Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SOKOLOVNA BUŠTĚHRADRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:32622:489STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnidka Marian
Řezníček Lukáš
 
 
Vaktor Ivan
Macák Petr
 
 
8-9611 3110
2.Lafek Dominik
Krejčí Tomáš
 
 
Černý Martin
Štricová Niamh
 
 
6-7-8-9 1311
3.Lafek DominikČerný Martin-79-11-4 1312
4.Řezníček Lukᚊtricová Niamh-889-13-22313
5.Krejčí TomášVaktor Ivan59-8-5-82314
6.Hnidka MarianMacák Petr-6-99-9 1315
7.Řezníček LukášČerný Martin-7-3-6  0316
8.Krejčí Tomᚊtricová Niamh-2-7-7  0317
9.Hnidka MarianVaktor Ivan86-97 3127
10.Lafek DominikMacák Petr-10-3-5  0328
11.Krejčí TomášČerný Martin-98-128-92329
12.Hnidka MarianŠtricová Niamh7-93-9-523210
13.Lafek DominikVaktor IvanWO    30310
14.Řezníček LukášMacák PetrWO    30410
15.Hnidka MarianČerný MartinWO    30510
16.Lafek DominikŠtricová NiamhWO    30610
17.Řezníček LukášVaktor IvanWO    30710
18.Krejčí TomášMacák PetrWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lafek Dominik02Černý Martin30
Řezníček Lukáš02Štricová Niamh30
Krejčí Tomáš03Vaktor Ivan11
Hnidka Marian12Macák Petr20
WO60WO06
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:35Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:21639:477TTC Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulejský Filip
Vychodil Luděk
 
 
Novák Marek
Skřivánek Jiří
 
 
1059  3010
2.Procházka Ondřej
Vospálek Miroslav
 
 
Krasničan Jaroslav
Ptáčník Martin
 
 
-10995 3120
3.Procházka OndřejPtáčník Martin-10-8-8  0321
4.Vospálek MiroslavSkřivánek Jiří7-134-6-92322
5.Mikulejský FilipNovák Marek549  3032
6.Vychodil LuděkKrasničan Jaroslav964  3042
7.Vospálek MiroslavPtáčník Martin-9-5-7  0343
8.Mikulejský FilipSkřivánek Jiří-10986 3153
9.Vychodil LuděkNovák Marek669  3063
10.Procházka OndřejKrasničan Jaroslav-553-883273
11.Mikulejský FilipPtáčník Martin9-119-983283
12.Vychodil LuděkSkřivánek Jiří7-108-563293
13.Procházka OndřejNovák Marek422  30103
14.Vospálek MiroslavKrasničan Jaroslav126-88 31113
15.Vychodil LuděkPtáčník MartinWO    03114
16.Procházka OndřejSkřivánek JiříWO    30124
17.Vospálek MiroslavNovák MarekWO    30134
18.Mikulejský FilipKrasničan JaroslavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Ondřej21Ptáčník Martin21
Vospálek Miroslav12Skřivánek Jiří12
Mikulejský Filip30Novák Marek03
Vychodil Luděk30Krasničan Jaroslav03
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol RudnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NižborRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:32588:468Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cacek Tomáš
Mitáš Josef
 
 
Šturc Jaroslav
Kovanda Milan
 
 
-2-5-6  0301
2.Frýdl Miloš
Hluchý Marek
 
 
Rákosník Petr
Rujder David
 
 
79-10-9-102302
3.Cacek TomášKovanda Milan-710-5-4 1303
4.Hluchý MarekRujder David98-6-7-122304
5.Jelínek VladimírRákosník Petr-6-6-5  0305
6.Frýdl MilošŠturc Jaroslav6-11-7743215
7.Hluchý MarekKovanda Milan-11-6-8  0316
8.Jelínek VladimírRujder David-811-8-7 1317
9.Frýdl MilošRákosník Petr377  3027
10.Cacek Tomᚊturc Jaroslav-7-1011-8 1328
11.Mitáš JosefKovanda Milan-5-6-13  0329
12.Frýdl MilošRujder David-5-93-2 13210
13.Cacek TomášRákosník PetrWO    30310
14.Hluchý MarekŠturc JaroslavWO    30410
15.Frýdl MilošKovanda MilanWO    30510
16.Cacek TomášRujder DavidWO    30610
17.Hluchý MarekRákosník PetrWO    30710
18.Mitáš JosefŠturc JaroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cacek Tomáš02Kovanda Milan30
Hluchý Marek02Rujder David30
Jelínek Vladimír02Rákosník Petr11
Frýdl Miloš21Šturc Jaroslav11
Mitáš Josef01   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Unhošť, Melicharova 60Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:17675:498TJ Sokol Unhošť

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Libor
Urban Jiří
 
 
Krous Martin
Brynda Matyáš
 
 
474  3010
2.Sokolovský Petr
Fryš Zdeněk
 
 
Chaloupka Mikuláš
Vojna Daniel
 
 
476  3020
3.Mach LiborVojna Daniel278  3030
4.Urban JiříKrous Martin-11-9310-62331
5.Fryš ZdeněkChaloupka Mikuláš599  3041
6.Sokolovský PetrBrynda Matyáš-5836 3151
7.Urban JiříVojna Daniel4-11107 3161
8.Fryš ZdeněkKrous Martin-910711 3171
9.Sokolovský PetrChaloupka Mikuláš935  3081
10.Mach LiborBrynda Matyáš666  3091
11.Fryš ZdeněkVojna Daniel-99118 31101
12.Sokolovský PetrKrous Martin-85-67-623102
13.Mach LiborChaloupka Mikuláš331  30112
14.Urban JiříBrynda Matyáš339  30122
15.Zbírkovský MilanVojna Daniel-46-8-11 13123
16.Mach LiborKrous Martin959  30133
17.Urban JiříChaloupka Mikuláš-8-594-723134
18.Fryš ZdeněkBrynda Matyáš8-625 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mach Libor40Vojna Daniel13
Urban Jiří22Krous Martin22
Fryš Zdeněk40Chaloupka Mikuláš13
Sokolovský Petr21Brynda Matyáš04
Zbírkovský Milan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PšovlkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec PšovlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:45554:697KST Rakovník D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadeřábek Milan
Hospodářský Jonny
 
 
Adamczuk Janusz
Adamczuk Jan
 
 
697  3010
2.Kadeřábek David
Šulitka Oldřich
 
 
Kapoun Ondřej
Macek Zdeněk ml.
 
 
-6-5-5  0311
3.Kadeřábek MilanMacek Zdeněk ml.7-146-11-132312
4.Hospodářský JonnyKapoun Ondřej-6-5108103222
5.Kadeřábek DavidAdamczuk Jan-4-4-2  0323
6.Šulitka OldřichAdamczuk Janusz-4-9-10  0324
7.Hospodářský JonnyMacek Zdeněk ml.-8-49793234
8.Kadeřábek DavidKapoun Ondřej-2-8-3  0335
9.Šulitka OldřichAdamczuk Jan-6-75-7 1336
10.Kadeřábek MilanAdamczuk Janusz710-9-863246
11.Kadeřábek DavidMacek Zdeněk ml.-8-8-6  0347
12.Šulitka OldřichLepka Martin ml.-37-5-7 1348
13.Kadeřábek MilanAdamczuk Jan9-36-9-82349
14.Hospodářský JonnyAdamczuk Janusz-48-98-1023410
15.Šulitka OldřichMacek Zdeněk ml.-7-7-6  03411
16.Kadeřábek MilanLepka Martin ml.898  30511
17.Hospodářský JonnyAdamczuk Jan-8-99-10 13512
18.Kadeřábek DavidAdamczuk JanuszWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadeřábek Milan22Macek Zdeněk ml.31
Hospodářský Jonny22Kapoun Ondřej11
Kadeřábek David03Adamczuk Jan40
Šulitka Oldřich04Adamczuk Janusz21
   Lepka Martin ml.11
WO01WO10
Teplota začátek: 16°C Teplota koenc: 16°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31632:611TJ Sokol Roztoky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodňanský Martin
Ghariani Sebastian
 
 
Hrbek Jiří
Běloušek David
 
 
2-10-5283210
2.Jirásek Jiří
Žáček Josef
 
 
Moravec Milan
Spiegl Richard
 
 
11-6-68-92311
3.Ghariani SebastianMoravec Milan5-810-3-82312
4.Vodňanský MartinHrbek Jiří99-11-10-62313
5.Žáček JosefBěloušek David447  3023
6.Jirásek JiříSpiegl Richard-94-914-102324
7.Vodňanský MartinMoravec Milan-910-1-8 1325
8.Žáček JosefHrbek Jiří54-79 3135
9.Jirásek JiříBěloušek David626  3045
10.Ghariani SebastianSpiegl Richard8-9119 3155
11.Žáček JosefMoravec Milan6125  3065
12.Jirásek JiříHrbek Jiří5-545 3175
13.Ghariani SebastianBěloušek David78-9-9103285
14.Vodňanský MartinSpiegl Richard-6-7-7  0386
15.Jirásek JiříMoravec Milan1019  3096
16.Ghariani SebastianHrbek Jiří628  30106
17.Vodňanský MartinBěloušek DavidWO    03107
18.Žáček JosefSpiegl RichardWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ghariani Sebastian31Moravec Milan22
Vodňanský Martin03Hrbek Jiří13
Žáček Josef30Běloušek David03
Jirásek Jiří31Spiegl Richard21
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS