Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:26498:538TJ Sokol Roztoky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Jiří
Žáček Josef
 
 
Krejčí Tomáš
Lafek Dominik
 
 
8-94-983210
2.Ghariani Sebastian
Vodňanský Martin
 
 
Hnidka Marian
Řezníček Lukáš
 
 
894  3020
3.Ghariani SebastianŘezníček Lukáš697  3030
4.Vodňanský MartinHnidka Marian-16-57-72331
5.Žáček JosefKrejčí Tomáš292  3041
6.Jirásek JiříLafek Dominik521  3051
7.Vodňanský MartinŘezníček Lukáš-1028-7-72352
8.Žáček JosefHnidka Marian1045  3062
9.Jirásek JiříKrejčí Tomáš1274  3072
10.Ghariani SebastianLafek Dominik814-67 3182
11.Žáček JosefŘezníček Lukáš1389  3092
12.Jirásek JiříHnidka Marian656  30102
13.Ghariani SebastianKrejčí Tomáš-7715-4432112
14.Vodňanský MartinLafek DominikWO    03113
15.Jirásek JiříŘezníček LukášWO    03114
16.Ghariani SebastianHnidka MarianWO    03115
17.Vodňanský MartinKrejčí TomášWO    03116
18.Žáček JosefLafek DominikWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ghariani Sebastian30Řezníček Lukáš12
Vodňanský Martin02Hnidka Marian12
Žáček Josef30Krejčí Tomáš03
Jirásek Jiří30Lafek Dominik02
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:32563:460STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Milan
Hrbek Jiří
 
 
Sajdl Vladimír
Černý Martin
 
 
11-123-12-62301
2.Běloušek David
Trpák Radek
 
 
Vaktor Ivan
Pánek Jan
 
 
10-2-5-7 1302
3.Běloušek DavidČerný Martin-4-8-13  0303
4.Hrbek JiříSajdl Vladimír-4-10-8  0304
5.Trpák RadekVaktor Ivan-7-8-8  0305
6.Moravec MilanPánek Jan-11776 3115
7.Hrbek JiříČerný Martin88-86 3125
8.Trpák RadekSajdl Vladimír-68-89-82326
9.Moravec MilanVaktor Ivan5-8-3-13 1327
10.Běloušek DavidPánek Jan-4-4-3  0328
11.Trpák RadekČerný Martin-3-4-3  0329
12.Moravec MilanSajdl Vladimír-11-9-10  03210
13.Běloušek DavidVaktor IvanWO    30310
14.Hrbek JiříPánek JanWO    30410
15.Moravec MilanČerný MartinWO    30510
16.Běloušek DavidSajdl VladimírWO    30610
17.Hrbek JiříVaktor IvanWO    30710
18.Trpák RadekPánek JanWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Běloušek David02Černý Martin21
Hrbek Jiří11Sajdl Vladimír30
Trpák Radek03Vaktor Ivan20
Moravec Milan12Pánek Jan11
WO60WO06
TZ 18 TK 18



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PšovlkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec PšovlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:42577:655TTC Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadeřábek Milan
Hospodářský Jonny
 
 
Mikulejský Filip
Habrcetl Milan
 
 
9-9310 3110
2.Kadeřábek David
Šulitka Oldřich
 
 
Vospálek Miroslav
Procházka Ondřej
 
 
-6-7-9  0311
3.Kadeřábek MilanMikulejský Filip73-77 3121
4.Hospodářský JonnyProcházka Ondřej97-3-993231
5.Kadeřábek DavidVospálek Miroslav-9-2-7  0332
6.Šulitka OldřichHabrcetl Milan7-87-5-82333
7.Hospodářský JonnyMikulejský Filip5-88-8-142334
8.Kadeřábek DavidProcházka Ondřej-4-7-12  0335
9.Šulitka OldřichVospálek Miroslav-7-6-8  0336
10.Kadeřábek MilanHabrcetl Milan567  3046
11.Kadeřábek DavidMikulejský Filip-9-12-5  0347
12.Šulitka OldřichProcházka Ondřej8-4-7-3 1348
13.Kadeřábek MilanVospálek Miroslav-7489 3158
14.Hospodářský JonnyHabrcetl Milan-65-7-7 1359
15.Šulitka OldřichMikulejský Filip-6-10107-323510
16.Kadeřábek MilanProcházka Ondřej-8375 31610
17.Hospodářský JonnyVospálek Miroslav-8-96-4 13611
18.Kadeřábek DavidHabrcetl MilanWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadeřábek Milan40Mikulejský Filip31
Hospodářský Jonny13Procházka Ondřej22
Kadeřábek David03Vospálek Miroslav31
Šulitka Oldřich04Habrcetl Milan21
WO01WO10
Teplota začátek: 16 Teplota konec: 16



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ARozhodčí:Froněk Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Martin Lepka
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30639:619KST Rakovník D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamczuk Jan
Adamczuk Janusz
 
 
Skřivánek Jiří
Novák Marek
 
 
89-214 3110
2.Macek Zdeněk ml.
Kapoun Ondřej
 
 
Ptáčník Martin
Krasničan Jaroslav
 
 
-7-9-11  0311
3.Kapoun OndřejPtáčník Martin-16-6-6 1312
4.Adamczuk JanSkřivánek Jiří6-102-12-42313
5.Adamczuk JanuszKrasničan Jaroslav-9-3-8  0314
6.Macek Zdeněk ml.Novák Marek797  3024
7.Adamczuk JanPtáčník Martin88-109 3134
8.Adamczuk JanuszSkřivánek Jiří-76-9-9 1335
9.Macek Zdeněk ml.Krasničan Jaroslav-97-59-52336
10.Kapoun OndřejNovák Marek6119  3046
11.Adamczuk JanuszPtáčník Martin-5-2-6  0347
12.Macek Zdeněk ml.Skřivánek Jiří10-71210 3157
13.Kapoun OndřejKrasničan Jaroslav265  3067
14.Adamczuk JanNovák Marek5104  3077
15.Macek Zdeněk ml.Ptáčník Martin9-8-79-82378
16.Kapoun OndřejSkřivánek Jiří-65-6663288
17.Adamczuk JanKrasničan Jaroslav-9565 3198
18.Adamczuk JanuszNovák Marek7811  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kapoun Ondřej31Ptáčník Martin31
Adamczuk Jan31Skřivánek Jiří22
Adamczuk Janusz13Krasničan Jaroslav22
Macek Zdeněk ml.22Novák Marek04
tepletoa přes 19 stupnu teplota po 20 stupnu



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol RudnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Unhošť, Melicharova 60Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:45601:706Sokol Rudná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sokolovský Petr
Zbírkovský Milan
 
 
Cacek Tomáš
Hluchý Marek
 
 
-6-10-4  0301
2.Mach Libor
Fryš Zdeněk
 
 
Frýdl Miloš
Barcal Petr
 
 
105-116 3111
3.Fryš ZdeněkCacek Tomáš5-86-8-62312
4.Mach LiborFrýdl Miloš-56-37-82313
5.Sokolovský PetrBarcal Petr-3-2-8  0314
6.Zbírkovský MilanHluchý Marek7-4-10-7 1315
7.Mach LiborCacek Tomáš5-129-1593225
8.Sokolovský PetrFrýdl Miloš-6-5-6  0326
9.Zbírkovský MilanBarcal Petr-88-8-9 1327
10.Fryš ZdeněkHluchý Marek-564-453237
11.Sokolovský PetrCacek Tomáš-9-105-9 1338
12.Zbírkovský MilanFrýdl Miloš7-48-2-102339
13.Fryš ZdeněkBarcal Petr-8-4-8  03310
14.Mach LiborHluchý Marek869  30410
15.Zbírkovský MilanCacek Tomáš10-5-109-923411
16.Fryš ZdeněkFrýdl Miloš-615-6-6 13412
17.Mach LiborBarcal Petr7-967 31512
18.Sokolovský PetrHluchý MarekWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fryš Zdeněk13Cacek Tomáš31
Mach Libor31Frýdl Miloš40
Sokolovský Petr03Barcal Petr31
Zbírkovský Milan04Hluchý Marek12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NižborRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO2 PoděbradovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:37584:561Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Archmann Jiří
Chaloupka Mikuláš
 
 
Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
-68-5-8 1301
2.Krous Martin
Plachý Josef
 
 
Rujder David
Homolka Tomáš
 
 
-45-7-6 1302
3.Plachý JosefKovanda Milan-9-9-9  0303
4.Archmann JiříŠturc Jaroslav7-128-7-92304
5.Chaloupka MikulášRujder David6-9-5-7 1305
6.Krous MartinHomolka Tomáš565  3015
7.Archmann JiříKovanda Milan8-6-10-5 1316
8.Chaloupka Mikulᚊturc Jaroslav-87-2-4 1317
9.Krous MartinRujder David-8-811283227
10.Plachý JosefHomolka Tomáš863  3037
11.Chaloupka MikulášKovanda Milan-4-5-7  0338
12.Krous MartinŠturc Jaroslav-9967 3148
13.Plachý JosefRujder DavidWO    3058
14.Archmann JiříHomolka Tomáš7-1254 3168
15.Krous MartinKovanda Milan-10-7-4  0369
16.Plachý JosefŠturc Jaroslav-85-7-4 13610
17.Archmann JiříRujder DavidWO    30710
18.Chaloupka MikulášHomolka Tomáš-5-9-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plachý Josef12Kovanda Milan40
Archmann Jiří12Šturc Jaroslav31
Chaloupka Mikuláš04Rujder David11
Krous Martin31Homolka Tomáš13
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS