Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradVrchní
rozhodčí:
Hnidka Marian
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BRozhodčí:Krejčí Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BustehradRozhodčí:Řezníček Lukáš
Datum dle rozpisu20. 09. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:Lafek Dominik
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:35636:602TJ Sokol Roztoky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Tomáš
Lafek Dominik
 
 
Jirásek Jiří
Vodňanský Martin
 
 
-9-8-7  0301
2.Hnidka Marian
Řezníček Lukáš
 
 
Švarc Martin
Ghariani Sebastian
 
 
136-9-8-82302
3.Lafek DominikJirásek Jiří-6-7-9  0303
4.Hnidka MarianGhariani Sebastian-59-48-62304
5.Krejčí TomášVodňanský Martin854  3014
6.Řezníček Lukᚊvarc Martin985  3024
7.Hnidka MarianJirásek Jiří-77109 3134
8.Krejčí TomášGhariani Sebastian-88-5-5 1335
9.Řezníček LukášVodňanský Martin-9263 3145
10.Lafek DominikŠvarc Martin-7-96-8 1346
11.Krejčí TomášJirásek Jiří-4-789-62347
12.Řezníček LukášGhariani Sebastian-9-38-7 1348
13.Lafek DominikVodňanský Martin8-107-693258
14.Hnidka MarianŠvarc Martin-108111 3168
15.Řezníček LukášJirásek Jiří-89-4-9 1369
16.Lafek DominikGhariani Sebastian-8-311-4 13610
17.Hnidka MarianVodňanský MartinWO    30710
18.Krejčí Tomᚊvarc MartinWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lafek Dominik13Jirásek Jiří31
Hnidka Marian21Ghariani Sebastian40
Krejčí Tomáš12Vodňanský Martin03
Řezníček Lukáš22Švarc Martin12
WO20WO02
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
-
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:50Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:39602:664Sokol Lány B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pánek Jan
Vaktor Ivan
 
 
Spiegl Richard
Moravec Milan
 
 
9106  3010
2.Rampa Ladislav
Černý Martin
 
 
Jirkovský Václav
Hrbek Jiří
 
 
-11-6114-52311
3.Pánek JanMoravec Milan-9-5-9  0312
4.Vaktor IvanHrbek Jiří11-559 3122
5.Rampa LadislavJirkovský Václav6-910-743232
6.Černý MartinSpiegl Richard79-99 3142
7.Vaktor IvanMoravec Milan9-1-5763252
8.Rampa LadislavHrbek Jiří-7-11-5  0353
9.Černý MartinJirkovský Václav-8-6-7  0354
10.Pánek JanSpiegl Richard953  3064
11.Rampa LadislavMoravec Milan-9-9-8  0365
12.Černý MartinHrbek Jiří-5-8-8  0366
13.Pánek JanJirkovský Václav-998-7-102367
14.Vaktor IvanSpiegl Richard8-9-310-92368
15.Černý MartinMoravec Milan6-4-10-5 1369
16.Pánek JanHrbek Jiří-5-7107-723610
17.Vaktor IvanJirkovský Václav967  30710
18.Rampa LadislavSpiegl Richard-7WO   03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pánek Jan13Moravec Milan31
Vaktor Ivan31Hrbek Jiří31
Rampa Ladislav13Jirkovský Václav22
Černý Martin13Spiegl Richard22
Teplota začátek 19°C, konec 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK PšovlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:35Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:19690:502TTC Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulejský Filip
Procházka Ondřej
 
 
Koleníková Dana
Šulitka Oldřich
 
 
-7513 3110
2.Vospálek Miroslav
Strejc Václav
 
 
Hospodářský Jonny
Nachtigal Vlastimil ml.
 
 
-9975 3120
3.Vospálek MiroslavNachtigal Vlastimil ml.184  3030
4.Procházka OndřejHospodářský Jonny-10363 3140
5.Strejc VáclavŠulitka Oldřich597  3050
6.Mikulejský FilipKoleníková Dana-14886 3160
7.Procházka OndřejNachtigal Vlastimil ml.592  3070
8.Strejc VáclavHospodářský Jonny-3-7-9  0371
9.Mikulejský FilipŠulitka Oldřich-838-8103281
10.Vospálek MiroslavKoleníková Dana9-8611 3191
11.Strejc VáclavNachtigal Vlastimil ml.-62-10-7 1392
12.Mikulejský FilipHospodářský Jonny79-87 31102
13.Vospálek MiroslavŠulitka Oldřich675  30112
14.Procházka OndřejKoleníková Dana-5-986532122
15.Mikulejský FilipNachtigal Vlastimil ml.364  30132
16.Vospálek MiroslavHospodářský Jonny-71110-10-923133
17.Procházka OndřejŠulitka Oldřich1118  30143
18.Strejc VáclavKoleníková Dana152  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vospálek Miroslav31Nachtigal Vlastimil ml.13
Procházka Ondřej40Hospodářský Jonny22
Strejc Václav22Šulitka Oldřich04
Mikulejský Filip40Koleníková Dana04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech AVrchní
rozhodčí:
Ptáčník Martin
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník DRozhodčí:Krasničan Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:Novák Marek
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Skřivánek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:36669:650SK Viktorie Ořech A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skřivánek Jiří
Novák Marek
 
 
Adamczuk Jan
Adamczuk Janusz
 
 
-10-6-9  0301
2.Ptáčník Martin
Krasničan Jaroslav
 
 
Froněk Petr
Kapoun Ondřej
 
 
-88-8643211
3.Ptáčník MartinAdamczuk Jan3-710-683221
4.Krasničan JaroslavKapoun Ondřej5-811-243231
5.Skřivánek JiříAdamczuk Janusz813-87 3141
6.Novák MarekFroněk Petr10-67-7-82342
7.Krasničan JaroslavAdamczuk Jan-11-9-7  0343
8.Skřivánek JiříKapoun Ondřej53-85 3153
9.Novák MarekAdamczuk Janusz-7-9-8  0354
10.Ptáčník MartinFroněk Petr-59-9653264
11.Skřivánek JiříAdamczuk Jan-57-5-7 1365
12.Novák MarekKapoun Ondřej-4-8-8  0366
13.Ptáčník MartinAdamczuk Janusz478  3076
14.Krasničan JaroslavFroněk Petr-578-6-82377
15.Novák MarekAdamczuk Jan-10-67-7 1378
16.Ptáčník MartinKapoun Ondřej9-977 3188
17.Krasničan JaroslavAdamczuk Janusz7103  3098
18.Skřivánek JiříFroněk Petr-10786 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ptáčník Martin40Adamczuk Jan31
Krasničan Jaroslav22Kapoun Ondřej13
Skřivánek Jiří31Adamczuk Janusz13
Novák Marek04Froněk Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol RudnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:22744:617Sokol Rudná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cacek Tomáš
Mitáš Josef
 
 
Mach Libor
Fryš Zdeněk
 
 
-8897 3110
2.Frýdl Miloš
Hluchý Marek
 
 
Urban Jiří
Burgr Martin
 
 
16-9912 3120
3.Frýdl MilošMach Libor-8959 3130
4.Hluchý MarekUrban Jiří8-125-12-92331
5.Mitáš JosefBurgr Martin-10556 3141
6.Cacek TomášFryš Zdeněk697  3051
7.Hluchý MarekMach Libor986  3061
8.Mitáš JosefUrban Jiří9-79-8-62362
9.Cacek TomášBurgr Martin313  3072
10.Frýdl MilošFryš Zdeněk9129  3082
11.Nágr PavelMach Libor-8-1-7  0383
12.Cacek TomášUrban Jiří-10-77653293
13.Frýdl MilošBurgr Martin542  30103
14.Hluchý MarekFryš Zdeněk7-107-12932113
15.Cacek TomášMach Libor7-4914 31123
16.Frýdl MilošUrban Jiří-1111-76932133
17.Hluchý MarekBurgr Martin658  30143
18.Nágr PavelFryš Zdeněk-1087-9532153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Frýdl Miloš40Mach Libor13
Hluchý Marek31Urban Jiří22
Mitáš Josef11Burgr Martin04
Cacek Tomáš40Fryš Zdeněk04
Nágr Pavel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NižborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:830:27359:487Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
Archmann Jiří
Brynda Matyáš
 
 
834  3010
2.Rujder David
Rákosník Petr
 
 
Chaloupka Mikuláš
Krous Martin
 
 
749  3020
3.Kovanda MilanChaloupka Mikuláš489  3030
4.Rujder DavidKrous Martin484  3040
5.Rákosník PetrBrynda Matyáš-88109 3150
6.Šturc JaroslavArchmann Jiří693  3060
7.Rujder DavidChaloupka Mikuláš983  3070
8.Rákosník PetrKrous Martin-148-6513280
9.Šturc JaroslavBrynda Matyáš245  3090
10.Kovanda MilanArchmann Jiří869  30100
11.Rákosník PetrChaloupka MikulášWO    03101
12.Šturc JaroslavKrous MartinWO    03102
13.Kovanda MilanBrynda MatyášWO    03103
14.Rujder DavidArchmann JiříWO    03104
15.Šturc JaroslavChaloupka MikulášWO    03105
16.Kovanda MilanKrous MartinWO    03106
17.Rujder DavidBrynda MatyášWO    03107
18.Rákosník PetrArchmann JiříWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovanda Milan20Chaloupka Mikuláš02
Rujder David20Krous Martin02
Rákosník Petr20Brynda Matyáš02
Šturc Jaroslav20Archmann Jiří02
WO08WO80

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline