Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Unhošť, Melicharova 60Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35612:613TJ Sokol Roztoky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Libor
Urban Jiří
 
 
Samková Natálie
Švarc Martin
 
 
9108  3010
2.Fryš Zdeněk
Zbírkovský Milan
 
 
Vodňanský Martin
Ghariani Sebastian
 
 
-9-6-6  0311
3.Mach LiborGhariani Sebastian-98-5-6 1312
4.Urban JiříVodňanský Martin-6-87-5 1313
5.Fryš ZdeněkSamková Natálie743  3023
6.Zbírkovský MilanŠvarc Martin-7-8-4  0324
7.Urban JiříGhariani Sebastian-89-49-62325
8.Fryš ZdeněkVodňanský Martin-5-9-10  0326
9.Zbírkovský MilanSamková Natálie575  3036
10.Mach LiborŠvarc Martin-10812-363246
11.Fryš ZdeněkGhariani Sebastian7-12-71093256
12.Zbírkovský MilanVodňanský Martin-6-8-9  0357
13.Mach LiborSamková Natálie744  3067
14.Urban JiříŠvarc Martin-1274-8-92368
15.Zbírkovský MilanGhariani Sebastian-8-4-7  0369
16.Mach LiborVodňanský Martin78-510 3179
17.Urban JiříSamková Natálie737  3089
18.Fryš ZdeněkŠvarc Martin-1232-10-323810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Libor31Ghariani Sebastian31
Urban Jiří13Vodňanský Martin31
Fryš Zdeněk22Samková Natálie04
Zbírkovský Milan13Švarc Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO2 PoděbradovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:37600:664Sokol Lány B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Archmann Jiří
Chaloupka Mikuláš
 
 
Moravec Milan
Běloušek David
 
 
158-38 3110
2.Krous Martin
Vojna Daniel
 
 
Hrbek Jiří
Trpák Radek
 
 
9-87-7-102311
3.Archmann JiříHrbek Jiří-8-4-5  0312
4.Chaloupka MikulášMoravec Milan57-88 3122
5.Vojna DanielBěloušek David7107  3032
6.Krous MartinTrpák Radek-10-910-7 1333
7.Chaloupka MikulášHrbek Jiří-10-4-7  0334
8.Vojna DanielMoravec Milan-9-8-5  0335
9.Krous MartinBěloušek David1287  3045
10.Archmann JiříTrpák Radek-5-2-7  0346
11.Vojna DanielHrbek Jiří-799-4-102347
12.Krous MartinMoravec Milan-77-69-12348
13.Archmann JiříBěloušek David-7-6-9  0349
14.Chaloupka MikulášTrpák Radek51110  3059
15.Krous MartinHrbek Jiří-10-10810-423510
16.Archmann JiříMoravec Milan-7-5-9  03511
17.Chaloupka MikulášBěloušek David-89106 31611
18.Vojna DanielTrpák Radek7-849 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Archmann Jiří04Hrbek Jiří40
Chaloupka Mikuláš31Moravec Milan31
Vojna Daniel22Běloušek David13
Krous Martin13Trpák Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol RudnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK PšovlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Pšovlky, Hostinec Pšovlky , 27031 PšovlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:13720:513Sokol Rudná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cacek Tomáš
Hluchý Marek
 
 
Kadeřábek Milan
Hospodářský Jonny
 
 
478  3010
2.Frýdl Miloš
Barcal Petr
 
 
Šulitka Oldřich
Flajšingr Petr
 
 
888  3020
3.Cacek TomášHospodářský Jonny-1099-873230
4.Barcal PetrKadeřábek Milan2310  3040
5.Hluchý MarekFlajšingr Petr455  3050
6.Frýdl MilošŠulitka Oldřich747  3060
7.Barcal PetrHospodářský Jonny7102  3070
8.Hluchý MarekKadeřábek Milan-7-1066-112371
9.Frýdl MilošFlajšingr Petr335  3081
10.Cacek Tomᚊulitka Oldřich-5867 3191
11.Hluchý MarekHospodářský Jonny-10474 31101
12.Frýdl MilošKadeřábek Milan-9-811101532111
13.Cacek TomášFlajšingr Petr1178  30121
14.Barcal PetrŠulitka Oldřich796  30131
15.Frýdl MilošHospodářský Jonny476  30141
16.Cacek TomášKadeřábek Milan913-74 31151
17.Barcal PetrFlajšingr Petr210-99 31161
18.Hluchý MarekŠulitka Oldřich-1374-12632171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cacek Tomáš40Hospodářský Jonny04
Barcal Petr40Kadeřábek Milan13
Hluchý Marek31Flajšingr Petr04
Frýdl Miloš40Šulitka Oldřich04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NižborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:25497:496Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
Adamczuk Janusz
Kapoun Ondřej
 
 
578  3010
2.Rujder David
Rákosník Petr
 
 
Froněk Petr
Lepka Martin ml.
 
 
8-11-7-5 1311
3.Kovanda MilanKapoun Ondřej9109  3021
4.Rákosník PetrLepka Martin ml.557  3031
5.Šturc JaroslavAdamczuk Janusz-9-1012-2 1332
6.Rujder DavidFroněk Petr7-865 3142
7.Rákosník PetrKapoun Ondřej7-678 3152
8.Šturc JaroslavLepka Martin ml.-9-610-7 1353
9.Rujder DavidAdamczuk Janusz244  3063
10.Kovanda MilanFroněk Petr10137  3073
11.Šturc JaroslavKapoun Ondřej-6695 3183
12.Rujder DavidLepka Martin ml.45-59 3193
13.Kovanda MilanAdamczuk JanuszWO    30103
14.Rákosník PetrFroněk Petr5WO   30113
15.Rujder DavidKapoun OndřejWO    03114
16.Kovanda MilanLepka Martin ml.WO    03115
17.Rákosník PetrAdamczuk JanuszWO    03116
18.Šturc JaroslavFroněk PetrWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovanda Milan20Kapoun Ondřej03
Rákosník Petr30Lepka Martin ml.12
Šturc Jaroslav12Adamczuk Janusz11
Rujder David30Froněk Petr03
WO14WO41



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:26687:649TTC Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levenec Alexandr
Vychodil Luděk
 
 
Hnidka Marian
Řezníček Lukáš
 
 
-7868 3110
2.Mikulejský Filip
Procházka Ondřej
 
 
Krejčí Tomáš
Lafek Dominik
 
 
-10105-493220
3.Procházka OndřejŘezníček Lukáš107-99 3130
4.Levenec AlexandrHnidka Marian-11968 3140
5.Vychodil LuděkKrejčí Tomáš35-1010 3150
6.Mikulejský FilipLafek Dominik-488-883260
7.Levenec AlexandrŘezníček Lukáš-78-711113270
8.Vychodil LuděkHnidka Marian81110  3080
9.Mikulejský FilipKrejčí Tomáš59-1113 3190
10.Procházka OndřejLafek Dominik1386  30100
11.Vychodil LuděkŘezníček Lukáš486  30110
12.Mikulejský FilipHnidka Marian8-88-13532120
13.Procházka OndřejKrejčí Tomáš842  30130
14.Levenec AlexandrLafek Dominik-7-644-823131
15.Mikulejský FilipŘezníček Lukáš98-9-9-823132
16.Procházka OndřejHnidka Marian-7889 31142
17.Levenec AlexandrKrejčí TomášWO    03143
18.Vychodil LuděkLafek DominikWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Ondřej40Řezníček Lukáš13
Levenec Alexandr21Hnidka Marian04
Vychodil Luděk30Krejčí Tomáš03
Mikulejský Filip31Lafek Dominik12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:Novák Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:Krasničan Jaroslav
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Krolop David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:34596:506STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krasničan Jaroslav
Krolop David
 
 
Vaktor Ivan
Poláček Vladimír
 
 
8-9-8-5 1301
2.Novák Marek
Skřivánek Jiří
 
 
Macák Petr
Sajdl Vladimír
 
 
11105  3011
3.Krasničan JaroslavVaktor Ivan-7-5-8  0312
4.Skřivánek JiříMacák Petr-8-10-10  0313
5.Krolop DavidSajdl Vladimír-6-4-8  0314
6.Novák MarekPoláček Vladimír-108-7653224
7.Skřivánek JiříVaktor Ivan-10-4-9  0325
8.Krolop DavidMacák Petr-7-710-4 1326
9.Novák MarekSajdl Vladimír-79-10-3 1327
10.Krasničan JaroslavPoláček Vladimír4-65-1363237
11.Krolop DavidVaktor Ivan13-65-9-52338
12.Novák MarekMacák Petr-9-899-82339
13.Krasničan JaroslavSajdl Vladimír-6-4-7  03310
14.Skřivánek JiříPoláček VladimírWO    30410
15.Novák MarekVaktor IvanWO    30510
16.Krasničan JaroslavMacák PetrWO    30610
17.Skřivánek JiříSajdl VladimírWO    30710
18.Krolop DavidPoláček VladimírWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krasničan Jaroslav12Vaktor Ivan30
Skřivánek Jiří02Macák Petr30
Krolop David03Sajdl Vladimír30
Novák Marek12Poláček Vladimír02
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline