Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:48403:637TTC Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirkovský Václav
Běloušek David
 
 
Strejc Václav
Vychodil Luděk
 
 
4-9-9-8 1301
2.
 
 
Habrcetl Milan
Vospálek Miroslav
 
 
WO    0302
3.Jirkovský VáclavVychodil Luděk-10-7-11  0303
4.Běloušek DavidVospálek Miroslav35-6-7103213
5.Lážnovský JanHabrcetl Milan-8-12-9  0314
6.Strejc VáclavWO    0315
7.Běloušek DavidVychodil Luděk-4-4-6  0316
8.Lážnovský JanVospálek Miroslav710-4-1-52317
9.Habrcetl MilanWO    0318
10.Jirkovský VáclavStrejc Václav-8-7-7  0319
11.Lážnovský JanVychodil Luděk-5-3-5  03110
12.Vospálek MiroslavWO    03111
13.Jirkovský VáclavHabrcetl Milan-8669 31211
14.Běloušek DavidStrejc Václav-6-8771032311
15.Vychodil LuděkWO    03312
16.Jirkovský VáclavVospálek Miroslav-7-95-7 13313
17.Běloušek DavidHabrcetl Milan16-97 31413
18.Lážnovský JanStrejc Václav-8-5-2  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jirkovský Václav13Vychodil Luděk30
Běloušek David31Vospálek Miroslav21
Lážnovský Jan04Habrcetl Milan12
   Strejc Václav21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:
18,29 nehl
BodůSadMíčkůVítěz
13:540:23558:476TJ Sokol Roztoky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodňanský Martin
Švarc Martin
 
 
Skřivánek Jiří
Novák Marek
 
 
-911-5-9 1301
2.Samková Natálie
Žáček Josef
 
 
Ptáčník Martin
Krolop David
 
 
7611  3011
3.Jirásek JiříPtáčník MartinWO    0312
4.Vodňanský MartinSkřivánek Jiří-898-963222
5.Samková NatálieNovák Marek755  3032
6.Žáček JosefKrolop David432  3042
7.Vodňanský MartinPtáčník Martin-7-7-11  0343
8.Samková NatálieSkřivánek Jiří-510-85103253
9.Žáček JosefNovák Marek483  3063
10.Jirásek JiříKrolop David5116  3073
11.Samková NatáliePtáčník Martin-89-8783283
12.Žáček JosefSkřivánek Jiří-7268 3193
13.Jirásek JiříNovák Marek-8343 31103
14.Ghariani SebastianKrolop David7108  30113
15.Žáček JosefPtáčník MartinWO    03114
16.Jirásek JiříSkřivánek JiříWO    03115
17.Ghariani SebastianNovák MarekWO    30125
18.Samková NatálieKrolop DavidWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirásek Jiří20Ptáčník Martin11
Vodňanský Martin11Skřivánek Jiří03
Samková Natálie30Novák Marek03
Žáček Josef30Krolop David03
Ghariani Sebastian10   
WO23WO32



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol RudnáRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slaný, U Plovárny171Rozhodčí:obou
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37695:702nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štricová Niamh
Vajnar Luboš
 
 
Hluchý Marek
Cacek Tomáš
 
 
987  3010
2.Sajdl Vladimír
Vaktor Ivan
 
 
Frýdl Miloš
Barcal Petr
 
 
8109  3020
3.Vajnar LubošCacek Tomáš-9-10-4  0321
4.Sajdl VladimírFrýdl Miloš-9-106983231
5.Štricová NiamhBarcal Petr-14-93963241
6.Vaktor IvanHluchý Marek913-67 3151
7.Sajdl VladimírCacek Tomáš-7849 3161
8.Štricová NiamhFrýdl Miloš985  3071
9.Vaktor IvanBarcal Petr-577-8-52372
10.Vajnar LubošHluchý Marek-79-88-62373
11.Štricová NiamhCacek Tomáš4-47-983283
12.Vaktor IvanFrýdl Miloš-3-7-9  0384
13.Vajnar LubošBarcal Petr6-6-6-9 1385
14.Sajdl VladimírHluchý Marek12-8-9953295
15.Vaktor IvanCacek Tomáš-7-47-7 1396
16.Vajnar LubošFrýdl Miloš10-8-810-72397
17.Sajdl VladimírBarcal Petr-9-117-9 1398
18.Rampa LadislavHluchý Marek-8-15-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vajnar Luboš04Cacek Tomáš22
Sajdl Vladimír31Frýdl Miloš22
Štricová Niamh30Barcal Petr31
Vaktor Ivan13Hluchý Marek22
Rampa Ladislav01   
Teplota začátek 22°C konec 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NižborRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BustehradRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:33507:481Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Tomáš
Lafek Dominik
 
 
Šturc Jaroslav
Kovanda Milan
 
 
-6-7-7  0301
2.Hnidka Marian
Řezníček Lukáš
 
 
Rákosník Petr
Pech Jan
 
 
7510  3011
3.Lafek DominikKovanda Milan-5-3-4  0312
4.Hnidka MarianRákosník Petr9-6-6673222
5.Krejčí TomášPech Jan-9-98-10 1323
6.Řezníček Lukᚊturc Jaroslav-2-10-3  0324
7.Hnidka MarianKovanda Milan-8-8-10  0325
8.Krejčí TomášRákosník Petr886  3035
9.Řezníček LukášPech Jan595  3045
10.Lafek DominikŠturc Jaroslav-6-8-6  0346
11.Krejčí TomášKovanda Milan-8-8-7  0347
12.Řezníček LukášRákosník Petr85-83 3157
13.Lafek DominikPech Jan-7-7-1  0358
14.Hnidka MarianŠturc Jaroslav-8-5-9  0359
15.Řezníček LukášKovanda Milan-76-7-5 13510
16.Lafek DominikRákosník PetrWO    30610
17.Hnidka MarianPech JanWO    30710
18.Krejčí Tomᚊturc JaroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lafek Dominik03Kovanda Milan40
Hnidka Marian12Rákosník Petr03
Krejčí Tomáš12Pech Jan21
Řezníček Lukáš22Šturc Jaroslav30
WO30WO03
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťRozhodčí:Lepka Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Froněk Petr
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:23562:519KST Rakovník D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macek Zdeněk ml.
Kapoun Ondřej
 
 
Mach Libor
Urban Jiří
 
 
-11796 3110
2.Adamczuk Jan
Štepka Vladimír
 
 
Fryš Zdeněk
Švejda Ondřej
 
 
749  3020
3.Kapoun OndřejMach Libor-4-5-2  0321
4.Macek Zdeněk ml.Urban Jiří5212  3031
5.Adamczuk JanFryš Zdeněk5710  3041
6.Adamczuk JanuszŠvejda Ondřej-9619 3151
7.Macek Zdeněk ml.Mach Libor-1837-443261
8.Adamczuk JanUrban Jiří-9528 3171
9.Adamczuk JanuszFryš Zdeněk8-997 3181
10.Kapoun OndřejŠvejda Ondřej1387  3091
11.Adamczuk JanMach Libor876  30101
12.Adamczuk JanuszUrban Jiří76-914 31111
13.Kapoun OndřejFryš Zdeněk-87-6-10 13112
14.Macek Zdeněk ml.Švejda Ondřej-5883 31122
15.Adamczuk JanuszMach LiborWO    03123
16.Kapoun OndřejUrban JiříWO    03124
17.Macek Zdeněk ml.Fryš ZdeněkWO    03125
18.Adamczuk JanŠvejda OndřejWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kapoun Ondřej12Mach Libor12
Macek Zdeněk ml.30Urban Jiří03
Adamczuk Jan30Fryš Zdeněk12
Adamczuk Janusz30Švejda Ondřej03
WO13WO31
teplota před 20 stupnu teplota po 21 stupnu



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PšovlkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec PšovlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:34585:611TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadeřábek Milan
Hospodářský Jonny
 
 
Plachý Josef
Krous Martin
 
 
767  3010
2.Šulitka Oldřich
Nachtigal Vlastimil ml.
 
 
Cimrmanová Eliška
Vojna Daniel
 
 
-699-4-42311
3.Hospodářský JonnyKrous Martin69-108 3121
4.Nachtigal Vlastimil ml.Plachý Josef-4-4-6  0322
5.Kadeřábek MilanCimrmanová Eliška263  3032
6.Šulitka OldřichVojna Daniel10-7-9-6 1333
7.Nachtigal Vlastimil ml.Krous Martin-4-5-5  0334
8.Kadeřábek MilanPlachý Josef766  3044
9.Šulitka OldřichCimrmanová Eliška67-106 3154
10.Hospodářský JonnyVojna Daniel-9-6-8  0355
11.Kadeřábek MilanKrous Martin-81087 3165
12.Šulitka OldřichPlachý Josef-712-11-4 1366
13.Hospodářský JonnyCimrmanová Eliška9-9109 3176
14.Nachtigal Vlastimil ml.Vojna Daniel-8-141110-62377
15.Šulitka OldřichKrous Martin-26-5-6 1378
16.Hospodářský JonnyPlachý Josef-9-11-6  0379
17.Nachtigal Vlastimil ml.Cimrmanová Eliška-11-7-4  03710
18.Kadeřábek MilanVojna Daniel444  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hospodářský Jonny22Krous Martin22
Nachtigal Vlastimil ml.04Plachý Josef31
Kadeřábek Milan40Cimrmanová Eliška13
Šulitka Oldřich13Vojna Daniel31
Teplota začátek: 17 Teplota konec: 16

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS