Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BRozhodčí:Petr Froněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Zdeněk Macek
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:22585:391KST Rakovník D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamczuk Jan
Adamczuk Janusz
 
 
Ghariani Sebastian
Vodňanský Martin
 
 
979  3010
2.Lepka Martin ml.
Kapoun Ondřej
 
 

 
 
WO    3020
3.Kapoun OndřejGhariani Sebastian-5-11-5  0321
4.Adamczuk JanuszJirásek Jiří6-7-8-3 1322
5.Adamczuk JanVodňanský Martin676  3032
6.Lepka Martin ml.WO    3042
7.Adamczuk JanuszGhariani Sebastian-8-710-7 1343
8.Adamczuk JanJirásek Jiří-8-9-11  0344
9.Lepka Martin ml.Vodňanský Martin88-6-573254
10.Kapoun OndřejWO    3064
11.Adamczuk JanGhariani Sebastian6-596 3174
12.Lepka Martin ml.Jirásek Jiří-4-2-2  0375
13.Kapoun OndřejVodňanský Martin-47611 3185
14.Adamczuk JanuszWO    3095
15.Lepka Martin ml.Ghariani Sebastian107-8-9-72396
16.Kapoun OndřejJirásek JiříWO    30106
17.Adamczuk JanuszVodňanský MartinWO    30116
18.Adamczuk JanWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kapoun Ondřej11Ghariani Sebastian31
Adamczuk Janusz02Jirásek Jiří30
Adamczuk Jan21Vodňanský Martin03
Lepka Martin ml.12   
WO70WO07
teplota před 20 stupnů teplota po 21 stupnu



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PšovlkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec PšovlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:33603:518Sokol Lány B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulitka Oldřich
Flajšingr Petr
 
 
Moravec Milan
Spiegl Richard
 
 
-10-10-5  0301
2.Kadeřábek Milan
Hospodářský Jonny
 
 
Hrbek Jiří
Běloušek David
 
 
-81110-9-82302
3.Hospodářský JonnyBěloušek David-1989 3112
4.Flajšingr PetrSpiegl Richard76-27 3122
5.Kadeřábek MilanMoravec Milan-7-2-8  0323
6.Šulitka OldřichHrbek Jiří2-2-6-15 1324
7.Flajšingr PetrBěloušek David-94-4-5 1325
8.Kadeřábek MilanSpiegl Richard75-8-7-92326
9.Šulitka OldřichMoravec Milan-8-6-1  0327
10.Hospodářský JonnyHrbek Jiří-6-87-9 1328
11.Kadeřábek MilanBěloušek David13-6-7-6 1329
12.Šulitka OldřichSpiegl Richard-7-2810-523210
13.Hospodářský JonnyMoravec Milan1113-9WO 31310
14.Flajšingr PetrHrbek JiříWO    30410
15.Šulitka OldřichBěloušek DavidWO    30510
16.Hospodářský JonnySpiegl RichardWO    30610
17.Flajšingr PetrMoravec MilanWO    30710
18.Kadeřábek MilanHrbek JiříWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hospodářský Jonny21Běloušek David21
Flajšingr Petr11Spiegl Richard21
Kadeřábek Milan03Moravec Milan21
Šulitka Oldřich03Hrbek Jiří20
WO50WO05
Teplota začátek: 16 Teplota konec: 17



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, PoděbradovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:40658:707TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cimrmanová Eliška
Plachá Liliana
 
 
Hnidka Marian
Řezníček Lukáš
 
 
-7-7-1  0301
2.Vojna Daniel
Chaloupka Mikuláš
 
 
Krejčí Tomáš
Lafek Dominik
 
 
-8865 3111
3.Cimrmanová EliškaKrejčí Tomáš9-8-8273221
4.Vojna DanielŘezníček Lukáš-107-81073231
5.Plachá LilianaHnidka Marian-8-7-7  0332
6.Krous MartinLafek Dominik88-1-883242
7.Vojna DanielKrejčí Tomáš45-5-973252
8.Plachá LilianaŘezníček Lukáš-118-79-82353
9.Krous MartinHnidka Marian-89-9893263
10.Cimrmanová EliškaLafek Dominik-107106 3173
11.Plachá LilianaKrejčí Tomáš9-5-7853283
12.Krous MartinŘezníček Lukáš-796-9-82384
13.Cimrmanová EliškaHnidka Marian-4-3-1  0385
14.Vojna DanielLafek Dominik869  3095
15.Krous MartinKrejčí Tomáš-8-79-12 1396
16.Chaloupka MikulášŘezníček Lukáš-3-8-2  0397
17.Vojna DanielHnidka Marian-4-2-8  0398
18.Plachá LilianaLafek Dominik9-9-96932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cimrmanová Eliška21Krejčí Tomáš13
Vojna Daniel31Řezníček Lukáš31
Plachá Liliana22Hnidka Marian31
Krous Martin22Lafek Dominik04
Chaloupka Mikuláš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Unhošť, Melicharova 60Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:42480:545STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Libor
Fryš Zdeněk
 
 
Macák Petr
Vajnar Luboš
 
 
-8-6-5  0301
2.Bucek Jindřich
Zbírkovský Milan
 
 
Černý Martin
Štricová Niamh
 
 
-89-6-11 1302
3.Mach LiborČerný Martin510-9-10-102303
4.Fryš ZdeněkŠtricová Niamh-57-8-8 1304
5.Bucek JindřichVajnar Luboš-8-69-9 1305
6.Zbírkovský MilanMacák Petr-7-5-7  0306
7.Fryš ZdeněkČerný Martin-67-69-62307
8.Bucek JindřichŠtricová Niamh9-7-9-6 1308
9.Zbírkovský MilanVajnar Luboš-8-89-6 1309
10.Mach LiborMacák Petr-7-13-7  03010
11.Bucek JindřichČerný Martin-8-10-5  03011
12.Zbírkovský MilanŠtricová NiamhWO    03012
13.Mach LiborVajnar LubošWO    03013
14.Fryš ZdeněkMacák PetrWO    30113
15.Zbírkovský MilanČerný MartinWO    03114
16.Mach LiborŠtricová NiamhWO    30214
17.Fryš ZdeněkVajnar LubošWO    30314
18.Bucek JindřichMacák PetrWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mach Libor02Černý Martin30
Fryš Zdeněk02Štricová Niamh20
Bucek Jindřich03Vajnar Luboš20
Zbírkovský Milan02Macák Petr20
WO43WO34



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NižborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:16629:427Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Miroslav
Šturc Jaroslav
 
 
Levenec Alexandr
Procházka Ondřej
 
 
-3598 3110
2.Rákosník Petr
Homolka Tomáš
 
 
Habrcetl Milan
Vospálek Miroslav
 
 
-4567 3120
3.Šmíd MiroslavLevenec Alexandr-515-5-9 1321
4.Rákosník PetrProcházka Ondřej538  3031
5.Homolka TomášVospálek Miroslav-10-8-7  0332
6.Šturc JaroslavHabrcetl Milan1122  3042
7.Rákosník PetrLevenec Alexandr848  3052
8.Homolka TomášProcházka Ondřej8810  3062
9.Šturc JaroslavVospálek Miroslav106-58 3172
10.Šmíd MiroslavHabrcetl Milan64-88 3182
11.Homolka TomášLevenec Alexandr-5-11-7  0383
12.Šturc JaroslavProcházka Ondřej7-810-793293
13.Šmíd MiroslavVospálek Miroslav9-984 31103
14.Rákosník PetrHabrcetl MilanWO    30113
15.Šturc JaroslavLevenec Alexandr8910  30123
16.Šmíd MiroslavProcházka OndřejWO    30133
17.Rákosník PetrVospálek MiroslavWO    30143
18.Homolka TomášHabrcetl MilanWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmíd Miroslav21Levenec Alexandr22
Rákosník Petr20Procházka Ondřej03
Homolka Tomáš12Vospálek Miroslav12
Šturc Jaroslav40Habrcetl Milan02
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol RudnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2018 20:00 Začátek
utkání
20:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:13684:479Sokol Rudná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frýdl Miloš
Barcal Petr
 
 
Skřivánek Jiří
Novák Marek
 
 
12-10-76-102301
2.Cacek Tomáš
Hluchý Marek
 
 
Ptáčník Martin
Škoda Jiří
 
 
11-4-2973211
3.Cacek TomášPtáčník Martin737  3021
4.Hluchý MarekSkřivánek Jiří897  3031
5.Barcal PetrNovák Marek5-8711 3141
6.Frýdl MilošŠkoda Jiří446  3051
7.Hluchý MarekPtáčník Martin-4-1212-10 1352
8.Barcal PetrSkřivánek Jiří1059  3062
9.Frýdl MilošNovák Marek-10872 3172
10.Cacek Tomᚊkoda Jiří7912  3082
11.Barcal PetrPtáčník Martin-117-6873292
12.Frýdl MilošSkřivánek Jiří742  30102
13.Cacek TomášNovák Marek573  30112
14.Hluchý MarekŠkoda Jiří66-126 31122
15.Frýdl MilošPtáčník MartinWO    30132
16.Cacek TomášSkřivánek Jiří10610  30142
17.Hluchý MarekNovák Marek8810  30152
18.Barcal PetrŠkoda JiříWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cacek Tomáš40Ptáčník Martin12
Hluchý Marek31Skřivánek Jiří04
Barcal Petr30Novák Marek04
Frýdl Miloš30Škoda Jiří03
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline