Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NižborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32364:461KST Rakovník D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Rujder David
 
 
Kapoun Ondřej
Macek Zdeněk ml.
 
 
-968-5-92301
2.Šturc Jaroslav
Pech Jan
 
 
Štepka Vladimír
Adamczuk Jan
 
 
-6-8-8  0302
3.Kovanda MilanMacek Zdeněk ml.-98173 3112
4.Šturc JaroslavŠtepka Vladimír-6-2-9  0313
5.Pech JanAdamczuk Jan-74-8-8 1314
6.Rujder DavidKapoun Ondřej-57-10-10 1315
7.Šturc JaroslavMacek Zdeněk ml.-9-6-3  0316
8.Pech JanŠtepka Vladimír-6-9-4  0317
9.Rujder DavidAdamczuk Jan-797-9-72318
10.Kovanda MilanKapoun Ondřej48-129 3128
11.Pech JanMacek Zdeněk ml.-3-286-62329
12.Rujder DavidŠtepka VladimírWO    03210
13.Kovanda MilanAdamczuk Jan-9    01  
14.Šturc JaroslavAdamczuk Janusz         
15.Rujder DavidMacek Zdeněk ml.         
16.Kovanda MilanŠtepka Vladimír         
17.Šturc JaroslavAdamczuk Jan         
18.Pech JanAdamczuk Janusz         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kovanda Milan20Macek Zdeněk ml.21
Šturc Jaroslav02Štepka Vladimír20
Pech Jan03Adamczuk Jan20
Rujder David02Kapoun Ondřej11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slaný, U Plovárny171Rozhodčí:obou
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:43684:718nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sajdl Vladimír
Černý Martin
 
 
Vodňanský Martin
Ghariani Sebastian
 
 
-13779 3110
2.Vaktor Ivan
Pánek Jan
 
 
Jirásek Jiří
Žáček Josef
 
 
89-4-1093220
3.Pánek JanJirásek Jiří-3-7-11  0321
4.Sajdl VladimírGhariani Sebastian-10-993-72322
5.Černý MartinŽáček Josef-3-9-8  0323
6.Vaktor IvanSamková Natálie4-107-1063233
7.Sajdl VladimírJirásek Jiří-713-11-8 1334
8.Černý MartinGhariani Sebastian-811-6863244
9.Vaktor IvanŽáček Josef10-8-6853254
10.Pánek JanSamková Natálie-8-38873264
11.Černý MartinJirásek Jiří-10-4-5  0365
12.Vaktor IvanGhariani Sebastian8-10-10493275
13.Pánek JanŽáček Josef-7-79-7 1376
14.Sajdl VladimírSamková Natálie-1062-763286
15.Vaktor IvanJirásek Jiří-8-6-4  0387
16.Pánek JanGhariani Sebastian3-8-6-7 1388
17.Sajdl VladimírŽáček Josef-6-8-6  0389
18.Černý MartinSamková Natálie-10397 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pánek Jan13Jirásek Jiří40
Sajdl Vladimír13Ghariani Sebastian22
Černý Martin22Žáček Josef31
Vaktor Ivan31Samková Natálie04
Teplota začátek 17°C, konec 17°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:10Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9408:306TTC Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levenec Alexandr
Vychodil Luděk
 
 
Novák Marek
Skřivánek Jiří
 
 
887  3010
2.Mikulejský Filip
Procházka Ondřej
 
 
Krasničan Jaroslav
Ptáčník Martin
 
 
-9-9-6  0311
3.Procházka OndřejPtáčník Martin89-6-993221
4.Mikulejský FilipSkřivánek Jiří668  3031
5.Levenec AlexandrKrasničan Jaroslav869  3041
6.Vychodil LuděkNovák Marek854  3051
7.Mikulejský FilipPtáčník Martin16-117-563261
8.Levenec AlexandrSkřivánek Jiří10-86-753271
9.Vychodil LuděkKrasničan Jaroslav374  3081
10.Procházka OndřejNovák Marek637  3091
11.Levenec AlexandrPtáčník Martin916  30101
12.Vychodil LuděkSkřivánek Jiří         
13.Procházka OndřejKrasničan Jaroslav         
14.Mikulejský FilipNovák Marek         
15.Vychodil LuděkPtáčník Martin         
16.Procházka OndřejSkřivánek Jiří         
17.Mikulejský FilipKrasničan Jaroslav         
18.Levenec AlexandrNovák Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Ondřej20Ptáčník Martin03
Mikulejský Filip20Skřivánek Jiří02
Levenec Alexandr30Krasničan Jaroslav02
Vychodil Luděk20Novák Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30320:405TJ Sokol Unhošť

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chaloupka Mikuláš
Vojna Daniel
 
 
Mach Libor
Urban Jiří
 
 
-8-7-2  0301
2.Plachá Liliana
Cimrmanová Eliška
 
 
Sokolovský Petr
Fryš Zdeněk
 
 
-10-584-52302
3.Vojna DanielMach Libor-77-11-7 1303
4.Krous MartinUrban Jiří-89-9-6 1304
5.Chaloupka MikulášFryš Zdeněk-10-10-11  0305
6.Plachá LilianaSokolovský Petr69-8-8-52306
7.Krous MartinMach Libor-4-6-2  0307
8.Chaloupka MikulášUrban Jiří6-10-5-7 1308
9.Plachá LilianaFryš Zdeněk1242  3018
10.Vojna DanielSokolovský Petr-5-9-6  0319
11.Cimrmanová EliškaMach Libor-4-9-3  03110
12.Plachá LilianaUrban Jiří         
13.Vojna DanielFryš Zdeněk         
14.Krous MartinSokolovský Petr         
15.Plachá LilianaMach Libor         
16.Vojna DanielUrban Jiří         
17.Krous MartinFryš Zdeněk         
18.Cimrmanová EliškaSokolovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vojna Daniel02Mach Libor30
Krous Martin02Urban Jiří20
Chaloupka Mikuláš02Fryš Zdeněk11
Plachá Liliana11Sokolovský Petr20
Cimrmanová Eliška01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline