Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 2/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:433:18507:451TJ Sokol Roztoky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žáček Josef
Samková Natálie
 
 
Adamczuk Jan
Štepka Vladimír
 
 
13-667 3110
2.Jirásek Jiří
Ghariani Sebastian
 
 
Kapoun Ondřej
Adamczuk Janusz
 
 
656  3020
3.Ghariani SebastianAdamczuk Jan-88-6-10 1321
4.Samková NatálieŠtepka Vladimír-610-78-62322
5.Žáček JosefAdamczuk Janusz-6978 3132
6.Jirásek JiříKapoun Ondřej578  3042
7.Samková NatálieAdamczuk Jan-78-78-102343
8.Žáček JosefŠtepka Vladimír95-79 3153
9.Jirásek JiříAdamczuk Janusz-68-7-8 1354
10.Ghariani SebastianLepka Martin ml.9-947 3164
11.Žáček JosefAdamczuk Jan-106115 3174
12.Jirásek JiříŠtepka Vladimír99-96 3184
13.Ghariani SebastianAdamczuk Janusz10104  3094
14.Samková NatálieLepka Martin ml.-8    01  
15.Jirásek JiříAdamczuk Jan         
16.Ghariani SebastianŠtepka Vladimír         
17.Samková NatálieAdamczuk Janusz         
18.Žáček JosefLepka Martin ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ghariani Sebastian21Adamczuk Jan21
Samková Natálie02Štepka Vladimír12
Žáček Josef30Adamczuk Janusz12
Jirásek Jiří21Kapoun Ondřej01
   Lepka Martin ml.01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 2/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Unhošť, Melicharova 60Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:30600:579TJ Sokol Unhošť

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Libor
Urban Jiří
 
 
Krasničan Jaroslav
Krolop David
 
 
887  3010
2.Sokolovský Petr
Zbírkovský Milan
 
 
Skřivánek Jiří
Novák Marek
 
 
-56-9-4 1311
3.Urban JiříSkřivánek Jiří6-6126 3121
4.Mach LiborKrasničan Jaroslav4-4-8853231
5.Švejda OndřejNovák Marek-8554 3141
6.Bucek JindřichKrolop David2610  3051
7.Mach LiborSkřivánek Jiří1266  3061
8.Švejda OndřejKrasničan Jaroslav-6-3-8  0362
9.Bucek JindřichNovák Marek6-68-1073272
10.Urban JiříKrolop David67-8-10-82373
11.Švejda OndřejSkřivánek Jiří-2-2-9  0374
12.Bucek JindřichKrasničan Jaroslav-97-6-8 1375
13.Urban JiříNovák Marek3-457 3185
14.Mach LiborKrolop David68-84 3195
15.Zbírkovský MilanSkřivánek Jiří-4-69-8 1396
16.Urban JiříKrasničan Jaroslav-4-813-4 1397
17.Mach LiborNovák Marek-8799 31107
18.Švejda OndřejKrolop David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Jiří22Skřivánek Jiří22
Mach Libor40Krasničan Jaroslav31
Švejda Ondřej12Novák Marek04
Bucek Jindřich21Krolop David12
Zbírkovský Milan01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline