Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10425:274TTC Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Vlastimil
Vajcová Kateřina
 
 
Hála Pavel
Petráň Zdeněk
 
 
83-45 3110
2.Navrátil Tomáš
Vychodil Luděk
 
 

 
 
WO    3020
3.Navrátil TomášHerink Jan87-9-673230
4.Hrubý VlastimilPetráň Zdeněk-77811 3140
5.Vajcová KateřinaHála Pavel54-105 3150
6.Vychodil LuděkWO    3060
7.Hrubý VlastimilHerink Jan8-688 3170
8.Vajcová KateřinaPetráň Zdeněk1179  3080
9.Vychodil LuděkHála Pavel-7510-8-42381
10.Navrátil TomášWO    3091
11.Vajcová KateřinaHerink Jan8-774 31101
12.Vychodil LuděkPetráň Zdeněk         
13.Navrátil TomášHála Pavel         
14.Hrubý Vlastimil         
15.Vychodil LuděkHerink Jan         
16.Navrátil TomášPetráň Zdeněk         
17.Hrubý VlastimilHála Pavel         
18.Vajcová Kateřina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Navrátil Tomáš10Herink Jan03
Hrubý Vlastimil20Petráň Zdeněk02
Vajcová Kateřina30Hála Pavel11
Vychodil Luděk01   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:38689:728SK Březnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jakub
Drábek Martin
 
 
Macák Milan
Řáha Vladimír
 
 
-89910 3110
2.Čížek Pavel
Haník Josef
 
 
Špalek Miroslav
Novotný Jiří
 
 
-68-8-7 1311
3.Šimek JakubŠpalek Miroslav-2-5-3  0312
4.Drábek MartinNovotný Jiří-39812 3122
5.Haník JosefŘáha Vladimír2-2-6893232
6.Čížek PavelMacák Milan8-811-6123242
7.Drábek MartinŠpalek Miroslav-9-89-7 1343
8.Haník JosefNovotný Jiří758  3053
9.Čížek PavelŘáha Vladimír37-7-9-62354
10.Šimek JakubMacák Milan7-1-98103264
11.Haník JosefŠpalek Miroslav7-6-9-8 1365
12.Čížek PavelPlecitý Lukáš111111  3075
13.Šimek JakubŘáha Vladimír-77-7783285
14.Drábek MartinMacák Milan-6-3-5  0386
15.Čížek PavelŠpalek Miroslav6-7-9-9 1387
16.Šimek JakubPlecitý Lukáš-8910-863297
17.Drábek MartinŘáha Vladimír6-88-8-82398
18.Haník JosefMacák Milan8-108-8732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Jakub31Špalek Miroslav40
Drábek Martin13Novotný Jiří02
Haník Josef31Řáha Vladimír22
Čížek Pavel22Macák Milan13
   Plecitý Lukáš02
t.z.u. 21°C t.k.u. 22°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChaloupkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:23604:536TJ Chaloupky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tschunko Zdeněk
Novák Michal
 
 
Hlaváček Jaromír
Vrátný Martin
 
 
11-48-9-82301
2.Vacura Josef ml.
Nguyen Ngoc Bach
 
 
Císař Jan
Mráz Roman
 
 
775  3011
3.Tschunko ZdeněkVrátný Martin-8-8-7  0312
4.Novák MichalCísař Jan686  3022
5.Vacura Josef ml.Mráz Roman6614  3032
6.Nguyen Ngoc BachHlaváček Jaromír-101284 3142
7.Novák MichalVrátný Martin-88-6-6 1343
8.Vacura Josef ml.Císař Jan5-810-913253
9.Nguyen Ngoc BachMráz Roman667  3063
10.Tschunko ZdeněkHlaváček Jaromír958  3073
11.Vacura Josef ml.Vrátný Martin959  3083
12.Nguyen Ngoc BachCísař Jan-11-685-62384
13.Tschunko ZdeněkMráz Roman-7-1110-4 1385
14.Novák MichalHlaváček Jaromír-8996 3195
15.Nguyen Ngoc BachVrátný Martin5-10-97-72396
16.Tschunko ZdeněkCísař Jan88-46 31106
17.Novák MichalMráz Roman938  30  
18.Vacura Josef ml.Hlaváček Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tschunko Zdeněk22Vrátný Martin31
Novák Michal21Císař Jan13
Vacura Josef ml.30Mráz Roman12
Nguyen Ngoc Bach22Hlaváček Jaromír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:37519:579KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Pavel
Řejha Pavel
 
 
Vlček Jiří
Přibík Jan
 
 
-6136-7-82301
2.Včelička Lubomír
Roziňák Jan
 
 
Mikeš Milan
Andrt Tomáš
 
 
-8-6-8  0302
3.Roziňák JanMikeš Milan8-4-10443212
4.Včelička LubomírVlček Jiří-5-10-4  0313
5.Řejha PavelPřibík Jan-6-7-3  0314
6.Tůma PavelČech Pavel479  3024
7.Hošková DenisaMikeš Milan-2-8-3  0325
8.Řejha PavelVlček Jiří2-888 3135
9.Tůma PavelPřibík Jan106-117 3145
10.Roziňák JanČech Pavel-4-135-10 1346
11.Řejha PavelMikeš Milan7-8-8-1 1347
12.Tůma PavelVlček Jiří-61074 3157
13.Roziňák JanPřibík Jan-87-3-9 1358
14.Hošková DenisaČech Pavel-7-6-7  0359
15.Tůma PavelMikeš Milan6-96-3103269
16.Roziňák JanVlček Jiří5-8-7-7 13610
17.Hošková DenisaPřibík Jan89   20  
18.Řejha PavelČech Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Roziňák Jan13Mikeš Milan22
Včelička Lubomír01Vlček Jiří22
Řejha Pavel12Přibík Jan21
Tůma Pavel40Čech Pavel21
Hošková Denisa02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kanoistický klub RakovníkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HředleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:26547:515Kanoistický klub Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Miroslav
Holý Jiří
 
 
Mrázek Jindřich st.
Pacourek Jan
 
 
-811-6-9 1301
2.Štěpánek Pavel
Štengl Jan
 
 
Šapovalov Jiří
Novák Tomáš
 
 
-4669 3111
3.Štěpánek PavelŠapovalov Jiří922  3021
4.Koloc MiroslavNovák Tomáš-104-84103231
5.Sušánka PavelMrázek Jindřich st.-2-8-4  0332
6.Štengl JanPacourek Jan-6-99753242
7.Koloc MiroslavŠapovalov Jiří-6-7-1  0343
8.Sušánka PavelNovák Tomáš-9-39-8 1344
9.Štengl JanMrázek Jindřich st.5-88-793254
10.Štěpánek PavelPacourek Jan674  3064
11.Sušánka PavelŠapovalov Jiří-11-9-5  0365
12.Štengl JanNovák Tomáš510-1311 3175
13.Štěpánek PavelMrázek Jindřich st.423  3085
14.Koloc MiroslavPacourek Jan-6-71011123295
15.Štengl JanŠapovalov Jiří4-999 31105
16.Štěpánek PavelNovák Tomáš         
17.Koloc MiroslavMrázek Jindřich st.         
18.Sušánka PavelPacourek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štěpánek Pavel30Šapovalov Jiří22
Koloc Miroslav21Novák Tomáš12
Sušánka Pavel03Mrázek Jindřich st.12
Štengl Jan40Pacourek Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:31452:483TJ Sokol Mníšek pod Brdy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rezek Jan
Štepka Vladimír
 
 
Urban Jan
Macháček Pavel st.
 
 
599  3010
2.Brabec Stanislav
Macek Zdeněk ml.
 
 
Fiala Ondřej
Fiala Jan
 
 
6-12-9-11 1311
3.Macek Zdeněk ml.Fiala Ondřej-8-7-10  0312
4.Rezek JanFiala Jan-57-126-62313
5.Brabec StanislavUrban Jan9-8-63-92314
6.Štepka VladimírMacháček Pavel st.975  3024
7.Rezek JanFiala Ondřej-4-7-8  0325
8.Brabec StanislavFiala Jan-510-9-5 1326
9.Štepka VladimírUrban Jan55-1010 3136
10.Macek Zdeněk ml.Macháček Pavel st.-82-84-102337
11.Brabec StanislavFiala Ondřej-9-9-6  0338
12.Štepka VladimírFiala Jan-69-9-10 1339
13.Macek Zdeněk ml.Urban Jan10-4-5-5 13310
14.Rezek JanMacháček Pavel st.WO    30  
15.Štepka VladimírFiala Ondřej         
16.Macek Zdeněk ml.Fiala Jan         
17.Rezek JanUrban Jan         
18.Brabec StanislavMacháček Pavel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macek Zdeněk ml.03Fiala Ondřej30
Rezek Jan02Fiala Jan30
Brabec Stanislav03Urban Jan21
Štepka Vladimír21Macháček Pavel st.11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline