Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:32494:523KST Rakovník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukeš Tomáš
Herink Jan
 
 
Štepka Vladimír
Rezek Jan
 
 
-9-9-8  0301
2.Srch Radek
Petráň Zdeněk
 
 
Brabec Stanislav
Cír Radek
 
 
-8666 3111
3.Petráň ZdeněkCír Radek1557  3021
4.Herink JanŠtepka Vladimír-8-9-3  0322
5.Lukeš TomášRezek Jan-3-8-9  0323
6.Srch RadekBrabec Stanislav449  3033
7.Herink JanCír Radek-10-6-5  0334
8.Lukeš Tomᚊtepka Vladimír-7-7-8  0335
9.Srch RadekRezek Jan-58410 3145
10.Petráň ZdeněkBrabec Stanislav-5-7-5  0346
11.Lukeš TomášCír Radek-973-9-52347
12.Srch RadekŠtepka Vladimír1183  3057
13.Petráň ZdeněkRezek Jan7-69-9-62358
14.Herink JanBrabec Stanislav-63-4-6 1359
15.Srch RadekCír Radek8108  3069
16.Petráň ZdeněkŠtepka Vladimír9-8-9-4 13610
17.Herink JanRezek Jan-9    01  
18.Lukeš TomášBrabec Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petráň Zdeněk13Cír Radek22
Herink Jan03Štepka Vladimír31
Lukeš Tomáš03Rezek Jan21
Srch Radek40Brabec Stanislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova 3215 KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:8383:253TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
Štengl Jan
Sušánka Pavel
 
 
549  3010
2.Novotný Jiří
Macák Milan
 
 
Štěpánek Pavel
Koloc Miroslav
 
 
-2887 3120
3.Špalek MiroslavŠtěpánek Pavel-816105 3130
4.Plecitý Lukᚊtengl Jan-48-8-6 1331
5.Macák MilanKoloc Miroslav585  3041
6.Pavlíček OndřejSušánka Pavel363  3051
7.Plecitý Lukᚊtěpánek Pavel-11-10-7  0352
8.Macák MilanŠtengl Jan740  3062
9.Pavlíček OndřejKoloc Miroslav694  3072
10.Špalek MiroslavSušánka Pavel746  3082
11.Macák MilanŠtěpánek Pavel5WOWO  3092
12.Pavlíček OndřejŠtengl JanWO    30102
13.Špalek MiroslavKoloc Miroslav         
14.Plecitý LukášSušánka Pavel         
15.Pavlíček OndřejŠtěpánek Pavel         
16.Špalek MiroslavŠtengl Jan         
17.Plecitý LukášKoloc Miroslav         
18.Macák MilanSušánka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Špalek Miroslav20Štěpánek Pavel12
Plecitý Lukáš02Štengl Jan11
Macák Milan30Koloc Miroslav02
Pavlíček Ondřej20Sušánka Pavel02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
Mrázek Jindřich st.
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35672:664nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šapovalov Jiří
Novák Tomáš
 
 
Roziňák Jan
Tůma Pavel
 
 
4-7-42-22301
2.Lédl Jiří
Mrázek Jindřich st.
 
 
Křikava Richard
Včelička Lubomír
 
 
13-9-7893211
3.Šapovalov JiříTůma Pavel17-9-8-10 1312
4.Novák TomášRoziňák Jan-86-75-62313
5.Mrázek Jindřich st.Včelička Lubomír762  3023
6.Lédl JiříKřikava Richard5-745 3133
7.Novák TomášTůma Pavel-5-11-8  0334
8.Mrázek Jindřich st.Roziňák Jan9-13-1-3 1335
9.Lédl JiříVčelička Lubomír7910  3045
10.Šapovalov JiříKřikava Richard359  3055
11.Mrázek Jindřich st.Tůma Pavel10-7-15-7 1356
12.Lédl JiříRoziňák Jan3810  3066
13.Šapovalov JiříVčelička Lubomír-1-44783276
14.Novák TomášKřikava Richard6-1148 3186
15.Pacourek JanTůma Pavel-410-9-2 1387
16.Šapovalov JiříRoziňák Jan-65-7-8 1388
17.Novák TomášVčelička Lubomír8-7-64-92389
18.Mrázek Jindřich st.Křikava Richard-586-4103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šapovalov Jiří22Tůma Pavel40
Novák Tomáš13Roziňák Jan31
Mrázek Jindřich st.22Včelička Lubomír13
Lédl Jiří30Křikava Richard04
Pacourek Jan01   
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChaloupkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37684:704nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Taller Filip
Kilian Vít
 
 
Novák Michal
Tschunko Zdeněk
 
 
-785-1583210
2.Fiala Ondřej
Urban Jan
 
 
Nguyen Ngoc Bach
Vacura Josef ml.
 
 
44-48 3120
3.Kilian VítNguyen Ngoc Bach8-10-4-7 1321
4.Taller FilipVacura Josef ml.10-812-8-62322
5.Urban JanNovák Michal-14-11-7  0323
6.Fiala OndřejTschunko Zdeněk4-756 3133
7.Taller FilipNguyen Ngoc Bach-1-11-8  0334
8.Urban JanVacura Josef ml.10-9-1010-72335
9.Fiala OndřejNovák Michal899  3045
10.Kilian VítTschunko Zdeněk64-56 3155
11.Urban JanNguyen Ngoc Bach7-110-10-112356
12.Fiala OndřejVacura Josef ml.-689-983266
13.Kilian VítNovák Michal-109-2-8 1367
14.Taller FilipTschunko Zdeněk1168  3077
15.Fiala OndřejNguyen Ngoc Bach6-129-783287
16.Macháček Pavel st.Vacura Josef ml.-3-4-9  0388
17.Taller FilipNovák Michal12-749 3198
18.Urban JanTschunko Zdeněk5-3-8-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kilian Vít12Nguyen Ngoc Bach31
Taller Filip22Vacura Josef ml.31
Urban Jan04Novák Michal22
Fiala Ondřej40Tschunko Zdeněk13
Macháček Pavel st.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 12:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31662:628TJ Sokol Příbram B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Jaromír
Vrátný Martin
 
 
Soused Zbyněk
Čížek Pavel
 
 
-7-6-6  0301
2.Císař Jan
Mráz Roman
 
 
Šimek Jakub
Drábek Martin
 
 
-69-5-4 1302
3.Hlaváček JaromírSoused Zbyněk-1-286-112303
4.Mráz RomanČížek Pavel5-9-8-10 1304
5.Císař JanDrábek Martin-7-54963214
6.Vrátný MartinŠimek Jakub466  3024
7.Mráz RomanSoused Zbyněk8-7-6-8 1325
8.Císař JanČížek Pavel7-9-79123235
9.Vrátný MartinDrábek Martin374  3045
10.Hlaváček JaromírŠimek Jakub853  3055
11.Císař JanSoused Zbyněk-8-610-8 1356
12.Vrátný MartinČížek Pavel4-887 3166
13.Hlaváček JaromírDrábek Martin399  3076
14.Mráz RomanŠimek Jakub-119-8-7 1377
15.Vrátný MartinSoused Zbyněk510-311 3187
16.Hlaváček JaromírČížek Pavel9-811-11-102388
17.Mráz RomanDrábek Martin564  3098
18.Císař JanŠimek Jakub99-912 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlaváček Jaromír22Soused Zbyněk31
Mráz Roman13Čížek Pavel22
Císař Jan31Drábek Martin04
Vrátný Martin40Šimek Jakub13
Teplota začátek 22 stupňů C: Teplota konec 22 stupňů C.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno BRozhodčí:-
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:-
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
15:55Rozhodčí:-
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29601:593KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibík Jan
Vlček Jiří
 
 
Mencl Jiří
Vajcová Kateřina
 
 
-75119 3110
2.Andrt Tomáš
Mikeš Milan
 
 
Navrátil Tomáš
Hrubý Vlastimil
 
 
10511  3020
3.Čech PavelVajcová Kateřina-96-8-2 1321
4.Přibík JanMencl Jiří1119  3031
5.Mikeš MilanNavrátil Tomáš58-8-7-42332
6.Vlček JiříHrubý Vlastimil78-64 3142
7.Přibík JanVajcová Kateřina-9-2-10  0343
8.Mikeš MilanMencl Jiří956  3053
9.Vlček JiříNavrátil Tomáš10-5-610-22354
10.Andrt TomášHrubý Vlastimil8-59-953264
11.Mikeš MilanVajcová Kateřina-14-56-2 1365
12.Vlček JiříMencl Jiří795  3075
13.Andrt TomášNavrátil Tomáš511-27 3185
14.Přibík JanHrubý Vlastimil-10-4-5  0386
15.Vlček JiříVajcová Kateřina-69-6-8 1387
16.Andrt TomášMencl Jiří86-6-753297
17.Přibík JanNavrátil Tomáš9-935 31107
18.Mikeš MilanHrubý Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čech Pavel01Vajcová Kateřina40
Přibík Jan22Mencl Jiří04
Mikeš Milan12Navrátil Tomáš22
Vlček Jiří22Hrubý Vlastimil12
Andrt Tomáš30   
ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline