82314
6.Fiala OndřejKřikava Richard13610  3024
7.Taller FilipTůma Pavel-5-8-4  0325
8.Urban JanRoziňák Jan6-10-8-7 1326
9.Fiala OndřejVčelička Lubomír847  3036
10.Kilian VítKřikava Richard-11-8-9  0337
11.Urban JanTůma Pavel-8-4-6  0338
12.Fiala OndřejRoziňák Jan8-9911 3148
13.Kilian VítVčelička Lubomír-67-7-10 1349
14.Taller FilipKřikava Richard-8-8-6  03410
15.Fiala OndřejTůma Pavel         
16.Kilian VítRoziňák Jan         
17.Taller FilipVčelička Lubomír         
18.Urban JanKřikava Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kilian Vít03Tůma Pavel30
Taller Filip12Roziňák Jan12
Urban Jan03Včelička Lubomír21
Fiala Ondřej30Křikava Richard21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37705:685nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Jaromír
Vrátný Martin
 
 
Navrátil Tomáš
Pachman Tomáš
 
 
874  3010
2.Císař Jan
Mráz Roman
 
 
Vychodil Luděk
Levenec Alexandr
 
 
-6-8-7  0311
3.Hlaváček JaromírNavrátil Tomáš-3167-4123221
4.Mráz RomanVychodil Luděk-1398-7-62322
5.Císař JanLevenec Alexandr-73-9-7 1323
6.Vrátný MartinPachman Tomáš25-86 3133
7.Mráz RomanNavrátil Tomáš-10-11-12  0334
8.Císař JanVychodil Luděk47-9-8-82335
9.Vrátný MartinLevenec Alexandr-15-711993245
10.Hlaváček JaromírPachman Tomáš-3-119-9 1346
11.Císař JanNavrátil Tomáš97-9-1093256
12.Vrátný MartinVychodil Luděk876  3066
13.Hlaváček JaromírLevenec Alexandr-109-8-8 1367
14.Mráz RomanPachman Tomáš-9-124953277
15.Vrátný MartinNavrátil Tomáš117-910 3187
16.Hlaváček JaromírVychodil Luděk-8-9-11  0388
17.Mráz RomanLevenec Alexandr-10-9-6  0389
18.Císař JanPachman Tomáš564  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváček Jaromír13Navrátil Tomáš13
Mráz Roman13Vychodil Luděk31
Císař Jan22Levenec Alexandr31
Vrátný Martin40Pachman Tomáš13
Teplota začátek 20 stupňů C. Teplota konec 20 stupňů C.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice ARozhodčí:-
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:-
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
18:45Rozhodčí:-
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7401:315KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeš Milan
Přibík Jan
 
 
Šimek Jakub
Drábek Martin
 
 
9156  3010
2.Andrt Tomáš
Kos Zdeněk
 
 
Soused Zbyněk
Čížek Pavel
 
 
97-35 3120
3.Kos ZdeněkSoused Zbyněk10-1193 3130
4.Přibík JanČížek Pavel1046  3040
5.Mikeš MilanDrábek Martin897  3050
6.Vlček JiříŠimek Jakub6-652 3160
7.Přibík JanSoused Zbyněk61011  3070
8.Mikeš MilanČížek Pavel-128-51193280
9.Vlček JiříDrábek Martin615-812 3190
10.Kos ZdeněkŠimek Jakub-4249 31100
11.Mikeš MilanSoused Zbyněk58-6-7 22  
12.Vlček JiříČížek Pavel         
13.Kos ZdeněkDrábek Martin         
14.Přibík JanŠimek Jakub         
15.Vlček JiříSoused Zbyněk         
16.Kos ZdeněkČížek Pavel         
17.Přibík JanDrábek Martin         
18.Mikeš MilanŠimek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kos Zdeněk20Soused Zbyněk02
Přibík Jan20Čížek Pavel02
Mikeš Milan20Drábek Martin02
Vlček Jiří20Šimek Jakub02
ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline