Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36624:643TJ Sokol Buštěhrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbek Jiří
Jirkovský Václav
 
 
Řezníček Lukáš
Hnidka Marian
 
 
-79-108-82301
2.Moravec Milan
Běloušek David
 
 
Lafek Dominik
Krejčí Tomáš
 
 
4811  3011
3.Běloušek DavidKrejčí Tomáš-511-7-8 1312
4.Hrbek JiříHnidka Marian-3-9-8  0313
5.Moravec MilanŘezníček Lukáš-6-47763223
6.Jirkovský VáclavLafek Dominik59-11-693233
7.Hrbek JiříKrejčí Tomáš12-16-9-9 1334
8.Moravec MilanHnidka Marian646  3044
9.Jirkovský VáclavŘezníček Lukáš-9-410-8 1345
10.Běloušek DavidLafek Dominik-4-5-11  0346
11.Moravec MilanKrejčí Tomáš-4499 3156
12.Jirkovský VáclavHnidka Marian-10-8-7  0357
13.Běloušek DavidŘezníček Lukáš7-98-7-92358
14.Hrbek JiříLafek Dominik477  3068
15.Jirkovský VáclavKrejčí Tomáš-8-4-5  0369
16.Běloušek DavidHnidka Marian-8-69-5 13610
17.Hrbek JiříŘezníček Lukáš6-6107 31710
18.Moravec MilanLafek Dominik636  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Běloušek David04Krejčí Tomáš31
Hrbek Jiří22Hnidka Marian31
Moravec Milan40Řezníček Lukáš22
Jirkovský Václav13Lafek Dominik13
TZ 18C TK 18C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:35599:539STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žáček Josef
Jirásek Jiří
 
 
Macák Petr
Vajnar Luboš
 
 
56-46 3110
2.Ghariani Sebastian
Vodňanský Martin
 
 
Černý Martin
Štricová Niamh
 
 
-12-6-7  0311
3.Ghariani SebastianČerný Martin-8-8-9  0312
4.Vodňanský MartinŠtricová Niamh-7-4-9  0313
5.Žáček JosefVajnar Luboš655  3023
6.Jirásek JiříMacák Petr574  3033
7.Vodňanský MartinČerný Martin-8-5-8  0334
8.Žáček JosefŠtricová Niamh9-8-8-8 1335
9.Jirásek JiříVajnar Luboš675  3045
10.Ghariani SebastianMacák Petr78-10-10-102346
11.Žáček JosefČerný Martin5-86-4-22347
12.Jirásek JiříŠtricová Niamh108-52 3157
13.Ghariani SebastianVajnar Luboš104-8-7-92358
14.Vodňanský MartinMacák Petr-9-7-3  0359
15.Jirásek JiříČerný Martin-9-633-823510
16.Ghariani SebastianŠtricová Niamh-105-4-8 13511
17.Vodňanský MartinVajnar LubošWO    30611
18.Žáček JosefMacák PetrWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ghariani Sebastian04Černý Martin40
Vodňanský Martin03Štricová Niamh31
Žáček Josef12Vajnar Luboš12
Jirásek Jiří31Macák Petr21
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno CRozhodčí:Štěpka Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Martin Lepka
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:20654:493KST Rakovník D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamczuk Janusz
Adamczuk Jan
 
 
Vychodil Luděk
Mikulejský Filip
 
 
7-8-75-72301
2.Macek Zdeněk ml.
Kapoun Ondřej
 
 
Procházka Ondřej
Habrcetl Milan
 
 
87-86 3111
3.Kapoun OndřejMikulejský Filip9-8-6-10 1312
4.Adamczuk JanVychodil Luděk773  3022
5.Adamczuk JanuszProcházka Ondřej1013-84 3132
6.Macek Zdeněk ml.Habrcetl Milan89-118 3142
7.Adamczuk JanMikulejský Filip-6-810-11 1343
8.Adamczuk JanuszVychodil Luděk8-454 3153
9.Macek Zdeněk ml.Procházka Ondřej8-754 3163
10.Kapoun OndřejHabrcetl Milan647  3073
11.Adamczuk JanuszMikulejský Filip88-910 3183
12.Macek Zdeněk ml.Vychodil Luděk7108  3093
13.Kapoun OndřejProcházka Ondřej593  30103
14.Adamczuk JanHabrcetl Milan98-12-10732113
15.Macek Zdeněk ml.Mikulejský FilipWO    30123
16.Kapoun OndřejVychodil LuděkWO    30133
17.Adamczuk JanProcházka OndřejWO    30143
18.Adamczuk JanuszHabrcetl MilanWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kapoun Ondřej21Mikulejský Filip21
Adamczuk Jan21Vychodil Luděk03
Adamczuk Janusz30Procházka Ondřej03
Macek Zdeněk ml.30Habrcetl Milan03
WO31WO13
tepleto před 20 stupnu teplota po 21 stupnu



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PšovlkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec PšovlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:40578:629SK Viktorie Ořech A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadeřábek Milan
Hospodářský Jonny ml.
 
 
Ptáčník Martin
Krasničan Jaroslav
 
 
7-7-5883210
2.Šulitka Oldřich
Koleníková Dana
 
 
Škoda Jiří
Skřivánek Jiří
 
 
-9-68-6 1311
3.Kadeřábek MilanPtáčník Martin-51110-8-52312
4.Hospodářský Jonny ml.Skřivánek Jiří-4789 3122
5.Koleníková DanaKrasničan Jaroslav-11-8-8  0323
6.Šulitka OldřichŠkoda Jiří-7-7-7  0324
7.Hospodářský Jonny ml.Ptáčník Martin398  3034
8.Koleníková DanaSkřivánek Jiří-88-75-62335
9.Šulitka OldřichKrasničan Jaroslav9-7-67-92336
10.Kadeřábek MilanŠkoda Jiří-67-78-102337
11.Koleníková DanaPtáčník Martin-5-5-11  0338
12.Šulitka OldřichSkřivánek Jiří-4-11-8  0339
13.Kadeřábek MilanKrasničan Jaroslav873  3049
14.Hospodářský Jonny ml.Škoda Jiří3-577 3159
15.Šulitka OldřichPtáčník Martin-7-10-6  03510
16.Kadeřábek MilanSkřivánek Jiří-96-8-9 13511
17.Hospodářský Jonny ml.Krasničan JaroslavWO    30611
18.Koleníková DanaŠkoda JiříWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadeřábek Milan13Ptáčník Martin31
Hospodářský Jonny ml.30Skřivánek Jiří31
Koleníková Dana03Krasničan Jaroslav21
Šulitka Oldřich04Škoda Jiří21
WO11WO11
Teplota začátek: 16 Teplota konec: 17



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol RudnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO2 PoděbradovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1615:51502:640Sokol Rudná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Archmann Jiří
Chaloupka Mikuláš
 
 
Cacek Tomáš
Jelínek Vladimír
 
 
56-7-863210
2.Krous Martin
Brynda Matyáš
 
 
Frýdl Miloš
Barcal Petr
 
 
-67-8-9 1311
3.Brynda MatyášCacek Tomáš-5-8-2  0312
4.Chaloupka MikulášFrýdl Miloš-8-10-7  0313
5.Archmann JiříBarcal Petr-8-9-3  0314
6.Krous MartinJelínek Vladimír3-5-84-82315
7.Chaloupka MikulášCacek Tomáš-5108-5-92316
8.Archmann JiříFrýdl Miloš-11-5-8  0317
9.Krous MartinBarcal Petr-78-7-5 1318
10.Brynda MatyášJelínek Vladimír-6-10-7  0319
11.Archmann JiříCacek Tomáš-8-7-6  03110
12.Krous MartinFrýdl Miloš-8-67-6 13111
13.Brynda MatyášBarcal Petr-4-7-7  03112
14.Chaloupka MikulášJelínek Vladimír10-998 31212
15.Krous MartinCacek TomášWOWOWO  03213
16.Brynda MatyášFrýdl Miloš-4-7-7  03214
17.Chaloupka MikulášBarcal Petr-6-10-9  03215
18.Archmann JiříJelínek Vladimír88-8-5-723216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brynda Matyáš04Cacek Tomáš30
Chaloupka Mikuláš13Frýdl Miloš40
Archmann Jiří04Barcal Petr40
Krous Martin03Jelínek Vladimír31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NižborRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Unhošť, Melicharova 60Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:30547:409Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Libor
Urban Jiří
 
 
Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
-68-7-6 1301
2.Fryš Zdeněk
Bucek Jindřich
 
 
Rujder David
Pech Jan
 
 
3-98-4-52302
3.Urban JiříKovanda Milan-3-3-3  0303
4.Mach LiborPech Jan786  3013
5.Fryš ZdeněkRujder David-6-6-10  0314
6.Bucek JindřichŠturc Jaroslav-7-104-8 1315
7.Mach LiborKovanda Milan-6-69-4 1316
8.Fryš ZdeněkPech Jan-71-66-92317
9.Bucek JindřichRujder David-7-6-7  0318
10.Urban JiříŠturc Jaroslav-9-69-5 1319
11.Fryš ZdeněkKovanda Milan-3-48-6 13110
12.Bucek JindřichPech JanWO    30210
13.Urban JiříRujder DavidWO    30310
14.Mach LiborŠturc JaroslavWO    30410
15.Bucek JindřichKovanda MilanWO    30510
16.Urban JiříPech JanWO    30610
17.Mach LiborRujder DavidWO    30710
18.Fryš ZdeněkŠturc JaroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Urban Jiří02Kovanda Milan30
Mach Libor11Pech Jan11
Fryš Zdeněk03Rujder David20
Bucek Jindřich02Šturc Jaroslav20
WO70WO07

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline