Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradVrchní
rozhodčí:
Hnidka Marian
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány BRozhodčí:Krejčí Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BustehradRozhodčí:Lafek Dominik
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:Táborský Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:41664:703Sokol Lány B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Oldřich
Lafek Dominik
 
 
Trpák Radek
Běloušek David
 
 
-56-79123210
2.Hnidka Marian
Krejčí Tomáš
 
 
Jirkovský Václav
Szabo Jiří
 
 
-6657 3120
3.Hnidka MarianBěloušek David149  3030
4.Táborský OldřichTrpák Radek-4-2-2  0331
5.Krejčí TomášJirkovský Václav-9819-9-82332
6.Lafek DominikSzabo Jiří-5-13-6  0333
7.Táborský OldřichBěloušek David-8-57-7 1334
8.Krejčí TomášTrpák Radek-4676 3144
9.Lafek DominikJirkovský Václav8-99-8-42345
10.Hnidka MarianSzabo Jiří-7-887-62346
11.Krejčí TomášBěloušek David58-88 3156
12.Lafek DominikTrpák Radek89-8-10-52357
13.Hnidka MarianJirkovský Václav6-49-5-62358
14.Táborský OldřichSzabo Jiří-9-9-11  0359
15.Lafek DominikBěloušek David12-9-109123269
16.Hnidka MarianTrpák Radek23-97 3179
17.Táborský OldřichJirkovský Václav-8-6-5  03710
18.Krejčí TomášSzabo Jiří-9-9-11  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hnidka Marian22Běloušek David13
Táborský Oldřich04Trpák Radek22
Krejčí Tomáš22Jirkovský Václav40
Lafek Dominik13Szabo Jiří40
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
-
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:12Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:27580:528STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štricová Niamh
Černý Martin
 
 
Vodňanský Martin
Pöschl Miroslav st.
 
 
247  3010
2.Materna George
Pánek Jan
 
 
Žáček Josef
Jirásek Jiří
 
 
-7-8-9  0311
3.Pánek JanŽáček Josef-6-8-9  0312
4.Materna GeorgeJirásek Jiří-79-6-6 1313
5.Štricová NiamhVodňanský Martin671  3023
6.Černý MartinPöschl Miroslav st.39-66 3133
7.Materna GeorgeŽáček Josef-2-7-8  0334
8.Štricová NiamhJirásek Jiří-2813-10113244
9.Černý MartinVodňanský Martin5108  3054
10.Pánek JanPöschl Miroslav st.-9-6-9  0355
11.Štricová NiamhŽáček Josef-81-6863265
12.Černý MartinJirásek Jiří-1-9-4  0366
13.Pánek JanVodňanský Martin-8946 3176
14.Vaktor IvanPöschl Miroslav st.767  3086
15.Černý MartinŽáček Josef1077  3096
16.Pánek JanJirásek Jiří7-4-9-13 1397
17.Vaktor IvanVodňanský Martin953  30107
18.Štricová NiamhPöschl Miroslav st.483  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pánek Jan13Žáček Josef22
Materna George02Jirásek Jiří31
Štricová Niamh40Vodňanský Martin04
Černý Martin31Pöschl Miroslav st.13
Vaktor Ivan20   
Teplota začátek 21°C, konec 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
14:10Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:41565:613KST Rakovník D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulejský Filip
Procházka Ondřej
 
 
Lepka Martin ml.
Kapoun Ondřej
 
 
-7-86783210
2.Strejc Václav
Vospálek Miroslav
 
 
Adamczuk Jan
Adamczuk Janusz
 
 
-8-4-14  0311
3.Mikulejský FilipKapoun Ondřej-952-333221
4.Procházka OndřejAdamczuk Janusz888  3031
5.Strejc VáclavAdamczuk Jan-88-58-72332
6.Vospálek MiroslavLepka Martin ml.33-8-8-52333
7.Procházka OndřejKapoun Ondřej-96-7-8 1334
8.Strejc VáclavAdamczuk Janusz-9-6-6  0335
9.Vospálek MiroslavAdamczuk Jan-8-1-9  0336
10.Mikulejský FilipLepka Martin ml.610-116 3146
11.Strejc VáclavKapoun Ondřej5-5-8-5 1347
12.Vospálek MiroslavAdamczuk Janusz-3-2-2  0348
13.Mikulejský FilipAdamczuk Jan5-8-9-8 1349
14.Procházka OndřejLepka Martin ml.-557-7-523410
15.Horbaj DušanKapoun Ondřej-6-65-9 13411
16.Mikulejský FilipAdamczuk JanuszWO    03412
17.Procházka OndřejAdamczuk Jan698  30512
18.Strejc VáclavLepka Martin ml.WO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulejský Filip21Kapoun Ondřej31
Procházka Ondřej22Adamczuk Janusz21
Strejc Václav03Adamczuk Jan31
Vospálek Miroslav03Lepka Martin ml.21
Horbaj Dušan01   
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech AVrchní
rozhodčí:
Krasničan Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK PšovlkyRozhodčí:Ptáčník Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:Skřivánek Jiří
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Novák Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:12658:411SK Viktorie Ořech A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skřivánek Jiří
Novák Marek
 
 
Šulitka Oldřich
Nachtigal Vlastimil ml.
 
 
463  3010
2.Ptáčník Martin
Krasničan Jaroslav
 
 
Flajšingr Petr
Hospodářský Jonny
 
 
7810  3020
3.Novák MarekNachtigal Vlastimil ml.1193  3030
4.Krasničan JaroslavHospodářský Jonny-9-8-9  0331
5.Skřivánek JiříŠulitka Oldřich5-813 3141
6.Ptáčník MartinFlajšingr Petr1197  3051
7.Krasničan JaroslavNachtigal Vlastimil ml.145  3061
8.Skřivánek JiříHospodářský Jonny554  3071
9.Ptáčník MartinŠulitka Oldřich483  3081
10.Novák MarekFlajšingr Petr664  3091
11.Skřivánek JiříNachtigal Vlastimil ml.352  30101
12.Ptáčník MartinHospodářský Jonny7-816-91132111
13.Novák MarekŠulitka Oldřich-67109 31121
14.Krasničan JaroslavFlajšingr Petr-15479 31131
15.Ptáčník MartinNachtigal Vlastimil ml.353  30141
16.Novák MarekHospodářský Jonny-115-8-7 13142
17.Krasničan JaroslavŠulitka Oldřich2-683 31152
18.Skřivánek JiříFlajšingr PetrWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Marek31Nachtigal Vlastimil ml.04
Krasničan Jaroslav31Hospodářský Jonny22
Skřivánek Jiří30Šulitka Oldřich04
Ptáčník Martin40Flajšingr Petr03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol RudnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:21680:557Sokol Rudná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cacek Tomáš
Mitáš Josef
 
 
Krous Martin
Chaloupka Mikuláš
 
 
879  3010
2.Frýdl Miloš
Hluchý Marek
 
 
Brynda Matyáš
Plachá Liliana
 
 
-8-1279-92311
3.Cacek TomášKrous Martin978  3021
4.Hluchý MarekPlachá Liliana-11-9-6  0322
5.Mitáš JosefChaloupka Mikuláš5-8-104-102323
6.Frýdl MilošBrynda Matyáš277  3033
7.Hluchý MarekKrous Martin10-4-6-9 1334
8.Mitáš JosefPlachá Liliana6-9-11-7 1335
9.Frýdl MilošChaloupka Mikuláš-107-9773245
10.Cacek TomášBrynda Matyáš584  3055
11.Nágr PavelKrous Martin-586-763265
12.Frýdl MilošPlachá Liliana965  3075
13.Cacek TomášChaloupka Mikuláš496  3085
14.Hluchý MarekBrynda Matyáš979  3095
15.Frýdl MilošKrous Martin999  30105
16.Cacek TomášPlachá Liliana-11666 31115
17.Hluchý MarekChaloupka Mikuláš2612  30125
18.Nágr PavelBrynda Matyáš6-1087 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cacek Tomáš40Krous Martin13
Hluchý Marek22Plachá Liliana22
Mitáš Josef02Chaloupka Mikuláš13
Frýdl Miloš40Brynda Matyáš04
Nágr Pavel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NižborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:636:18402:408Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šturc Jaroslav
Kovanda Milan
 
 
Mach Libor
Jangl Zdeněk
 
 
91210  3010
2.Rujder David
Rákosník Petr
 
 
Urban Jiří
Burgr Martin
 
 
897  3020
3.Kovanda MilanMach Libor364  3030
4.Rákosník PetrUrban Jiří9910  3040
5.Šturc JaroslavJangl Zdeněk784  3050
6.Rujder DavidBurgr Martin296  3060
7.Rákosník PetrMach Libor459  3070
8.Šturc JaroslavUrban Jiří8810  3080
9.Rujder DavidJangl Zdeněk947  3090
10.Kovanda MilanBurgr Martin437  30100
11.Šturc JaroslavMach LiborWO    30110
12.Rujder DavidUrban JiříWO    03111
13.Kovanda MilanJangl ZdeněkWO    03112
14.Rákosník PetrBurgr MartinWO    03113
15.Rujder DavidMach LiborWO    30123
16.Kovanda MilanUrban JiříWO    03124
17.Rákosník PetrJangl ZdeněkWO    03125
18.Šturc JaroslavBurgr MartinWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovanda Milan20Mach Libor02
Rákosník Petr20Urban Jiří02
Šturc Jaroslav20Jangl Zdeněk02
Rujder David20Burgr Martin02
WO26WO62

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline